Westford School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Westford Szkoła Zarządzania

Westford School of Management (WSoM) jest instytucją edukacyjną z siedzibą w ZEA i mają dobrą obecność na Bliskim Wschodzie, w Indiach i Afryce Południowej z zamiarem zapewnienia renomowanych i zaawansowanych kwalifikacji Wielkiej Brytanii i europejskiego opartego i szkolenia z zakresu zarządzania dla początkujących społeczności żyjących w Azji , Afryki i Bliskiego Wschodu. Nasze kwalifikacje są uwierzytelniane i akredytowane przez renomowanych akredytowanych zamawiających akademicki organów, szkół wyższych i uniwersytetów z Wielkiej Brytanii. Oferujemy międzynarodowo uznanych programów studiów licencjackich i podyplomowych pocztowych, które pozwolą naszym uczniom, aby przyćmić i odznaczają się korzystnymi arenach i zwiększenia ich dążenie do doskonałości w wybranej kariery lub szkolnictwa wyższego.

Westford Szkoła Zarządzania czerpie z najlepszych światowych praktyk w zakresie kształcenia online i pedagogiki; wynik jest interaktywna, dynamiczna marka kształcenia akademickiego umiejętnie dostosowany do regularnych studentów i profesjonalistów.

Westford Szkoła Zarządzania optymalnie wykorzystuje zaawansowaną technologię i moc Internetu, aby dać Ci bezcenną naukę, jak również globalne doświadczenie sieci.

Wizja Westford Szkoła Zarządzania przewiduje się wśród najlepszy wybór dla aspirantów kariery zarządzania, dostarczając najbardziej aktualne, istotne i wysokiej jakości edukacji zmieszany z rozwojem umiejętności do ambitnych studentów poszukujących możliwości w organizacji światowych, a tym samym zmniejszenie dystansu pomiędzy edukacji i zatrudnienia.

Misja Westford Szkoła Zarządzania ma kształtować i przekształcić aspirujący generację ludzi o zróżnicowanych środowisk skutecznych liderów i menedżerów jutra z poczuciem odpowiedzialności społecznej, korporacyjnych i etycznych, zapewniając lepszą edukację i szkolenia z zakresu zarządzania, w ten sposób, aby wyposażyć je stać się stanie obsługi wymagających zadań.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Mistrzem Międzynarodowym Zarządzaniu Przedsiębiorstwem (IMBA)

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Oman Oman online Ras Al Khaimah Dubai Abu Dabi Zjednoczone Emiraty Arabskie online Katar Doha Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska online Katar online Malezja Malezja online Bahrajn Bahrajn online Singapur Singapur online Kanada Kanada online Fujairah + 21 więcej

Ten kurs jest skonstruowany w taki sposób, że uczeń otrzyma podwójną certyfikację, Podyplomowe Advanced Diploma in International Business Management, wydany przez Cambridge International Qualifications, Wielkiej Brytanii i Master of International Business Administration przyznany przez University Guglielmo Marconi, Włochy. To MBA jest akredytowana przez Ministerstwo Edukacji, Włoch i Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (Chea), Stany Zjednoczone, stąd MBA posiada podwójne akredytacji z Europy i us.The Uniwersytet posiada również pod ENIC NARIC Approved uniwersytetów i jest uznawany na całym świecie. [+]

Master of International Business Administration, przyznawany przez University Guglielmo Marconi, Włochy. Guglielmo Marconi jest światowej klasy uniwersytet promowanie stosowania innowacyjnych metod uczenia się i podejście oparte na rozwoju interdyscyplinarnej wiedzy, umiejętności i kompetencji ze szczególnym naciskiem na globalnej perspektywy. Nasza zróżnicowana społeczność ma obecnie łączną liczbę około 16.000 studentów w programach magisterskich i podyplomowych, 300 pracowników naukowych i akademickich doradza zespół złożony z ponad 200 ekspertów. Uniwersytetu Centrala znajduje się w samym sercu Rzymu, w pobliżu Watykanu, ale liczne oddziały regionalne i międzynarodowe pozwalają zarówno krajowych i zagranicznych studentów do podjęcia swój ostateczny egzamin i przedstawić swoje tezy doktorskiej bez wychodzenia z własnego kraju lub państwa. Uniwersytet Guglielmo Marconi jest akredytowana przez włoskie Ministerstwo Edukacji, a także akredytację ACICS - akredytacji Rady o przeprowadzenie niezależnych kolegiów i szkół, instytucji akredytacyjnych największy amerykański związany z amerykańskiego Departamentu Edukacji i Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (Chea) .Hotel oznacza to, że GMU licencjata i magistra będzie ważna nie tylko w Europie, ale również w Stanach Zjednoczonych, dając studentom nowe, większe możliwości rozwoju w większej liczbie krajów: ... [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Westford School of Management
UAE Centre
Second floor – BM Towers, Sharjah–Dubai Highway
Al Nahda

Sharjah, AE
Adres lokalizacji
Westford School of Management
Head Office
2nd floor, Vijaya Complex
Chempumukku, Kochi -24

Kerala, Kerala IN
Adres lokalizacji
Westford School of Management,
8D, Aminity center, RAKIA. Ras al khaimah

Ras Al Khaimah, AE
Adres lokalizacji
C/o LAPT Education,
Knowledge Village,
Dubai.

Dubai, AE
Adres lokalizacji
Westford School of Management
1st Floor, Al Hilal Building,
Al Falah Street, PO Box 129354,
Abu Dhabi, United Arab Emirates

Abu Dhabi, AE
Adres korespondencyjny
Westford School of Management, Muscat, Oman
Muscat, OM
Adres lokalizacji
Muscat, OM
Adres korespondencyjny
Westford Business School, Doha, Qatar
Doha, QA
Adres lokalizacji
Doha, QA
Adres korespondencyjny
Doha, QA
Adres lokalizacji
Qatar Online, QA
Adres lokalizacji
Saudi Arabia Online, SA
Adres lokalizacji
Kuwait Online, KW
Adres lokalizacji
Nigeria Online, NG
Adres lokalizacji
Jeddah, SA
Adres lokalizacji
Westford School of Management,
Creative City, Fujairah Free Zone,
Fujairah

Fujairah, AE
Adres lokalizacji
Bangalore, Karnataka, IN
Adres lokalizacji
New Delhi, Delhi, IN
Adres lokalizacji
London, Anglia, GB
Adres lokalizacji
AL Ain, AE
Adres lokalizacji
Singapore Online, SG
Adres lokalizacji
Singapore, SG