SP Jain Global School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O SP Jain School of Global Management

SP Jain jest australijskim szkoły biznesu z kampusów w Dubaju, Bombaju, Singapurze i Sydney. Nasza edukacja etos jest silnie uzależnione od naszej misji umacnianie globalnych liderów biznesu w 21 wieku, miejscu pracy. Z pathbreaking multi-campus uczenia modelu i nowego-wieku edukacji biznesowej 2.0 Program, szczycimy się na dostarczaniu Państwu doświadczenie uczenia się, który jest nowoczesny, istotne i prawdziwie globalny.

Ranking i uznanie

Forbes (USA) Oceny SP Jain nr 10 na świecie, Best International MBA jednoroczne 2015-2016 Forbes (USA) Oceny SP Jain nr 1 w Dubaju, nr 19 na świecie, Forbes Najlepszy Międzynarodowy Business School Rankings 2013-2014 finansowe razy (UK) Miejsce SP Jain w Top 1% szkół biznesu na świecie w 2011 i 2012 roku

Akredytacja

Szkolnictwo Jakość i Standardy Agency, Australia SP Jain jest akredytowany przez wyższym wykształceniem jakość i standardy Agencji (TEQSA), Australia. Pod koniec programu, uczniowie są przyznane z australijskiego stopnia. To znacznie zwiększa międzynarodowej akceptacji stopnia, dając tym samym impuls do szkolnictwa wyższego i kariery, na całym świecie.

Wiedza i Human Development Authority (KHDA), rząd Dubaju, ZEA SP Jain jest licencjonowana przez Knowledge and Human Development Authority (KHDA), rząd Dubaju, ZEA kwalifikacji akademickich przyznawane przez SP Jain i certyfikowane przez KHDA są ujmowane w Emirate Dubaj wszystkich podmiotów publicznych i prywatnych do wszystkich celów.

Program

SP Jain został reimagined edukacji biznesowej, aby odzwierciedlić najnowsze pomysły, myślenia i praktyki w biznesie. Podczas gdy nasz program jest głęboko zakorzeniony w fundamentach gospodarczych, równą wagę przywiązuje się do rozwoju umiejętności biznesowych w studentów - Global Intelligence, umiejętności w świecie rzeczywistym, inteligentny decyzyjnych i gotowości korporacyjnego.

kampusach

kampusy SP Jain w Dubaju, Bombaju, Singapurze i Sydney stworzyć idealne tło do nauki globalnego biznesu w trzech bardzo odmiennych jeszcze światowej klasy miast metropolitalnych.

Trójmiasto model BBA, MGB, prowadzone są kursy GMBA naszych uczelniach w całym Dubaju, Sydney i Singapurze. Wszyscy uczniowie, niezależnie od ich specjalizacji, podzielić czas trwania ich studiów akademickich między trzech kampusów.

Dubaj Campus

Dubaj stał się stolicą wielokulturowe, że stale rośnie, aby stać się światowym miastem

Przegląd

Kampus Dubaj ustawia atmosfery, która motywuje ucznia do nauki kursy zarządzania, takich jak GMBA (Global MBA), BBA (Bachelor of Business Administration), EMBA (Executive MBA) i zbadać, i czerpać korzyści z interakcji z wielonarodowej społeczności studenckiej z Dubai International Academic City (DIAC).

Diak jest wybudowany kampus wyłącznie dla szkół wyższych i uniwersytetów. To zapewnia jedno miejsce dla kształcenia pomaturalnego w Emiratu skupiającej 30 instytucji z 13 krajów, umożliwiając studentom i wykładowców pochodzących z różnych instytucji, aby połączyć i uczyć się od siebie nawzajem.

SP Jain zajmuje cały budynek autonomicznego obejmujący około 60.000 stóp kwadratowych, rozmieszczonych na trzech piętrach.

Kampus jest zbudowany w nowoczesnym stylu, z centrami zaawansowanych technologii kształcenia, makiety pokoi handlowych, biblioteki się-do-data, obiekt wideokonferencje, terminal Reuters i więcej. Kafeteria w kampusie wraz z jedzeniem Akademickiego City oferuje dania kuchni wielonarodowy do studentów. Studenci uczestniczą w różnych festiwali i imprez tematycznych organizowanych przez SP Jain i innych szkół Akademickiego City.

Całe środowisko daje studentom wszechstronne doświadczenie uczenia się, jak również szansę zrozumieć, co to znaczy być obywatelem świata.

Dostępne kursy

Bachelor of Business Administration (BBA) Master of Global Business (MGB) Globalny Master of Business Administration (GMBA) Wykonawczy Master of Business Administration (EMBA) Biznes rodzinny globalna (GFMB) Executive Education (CEE)

Singapur Campus

Singapur jest światowymi czwartym wiodącym centrum finansowym i tętniące życiem miasto kosmopolityczne

Przegląd

Bardzo przyjemny i przyjazny środowisku panuje na kampusie Singapurze.

Rozległy kampus pośród bujnej zieleni i liści składa się z kilku budynków odnowiony dziedzictwa rozłożone na siedem akrów i znajduje się blisko centrum Singapuru. Łatwo dojechać samochodem, z przystanku tuż przy kampusie, jest w bliskim sąsiedztwie innych lokalnych szkół, placówek medycznych i szpitali, 24-godzinnych punktów gastronomicznych, takich jak 7-11 i hipermarketów oraz rekreacyjnych, sklepów i centrów korporacyjnych. Oraz programy prowadzone w Singapurze kampusu są Globalny MBA, BBA, MGB i Executive MBA.

Poszczególne budynki na klasach kampusu domów, ośrodków kształcenia, biblioteki i kilka innych obiektów. Sale lekcyjne są wielopoziomowe i wyposażone w state-of-the-art audio i wideo equipment.There jest 7 sal wykładowych (cztery są 157 sq.mt., dwie są 80 sq.mt. i jeden 58 sq.mt.). Dwie sale konferencyjne (jedna z 114,5 sq.mt. a drugi 75,5 sqmt) są również wykorzystywane do zajęć czasu do czasu.

Kafeteria oferuje różnorodne dania kuchni międzynarodowej zaspokaja potrzeb żywnościowych studenta community.There jest również bar kanapki na terenie kampusu na szybką przekąskę. Po zajęciach, studenci mają możliwość, aby odświeżyć i odmłodzić poprzez ćwiczenia na siłowni w domu, oddając w różnych grach, takich jak koszykówki i tenisa stołowego lub po prostu długie spacery po kampusie lub na Mt. Faber Sky Walk znajduje się na obrzeżach kampusu.

Dostępne kursy

Bachelor of Business Administration (BBA) Master of Global Business (MGB) Globalny Master of Business Administration (GMBA) Wykonawczy Master of Business Administration (EMBA) Executive Education (CEE)

Sydney Campus

Sydney dostaje zaliczane są światowymi najlepszych miast dla połączenia biznesu, kultury, sportu, rekreacji i żywności

Przegląd

Nowa Południowa Walia Premier, Honorowy Barry O'Farrell MP cięcia taśmy i otwarty SP Jain kampusu Szkoły Global Management Sydney w sobotę, 01 grudnia 2012. Kampus znajduje się w centrum miasta Sydney w zabytkowym Sydney Olympic Park. Ma wyjątkowe zaplecze do uprawiania sportów i rekreacji Poza tym jest nowo rozwijających dzielnicy biznesowej. Sam campus jest 75.000 mkw. ft. w 12 salach audytoryjnych stylu Breakout pokoje, kawiarni z własnej kuchni, salonów i innych obiektów na terenie kampusu oczekuje premii Business School. Obudowa jest w odległości 35-minutowego. Oraz programy prowadzone w Sydney kampusu są Globalny MBA, BBA, MGB i Executive MBA.

Studenci są własnej przestrzeni i spokoju do nauki, a jednocześnie mają możliwość wziąć udział w ekscytującej kultury Sydney doświadczyć prawdziwej istoty globalnej nauki.

Dostępne kursy

Bachelor of Business Administration (BBA) Master of Global Business (MGB) Globalny Master of Business Administration (GMBA) Wykonawczy Master of Business Administration (EMBA) Executive Education (CEE)
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister światowego Biznesu (MGB)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 16 miesięcy September 2017 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Singapur Singapore Australia Sydney Indie Mumbai + 6 więcej

Master of Global Business (MGB) jest 16-miesięcy *, oczywiście w pełnym wymiarze godzin na celu zapewnienie absolwentów dogłębnej cross-funkcjonalny wiedzę z zakresu biznesu i dogłębnego zrozumienia, jak działają przedsiębiorstwa w środowisku globalnym. [+]

Przegląd Master of Global Business (MGB) jest 16-miesięcy *, oczywiście w pełnym wymiarze godzin na celu zapewnienie absolwentów dogłębnej cross-funkcjonalny wiedzę z zakresu biznesu i dogłębnego zrozumienia, jak działają przedsiębiorstwa w środowisku globalnym. Kurs korzysta z mieszanego modelu nauczania, który zawiera symulacje, pracę grupową, studia przypadków w świecie rzeczywistym, dzięki czemu studenci mogą dotyczyć teoretyczne aspekty działalności do praktycznych wyzwań stojących przed dzisiejszym globalnym menedżerom. * 16-miesięczny kurs obejmuje 12 miesięcy studiów akademickich, a następnie przez 4 miesięcy obowiązkowego stażu. Najważniejsze MGB Nowa specjalizacja w e-biznesie Edukacja Program Business 2.0 Gotowość Corporate Training Australijska stopnia Akredytowane przez ABEST21, Japonii Biura Karier wielonarodowe w 4 krajach Nowe i udoskonalone Program skupia się na poprawie swoje szanse na zatrudnienie w skali światowej Elementem uczenia się przed terminem redukuje czas spędzony w klasie nauki "elementy" Tworzenie koncepcyjnych więcej czasu na naukę Stosowanej kampusie Model Tri-City Kurs prowadzony jest w całej MGB naszych kampusów w Dubaj, Sydney i Singapurze. Wszystkie MGB studentów, niezależnie od ich specjalizacji, podzielić czas trwania ich studiów akademickich między trzech kampusów. Wstęp Kwalifikacje Czego szukamy: Ponieważ jest to program, podyplomowe, magisterskie, musi już być absolwent uniwersytetu, aby zastosować. Kandydaci, którzy nie mają swoich ostatecznych wyników roku mogą zgłosić się do programu, ale SP Jain mogą jedynie warunkową ofertę. Kandydaci muszą mieć ukończone szkoły średniej w języku angielskim. Kandydat musi mieć 0-3 lat doświadczenia zawodowego. Kandydaci z ponad 3-letnim stażem pracy może wystąpić do Global Master of Business Administration programu (GMBA). [-]