SP Jain School of Global Management Dubai

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

DUBAJ CAMPUS

Kampus Dubaj ustawia atmosfery, która motywuje ucznia do nauki i odkrywania, i czerpać korzyści z interakcji z wielonarodowej społeczności studenckiej w Dubai International Academic City (DIAC).

Diak jest wybudowany kampus wyłącznie dla szkół wyższych i uniwersytetów. To zapewnia jedno miejsce dla kształcenia pomaturalnego w Emiratu skupiającej 30 instytucji z 13 krajów, umożliwiając studentom i wykładowców pochodzących z różnych instytucji, aby połączyć i uczyć się od siebie nawzajem.

SP Jain zajmuje cały budynek autonomiczny obejmujący około 60.000 stóp kwadratowych, rozmieszczonych na trzech piętrach.

Kampus jest zbudowany w nowoczesnym stylu, z centrami zaawansowanych technologii kształcenia, makiety pokoi handlowych, biblioteki się-do-data, obiekt wideokonferencje, terminal Reuters i więcej. Kafeteria w kampusie wraz z jedzeniem Akademickiego City oferuje dania kuchni wielonarodowy do studentów.

Studenci uczestniczą w różnych festiwali i imprez tematycznych organizowanych przez SP Jain i innych szkół Akademickiego City.

Całe środowisko daje studentom wszechstronne doświadczenie uczenia się, jak również szansę zrozumieć, co to znaczy być obywatelem świata.

Ranking i uznanie

The Economist plasuje SP Jain w Top 100 koniec meczu MBA na całym świecie (2015) Forbes (USA) Oceny SP Jain # 10 na świecie, Best International MBA jednoroczne 2015-2016.

Forbes (USA) Rangi SP Jain nr 1 w Dubaju, nr 19 na świecie, Forbes międzynarodowych rankingach Najlepsza Szkoła Biznesu 2013-2014 Financial Times (UK) Miejsce SP Jain w Top 1% szkół biznesu na świecie w roku 2011 i 2012

Akredytacja

Szkolnictwo wyższe normy jakości i Agencja, Australia

SP Jain jest akredytowany przez Szkolnictwo wyższe standardy jakości i Agencji (TEQSA), Australia. Pod koniec programu, uczniowie są przyznane z australijskiego stopnia. To znacznie zwiększa międzynarodowej akceptacji stopnia, dając tym samym impuls do szkolnictwa wyższego i kariery, na całym świecie.

Wiedza i Human Development Authority (KHDA), rząd Dubaju, ZEA

SP Jain jest licencjonowana przez Urząd Wiedzy i Rozwoju Człowieka (KHDA), rząd Dubaju, ZEA kwalifikacji akademickich przyznawane przez SP Jain i potwierdzone przez KHDA są ujmowane w Emirate of Dubai przez wszystkie podmioty publiczne i prywatne do wszystkich celów.

Lokalizacje

Dubai

S P Jain School of Global Management

Address
S P Jain School of Global Management
Block 5, Dubai International Academic City

P. O. Box 502345 Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon
+ 971 4 4291234

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium