Przeczytaj oficjalny opis

University of Bolton miał udaną współpracę z winc RAK od 2008 roku. Programy dostępne są w poziomie studiów licencjackich i podyplomowych. Programy te są prowadzone przez UK i lokalnych opiekunów brytyjskie wychowawcy Link z University of Bolton będzie również monitorowanie programów. Studenci będą mieli również dostęp do obiektu internetowym uczelni takich jak "Moodle".

Kursy

 • BA (z wyróżnieniem) Business Management
 • BA (z wyróżnieniem) Księgowość
 • BA (z wyróżnieniem) Business Management (Top-Up)
 • BSc (z wyróżnieniem) Business Management (Top-Up)
 • BA (z wyróżnieniem) Business Management (HRM)
 • BA (z wyróżnieniem) Business Management (Marketing)
 • licencjata (z wyróżnieniem) Zarządzanie biznes
 • BSc (z wyróżnieniem) Business Management (Top-up)
 • prawo ba
 • MBA (Absolwent)
 • MBA (Top-up)
 • MBA (executive)
 • Mgr Zarządzania Projektami Budowlanymi
 • licencjata (z wyróżnieniem) informatyka
 • BSC (z wyróżnieniem) Komputery (top-up)
 • Beng (z wyróżnieniem) elektrycznego i elektronika (zaawansowane stojących)
 • Mgr Information Technology
 • MBA
 • Beng (z wyróżnieniem) inżynierii mechanicznej
 • BSC Physcology
 • BSc (z wyróżnieniem) Kosztorysowanie i Mgmt komercyjna

University of Bolton

Przy organizacji studenckiej około 11.000 dostaniesz najlepszy ze wszystkich światów na University of Bolton. Będzie oparta na nowoczesnej, kompaktowej kampusie, gdzie nikt nie czuje się anonimowy i, z małymi grupami nauczania na wielu kursach, można mieć pewność, że to imię, nie tylko liczbą.

Sam Bolton to przyjazny, kwitnącej miasta w pobliżu wielkich miast Manchester i Liverpool.

Nasza jakość nauczania konsekwentnie zdobył najwyższe od agencji kontroli jakości rządu ocen i mamy profesjonalny akredytację na ponad 30 naszych programów nauczania.

Istnieją obecnie 192 pracowników naukowych, z których 130 ukończyli studiów doktoranckich. Stanowi to 67,7% doktorów wśród kadry akademickiej.

Nasza Ethos

University of Bolton jest dobro publiczne, profesjonalnej wiedzy i uczenia się, pracy w imieniu i na rzecz osób i organizacji w rozwiązywaniu praktycznych problemów.

Jesteśmy głęboko przekonani, że nauka jest podstawą do przekształcenia jednostek i społeczeństwa.

Jesteśmy w naszym pragnieniem nieubłagany, aby być na bieżąco zmiany handlowego, społecznego, kulturalnego i gospodarczego oraz uwzględnienie ich wpływu na nasze kursy w naszej pracy z partnerami.

Świętujemy doskonałości w innych i chętnie wprowadzają swoje dobre praktyki z powrotem do studia i do naszych partnerskich.

Jesteśmy dumni, że wszystkie elementy są w pełni reprezentowane społeczeństwa wśród naszych pracowników, studentów i organizacji partnerskich.

Obejmujemy różnorodności i wartości różnicy.

Pokażemy zdolności adaptacyjnych, dyscypliną i elastyczność w określaniu i realizacji potrzeb osób i organizacji.

Szanujemy i cenimy tradycyjnej roli i osiągnięć naukowców i uczelni, przy jednoczesnym dążeniu do stworzenia modelu szkolnictwa wyższego, która koncentruje się na profesjonalizm, innowacyjność i aplikacji.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

Ten program jest prowadzone w ZEA. Budowa Project Management wymaga wysoko wykwalifikowanych osób z możliwością prowadzić i zintegrować interdyscyplinarne zespół profesjo ... [+]

Ten program jest prowadzone w ZEA

Zarządzanie Projektami Budowlanymi wymaga wysoko wykwalifikowanych osób z możliwością ołowiu i połączą interdyscyplinarnego zespołu specjalistów. To wyzwanie, przemysł skoncentrowany kurs pomoże Ci rozwijać nie tylko wiedzę naukową i techniczną wymaganą do tej roli, ale także umiejętności interpersonalne, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu w tej kariery.

Oczywiście będzie opierać się na wiedzy i doświadczeniu uzyskana w pierwszym stopniu, lub w środowisku pracy i przygotować się do podjęcia strategicznej odpowiedzialności za zarządzanie projektami budowlanymi. Będziemy wyposażyć się z silnym zrozumienia akademickich wiedzy, teorii, pojęć i zasad wymaganych, jak i intelektualnych, praktycznych i technicznych umiejętności istotnych w tej karierze.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Jazirah Al Hamra
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

Zaawansowany kurs w technikach, technologiach i metodach stosowanych w zarządzaniu i wdrażaniu systemów informatycznych. Ma na celu poszerzenie i pogłębienie zrozumienia ... [+]

Program ten przewiduje: Zaawansowany kurs w technikach, technologiach i metodach stosowanych w zarządzaniu i wdrażaniu systemów informatycznych. Ma na celu poszerzenie i pogłębienie zrozumienia technologii komputerowych i obejmuje koncepcję wysokiego poziomu, która umożliwia skuteczne zarządzanie i eksploatację IT.

Kursy podyplomowe zostały zaprojektowane specjalnie dla osób pracujących w przemyśle informatycznym i dla absolwentów technicznych.

Jest tu coś dla każdego: Wysoka strategia i design: dogłębne specjalizacje techniczne; Zarządzanie i planowanie projektu informatycznego oraz usługi.

Moduły obejmują przegląd technologii i obejmują kwestie związane z prowadzeniem działalności gospodarczej i zarządzania związane z sektorem. Inne moduły mają bardziej techniczny nacisk, zapewniając absolwentów z ręką na umiejętności. Kładziemy również nacisk na przekazywanie umiejętności, takich jak badania, krytyczna analiza i rozwiązywanie problemów, przygotowując się do specjalistycznego projektu, który ukończył magister.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Jazirah Al Hamra
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku