University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah został założony w 2008 roku i jest licencjonowany przez rząd Ras Al Khaimah. Oferujemy programy studiów licencjackich i podyplomowych w kilku dyscyplinach.

Centrum akademickie specjalizuje się w takich obszarach jak; Rachunkowość, inżynieria lądowa, inżynieria mechaniczna, elektryka

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah jest pierwszą instytucją, która poszukuje

Centrum akademickie działa na powierzchni 42 000 stóp kwadratowych, w której znajdują się sale lekcyjne, sale wykładowe, przestrzeń biurowa, biblioteka oraz laboratoria inżynieryjne i komputerowe. Ponadto nasi studenci mają dostęp do różnych programów nauczania

Western International College (WINC) działa na podstawie licencji handlowej Western International Corporation, która jest nowo nazwanym dostawcą infrastruktury akademickiej dla University of Bolton

128487_people-coffee-notes-tea.jpgPoczątkowe fotografie / Pexels

University of Bolton, Academic Centre - Ras Al Khaimah oferuje następujące programy:

Programy studiów licencjackich

 • Beng (Hons) w inżynierii mechanicznej
 • Beng (z wyróżnieniem) w inżynierii lądowej
 • Beng (z wyróżnieniem) z Advanced Standing in Electrical
 • BSc (z wyróżnieniem) w zarządzaniu przedsiębiorstwem
 • BA (z wyróżnieniem) w rachunkowości
 • BSc (Hons) w informatyce
 • BA (z wyróżnieniem) w prawie
 • BSc (Hons) in Psychology

Programy podyplomowe

 • Master of Business Administration (Executive - dla kandydatów z akredytowanym licencjatem)
 • Doładowanie MBA (dla kandydatów, którzy mają kwalifikacje podyplomowe, ale nie posiadają dyplomu MBA)
 • Magister informatyki
 • Magister zarządzania projektami budowlanymi

Dlaczego University of Bolton, Academic Center RAK?

Niedroga opłata za naukę

Centrum akademickie University of Bolton oferuje programy z dopłatą czesnego, która stanowi połowę czesnego w głównym kampusie Wielkiej Brytanii, aby dać zarówno lokalnym, jak i międzynarodowym studentom możliwość zdobycia najlepszej brytyjskiej edukacji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Oryginalne i akredytowane brytyjskie stopnie naukowe

Centrum akademickie University of Bolton w RAK oferuje akredytowane brytyjskie stopnie naukowe z University of Bolton w Wielkiej Brytanii. Są to te same stopnie naukowe, które oferowane są studentom studiującym w głównym kampusie w Wielkiej Brytanii, a transkrypcje wymieniają miejsce studiów jako RAK.

Wyposażenie kampusu

Obiekt o powierzchni 42 000 stóp kwadratowych mieści sale lekcyjne, sale wykładowe, przestrzeń biurową, bibliotekę oraz laboratoria inżynieryjne i komputerowe. Ponadto studenci mają również dostęp do specjalnie zbudowanej sali gimnastycznej i centrum fitness z wyposażeniem do ćwiczeń aerobowych i siłowych, a obiekty sportowe na świeżym powietrzu obejmują boiska do koszykówki, trawniki tenisowe, boisko do piłki nożnej i boiska do siatkówki. Dostępne są również domy studenckie zapewniające wysokiej jakości zakwaterowanie i odrębne usługi dla dziewcząt i chłopców z całodobową ochroną na terenie kampusu.

Opcje transferu do Campus UK / Study Trips

Wszyscy studenci studiujący w University Academic Centre mają możliwość przeniesienia się do głównego kampusu w Wielkiej Brytanii. Uczniowie mogą również odwiedzić kampus macierzysty podczas wycieczki studyjnej, która odbywa się regularnie.

Zakwaterowanie dla studentów

Istnieje oddzielne, najnowocześniejsze wyposażenie hostelu dla dziewcząt

Stypendia naukowe

Uniwersyteckie centrum akademickie oferuje stypendia naukowe o wartości 1 miliona AED rocznie. Stypendia przyznawane są na podstawie wyników akademickich studentów w danym kraju oraz w Centrum Uniwersyteckim w RAK.

Możliwości stażu i stażu

Centrum Uniwersyteckie jest powiązane z ponad 200 firmami w ZEA. Studenci są zachęcani do odbywania staży podczas letnich semestrów, a pomoc jest dostępna w celu zapewnienia ostatecznych staży.

Przetwarzanie wiz

Wszyscy studenci studiujący w uniwersyteckim centrum akademickim są sponsorowani przez uniwersytet, a proces rozpatrywania wniosków wizowych jest bardzo niezawodny dzięki krótkim terminom realizacji.

Ponad 90% naszych studentów znajduje pracę zarobkową w ciągu trzech miesięcy od ukończenia studiów, a kampus jest dobrze obsługiwany dzięki rozbudowanym powiązaniom z ponad 200 firmami, które zapewniają staże

Lokalizacje

Ras Al Khaimah

Address
Al Hudaiba – Burairat
P.O.Box: 16038

Ras Al Khaimah, North Ras Al Khaimah, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium