Heriot-Watt University Dubai

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Pionierska brytyjska edukacja w Dubaju, z wysoko ocenianymi programami studiów, które spełniają specyficzne wymagania lokalnego biznesu i przemysłu.

Nasze dziedzictwo sięga roku 1821, odkąd nasza wspólnota uczonych rozwija transformacyjne rozwiązania konkretnych problemów globalnych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie inżynierii, biznesu i nauki oraz liderami innowacyjnej edukacji globalnej dla przyszłego świata.

Nasza uznana reputacja

Z historią sięgającą 1821 roku, mamy długą tradycję doskonałości i udokumentowane osiągnięcia w kształceniu, inspirowaniu i wyzwaniu specjalistów jutra. Jesteśmy jedną z czołowych brytyjskich uczelni wyższych dla biznesu i przemysłu, cieszącą się ugruntowaną opinią światowej klasy nauczania i praktycznych, wiodących badań.

Heriot-Watt w Dubaju

Heriot-Watt University był pierwszym zagranicznym uniwersytetem założonym w Dubai International Academic City.

Po 180 latach zapewniania światowej sławy edukacji w Wielkiej Brytanii, Heriot-Watt został zaproszony do Dubaju w celu zapewnienia specjalistycznych programów z zakresu zarządzania, inżynierii, budownictwa, nauki o żywności i mody.

Nasze programy

Nasze programy studiów w Dubaju obejmują programy studiów magisterskich w dyscyplinach tak trudnych i różnorodnych jak inżynieria ropy naftowej, zarządzanie projektami budowlanymi, zarządzanie, energia, technologie informacyjne oraz światowej sławy Edynburg Business School MBA, aby uzyskać licencjat z zarządzania, budownictwa, pomiarów ilościowych i Inżynieria.

W naszym kampusie w Dubaju uzyskasz stopień, który jest nauczany i badany zgodnie z tymi samymi standardami, co w naszych kampusach w Wielkiej Brytanii, przygotowując Cię do sukcesu w wybranej przez ciebie karierze.

Wszystkie nasze programy są prowadzone przez naszych wykładowców, z których wielu jest na stałe zlokalizowanych w Dubaju, uzupełnionych przez ekspertów z wizyt w kluczowych dziedzinach.

Najwyższej jakości brytyjska edukacja

Dzięki silnym powiązaniom z przemysłem i biznesem jesteśmy dumni z rozwoju i edukacji przyszłych liderów, menedżerów i innowatorów. Przy wielu naszych programach uznanych przez odpowiednie stowarzyszenia zawodowe i instytuty, profesja Heriot-Watt University jest profesjonalnie wyceniana.

Nasze dyplomy są również akredytowane i zatwierdzane przez Royal Charter w Wielkiej Brytanii.

Nasze programy obejmują opcję przeniesienia i podjęcia części studiów na naszym kampusie macierzystym w Szkocji.

Absolwenci Heriot-Watt są bardzo poszukiwani przez pracodawców na całym świecie, a nasze 77 000 absolwentów pracujących na kluczowych stanowiskach na całym świecie jest świadectwem naszego sukcesu.

Wspieranie środowiska

Od 2005 roku stworzyliśmy środowisko kampusowe, w którym możesz w pełni poprowadzić życie studenckie, nawiązać trwałe przyjaźnie i cieszyć się wszystkim, co ma do zaoferowania jedno z największych miast na świecie.

W naszym kampusie w Dubaju będziesz cieszyć się pozytywnym i pozytywnym środowiskiem nauki, które zapewni ci jak najlepszy czas na naukę.

Oferujemy szeroki zakres usług wsparcia z przyjaznym, przystępnym personelem, który jest w stanie słuchać i zapewnia porady, wsparcie i informacje, których potrzebujesz.

Gwarantowane pakiety opłat za naukę i możliwości stypendiów są również dostępne, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać swój czas z nami.

Lokalizacje

Miasto akademickie

Heriot Watt Unviersity Dubai

Telefon
+971 4435 8700

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

MA
MSc