Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence - MBZUAI

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence (MBZUAI) w Abu Zabi jest instytucją akademicką na poziomie absolwenta, która oferuje specjalistyczne programy studiów dla lokalnych i międzynarodowych studentów w dziedzinie sztucznej inteligencji.

MBZUAI ma na celu wspieranie rozwoju badań naukowych, rozwoju, transferu i wykorzystania sztucznej inteligencji poprzez wprowadzenie magisterskich i doktoranckich. programy, które pozwalają studentom wykorzystać swój potencjał intelektualny w najnowocześniejszym środowisku.

Celem MBZUAI jest osiągnięcie doskonałości akademickiej i badawczej na poziomie lokalnym, regionalnym i międzynarodowym, pomaganie uczniom w osiągnięciu sukcesu zawodowego i wykorzystanie zdobytej wiedzy w celu sprostania niektórym z największych wyzwań naszych czasów.

Nasza wyjątkowość. Twoja przewaga

1. Badania skoncentrowane

Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence to pierwszy uniwersytet badawczy skupiony na sztucznej inteligencji na świecie. MBZUAI współpracuje z Inception Institute of Artificial Intelligence (IIAI) z siedzibą w Abu Zabi, globalną siłą doskonałości i kierownictwem badań nad sztuczną inteligencją, w celu nadzorowania doktoratu. rozwój studentów i programów nauczania.

2. Kampus

MBZUAI jest w pełni zintegrowany z miastem Abu Zabi, tętniącej życiem stolicy, która łączy dziedzictwo z nowoczesnym stylem życia. Kampus położony w mieście Masdar - jednej z najbardziej zrównoważonych społeczności miejskich na świecie - oferuje najnowocześniejsze udogodnienia, laboratoria i ośrodki badawcze, zapewniając wyjątkowe środowisko do prowadzenia badań.

3. Stypendium

MBZUAI oferuje pełne stypendium obejmujące 100% czesnego i inne świadczenia, takie jak miesięczny zasiłek, ubezpieczenie zdrowotne i zakwaterowanie,

4. Możliwości zawodowe

Silne powiązania MBZUAI z rządem krajowym, przemysłem i światem akademickim stanowią platformę dla naszych studentów do połączenia się z siecią partnerów strategicznych w celu zdobycia ogromnych doświadczeń poprzez możliwe staże w takich dziedzinach, jak opieka zdrowotna, telekomunikacja, technologia, rząd, finanse i wiele więcej. Idealna brama do udanego rozwoju zawodowego.

5. Środowisko międzynarodowe

MBZUAI to najlepsza uczelnia na pobyt naukowy. Kandydaci ze wszystkich krajów i narodowości są mile widziani, ponieważ przyjęcie i przyjęcie programów będzie oparte na wysokiej pozycji akademickiej i zasługach. Tworząc międzynarodowe środowisko kampusowe, MBZUAI ma na celu promowanie kultury integracji i rozwoju.

121644_pexels-photo-1936299.jpeg

Lokalizacje

Abu Dabi

Mohamed Bin Zayed University of Artificial Intelligence

Address
Masdar City
Abu Dabi, Abu Dabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium