United Arab Emirates University College of Humanities and Social Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na Uniwersytecie Zjednoczonych Emiratów Arabskich (UAEU) - pierwszej i najważniejszej krajowej uczelni w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. UAEU dąży do tego, aby stać się obszernym, intensywnie zaangażowanym w badania uniwersytetem i obecnie rejestruje około 14 000 studentów z Emiratów i studentów zagranicznych.

110371__MG_1067new_resize-2.jpg

Jako flagowa uczelnia ZEA, UAEU oferuje akredytowane, wysokiej jakości programy dla absolwentów poprzez Humanities and Social Sciences College. Dzięki wyróżniającym się międzynarodowym wydziałom, najnowocześniejszemu nowemu kampusowi i pełnemu zakresowi usług wsparcia dla studentów, UAEU oferuje środowisko, w którym nie ma sobie równych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. UAEU zajmuje obecnie 5 miejsce w świecie arabskim i # 350 na świecie.

Programy akademickie UAEU zostały opracowane we współpracy z pracodawcami, więc nasi absolwenci są bardzo poszukiwani. Absolwenci UAEU zajmują kluczowe stanowiska w przemyśle, handlu i administracji w całym regionie. Nasze ciągłe inwestycje w urządzenia, usługi i personel zapewniają, że UAEU będzie nadal służyć jako model innowacji i doskonałości.

Akredytacja

Kolegium Nauk Humanistycznych i Społecznych uznaje wartość akredytacji międzynarodowej jako środka zapewniającego należyte uznawanie jakości nauczania i badań prowadzonych w ramach programów CHSS. Utworzono Komitet Akredytacji Uczelni, który pomaga wysiłkom poszczególnych departamentów uzyskać akredytację ich programów, a także bada możliwości instytucjonalnej akredytacji CHSS jako całości.

Wszystkie programy CHSS są obecnie uznawane przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych .

110015_109903_chss_logo.jpg

Na Uniwersytecie Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kolegium Nauk Humanistycznych i Nauk Społecznych (CHSS) oferuje ekscytujące i różnorodne możliwości i produkuje absolwentów, którzy mogą wnieść wkład w swoje społeczności lokalne i szersze społeczeństwo. CHSS ma wyjątkowy międzynarodowy wydział zobowiązany do kształcenia studentów według najwyższych standardów. Przyczyniają się do generowania wiedzy w skali globalnej i mają wpływ znacznie poza uniwersytet. Nasze wydziały są również skoncentrowane na studentach i cieszą się rolą nauczycieli i mentorów, dostarczając uczniom zarówno świadome instrukcje, jak i osobiste wskazówki.

Z ponad 3500 studentami i 150 członkami wydziału, CHSS jest największym z dziewięciu uczelni, które tworzą Uniwersytet, odznacza się bogatą tradycją, zaangażowaniem w dziedzictwo i innowacyjność oraz oddaniem służenia naszej społeczności i narodowi.

Programy główne

Programy magisterskie zapewniają transformacyjne doświadczenie edukacyjne, które może przynieść korzyści w rozwoju kariery. Pomysły, perspektywy, wiedza, umiejętności i narzędzia nabywane przez studentów mogą mieć potężny i trwały wpływ na ich personel i życie zawodowe.

Możliwości badawcze

CHSS to zróżnicowana uczelnia z różnymi działami, które pomagają kształtować różnorodne zainteresowania badawcze i współpracę. Członkowie wydziału i studenci CHSS współpracują i uczestniczą w badaniach, kształceniu ustawicznym, warsztatach i konsultacjach w różnych dziedzinach, takich jak media, konferencje oraz rządowe i prywatne organizacje i instytuty.

110370_CR2_0607.jpg

Programy

College oferuje coraz szerszą gamę programów dla absolwentów, w tym:

  1. M.Sc. w systemach teledetekcji i systemach informacji geograficznej (GIS)
  2. MA Governance and Public Policy
  3. M.Sc. Psychologia kliniczna
  4. Master of Social Work

Lokalizacje

Al Ain

Address
Sheik Khalifa Bin Zayed St - Abu Dhabi - United Arab Emirates
Al Ain, Abu Dabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium