National Design Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

NDA jest wiodącym brytyjskim ekspertem w dostarczaniu internetowych kwalifikacje wnętrz.

The National Design Academy uczy Projektowanie wnętrz od ponad 26 lat. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie kształcenia online. Specjalizuje się w niepełnym wymiarze godzin kursy projektowania wnętrz, dostarczamy wysoki poziom jakości, przemysł uznanych, akredytowane kursy z dyplomem na podyplomowych poprzez elastyczne, online, szkolenia na odległość. Z absolwentów ponad 30.000 uczniów w 80 krajach. Absolwenci NDA są bardzo poszukiwane i cenione za ich zaufania, umiejętności i świadomości handlowej.

W National Design Academy robimy rzeczy inaczej. Nasze kursy są zaprojektowane do własnych potrzeb i być badane z dowolnego miejsca na świecie. Traktujemy wszystkich naszych uczniów jako osób. Nasze kursy są zaprojektowane tak, aby być elastyczne warunki NDA nie ma ani semestry. Studenci mogą wybrać własną datę rozpoczęcia i nauki we własnym tempie - nie tempa innych studentów.

Wierzymy w wspieranie naszych uczniów i rozpoznać każdy uczeń ma inne potrzeby, często dopasowanie ich przebieg wokół zobowiązań praca, osobistych i rodzinnych. Dlatego każdy student ma swój własny, indywidualny plan studiów i swoje własne, duże doświadczenie, osobiste Tutor. Nasi wykładowcy mają ogromną wiedzę i są ekspertami w zakresie profesjonalnego projektowania wnętrz. Będą wspierać Was w podróż, dostarczanie informacji zwrotnych i tyle wsparcia, ile trzeba przez telefon, e-mail lub skype opartej w naszym biurze i studia głowę w Nottingham i można skontaktować się 5 dni w tygodniu, tak często, jak chcesz.

Nauki online nie oznacza naukę w spokoju. Chociaż studenci studiować indywidualnie wierzymy w dostarczaniu społeczności online dla studentów do angażowania się ze sobą podczas studiów. Studenci studiów online za pomocą naszego zamówienie Virtual Learning Studio (VLS) portal. Z naszego wieloletniego doświadczenia VLS został zaprojektowany przez NDA, aby Państwa stymulujące doświadczenie i pouczające. Możesz również zaprzyjaźnić się z innymi studentami internetowych w tętniącej życiem forum, cieszyć seminariów online i rozmawiać ze swoim nauczycielem i naszych absolwentów. Staże, kariery i studiów przypadku studentów są częścią ruchliwych VLS, które są dostępne 24/7. Sprawdź naszą ofertę kursów projektowania wnętrz teraz: NDA Poziom 3 Dyplom kursy akredytowane przez AIM Awards.

Opłaty za kurs Dyplom są dotowane z funduszy.

Dyplom jest akceptowane do wejścia na program studiów

Kursy dyplomowe

Profesjonalne Projektowanie wnętrz Profesjonalne Garden Design Profesjonalne Curtain Making & stopni miękkich mebli NDA są sprawdzane przez naszego partnera, Staffordshire University.

Wszystkie stopni licencjackich kwalifikują się do kredytów studenckich.

Studia licencjackie na kierunku

FDA FDA Dziedzictwa wnętrz Projektowanie wnętrz Projektowanie detaliczny FDA BA (z wyróżnieniem) w Interior Design BA (z wyróżnieniem) w Dziedzictwa Interior Design BA (z wyróżnieniem) w Sprzedaż detaliczna Design BA (z wyróżnieniem) w Projektowania dla życia na świeżym powietrzu

Stopnie naukowe

Pre-Masters - Uniwersytet Diploma in Education - Projektowanie wnętrz

Magisterskie

MA Interior Design Życie nie zawsze idzie tak zaplanować studentów NDA studiować Foundation Degree, przez 2 lata / poziomach, i następnie przejść do ostatniego roku BA (z wyróżnieniem) doładowaniu. Jeśli nie są w stanie kontynuować z jakiegokolwiek powodu, to jednak studia z dyplomem (FDA) i może wrócić na studia BA (z wyróżnieniem) później! To ten sam program nauczania i koszty, ale o wiele bardziej elastyczne.

Aby dowiedzieć się więcej, dlaczego nie uczestniczyć w jednym z naszych dni otwartych w Narodowej Akademii Projektowania lub odwiedzić naszą stronę internetową

Dodatkowe zasoby kursu

NDA oferują również szereg wewnętrznych i samouczki online mających na celu poprawę wiedzy studenta z Computer Aided Design opakowań, a także doskonalić swoje umiejętności kursu. Tematy obejmują; AutoCAD, Photoshop, Rysunek techniczny, SketchUp.

  • NDA Studenci otrzymują licencji wolnego oprogramowania CAD i wsparcia, swobodny dostęp do brytyjskich bibliotekach uniwersyteckich (studenci studiów tylko) oraz pozbawione członkostwa Brytyjskiego Instytutu Architektury Wnętrz (BIId).
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć BAs » Widzieć Diplomas » Widzieć MA »

Kontakt