Manipal University Dubai

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Manipal Uniwersytet Dubaj (MUD) jest oddział Manipal kampusu Uniwersytetu Indii, największej prywatnej uczelni w kraju, kształcącej studentów w całej ponad 25.000 23 dyscyplinach.

Manipal University, Indie znajdują się jedne z najlepszych instytucji doskonałości akademickiej, w tym Kasturba Medical College & Manipal Institute of Technology.

Manipal Akademia otworzyła swoje przedstawicielstwo w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 2000 roku. Obecnie Manipal University, Dubaj zapisuje się ponad 1500 studentów z 26 krajów na całym świecie i jest indyjski uniwersytet wielodyscyplinarne w regionie.

MU Dubaj przeniósł się do jego kultowego state-of-the-art kampusie we wrześniu 2011 roku. Rozprowadzić ponad 750 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni zabudowanej, kampusu rozwalony może pomieścić ponad 4000 studentów. Oprócz sal lekcyjnych współczesnych specjalizowanych, nowy kampus w Dubai International Academic City (DIAC) laboratoria domy najnowocześniejszych w inżynierii, biotechnologii i technologii informacyjnych, a także jest domem dla niektórych z najlepszych pracowniach i warsztatach regionu dla programów w media i komunikacja i projektowanie wnętrz.

Kampusu znajduje się również rozległa biblioteka, kawiarnia, liczne kryte i odkryte obiekty sportowe, w tym jest bieżnia lekkoatletyczna, korty tenisowe, siłownia i centrum fitness oraz centrum rekreacji dla chłopców i dziewcząt. Cały kampus jest włączone Wi-Fi. Oddział uniwersytecki kampus w Dubaju buduje na tym samym rodowodzie i jakości, że widział MU dotrzeć do tych wyżyn w Indiach. Oprócz naukowców, studentów MU, Dubaj uzyskać wystarczającą ekspozycję na pozalekcyjnych zajęć sportowych imprez, wydarzeń kulturalnych i innych. Uczelnia posiada kwitnącą zespół sportowy, który zdobył laury na wszystkich największych imprezach na poziomie uniwersyteckim w regionie i jest równie aktywny w działaniach kulturalnych i literackich w Dubaju.

Lokalizacje

Dubai

Manipal University

Address
G04,Dubai International Academic City (DIAC)
PO Box 345050

Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon
+91 92437 77733

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium