Institute of Management Technology Dubai

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

IMT Dubai to Premier Business School w regionie GCC. Nr 2 w ZEA i wymienione wśród dziesięciu najlepszych w regionie, z światowej klasy nauczania i nauczycieli akademickich, doświadczonych wykładowców, ekspozycja przemysłu i wybitnych miejsc docelowych, IMT Dubai wyróżniał się nie tylko w edukacji o wysokiej jakości, ale również uzyskał status uniwersytetu oraz akredytację Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych (MOHESR) rządu ZEA, laur, który otrzymał tylko indyjska opiera University. To jest tylko jedyna szkoła biznesu w ZEA, aby uzyskać akredytację Międzynarodowego Zgromadzenia dla Collegiate Biznesu Edukacji (IACBE) z USA w ramach programu MBA.


Portfel IMT biznesowej Programy zawierają następujące informacje:

  • MBA z koncentracją oferowane w Międzynarodowym Banking & Finance, Marketing & Retail Management, Project & Operations Zarządzania i Zarządzania Zasobami Ludzkimi
  • BSBA (Bachelor of Science in Business Administration) przy stężeniach oferowanych w księgowości, zarządzania Retail & Logistics & Supply Chain Management
  • Zarządzania programami rozwoju dla firm działających w regionie.


Jedną z najważniejszych zalet programów biznesowych w IMT jest silna interfejs Przemysłu osiągnąć poprzez ciągłe interakcje z przemysłem poprzez staże i projektów firmy, przeplatających się jako integralnej części programu nauczania dla studiów MBA i BSBA. W rzeczywistości siła linków IMT do korporacji świata ustawia uniwersytet siebie i daje nam silną przewagę naukową.


Inną wyróżniającą cechą programów biznesowych IMT 's jest akredytacja ZEA, który gwarantuje jakość i akademickie standardy programów.


IMT Dubai jest członkiem międzynarodowych organizacji akredytacyjnych premier takich jak Międzynarodowego Zgromadzenia dla Collegiate Biznesu Edukacji (IACBE), Europejskiej Fundacji Rozwoju Zarządzania (EFMD) i European Association for International Education (EAIE) .Przez tych międzynarodowych powiązań IMT dąży do osiągnięcia poziomu globalnego doskonałości.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Kontakt
Adres korespondencyjny
Institute of Management Technology Dubai,
Dubai International Academic City
P.O Box 345006

Dubai, 345006 AE
Adres lokalizacji
Dubai, AE