The University of Wollongong in Dubai

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zapraszamy do Uniwersytetu w Wollongong w Dubaju (UOWD).

UOWD powstała w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 1993 roku przez jednego z czołowymi uczelniami na świecie, Uniwersytetu w Wollongong w Australii. Początkowo znany jako Instytut Studiów australijskich, UOWD jest żywy, dynamiczny i zróżnicowany instytucji, zachowując duże doświadczenie australijskiej. W ciągu ostatnich 21 lat udało nam się stworzyć wybitne osiągnięcia w kształceniu wysoko szanse na rynku pracy absolwentów i zyskał międzynarodową sławę za jakość naszych praktyk edukacyjnych.

Z ponad 4000 studentów z ponad 100 krajów nauczane przez naukowców z ponad 40 krajów, UOWD oferuje najlepsze tradycje kształcenia zachodniej w prawdziwie wielokulturowym środowisku uczenia się.

Doskonałości akademickiej

Połączyliśmy doskonałości akademickiej uczelni 12 najwyższej rangi Australii z kulturą i podniecenia kosmopolitycznej Dubaju, aby zapewnić dynamiczny, stymulujące i satysfakcjonujące środowisko dla studentów, lekarzy i pracowników naukowych służbowo. W tym samym czasie, jesteśmy aktywnymi uczestnikami rosnące gospodarki opartej na wiedzy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Nasz studenta i podejście do uczenia się sprawia, że ​​nasi absolwenci wyjść na świecie uzbrojony w wiele więcej niż wiedzy technicznej i wybitnego doświadczenia edukacyjnego. Mają także kwalifikacji zawodowych, badań, analiz, przedsiębiorczość, umiejętność rozwiązywania problemów i komunikacji. To odróżnia go od swoich rówieśników w całej innych instytucji i wyjaśnia, dlaczego tak wielu naszych absolwentów teraz starszych, odpowiedzialnych i ekscytujące pozycje w wielu prestiżowych organizacji, zarówno w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i na całym świecie.

Od początku istnienia, mamy reputację jakości, wiarygodności i uczciwości, a Uniwersytet jest poważane przez jego studentów, absolwentów, biznesu, przemysłu i rządu. Utrzymujemy się długą i bogatą tradycją w dziedzinie edukacji w połączeniu z liberalnych wartości dowodowych, i stale dąży do zapewnienia podatny grunt dla jasnych młodych umysłów, aby się rozwijać, gdzie krytyczne myślenie jest zarówno wspierać i pielęgnować; cechy, które charakteryzują wielkie instytuty kształcenia.

Wybierając program w UOWD robisz znakomitą inwestycję w swoją przyszłość, ponieważ dążymy do jeszcze bardziej ekscytujące możliwości nauki dla naszych studentów.

Uniwersytetu w Wollongong w Dubaju (UOWD) jest jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych uniwersytetów ZEA. Założona w 1993 roku przez Uniwersytet w Wollongong w Australii - obecnie się wśród wiodących uniwersytetów na świecie - UOW w Dubaju stanowi pionierską inicjatywę w Australii regionie Zatoki Perskiej.

Od skromnych początków przeciwnych Al Mulla Plaza, dzięki obecności przełomowym na Jumeirah Road, do naszej aktualnej lokalizacji w Dubai Knowledge Village, UOWD stała uznana za integralną część krajobrazu akademickiego Dubaju.

Międzynarodowo Akredytowane University w Dubaju

Wszystkie programy akademickie UOWD są akredytowane przez ZEA Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych i jakości pierwotny przez University of Wollongong w Australii, który jest zarejestrowany z wyższym wykształceniem jakości i standardów Agencji (TEQSA), krajowego organu regulacyjnego w sektorze szkolnictwa wyższego w Australii. UOW Australii jest 12 najwyżej w rankingu Uniwersytet Australii i osiągnął pięć z pięciu gwiazdek we wszystkich sześciu kategoriach edukacyjnych ocenianych przez Przewodnik dobrych uczelni wyższych 2014 r. Na tym benchmarku, studenci UOWD mogą być pewni, międzynarodowy standard edukacji, zdobywając dyplom, który jest rozpoznawany lokalnie i mogą być przenoszone do australijskich kwalifikacji po ukończeniu studiów.

Wydziały Uczelni są obsługiwane przez lokalnym i międzynarodowym rekrutowanych pracowników naukowych, z dużym nauki, biznesu i doświadczenie w branży. Przynoszą do szkoły bogactwo wiedzy zdobytej z badań i praktyki zawodowej w swoich dziedzinach, zapewniając studentom stymulującego, wielowymiarowego środowiska akademickiego. Klasy są małe liczby studentów, umożliwiając wykładowcy, aby zaspokoić indywidualne potrzeby uczniów.

UOWD jest idealnym wyborem dla zagranicznych studentów poszukujących międzynarodowej akredytowanego stopnia, w pobliżu domu. Koszty czesnego i życia są niższe niż w programach porównawczych studiów w Stanach Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii i międzynarodowych studentów nierezydentów może skorzystać z uproszczonej procedury składania wniosków wizowych. Nasze międzynarodowo uznanych kwalifikacji umożliwi absolwentom UOWD realizować nagradzanie kariery i nasi 7500 absolwentów obejmują wielu absolwentów wysoki profil w wysokich stanowiskach w sektorze publicznym i prywatnym w całym regionie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Badań Międzynarodowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin June 2017 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Celem tego programu Master of International Studies jest przygotowanie studentów do krytycznego spojrzenia i myśleć w wyrafinowany sposób na temat dynamiki obecnych procesów ciągłości i zmiany, regionalnym, jak mają one wpływ na GCC, Bliskiego Wschodu i Azji Południowej, ale również na całym świecie. [+]

Z niespotykaną dotąd postęp w technologii, transportu i komunikacji, współczesny świat manifestuje się coraz większą kulturalną, wzajemne powiązania i współzależności politycznej i gospodarczej. Master of International Studies (MIST programu) jest przeznaczony do wyposażyć się w narzędzia i wiedzę, aby zrozumieć kluczowe debaty na temat natury tej globalnej transformacji. W szczególności, celem tego programu Master of International Studies jest przygotowanie studentów do krytycznego spojrzenia i myśleć w wyrafinowany sposób na temat dynamiki obecnych procesów ciągłości i zmiany, regionalnym, jak mają one wpływ na GCC, Bliskiego Wschodu i Południa Azji, ale także na całym świecie. Opis przedmiotu Korzystanie interdyscyplinarne podejście oparte na narzędziach i metodach badawczych w naukach społecznych, program opiera się na perspektywach od stosunków międzynarodowych i polityki, międzynarodowej ekonomii politycznej, historii i kulturoznawstwa zapoznanie studentów z niektórych ujęć teoretycznych do zrozumienia bieżących spraw światowych, debaty na temat globalizacja, rozwój gospodarczy i przemiany społeczne. Przez podstawowych przedmiotów fakultatywnych i Program ten analizuje złożone relacje między państwami i społeczeństwami, narodami i gospodarki, osób fizycznych i wspólnot w różnych obszarach, takich jak prawa międzynarodowego, ekonomii politycznej, pracy i migracji, kultury, mediów, środowiska i bezpieczeństwa. Kariera Mistrz UOWD na Studiów Międzynarodowych jest atutem dla każdego, kto pracuje lub chciałby pracować dla państwowych lub prywatnych organizacji, które zarządzają dyplomatycznych i handlowych stosunków z innymi krajami. Studenci i absolwenci programu MIST zazwyczaj pracują jako: Członkowie rządu do spraw Służby / / organizacje międzyrządowe Członkowie organizacji pozarządowych i Organizacji Pozarządowych Szefowie Kraj / Region Analitycy Specjaliści polityczne w think tanków Dyplomaci Menedżerowie w Podróży / branży turystycznej Akademicy. Jeśli jesteś profesjonalistą już działa w kontekście międzynarodowym, program MIST zapewni Ci umiejętności do zarządzania relacji kulturowych i współpracę brokera z organizacjami z różnych krajów i kultur, co Cię jeszcze bardziej składnika aktywów dla danej organizacji. Akredytacja i uznawanie Ten program jest akredytowany przez ZEA Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych i jest w pełni uznawane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i na arenie międzynarodowej do dalszej edukacji i zatrudnienia w sektorze prywatnym i publicznym. Ponadto, program jest jakość zapewniona przez UOW, który jest zarejestrowany z wyższym wykształceniem jakości i standardów Agencji (TEQSA), krajowego organu regulacyjnego w sektorze szkolnictwa wyższego w Australii. Absolwenci UOWD mają możliwość wymiany ich stopień UOWD dla równoważnego stopnia UOW po zakończeniu. [-]

Magister Inżynierii Zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat June 2017 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Mistrz Zarządzania Inżynieria programu (MEM) zapewni Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do projektowania, oceny i wdrażania technik zarządzania w kontekście inżynierii przemysłowej. [+]

Mistrz Zarządzania Inżynieria programu (MEM) zapewni Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do projektowania, oceny i wdrażania technik zarządzania w kontekście inżynierii przemysłowej. Inżynieria jest dyscypliną, która dąży do ciągłego doskonalenia procesów i systemów. W związku z tym obowiązki zarządzania są nieuniknionym elementem większości zawodów inżynierskich. Jeżeli jesteś praktykiem inżynierii chce zwiększyć swoje obowiązki zarządcze, Mistrz program Zarządzania Inżynieria pomoże rozwijać umiejętności zarządzania projektami mające zastosowanie do dużych wyzwań inżynierii skalę. Opis przedmiotu Mistrz Inżynierii Zarządzania (MEM) pozwoli skutecznie zintegrować umiejętności technicznych i zarządzania, przy jednoczesnej optymalizacji wykorzystania zasobów, personelu, sprzętu i informacji na wykonanie projektów technicznych. Program będzie wyzwaniem do analizy, diagnozy i wykonanie strategicznej oceny, w celu zidentyfikowania problemów i opracowania innowacyjnych rozwiązań złożonych problemów organizacyjnych. Możesz również korzystać z szeregu zastosowań technicznych i narzędzi obliczeniowych do wsparcia procesu podejmowania w złożonych środowiskach biznesowych i przemysłowych decyzję. Kariera Potrzeba inżynierii talent wynika z szybkiego wzrostu inwestycji budowlanych na wielką skalę zachodzących w całym regionie. Istnieje duże zapotrzebowanie na specjalistów inżynierii i bogactwo możliwości dla tych, którzy łączą w sobie zarówno wiedzę techniczną i menedżerską. Studenci i absolwenci MEM zazwyczaj pracują w wielu różnych dyscyplinach inżynierskich (chemiczne, budowlane, elektryczne, środowiskowych, przemysłowych, materiałów, maszyn, oprogramowania i strukturalnych) w rolach, takich jak: Menedżerowie Inżynieria Starszych inżynierów Menedżerowie roślinne Inżynieria nadzorujące Inżynier Systemowy Project Managerów Ołów inżynierów Inżynierowie procesu. Akredytacja i uznawanie Ten program jest akredytowany przez ZEA Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych i jest w pełni uznawane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, narodów GCC i międzynarodowym do dalszej edukacji i zatrudnienia w sektorze prywatnym i publicznym. Ponadto, program jest jakość zapewniona przez UOW, który jest zarejestrowany z wyższym wykształceniem jakości i standardów Agencji (TEQSA), krajowego organu regulacyjnego w sektorze szkolnictwa wyższego w Australii. Absolwenci UOWD mają możliwość wymiany ich stopień UOWD dla równoważnego stopnia UOW po zakończeniu. Inżynieria Project Management przedmiotem rdzenia w programie MEM i biorąc moduł ten spełnia jedno z kluczowych kryteriów aplikacyjnych dla Project Management Professional (PMP) kwalifikacji. Uczniowie, którzy zdali z programu mogą korzystać z tego tematu jako dowód ich 35 godzin edukacji zarządzania projektami. Struktura programu Istnieją dwa poziomy wejścia do Mistrza programu zarządzania Inżynieria. Jeśli po zakończeniu program studiów licencjackich trzy lata lub programu cztery lata bez komponentu badawczego, zostaną Państwo MEM na poziomie fundamentów. Będzie to wymagało podjęcia dwóch przedmiotów inżynierskich przed rozpoczęciem się na głównym programie. Jeśli masz ukończone studia cztery lata, które obejmowały komponent badawczy, przejdziesz bezpośrednio do programu głównego. [-]

Magister Marketingu Strategicznego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry June 2017 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Master of Strategic Marketing programu (MOM) na Uniwersytecie w Wollongong w Dubaju zapewni Państwu gruntownych we współczesnej teorii i praktyki, które pomogą Ci rozwinąć strategicznych technik marketingowych niezbędnych do osiągania sukcesów na konkurencyjnym rynku globalnym. [+]

Master of Strategic Marketing programu (MOM) na Uniwersytecie w Wollongong w Dubaju zapewni Państwu gruntownych we współczesnej teorii i praktyki, które pomogą Ci rozwinąć strategicznych technik marketingowych niezbędnych do osiągania sukcesów na konkurencyjnym rynku globalnym. Marketing jest o pomyślnym pozycjonowaniu, promocji i dystrybucji produktów i usług w środowisku konsumentów. Jeżeli jesteś praktykiem marketingu z ambicją, aby stać się skutecznym strategiem, MSM zapewni Państwu zaawansowanych umiejętności i kompetencji, aby odnieść sukces w międzynarodowym środowisku biznesowym. Opis przedmiotu Master of Strategic Marketing (MOM), daje wgląd w dziedzinach opartych marketingowych, w tym zachowań konsumentów, badania rynku, komunikacji, marketingu detalicznego, strategii i zarządzania. Poprzez badania stosowane, krytycznej analizy i przemysłu interakcji, program pomoże Ci zrozumieć wpływ globalizacji na temat praktyk marketingowych i pozwalają rozwijać strategie marketingowe, które można zastosować do obecnych lub przyszłych ról. Kluczowym elementem programu MSM jest praktyczne rozwój kluczowych umiejętności w rzeczywistym środowisku. Obejmuje połączenia z przedsiębiorstwami w dziedzinie poprzez szereg wykładów gościnnych, jak i projektu zarządzania skoncentrowanego przemysłu, które pomogą Ci rozwinąć profesjonalne praktyki odnoszące się do przestrzeni publicznej. Kariera Kariera jest szybki postęp w dziedzinie marketingu i MSM daje przewagę w osiągnięciu najwyższego poziomu w wybranym sektorze. Studenci i absolwenci MSM zazwyczaj pracują w rolach, takich jak: Kierownictwo Reklama Menedżerowie Marki Specjaliści Marketing bezpośredni Badacze rynku Specjaliści Marketing przemysłowe Nowe Deweloperzy produktu Public Relations Kierownictwo Menedżerowie sprzedaży detalicznej Specjaliści marketingu internetowego. Akredytacja i uznawanie Ten program jest akredytowany przez ZEA Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych i jest w pełni uznawane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, narodów GCC i międzynarodowym do dalszej edukacji i zatrudnienia w sektorze prywatnym i publicznym. Ponadto, program jest jakość zapewniona przez UOW, który jest zarejestrowany z wyższym wykształceniem jakości i standardów Agencji (TEQSA), krajowego organu regulacyjnego w sektorze szkolnictwa wyższego w Australii. Absolwenci UOWD mają możliwość wymiany ich stopień UOWD dla równoważnego stopnia UOW po zakończeniu. [-]

Magister Mediów I Komunikacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin June 2017 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Mistrz Mediów i Komunikacji daje mocne podstawy w praktycznych umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w tej dynamicznej branży. [+]

Mistrz programu Media i komunikacji (MMC) na University of Wollongong w Dubaju oferuje możliwość rozwoju zaawansowanych umiejętności szczebla w różnych dyscyplinach, w tym dziennikarstwo, nauki o mediach i public relations ci. Jeśli jesteś istniejących lub aspirujących zawodowe w sektorze mediów i komunikacji, MMC dostarczy Państwu wiedzy teoretycznej i umiejętności, aby przejść stosowane w wybranej dziedzinie praktyki. Opis przedmiotu Mistrz Mediów i Komunikacji daje mocne podstawy w praktycznych umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w tej dynamicznej branży. Program zanurzyć się w środowisku multi-dyscyplinarnym, promowanie wspólnej pracy i przywództwa w zespole, jak również samodzielnego uczenia się. Kierunek, w mediach i komunikacji w 21 wieku nie było ku samodzielnej pracy, jak również w zespołach na projekty o różnej wielkości. Dzisiejsze dziennikarz często funkcjonuje jako działania jednoosobowej odpowiedzialnej za pisanie, nagrywanie dźwięku i wideo, edycji i materiału produkującej dla różnych platform. Te same umiejętności są wymagane w public relations i wyższe wersje poziom tych umiejętności postać w filmach fabularnych i dokumentalnych. Program ten będzie wyposażyć studentów do pracy w tych sposobów, a także do efektywnego funkcjonowania w zespole, jako członek zespołu lub kierownika zespołu, z których obie role są często wymagane w branży przez klientów już dziś. Będziesz miał możliwość specjalizacji w Media Studies i Public Relations, wybierając odpowiednie fakultatywnymi, a następnie wypełnić Staż, Praktyki, praca, lub Professional Portfolio wykazać kompetencje związane z przemysłem. Kariera Uniwersytetu w Wollongong w Dubaju Mistrza mediów i komunikacji programu jest istotne dla wielu profesjonalnych dyscyplin związanych z mediami. Studenci i absolwenci programów MMC typowo pracują jako: Dziennikarze Specjaliści Public Relations Komunikacja korporacyjna Kierownictwo Filmowcy Badacze Pisarze Akademicy. Akredytacja i uznawanie Ten program jest akredytowany przez ZEA Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych i jest w pełni uznawane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i na arenie międzynarodowej do dalszej edukacji i zatrudnienia w sektorze prywatnym i publicznym. Ponadto, program jest jakość zapewniona przez UOW, który jest zarejestrowany z wyższym wykształceniem jakości i standardów Agencji (TEQSA), krajowego organu regulacyjnego w sektorze szkolnictwa wyższego w Australii. Absolwenci UOWD mają możliwość wymiany ich stopień UOWD dla równoważnego stopnia UOW po zakończeniu. [-]

Magister Strategicznego Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry June 2017 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Master of Strategic Human Resource Management programu (MSHRM) dostarczy Ci wiedzy zarządzania w celu identyfikacji i dostarczyć rozwiązań problemów zasobów ludzkich złożonych i zmieniających się. [+]

Master of Strategic Human Resource Management programu (MSHRM) dostarczy Ci wiedzy zarządzania w celu identyfikacji i dostarczyć rozwiązań problemów zasobów ludzkich złożonych i zmieniających się. Zarządzanie zasobami ludzkimi na poziomie strategicznym wymaga kreatywności, umiejętności analityczne i koncepcyjne do tworzenia i wdrażania strategii HR, które działają skutecznie w całej organizacji dynamicznych. Jeśli jesteś początkujący wykonawczy HR lub istniejących zawodowe w dziedzinie, MSHRM pomoże rozwijać kluczowe kompetencje w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i aby przejść do większej odpowiedzialności stanowiskach kierowniczych. Opis przedmiotu Master of Strategic Human Resource Management (MSHRM) zapewni Państwu krytycznych poglądów na temat roli i funkcji menedżerów HR i agentów zmian. Program zawiera zaawansowane narzędzia do analizy wyrównania strategicznego, zarządzania stosunków pracy i określenie zespołu umiejętności przywódczych i dynamiczne istotne zmiany organizacyjne w celu organizacji. Będzie także wyzwanie do analizy, diagnozy i wykonywania orzeczeń w zakresie wszystkich funkcji zasobów ludzkich, wspieranie strategicznych celów organizacji. Kluczowym elementem programu MSHRM jest praktyczne rozwój kluczowych umiejętności w rzeczywistym środowisku. Obejmuje ona współdziałanie z przemysłem poprzez szereg wykładów gościnnych, a także projekt zarządzania skoncentrowanego na biznes, który pomoże Ci krytycznej analizy wymagające scenariusze odnoszą się do obszaru praktyki zawodowej. Kariera Mistrz UOWD za strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi ma zastosowanie do wielu organizacji biznesowych, od firm międzynarodowych do organizacji sektora publicznego. Studenci i absolwenci MSHRM zazwyczaj pracują w rolach, takich jak: Dyrektorzy zasobami ludzkimi Szkolenia i rozwój Specjaliści Menedżerowie pośrednictwa pracy i rekrutacji Specjaliści Stosunki pracy Menedżerowie wynagrodzeń i świadczeń Analitycy zawodowe HR Consultants Płace menedżerów. Akredytacja i uznawanie Ten program jest akredytowany przez ZEA Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych i jest w pełni uznawane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, narodów GCC i międzynarodowym do dalszej edukacji i zatrudnienia w sektorze prywatnym i publicznym. Ponadto, program jest jakość zapewniona przez UOW, który jest zarejestrowany z wyższym wykształceniem jakości i standardów Agencji (TEQSA), krajowego organu regulacyjnego w sektorze szkolnictwa wyższego w Australii. Absolwenci UOWD mają możliwość wymiany ich stopień UOWD dla równoważnego stopnia UOW po zakończeniu. [-]

Magister Technologii Informatycznych Zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat June 2017 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Master of Information Technology Management Program (MiTM) zapewni Państwu wiedzę i umiejętności, aby wykorzystać najnowsze osiągnięcia w technologii cyfrowej w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej w warunkach komercyjnych. [+]

Master of Information Technology Management Program (MiTM) zapewni Państwu wiedzę i umiejętności, aby wykorzystać najnowsze osiągnięcia w technologii cyfrowej w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej w warunkach komercyjnych. Technologie informacyjne są stale się rozwija i zdolność do rozumienia i stosowania innowacji technologicznych ma kluczowe znaczenie dla trwałego sukcesu organizacji. Jeśli jesteś specjalistą IT zainteresowanych strategicznego stosowania technologii, Master of Information Technology Management pomoże rozwijać i wzmacniać umiejętności potrzebne, by stać się skutecznym menedżerem IT w dzisiejszej gospodarce informacyjnej. Opis przedmiotu Master of Information Technology Management Program (MiTM) zapewni Ci zrozumienia narzędzi niezbędnych do strategicznych Ramki IT wykorzystać w pracy i dać organizacja konkurencyjną przewagę na rynku. Będzie ona zintegrować teorię i praktykę technologii informatycznych z podstawowych pojęć biznesowych i zasad zarządzania, finansów, operacji, planowania strategicznego i marketingu. Program będzie także Państwu wgląd w dynamikę organizacyjnych w celu opracowania i wdrożenia kompleksowej strategii IT. Kariera Istnieje rosnące zapotrzebowanie we wszystkich sektorach biznesowych dla specjalistów IT, którzy mogą zautomatyzować procesy organizacyjne wykorzystujące najnowsze rozwiązania w dziedzinie technologii. Studenci i absolwenci MiTM zazwyczaj pracują w zawodach takich jak: IS Managers Analitycy Systems Starszy Programista Menedżerowie sieci Project Managerów Administratorzy baz danych Menedżerowie Telekomunikacja Architekci internetowe Menedżerowie Centrum Danych Deweloperzy sieci Web Specjaliści bezpieczeństwa. Akredytacja i uznawanie Ten program jest akredytowany przez ZEA Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych i jest w pełni uznawane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, narodów GCC i międzynarodowym do dalszej edukacji i zatrudnienia w sektorze prywatnym i publicznym. Ponadto, program jest jakość zapewniona przez UOW, który jest zarejestrowany z wyższym wykształceniem jakości i standardów Agencji (TEQSA), krajowego organu regulacyjnego w sektorze szkolnictwa wyższego w Australii. Absolwenci UOWD mają możliwość wymiany ich stopień UOWD dla równoważnego stopnia UOW po zakończeniu. Struktura programu Istnieją dwa poziomy wejścia do programu Master of Information Technology Management. Jeśli po zakończeniu program studiów licencjackich trzy lata lub programu cztery lata bez komponentu badawczego, zostaną Państwo skierowani do MiTM na poziomie fundamentów. Będzie to wymagało podjęcia dwóch przedmiotów przed rozpoczęciem się na głównym programie. Jeśli masz ukończone studia cztery lata, które obejmowały komponent badawczy, przejdziesz bezpośrednio do programu głównego. [-]

Magister Zarządzania Jakością

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry June 2017 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Mistrz Zarządzania Jakością (MQM) programu zapewni Państwu gruntownych w teorii i zastosowania różnych koncepcji, które stanowią podstawę Total Quality Management (TQM). [+]

Mistrz Zarządzania Jakością (MQM) programu zapewni Państwu gruntownych w teorii i zastosowania różnych koncepcji, które stanowią podstawę Total Quality Management (TQM). Zarządzanie jakością zyskał coraz większe znaczenie w rozwoju i dostarczania towarów i usług, a rośnie zapotrzebowanie skutecznie ująć pojęcie jakości w codziennej działalności organizacji. Jeśli jesteś absolwent lub doświadczonym profesjonalistą, Mistrz Zarządzania Jakością pomoże rozwijać specjalistycznych umiejętności włączenia zasad zarządzania jakością w stanowiskach kierowniczych operacyjnych i strategicznych. Opis przedmiotu Mistrz Zarządzania Jakością (MQM) programu zapewni Państwu gruntownych w teorii i zastosowania różnych koncepcji zarządzania jakością, które stanowią podstawę QM pomóc projektowania, wdrażania i zarządzania systemami jakości w organizacji. Nacisk jest przede wszystkim na zrozumieniu Total Quality Management (TQM), jakości ram i metodologii, standardów jakości i nagrody jakości, wszystkie dostosowane do Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością (EFQM). Kształtuje ona narzędzia i techniki dla poprawy jakości, zapewnia podejścia do zapewniania jakości i pokazuje, jak marketing, technologia, ludzie i informacje mogą być wykorzystane, aby zadowolić klientów i spełniają wymagania jakościowe. Kluczowym elementem programu MQM jest praktyczne rozwój kluczowych umiejętności w rzeczywistym środowisku. Obejmuje ona współdziałanie z przemysłem poprzez wykłady gości, wizyty w terenie i zarządzania biznesowego projektu skoncentrowanego, które pomogą Ci się krytycznej analizy wymagające scenariusze odnoszą się do obszaru praktyki zawodowej. Partnerstwo DQG Program MQM UOWD wprowadzony został w 1996 roku w Dubaju, w połączeniu z jakością Grupa Dubai (DQG), która jest sponsorowana przez Departament Rozwoju Gospodarczego w Dubaju. UOWD jest jedyną uczelnią w regionie, która oferuje ten program studiów. Kariera Istnieje duże zapotrzebowanie na profesjonalistów z wiedzy technicznej w procesach TQM i norm. MQM absolwenci mogą liczyć na satysfakcję kariery w branżach, takich jak ochrona zdrowia, produkcji, inżynierii, budownictwa / edukacji, technologii informatycznych i usług administracji publicznej. Studenci i absolwenci pracują w typowo MQM ról, takich jak: Menedżerowie Zapewnienia Jakości Menedżerowie jakości usług Inżynierowie jakości Specjaliści bezpieczeństwa Doradcy Zdrowia i Bezpieczeństwa Analitycy procesu / systemu Audytorzy wewnętrzni / Zewnętrzne Jakość Mistrzów systemowe Management Consultants Funkcjonariusze zgodności. Akredytacja i uznawanie Ten program jest akredytowany przez ZEA Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych i jest w pełni uznawane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, narodów GCC i międzynarodowym do dalszej edukacji i zatrudnienia w sektorze prywatnym i publicznym. Ponadto, program jest jakość zapewniona przez UOW, który jest zarejestrowany z wyższym wykształceniem jakości i standardów Agencji (TEQSA), krajowego organu regulacyjnego w sektorze szkolnictwa wyższego w Australii. Absolwenci UOWD mają możliwość wymiany ich stopień UOWD dla równoważnego stopnia UOW po zakończeniu. [-]

Master Of Applied Finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 semestry June 2017 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Master of Applied Finansów (MAF) ma na celu pomóc w rozwoju zaawansowanych, stosowane i wszechstronna wiedza o bankowości i inwestycji w kontekście międzynarodowym. [+]

Master of Applied Finansów (MAF) ma na celu pomóc w rozwoju zaawansowanych, stosowane i wszechstronna wiedza o bankowości i inwestycji w kontekście międzynarodowym. Organizacje finansów i bankowości coraz częściej wymagają rozwiązań analitycznych i strategicznych, aby rywalizować w trudnych gospodarki światowej. Jeśli jesteś studentem lub zawodowe w zakresie finansów i bankowości, z ambicją do pracy w międzynarodowym środowisku, program MAF dostarczy Ci wiedzy teoretycznej, umiejętności praktycznych i możliwości strategicznych do osiągnięcia sukcesu. Opis przedmiotu Master of Applied Finance programu (MAF) pomoże opracować szczegółową wiedzę na temat banków i pośredników finansowych powiązanych, jak również takie tematy jak zarządzanie inwestycjami, quatitative mangement analizy ekonomicznej, finansowej i OCENA ryzyka. Program oferuje również możliwość specjalizacji w danym strumieniu praktyką finansową, która pomoże rozwijać swoją głęboką wiedzę z konkretnych dyscyplin finansowych, w tym bankowości i inwestowania. Można również uzyskać szczegółowe zrozumienie finansowania szariatu, poprzez strumień Bankowości i Finansów Islamskiej. Kariera Szybki wzrost ZEA jako głównego międzynarodowego centrum biznesowego oznacza, że ​​istnieje bogactwo możliwości zatrudnienia w sektorze usług finansowych. Finanse i Bankowość islamska jest głównym sektorem gospodarki w regionie i rozwijanie wiedzy na temat tych praktyk otworzy szeroki wachlarz możliwości zawodowych. Program międzynarodowa nacisk przygotowuje uczestników do pracy w sektorze finansów przedsiębiorstw, inwestycji i bankowości w każdej części świata. Analitycy inwestycyjne Zarządzający funduszami Bankowcy handlowe i inwestycyjne Analitycy kredytowe Doradztwo finansowe Kontrolery finansowe Menedżerowie skarbowe Analitycy badawcze Maklerzy giełdowi Doradcy inwestycyjni Menedżerowie bogactwa. Akredytacja i uznawanie Ten program jest akredytowany przez ZEA Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych i jest w pełni uznawane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, narodów GCC i międzynarodowym do dalszej edukacji i zatrudnienia w sektorze prywatnym i publicznym. Ponadto, program jest jakość zapewniona przez UOW, który jest zarejestrowany z wyższym wykształceniem jakości i standardów Agencji (TEQSA), krajowego organu regulacyjnego w sektorze szkolnictwa wyższego w Australii. Absolwenci UOWD mają możliwość wymiany ich stopień UOWD dla równoważnego stopnia UOW po zakończeniu. [-]

Mistrza Międzynarodowego Biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 semestry June 2017 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Master of International Business Program (MIB) zapewni Państwu umiejętności i kompetencji, aby skutecznie działać w wysokich stanowiskach kierowniczych w międzynarodowym środowisku biznesowym. [+]

Master of International Business Program (MIB) zapewni Państwu umiejętności i kompetencji, aby skutecznie działać w wysokich stanowiskach kierowniczych w międzynarodowym środowisku biznesowym. Założeniem programu Master of Business International jest zrozumieć i sprostać wyzwaniom globalizacji w kontekście biznesowym. Jeśli jesteś nowym absolwent o załadować na pierwszym stanowisku kierowniczym lub doświadczonym menedżerem mające na celu zwiększyć swoją wiedzę i doświadczenie w kwestiach zarządzania globalnymi, MIB może pomóc zastosowanie międzynarodowej perspektywy w zarządzaniu przedsiębiorstwem handlowym. Opis przedmiotu Master of International Business (MIB) zapewni Państwu połączenie międzynarodowych umiejętności zarządzania wraz z zrozumienia dynamiki kulturalnych i gospodarczych w różnych krajach. Program ten pomoże Ci zastosowanie międzynarodowych zasad biznesowych i narzędzi analitycznych do własnego środowiska organizacyjnego i rozwijać dogłębną wiedzę z różnych środowisk gospodarczych i handlowych. Kluczowym elementem programu MIB jest praktyczne rozwój kluczowych umiejętności w rzeczywistym środowisku. Obejmuje ona współdziałanie z przemysłem poprzez wykłady gości, wizyty w terenie i zarządzania biznesowego projektu skoncentrowanego, które pomogą Ci się krytycznej analizy wymagające scenariusze odnoszą się do obszaru praktyki zawodowej. Kariera Mistrz UOWD za of International Business (MIB) ma zastosowanie do różnych organizacji gospodarczych, w tym firm międzynarodowych, organizacji sektora publicznego i międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych i inwestycyjnych. Studenci i absolwenci zazwyczaj pracują w MIB ról, takich jak: Dyrektorzy Generalni Eksport i import Menedżerowie Management Consultants Międzynarodowe Menedżerowie licencji Konsultanci Polityka Biznes Joint Venture Managers Kursowe Handlowcy International Marketing i Public Relations Kierownictwo. Akredytacja i uznawanie Ten program jest akredytowany przez ZEA Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych i jest w pełni uznawane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, narodów GCC i międzynarodowym do dalszej edukacji i zatrudnienia w sektorze prywatnym i publicznym. Ponadto, program jest jakość zapewniona przez UOW, który jest zarejestrowany z wyższym wykształceniem jakości i standardów Agencji (TEQSA), krajowego organu regulacyjnego w sektorze szkolnictwa wyższego w Australii. Absolwenci UOWD mają możliwość wymiany ich stopień UOWD dla równoważnego stopnia UOW po zakończeniu. [-]

MSc

Master Of Science W Logistyce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry June 2017 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Master of Science w programie (mgr logistyki Log) łączy w sobie praktyczne i teoretyczne aspekty logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw, aby pomóc praktyków w dziedzinie zwiększenia efektywności działania i rozwijać swoje umiejętności zawodowe. [+]

Master of Science w programie (mgr logistyki Log) łączy w sobie praktyczne i teoretyczne aspekty logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw, aby pomóc praktyków w dziedzinie zwiększenia efektywności działania i rozwijać swoje umiejętności zawodowe. Umiejętność rozwijania i instytucjonalizacji systemów łańcucha dostaw i logistyki ma kluczowe znaczenie dla maksymalizacji przewagę konkurencyjną w organizacji w zakresie optymalizacji kosztów i zadowolenie klienta. Jeśli jesteś profesjonalistą pracy w sektorze łańcucha dostaw i logistyki, Master of Science in Logistics pomoże Ci zrozumieć operacyjnych i strategicznych aspektów zarządzania przepływem materiałów i informacji i zastosowania narzędzi, które zwiększą sukcesu i rentowności Twoja organizacja. Opis przedmiotu Master of Science in Logistics (MSc Log) będą rozwijać swoje umiejętności analizowania operacji łańcucha dostaw danej organizacji, jej mocnych i słabych stron, strukturę i działanie oraz do podjęcia projektowanie systemów łańcucha dostaw. Program ten pomoże Ci zastosowanie technik ilościowych w zakresie logistyki i transportu związanego podejmowaniu decyzji i zrozumieć wpływ technologii informacyjnych na kwestie logistyki i łańcucha dostaw. Pozwoli to również na podjęcie specjalizacji zarówno w operacjach lub zarządzania łańcuchem dostaw z zajęć fakultatywnych grupy. Kluczowym elementem programu MSL jest praktyczne rozwój kluczowych umiejętności w rzeczywistym środowisku. Obejmuje ona współdziałanie z przemysłem poprzez wykłady gości, wizyty w terenie i zarządzania biznesowego projektu skoncentrowanego, które pomogą Ci się krytycznej analizy wymagające scenariusze odnoszą się do obszaru praktyki zawodowej. Przemysł Zatwierdzenie Program MSL UOWD jest zatwierdzone przez profesjonalnych sieci reprezentujących przedsiębiorców i praktyków w branży, łańcucha dostaw i logistyki Grupy (SCLG) na Bliskim Wschodzie. Program ma również wygrał scata (łańcucha dostaw i transportu) Nagrodę dla najlepszego łańcucha dostaw i Logistyki programu akademickiego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Kariera Zastosowanie przemysłowe jest w samym sercu mgr UOWD w logistyce. Program został opracowany w kontekście planów Dubaju stworzenie zintegrowanego multimodalnego hub logistyczny wyrównany do Dubai Logistics City (DLC) rozwoju. University opracowała protokół ustaleń z Maersk Logistics, co pokazuje jego silne związki zawodowe. Studenci i absolwenci mgr Zaloguj zazwyczaj pracują w rolach, takich jak: Menedżerowie łańcucha dostaw Okoliczne Menedżerów Logistyki Kierownicy sklepów Dyspozytorskie nadzorujące Menedżerowie Division Demand Planowanie zapasów Menedżerowie / Księgowość Menedżerowie Division magazynowe Planowanie trasy Menedżerowie Menedżerowie / zamówień zakupu Koordynatorzy Inventory Control Funkcjonariusze Zdjęcie kontrolne Menedżerowie celne Koordynatorzy importu / drogowy Transport Nadzoru. Akredytacja i uznawanie Ten program jest akredytowany przez ZEA Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych i jest w pełni uznawane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, narodów GCC i międzynarodowym do dalszej edukacji i zatrudnienia w sektorze prywatnym i publicznym. Jest to również potwierdzone przez Łańcucha Dostaw i Logistyki Grupy (SCLG) na Bliskim Wschodzie. Ponadto, program jest jakość zapewniona przez UOW, który jest zarejestrowany z wyższym wykształceniem jakości i standardów Agencji (TEQSA), krajowego organu regulacyjnego w sektorze szkolnictwa wyższego w Australii. Absolwenci UOWD mają możliwość wymiany ich stopień UOWD dla równoważnego stopnia UOW po zakończeniu. [-]

Filmy

UOWD Software Tradeshow 2014

UOWD Research Centre develops VirtuNav

UOWD Research Centre develops Quadcopter Drones