The University of Wollongong in Dubai

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Wollongong w Dubaju (UOWD) jest jedną z najstarszych, najbardziej prestiżowych i przyszłościowych instytucji szkolnictwa wyższego w regionie. Nasze programy nauczania i praktyki dydaktyczne odzwierciedlają program nauczania w UOW Australia, który stale plasuje się wśród 2% najlepszych uniwersytetów na całym świecie i jest uznawany na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Nasze nieustanne wysiłki na rzecz zapewnienia standardów na światowym poziomie są widoczne w naszym wieloletnim rankingu pod względem szans na zatrudnienie absolwentów, a także powodem, dla którego nasi absolwenci są bardzo poszukiwani przez pracodawców.

120815_UOWDnewcampus003.jpg

UOWD to prawdziwie dynamiczna i różnorodna instytucja, oferująca szerokie spektrum programów w biznesie, inżynierii, informatyce oraz humanistycznych i artystycznych, mająca na celu rozwój absolwentów, którzy są etyczni, mobilni, technologicznie wykształceni i gotowi na wielokulturowe miejsca pracy. Nasze programy są istotne i związane z branżą, z silnym naciskiem na zachęcanie do twórczego i krytycznego myślenia, rozwiązywanie problemów i rozwój unikalnych umiejętności przywódczych.

120789_156UOWD.jpg

Wszystkie nasze programy są dostosowane do krajowych priorytetów, a jednocześnie dostosowane do potrzeb i potrzeb globalnego rynku pracy. Dzięki wsparciu ekspertów z branży integruje on praktyki w świecie rzeczywistym z teorią, dzięki której nasi uczniowie są przygotowani na rozwiązywanie złożonych problemów biznesowych.

Nasz wydział składa się z szanowanych naukowców z całego świata, którzy niesie ze sobą szerokie doświadczenie w nauczaniu, badaniach i przemyśle. Wydział UOWD jest aktywnym badaczem i koncentruje się na produkcji wybitnych badań z wynikami, które przyniosą korzyści społeczności na poziomie regionalnym i międzynarodowym.

Sukces naszych absolwentów jest świadectwem jakości edukacji UOWD - ponad 9 500 absolwentów wywiera swój ślad na świecie, a my jesteśmy niezwykle cenieni przez biznes, rząd i społeczność zarówno w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, jak i na całym świecie.

UOWD znajduje się w samym sercu Dubaju, największej i najszybciej rozwijającej się stolicy Australii, a studiowanie na Uniwersytecie zapewni ci możliwości poszerzenia twojej międzynarodowej perspektywy i zdobycia umiejętności bycia globalnymi twórcami zmian.

Uznanie

Wszystkie nasze programy są akredytowane przez Ministerstwo Edukacji ZEA - Sprawy Szkolnictwa Wyższego, przez Komisję Akredytacji Akademickiej, a także zapewnioną przez UOW Australia, która jest zarejestrowana w Australijskiej Agencji ds. Szkolnictwa Wyższego i Jakości (TEQSA), krajowym regulatorze szkolnictwo wyższe w Australii. Po ukończeniu studiów studenci mogą wybrać świadectwo ukończenia studiów z UOWD lub świadectwo ukończenia studiów z University of Wollongong Australia.

120794_185UOWD.jpg 120793_183UOWD.jpg120797_365UOWD.jpg 120799_388UOWD.jpg

Lokalizacje

Dubai

Address
University of Wollongong in Dubai
Blocks 5, 14 & 15,
Dubai Knowledge Village
P.O. Box 20183

Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium