UAEU United Arab Emirates University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Zjednoczonych Emiratów Arabskich (UAEU) to wszechstronny, intensywnie prowadzący badania uniwersytet, zatrudniający około 13 900 studentów, z ponad 900 wykładowcami i 65 000 absolwentów, którzy zajmują kluczowe stanowiska w rządzie, przemyśle, handlu i we wszystkich obszarach biznesowych w całym regionie. Międzynarodowi studenci i wykładowcy reprezentujący ponad 65 krajów wzbogacają i ożywiają kampus i sale lekcyjne, zapewniając jednocześnie stymulującą różnorodność kulturową.

Jako flagowy uniwersytet w kraju, UAEU oferuje pełną gamę akredytowanych na całym świecie wysokiej jakości programów studiów magisterskich i licencjackich w swoich dziewięciu uczelniach w prawie wszystkich głównych dyscyplinach.

Od momentu powstania w 1976 r. UAEU przekształciło się z licencjackiej uczelni w kompleksowy uniwersytet, kładąc większy nacisk na misję badawczą.

Jako uniwersytet intensywnie prowadzący badania , UAEU współpracuje ze swoimi partnerami w branży, aby zapewnić rozwiązania badawcze dla wyzwań stojących przed narodem i regionem. Dziewięć ośrodków badawczych o strategicznym znaczeniu dla kraju i regionu rozwija wiedzę w krytycznych obszarach.

Ponadto nauka

Dzięki wybitnemu wydziałowi, najnowocześniejszemu kampusowi i pełnemu zakresowi usług wsparcia dla studentów, UAEU oferuje niezrównane środowisko nauki w tym regionie. UAEU jest dojrzałym uniwersytetem o znacznych osiągnięciach i wyraźnym kursie do ciągłego doskonalenia, którego celem jest uznanie na arenie międzynarodowej za jedną z najlepszych uczelni na świecie.

Colleges

Uniwersytet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ma 9 oddzielnych szkół wyższych, oprócz College of Graduate Studies i University College, które oferują szeroki zakres dyscyplin naukowych i wydziałów.

Odwiedź strony College, aby dowiedzieć się więcej.

University College

Dążymy do doskonałości poprzez tworzenie tętniącego życiem środowiska edukacyjnego i dostarczanie najnowocześniejszych urządzeń do nauki.

Wyższa Szkoła Biznesu i Ekonomii

CBE jest wyposażone w efektywne środowisko nauki, wyróżniające się plany studiów, aby pomóc uczniom w budowaniu ich przyszłości.

Wyższa Szkoła Humanistyczna i Nauki Społeczne

W CHSS promujemy zaawansowane badania naukowe, tworzymy silne więzi ze społeczeństwem i konsolidujemy dziedzictwo i serwis społecznościowy.

College of Information Technology

Nasza uczelnia jest idealnym miejscem, które zapewnia rozwój osobisty, intelektualny i techniczny. Jesteśmy dumni z naszych udanych absolwentów.

College of Engineering

College of Engineering oferuje wybitne, powtarzalne na całym świecie programy i dąży do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju w różnych dziedzinach.

Kolegium edukacji

Zapewniając nowoczesne metody nauczania, College of Education oferuje programy, które spełniają wymagania edukacyjne ZEA, aby zbudować wyróżniające się społeczeństwo.

College of Law

College of Law ma prestiżowy status regionalny i zapewnia programy oparte na badaniach, aby zaspokoić potrzeby społeczeństwa ZEA.

College of Food and Agriculture

CFA angażuje się w sukcesy uczniów i oferuje programy akademickie, które przyjmują krytyczne myślenie, aby zdobyć studentów z umiejętnościami wymaganymi na konkurencyjnym rynku pracy.

College of Science

Zapewniamy wyróżniające się środowisko uczenia się oparte na eksperymentach, aby przygotować absolwentów wyposażonych w wysokiej jakości umiejętności techniczne i wiedzę zgodnie z międzynarodowymi standardami.

College of Medicine and Health Sciences

Zapewniamy wyróżniające się środowisko uczenia się oparte na eksperymentach, aby przygotować absolwentów wyposażonych w wysokiej jakości umiejętności techniczne i wiedzę zgodnie z międzynarodowymi standardami.

College of Graduate Studies

Oferujemy najlepsze programy i udogodnienia, aby pomóc uczniom spełnić ich aspiracje studiowania programów magisterskich. Oferujemy również różne pełne i częściowe stypendia dla różnych programów.

Lokalizacje

Abu Dabi

Address
Reem Island, 8th floor of Sky Tower
Abu Dabi, Abu Dabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Al Ain

Address
Sheik Khalifa Bin Zayed Street
Al Ain, Abu Dabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Dubai

Address
Hamdan bin Rashid Al Maktoum Center for Giftedness and Innovation,
Al Beda’a

Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy