Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence - MBZUAI

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence (MBZUAI) w Abu Zabi jest instytucją akademicką na poziomie absolwenta, która oferuje specjalistyczne programy studiów dla lokalnych i międzynarodowych studentów w dziedzinie sztucznej inteligencji.

MBZUAI ma na celu wspieranie rozwoju badań naukowych, rozwoju, transferu i wykorzystania sztucznej inteligencji poprzez wprowadzenie magisterskich i doktoranckich. programy, które pozwalają studentom wykorzystać swój potencjał intelektualny w najnowocześniejszym środowisku.

Celem MBZUAI jest osiągnięcie doskonałości akademickiej i badawczej na poziomie lokalnym, regionalnym i międzynarodowym, pomaganie uczniom w osiągnięciu sukcesu zawodowego i wykorzystanie zdobytej wiedzy w celu sprostania niektórym z największych wyzwań naszych czasów.

Nasza wyjątkowość. Twoja przewaga

1. Badania skoncentrowane

Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence to pierwszy uniwersytet badawczy skupiony na sztucznej inteligencji na świecie. MBZUAI współpracuje z Inception Institute of Artificial Intelligence (IIAI) z siedzibą w Abu Zabi, globalną siłą doskonałości i kierownictwem badań nad sztuczną inteligencją, w celu nadzorowania doktoratu. rozwój studentów i programów nauczania.

2. Kampus

MBZUAI jest w pełni zintegrowany z miastem Abu Zabi, tętniącej życiem stolicy, która łączy dziedzictwo z nowoczesnym stylem życia. Kampus położony w mieście Masdar - jednej z najbardziej zrównoważonych społeczności miejskich na świecie - oferuje najnowocześniejsze udogodnienia, laboratoria i ośrodki badawcze, zapewniając wyjątkowe środowisko do prowadzenia badań.

3. Stypendium

MBZUAI oferuje pełne stypendium obejmujące 100% czesnego i inne świadczenia, takie jak miesięczny zasiłek, ubezpieczenie zdrowotne i zakwaterowanie,

4. Możliwości zawodowe

Silne powiązania MBZUAI z rządem krajowym, przemysłem i światem akademickim stanowią platformę dla naszych studentów do połączenia się z siecią partnerów strategicznych w celu zdobycia ogromnych doświadczeń poprzez możliwe staże w takich dziedzinach, jak opieka zdrowotna, telekomunikacja, technologia, rząd, finanse i wiele więcej. Idealna brama do udanego rozwoju zawodowego.

5. Środowisko międzynarodowe

MBZUAI to najlepsza uczelnia na pobyt naukowy. Kandydaci ze wszystkich krajów i narodowości są mile widziani, ponieważ przyjęcie i przyjęcie programów będzie oparte na wysokiej pozycji akademickiej i zasługach. Tworząc międzynarodowe środowisko kampusowe, MBZUAI ma na celu promowanie kultury integracji i rozwoju.

121644_pexels-photo-1936299.jpeg

Lokalizacje

Abu Dabi

Mohamed Bin Zayed University of Artificial Intelligence

Address
Masdar City
Abu Dabi, Abu Dabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie