Masdar Institute of Science and Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Masdar Institute of Science and Technology jest pierwszym na świecie absolwent uniwersytetu poziomu specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań w świecie rzeczywistym na kwestie zrównoważonego rozwoju. Światowej klasy badania oparte na uniwersytet, Instytut koncentruje się na nauce i technice zaawansowanej technologii alternatywnych źródeł energii, ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Znajduje się w Abu Zabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Masdar Institute ma na celu wspieranie dywersyfikacji gospodarczej w Abu Zabi, pielęgnując wysoko wykwalifikowanej kapitału ludzkiego i intelektualnego, podczas współpracy z liderami branży, aby pomóc przekształcić gospodarkę w jednej opartej na wiedzy i zwiększenia Stan Abu Dhabi jako światowego lidera w dziedzinie czystej energii. Instytut, który powstał we współpracy z Massachusetts Institute of Technology (MIT), łączy teorię i praktykę do inkubacji kultury innowacji i przedsiębiorczości, opracowuje krytyczne myślicieli i liderów jutra. ZEA tylko najzdolniejszych absolwentów krajowych i międzynarodowych, które wykazują wyjątkowe atuty intelektualne i przedsiębiorczych i pozostają zobowiązani do zaspokojenia zapotrzebowania na energię na świecie, może dołączyć Masdar Institute. Dzięki światowej klasy wykładowców i czołowych uczniów, Instytut dąży do znalezienia rozwiązań dla wyzwań związanych ze zmianami klimatu. Masdar Institute ma również być wiodącym energii i czysta technologia gracz odnawialna, służąc jako poligon doświadczalny dla świata do rozwoju rentownych, zrównoważonych rozwiązań energetycznych, zapewniając jednocześnie badania stosowane dla czterech jednostek biznesowych wieloaspektowy spółki energii odnawialnej w Abu Zabi Masdar i UAE jako całości. Masdar Institute znajduje się w Masdar City, rozwijającego się globalnego klaster czystych technologii, która ma być jednym z najbardziej zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich na świecie, zasilany energią odnawialną, a dostarczenie studentom niepowtarzalną okazję, by żyć i uczyć się w prawdziwego "żywego laboratorium "Środowisko. Wizja i misja Wizja:

Aby być światowej klasy, instytucja absolwent poziomu, bezproblemową integrację badań i edukacji do produkcji przyszłych światowych przywódców i myślicieli krytycznych zaawansowanych energii i zrównoważonego rozwoju. Na pozycję Abu Dhabi jako centrum wiedzy i rozwoju społeczno-gospodarczego dla silnika.

Misja:

Ustanowienie i stale ewoluują, interdyscyplinarnej współpracy w zakresie badań i rozwoju w zaawansowaną funkcję energii i zrównoważonego rozwoju. Kształcić studentów do innowatorów z szerokości i głębokości do wzrostu technologii i przedsiębiorczości w regionie i na świecie

Lokalizacje

Abu Dabi

Address
Abu Dabi, Abu Dabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie