Przeczytaj oficjalny opis

Shaheed Zulfikar Ali Bhutto Institute of Science and Technology (SZABIST) jest w pełni Chartered Institute z siedzibą w drodze aktu prawnego w Sindh Zgromadzenia Sindh ustawa nr XI z 1995 r.) i jest zatwierdzone i uznane przez Komisję Szkolnictwa Wyższego (HEC), Pakistan, jako stopień przyznania instytucji SZABIST posiada kampusy w Karaczi, Islamabad, Larkana i Dubaju (ZEA) SZABIST jest zarejestrowanym członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Uniwersytetów ust IAU), Paryż;.. Stowarzyszenia Uniwersytetów Wspólnoty Narodów (ACU) w Londynie; Federacja Uniwersytetów w świecie islamskim ust FUIW), Rabat, Asia University Federation (AUF), Seul, a Stowarzyszenie Uniwersytetów SAARC (ASU). BusinessWeek, wiodący międzynarodowy magazyn biznesu, wymienia SZABIST wśród najlepszych szkół biznesu na świecie od sześciu lat (2001, 2002, 2003, 2004, 2006 i 2008). SZABIST jest jednym z 20 najlepszych szkół biznesu z Azji uznanych przez BusinessWeek . Tylko dwóch szkół biznesu z Pakistanu wymienione są w BusinessWeek. Asia Inc, wiodący Asian Magazine, jest w rankingu SZABIST wśród najlepszych szkół MBA Azji Południowej w najlepszym Survey Azji Szkół MBA na dwa kolejne lata (2003, 2004). SZABIST jest jednym z najlepszych 15 szkół biznesu z Azji Południowej w rankingu Asia Inc SZABIST jest również zaliczana jest do najlepszych Nauki i Technologii i MBA szkół w Azji przez CNN-Time publikacji Asiaweek. SZABIST jest również wymieniona w Szkołach CNN Executive Education.SZABIST, a zatem ma niezrównany zaszczyt być tylko pakistański Instytut uznawane na arenie międzynarodowej przez BusinessWeek, Asiaweek, Azji Inc i CNN. SZABIST podpisał umowę powiązań z University of Wales, UK. SZABIST podpisała również MoU z State University of New York, USA; University of London, Wielka Brytania; Filipiny Kobiety University, Filipiny oraz Asian Academy of Film & Television w Indiach. &nbsp&nbsp Struktura University Dzisiaj SZABIST jest identyfikowany jako główny uniwersytetu składającego się z czterech kampusach (w tym jeden zagranicznej uczelni) trzy dyplomowych centrów trzech uczelniach pośrednich oraz w centrum badawczym. Ponad 3500 stopni zostały wydane przez SZABIST do tej pory.&nbsp&nbsp Lokalizacja SZABIST Dubai Campus znajduje się w Dubaju Academic City International w budynku 10. W październiku 2003 r., pierwsza sesja naukowa rozpoczęła się na wiedzy Campus Village w Dubaju w Wydziałów Zarządzania PAN i Informatyki. Campus Dubai rozszerzona do nowego kampusu w Dubai International miasto akademickie bloku 10.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Shaheed Zulfikar Ali Bhutto Institute of Science and Technology Dubai

SZABIST oferuje stopień magistra z głównych firm w Information Technology, Inżynieria oprogramowania, Com-Nauki komputerowym i zarządzania bezpieczeństwem informacji. MS ... [+]

MS w informatyce

&nbsp

SZABIST oferuje stopień magistra z głównych firm w Information Technology, Inżynieria oprogramowania, Com-Nauki komputerowym i zarządzania bezpieczeństwem informacji. MS jest wieczorny program tylko i składa się z 8 kursów i tezy / projektu badawczego / Course pracy.

&nbsp

Dla studentów z czterech lat BS lub 2 stopnia MCS lat MS jest dwóch lat program. 9 kursy MS i praca / projekt badawczy / Course pracy są potrzebne, aby absolwent (33 godzin kredytowych).

&nbsp

Dla studentów z 4 letnie studia zawodowe (BE, mgr itp.), program MS jest dwa Program lat. Kursy przeliczeniowe niedoboru i 9 kursy MS i praca / projekt badawczy / Course pracy są potrzebne, aby absolwent (33 godzin kredytowych 18 kredytowych godziny kursów niedoborów.) ... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku