Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Pionierska brytyjska edukacja w Dubaju, z wysoko ocenianymi programami studiów, które spełniają specyficzne wymagania lokalnego biznesu i przemysłu.

Nasze dziedzictwo sięga roku 1821, odkąd nasza wspólnota uczonych rozwija transformacyjne rozwiązania konkretnych problemów globalnych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie inżynierii, biznesu i nauki oraz liderami innowacyjnej edukacji globalnej dla przyszłego świata.

Nasza uznana reputacja

Z historią sięgającą 1821 roku, mamy długą tradycję doskonałości i udokumentowane osiągnięcia w kształceniu, inspirowaniu i wyzwaniu specjalistów jutra. Jesteśmy jedną z czołowych brytyjskich uczelni wyższych dla biznesu i przemysłu, cieszącą się ugruntowaną opinią światowej klasy nauczania i praktycznych, wiodących badań.

Heriot-Watt w Dubaju

Heriot-Watt University był pierwszym zagranicznym uniwersytetem założonym w Dubai International Academic City.

Po 180 latach zapewniania światowej sławy edukacji w Wielkiej Brytanii, Heriot-Watt został zaproszony do Dubaju w celu zapewnienia specjalistycznych programów z zakresu zarządzania, inżynierii, budownictwa, nauki o żywności i mody.

Nasze programy

Nasze programy studiów w Dubaju obejmują programy studiów magisterskich w dyscyplinach tak trudnych i różnorodnych jak inżynieria ropy naftowej, zarządzanie projektami budowlanymi, zarządzanie, energia, technologie informacyjne oraz światowej sławy Edynburg Business School MBA, aby uzyskać licencjat z zarządzania, budownictwa, pomiarów ilościowych i Inżynieria.

W naszym kampusie w Dubaju uzyskasz stopień, który jest nauczany i badany zgodnie z tymi samymi standardami, co w naszych kampusach w Wielkiej Brytanii, przygotowując Cię do sukcesu w wybranej przez ciebie karierze.

Wszystkie nasze programy są prowadzone przez naszych wykładowców, z których wielu jest na stałe zlokalizowanych w Dubaju, uzupełnionych przez ekspertów z wizyt w kluczowych dziedzinach.

Najwyższej jakości brytyjska edukacja

Dzięki silnym powiązaniom z przemysłem i biznesem jesteśmy dumni z rozwoju i edukacji przyszłych liderów, menedżerów i innowatorów. Przy wielu naszych programach uznanych przez odpowiednie stowarzyszenia zawodowe i instytuty, profesja Heriot-Watt University jest profesjonalnie wyceniana.

Nasze dyplomy są również akredytowane i zatwierdzane przez Royal Charter w Wielkiej Brytanii.

Nasze programy obejmują opcję przeniesienia i podjęcia części studiów na naszym kampusie macierzystym w Szkocji.

Absolwenci Heriot-Watt są bardzo poszukiwani przez pracodawców na całym świecie, a nasze 77 000 absolwentów pracujących na kluczowych stanowiskach na całym świecie jest świadectwem naszego sukcesu.

Wspieranie środowiska

Od 2005 roku stworzyliśmy środowisko kampusowe, w którym możesz w pełni poprowadzić życie studenckie, nawiązać trwałe przyjaźnie i cieszyć się wszystkim, co ma do zaoferowania jedno z największych miast na świecie.

W naszym kampusie w Dubaju będziesz cieszyć się pozytywnym i pozytywnym środowiskiem nauki, które zapewni ci jak najlepszy czas na naukę.

Oferujemy szeroki zakres usług wsparcia z przyjaznym, przystępnym personelem, który jest w stanie słuchać i zapewnia porady, wsparcie i informacje, których potrzebujesz.

Gwarantowane pakiety opłat za naukę i możliwości stypendiów są również dostępne, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać swój czas z nami.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Heriot-Watt University Dubai

W 1. roku studenci wszystkich stopni zarządzania międzynarodowego biznesu realizują wspólny program, który zapewnia silne podstawy w zasadach nowoczesnego zarządzania prz ... [+]

Przegląd

W 1. roku studenci wszystkich stopni zarządzania międzynarodowego biznesu realizują wspólny program, który zapewnia silne podstawy w zasadach nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem. Rok 2 przedstawia bardziej funkcjonalne obszary biznesu i zarządzania, w tym marketing, HRM, zarządzanie operacyjne i przedsiębiorstwa. W klasach 3 i 4 studenci wybierają spośród szeregu specjalistycznych kursów dla przedsiębiorstw, które pozwalają im dostosować stopień do konkretnych potrzeb zawodowych.

[-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Nasz tytuł International Business Management with Operations jest odpowiedni i praktyczny, zwiększając szanse na zatrudnienie i umiejętności rozwoju zawodowego w całym te ... [+]

Przegląd

Nasz tytuł International Business Management with Operations jest odpowiedni i praktyczny, zwiększając szanse na zatrudnienie i umiejętności rozwoju zawodowego w całym tekście.

Nasze stopnie odzwierciedlają obecne myślenie i praktyki odnoszących sukcesy liderów i organizacji i zapewnią ci wszystko, czego potrzebujesz, aby prosperować na stanowiskach, organizacjach i branżach przyszłości.

Przyjmujemy innowacyjne podejście do uczenia się i nauczania, które wprowadza nowatorską teorię biznesu przez filtr w świecie rzeczywistym. Dzięki regularnym mówcom branżowym i zadaniom kierowanym studiami przypadków ożywamy nauczanie zarządzania przedsiębiorstwem.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

W 1. roku studenci wszystkich stopni zarządzania międzynarodowego biznesu realizują wspólny program, który zapewnia silne podstawy w zasadach nowoczesnego zarządzania prz ... [+]

Przegląd

W 1. roku studenci wszystkich stopni zarządzania międzynarodowego biznesu realizują wspólny program, który zapewnia silne podstawy w zasadach nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem. Rok 2 wprowadza bardziej funkcjonalne obszary biznesu i zarządzania, w tym marketing, HRM, zarządzanie operacyjne i marketing. W klasach 3 i 4 studenci wybierają spośród szeregu specjalistycznych kursów marketingowych, które pozwalają im dostosować stopień do konkretnych potrzeb zawodowych.

[-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Nasz program rachunkowości i finansów przedsiębiorstw jest dyplomem specjalistycznym, szczególnie odpowiednim dla osób poszukujących zawodu księgowego, usług finansowych ... [+]

Przegląd

Nasz program rachunkowości i finansów przedsiębiorstw jest dyplomem specjalistycznym, szczególnie odpowiednim dla osób poszukujących zawodu księgowego, usług finansowych lub zarządzania finansami. Wartość takich badań jest również uznawana przez profesjonalne instytucje rachunkowe, które oferują zwolnienia z egzaminów.

Nauczanie i ocena

Nauczanie odbywa się poprzez połączenie wykładów, ćwiczeń i pracy projektowej. Ocena kursu jest zasadniczo oparta na zajęciach lub egzaminie na koniec semestru lub na kombinacji obu na koniec semestru lub roku akademickiego.

Stopień Master of Arts (MA) to licencjat z wyróżnieniem, przyznawany przez starożytne uniwersytety w Szkocji i Wielkiej Brytanii, w tym Aberdeen, Dundee, Edynburg, Glasgow, St Andrews, Cambridge i Oxford. Na innych uniwersytetach w Szkocji i Wielkiej Brytanii stopnie licencjackie w dziedzinie sztuki, sztuk wyzwolonych, nauk humanistycznych lub nauk społecznych są przyznawane jako licencjat z sztuki (BA).... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Architektura wnętrz i wzornictwo MA omawia powstający symbiotyczny związek między "wystrojem wnętrz" a "architekturą wnętrza" w rozumieniu, tworzeniu i wdrażaniu innowacy ... [+]

Przegląd

Obecnie istnieje podział na to, co nazywamy "wystrojem wnętrz", a co nazywamy "architekturą wnętrza". Istnieje jednak ciągła konwergencja obu tych dziedzin i istnieje możliwość zjednoczenia najbardziej wpływowych elementów obu tych dziedzin; kreatywność, proces i myślenie projektowe projektantów, z nauką, wiedzą i pragmatyzmem architektury.

Program ma na celu połączenie kluczowych aspektów obu dziedzin, przygotowanie absolwentów do wejścia i prowadzenia rozwijającej się branży projektowej. Heriot-Watt University jest znany jako lider w dziedzinie edukacji i badań STEM i jako taki staramy się rozważyć i połączyć rolę nauki i projektowania w informowaniu o architekturze wnętrz i wzornictwie. Studenci kształcą się poprzez różnorodne projekty studyjne, przedmioty specjalistyczne oraz interdyscyplinarne kursy kontekstowe i teoretyczne.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

Heriot-Watt University Dubai

Ten program ma na celu zaoferowanie studentom wystarczającego zakresu ram teoretycznych, badań stosowanych oraz ram instytucjonalnych i regulacyjnych, w ramach których br ... [+]

Przegląd

Ten program ma na celu zaoferowanie studentom wystarczającego zakresu ram teoretycznych, badań stosowanych oraz ram instytucjonalnych i regulacyjnych, w ramach których branża działa dla absolwentów, aby przejść na kierownicze i wyższe stanowiska kierownicze w bankowości i finansach islamskich, zarówno w prywatnym biznesie, jak i banki centralne i organy regulacyjne. Ten program powstał z porównania praktyki nauczania podyplomowego w islamskiej bankowości i finansach na całym świecie.

Program oferuje zrozumienie i zastosowanie podstawowych zasad orzecznictwa szariackiego (fiqh muamalat) i ich wpływu na islamską bankowość, islamskie finanse korporacyjne i rynki kapitałowe poprzez praktyki islamskiej rachunkowości i rozliczalności, ładu korporacyjnego i regulacji. Umożliwia także studentom ocenę modeli biznesowych i instrumentów finansowych, które są używane na islamskiej bankowości i rynkach finansowych.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Ten wyjątkowy program zapewnia zagranicznym studentom możliwość studiowania, w pełnym wymiarze godzin lub dwóch lat w niepełnym wymiarze godzin, podstawowych i zaawansowa ... [+]

Przegląd

Ten wyjątkowy program zapewnia zagranicznym studentom możliwość studiowania, w pełnym wymiarze godzin lub dwóch lat w niepełnym wymiarze godzin, podstawowych i zaawansowanych zagadnień związanych z bezpieczeństwem, takich jak kryptografia, testy penetracyjne, medycyna kryminalistyczna, zarządzanie bezpieczeństwem IT oraz ISO 27001. Uniwersytet Heriot-Watt z dumą jest pierwszym uniwersytetem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, który udostępnia studentom zagranicznym tytuł magistra bezpieczeństwa sieci z tak zaawansowanymi zagadnieniami.

Zawartość kursu

Celem zarówno studiów magisterskich, jak i podyplomowych w zakresie bezpieczeństwa sieci jest dostarczenie naszym absolwentom podstawowej wiedzy i praktycznych umiejętności wymaganych do uzyskania profesjonalnej pozycji związanej z bezpieczeństwem sieci w organizacji.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Mgr Energetyki w Heriot-Watt zapewnia absolwentom inżynierów lub naukowców i członków korporacji powiązanych z nimi profesjonalnych organów możliwość zdobycia szczegółowe ... [+]

Przegląd

Mgr Energetyki w Heriot-Watt zapewnia absolwentom inżynierów lub naukowców i członków korporacji powiązanych z nimi profesjonalnych organów możliwość zdobycia szczegółowej wiedzy potrzebnej do sprostania wyzwaniom i rozwoju możliwości w branży energetycznej. Program jest bezpośrednio związany z wyzwaniami energetycznymi, przed którymi stoi każdy region świata, w tym region Zatoki Perskiej.

Heriot-Watt uznaje, że uczenie się musi być elastyczne, a program ten pozwala doświadczonym i niedawnym absolwentom dostosować treść i strukturę programu do ich konkretnych potrzeb. Uniwersytet korzysta z wirtualnego środowiska nauczania (VLE) o nazwie Vision, do którego można uzyskać dostęp za pośrednictwem Internetu. Studenci będą uczyć się kursów i przekazywać zadania za pośrednictwem Vision w swoim własnym tempie, co pozwoli im uczyć się na uznanym poziomie wraz z karierą zawodową.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Magister finansów jest przeznaczony dla studentów poszukujących głównego nurtu wykładanego magistra w tej dziedzinie, z zamiarem kariery zawodowej w sektorze finansowym l ... [+]

Przegląd

Magister finansów jest przeznaczony dla studentów poszukujących głównego nurtu wykładanego magistra w tej dziedzinie, z zamiarem kariery zawodowej w sektorze finansowym lub przechodzenia na doktoranckie badania w dziedzinie finansów. Celem programu jest rozwój wiedzy studentów i zrozumienia finansów akademickich i sektora finansowego, w tym teorii, badań empirycznych i zagadnień praktycznych.

Program umożliwi studentom zrozumienie podstawowych teorii i koncepcji dotyczących finansów; zrozumieć i stosować szereg technik analitycznych, na przykład analizę sprawozdań finansowych spółki lub zastosowanie modeli do wyceny aktywów finansowych; ocenić metody badań empirycznych i ustalenia empiryczne; rozwijać praktyczną znajomość rynków i instytucji finansowych oraz decyzje finansowe w przedsiębiorstwach; przeprowadzić oryginalne badania za pomocą rozprawy; oraz rozwijać umiejętności, które można przekazywać, w szczególności w zakresie technik analitycznych, komunikacji i pracy zespołowej, związanych z zatrudnieniem w sektorze finansowym lub w badaniach akademickich.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Magister finansów i zarządzania ma na celu oferowanie nowoczesnej wiedzy w zakresie finansów korporacyjnych i zarządzania przedsiębiorstwem. Łączy w sobie kluczowe kursy ... [+]

Przegląd

Magister finansów i zarządzania ma na celu oferowanie nowoczesnej wiedzy w zakresie finansów korporacyjnych i zarządzania przedsiębiorstwem. Łączy w sobie kluczowe kursy związane z finansami z kursami zarządzania biznesowego skoncentrowanymi na zarządzaniu projektami i strategii.

Nasz Magister Finansów i Zarządzania jest odpowiedni dla tych, którzy szukają pracy, jak to mówią, analitycy finansowi, w funkcjach finansowych organizacji i którzy zamierzają przejść na bardziej kierownicze stanowiska w miarę rozwoju ich kariery. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas kursu są istotne dla pracy w każdej firmie - w małym przedsiębiorstwie, w którym zdolność kontrolowania finansów jest niezbędna, lub w dużych firmach i organizacjach sektora publicznego, gdzie zrozumienie zarządzania finansami i jego szersza rola w ogólnym zarządzanie organizacją ma kluczowe znaczenie... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Ten program daje przegląd zaopatrzenia i wykorzystania energii w dzisiejszym świecie, ale pozwala studentowi specjalizować się w szybko rozwijającym się obszarze inżynier ... [+]

Przegląd

Ten program daje przegląd zaopatrzenia i wykorzystania energii w dzisiejszym świecie, ale pozwala studentowi specjalizować się w szybko rozwijającym się obszarze inżynierii energii odnawialnej. Program jest skierowany do studentów pragnących rozwinąć krytyczne zrozumienie istotnych zmian w sektorze energetycznym w związku z rozwojem i integracją technologii wiatrowej, morskiej, biomasowej i słonecznej.

Program zapewni absolwentom kalibru zdolnego do opracowywania i wdrażania kreatywnych rozwiązań problemów napotkanych podczas pozyskiwania, konwersji, magazynowania i zarządzania energią odnawialną.

Heriot-Watt uznaje, że uczenie się musi być elastyczne, a program ten pozwala doświadczonym i niedawnym absolwentom dostosować treść i strukturę programu do ich konkretnych potrzeb. Uniwersytet korzysta z wirtualnego środowiska nauczania (VLE) o nazwie Vision, do którego można uzyskać dostęp za pośrednictwem Internetu.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Współcześni inżynierowie budownictwa lądowego często wymagają rozległego zrozumienia zarządzania budową ze względu na strategiczne korzyści, jakie może przynieść zarówno ... [+]

Przegląd

Współcześni inżynierowie budownictwa lądowego często wymagają rozległego zrozumienia zarządzania budową ze względu na strategiczne korzyści, jakie może przynieść zarówno jednostkom, jak i zespołom projektowym. W miarę, jak branża staje się bardziej konkurencyjna, organizacje i ich klienci coraz częściej wymagają połączonych gwarancji czasu, kosztów i jakości, które zapewnia dobra praktyka zarządzania projektami. Ponadto branża zdaje sobie obecnie sprawę z tego, że inżynierowie muszą zdobyć specjalistyczną wiedzę techniczną, która uzupełnia ich wykształcenie akademickie i zawodowe.

Dyplom magistra / magistra inżynierii lądowej i zarządzania budową zapewnia studentom połączenie kursów mających na celu poprawę ich wiedzy i zrozumienia zaawansowanej inżynierii lądowej i nowoczesnej teorii i praktyki zarządzania budową.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Inżynierowie oprogramowania tworzą i utrzymują aplikacje przy użyciu najlepszych praktyk z zakresu informatyki, zarządzania projektami, inżynierii, dziedzin aplikacji i i ... [+]

Przegląd

Inżynierowie oprogramowania tworzą i utrzymują aplikacje przy użyciu najlepszych praktyk z zakresu informatyki, zarządzania projektami, inżynierii, dziedzin aplikacji i innych dziedzin. Studenci nauczą się stosować najnowocześniejsze techniki i metodologie w celu opracowania wysokiej jakości oprogramowania według profesjonalnych standardów.

Celem tego programu MSc jest przekazanie wiedzy i umiejętności do tworzenia oprogramowania na poziomie zaawansowanym do standardów zawodowych. Studenci mogą specjalizować się w poszczególnych obszarach, takich jak rozwój aplikacji mobilnych lub zaawansowanych systemów interaktywnych, takich jak gry.

Profesjonalne uznanie... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Magister inżynierii ropy naftowej na Uniwersytecie Heriot-Watt to program wykładów i prac projektowych obejmujący szeroki zakres podstaw inżynierii petrochemicznej istotn ... [+]

Przegląd

Magister inżynierii ropy naftowej na Uniwersytecie Heriot-Watt to program wykładów i prac projektowych obejmujący szeroki zakres podstaw inżynierii petrochemicznej istotnych dla współczesnego przemysłu naftowego.

Program pozwala uczniom studiować określone kursy, a także podjąć projekt rozwoju terenów (z innymi studentami) i indywidualny projekt badawczy. Praca nad projektem jest okazją do wykorzystania pomysłów i metod przyswojonych za pomocą wykładów i ćwiczeń do rzeczywistego oceniania w terenie i problemów związanych z projektowaniem. Kursy mają charakter naturalny i zostały tak zaprojektowane, aby absolwent był dobrze przygotowany technicznie i posiadał dobrą znajomość branży, w której zostaną zatrudnieni.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Lean Six Sigma (LSS) to potężna metodologia pozwalająca osiągnąć wydajność i efektywność procesu, która zapewnia większą satysfakcję klientów i lepsze wyniki finansowe. M ... [+]

Przegląd

Lean Six Sigma (LSS) to potężna metodologia pozwalająca osiągnąć wydajność i efektywność procesu, która zapewnia większą satysfakcję klientów i lepsze wyniki finansowe. Ma na celu osiągnięcie ulepszeń w najbardziej ekonomiczny możliwy sposób i koncentruje się na zmniejszeniu ilości odpadów w procesach biznesowych. Program umożliwi zrozumienie narzędzi i technik metodologii Lean Six Sigma oraz zademonstruje namacalne i wymierne wyniki, które doprowadzą do ostatecznego wyniku. Studenci poznają najnowocześniejsze koncepcje, metody, zasady, narzędzia i techniki, odnoszące się do poprawy jakości i doskonalenia procesów dla szerokiej gamy organizacji, takich jak produkcja, usługi, sektor publiczny i trzeci sektor, ustawione w kontekście globalnym .... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Logistyka to termin szeroko stosowany w biznesie do opisywania zakresu działań związanych z przemieszczaniem, magazynowaniem i obsługą materiałów. Ta dyscyplina została z ... [+]

Przegląd

Logistyka to termin szeroko stosowany w biznesie do opisywania zakresu działań związanych z przemieszczaniem, magazynowaniem i obsługą materiałów. Ta dyscyplina została zrewolucjonizowana przez lata i zaczęto ją uważać za kluczowy czynnik determinujący konkurencyjność biznesu. Firmy znacznie poprawiły swoje wyniki nie tylko poprzez przegląd wewnętrznej logistyki, ale także poprzez efektywniejsze zarządzanie łańcuchem dostaw. Zmiany te stworzyły stały popyt na wykwalifikowanych menedżerów logistyki i łańcucha dostaw w wielu sektorach.

Rząd Dubaju uznaje ekonomiczne znaczenie logistyki nie tylko na szczeblu lokalnym, ale także na Bliskim Wschodzie iw Afryce Północnej (MENA) i poza nią. Ostatnie raporty branżowe podkreślają fakt, że Zjednoczone Emiraty Arabskie są głównym globalnym centrum logistycznym, z szacowaną jedną trzecią światowej aktywności logistycznej przechodzącej przez ten region.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Lean Six Sigma jest uważany za program światowej klasy doskonałości procesowej w ponad 60% firm z listy Fortune 500 i dlatego ten kurs rozwinie jutro liderów logistyki i ... [+]

Przegląd

Lean Six Sigma jest uważany za program światowej klasy doskonałości procesowej w ponad 60% firm z listy Fortune 500 i dlatego ten kurs rozwinie jutro liderów logistyki i łańcucha dostaw. Tam, gdzie powstają odpady, potrzebny jest ubogi proces. W przypadku dysfunkcji funkcji logistycznych sondy Six Sigma ujawniają problemy i zalecają rozwiązania. Co więcej, istnieją wyraźne dowody na to, że wiele profesjonalnych miejsc pracy na globalnym rynku logistyki i łańcucha dostaw poszukuje kwalifikacji na Lean i Six Sigma w celu osiągnięcia i utrzymania przewagi konkurencyjnej. Pomyślne ukończenie kursu może być wykorzystane jako przyspieszony mechanizm uzyskiwania kwalifikacji zawodowych do akredytacji przez Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT).... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Mgr Heriot Watt University w International Fashion Marketing to uznany i szanowany program, który ma na celu wyposażenie was w techniki i praktyki wymagane do kariery w m ... [+]

Przegląd

Mgr Heriot Watt University w International Fashion Marketing to uznany i szanowany program, który ma na celu wyposażenie was w techniki i praktyki wymagane do kariery w międzynarodowym sektorze mody.

Czas trwania programuMgr - 12 miesięcy w pełnym wymiarze godzin; 24 miesiące w niepełnym wymiarze godzinPG Diploma - 9 miesięcy w pełnym wymiarze godzin; 21 miesięcy w niepełnym wymiarze godzinAkredytacja

Program ten jest akredytowany przez Chartered Institute of Marketing (CIM), wskazując, że nasze nauczanie i ocena spełniają rygorystyczne standardy CIM pod względem treści, zakresu i efektów uczenia się.

W rezultacie wszyscy absolwenci Międzynarodowego Studium Marketingu Mody otrzymują zwolnienie z dwóch modułów CIM: modułu marketingu poziomu certyfikatu i modułu marketingu strategicznego poziomu dyplomu CIM. To zwolnienie udzielane jest bez dodatkowych opłat i zmniejsza koszty uzyskania tych prestiżowych kwalifikacji zawodowych nawet o 400 GBP. Studenci mają również możliwość uczestniczenia w wydarzeniach sieciowych CIM, które odbywają się w kampusie oraz w Edynburgu i Glasgow.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Nasz mgr in International Marketing Management with Digital Marketing ma na celu zapewnienie zrozumienia zarządzania marketingiem w dzisiejszej globalnej gospodarce cyfro ... [+]

Przegląd

Nasz mgr in International Marketing Management with Digital Marketing ma na celu zapewnienie zrozumienia zarządzania marketingiem w dzisiejszej globalnej gospodarce cyfrowej. Dzięki połączeniu praktycznego wglądu i wiedzy akademickiej, zyskasz zrozumienie współczesnych osiągnięć w zakresie cyfrowych praktyk marketingowych i strategii oraz jak zastosować je w rzeczywistych wyzwaniach biznesowych. Program będzie interesujący dla osób pracujących (lub zamierzających pracować) w gospodarce cyfrowej i chcących wyróżnić się na rozwijającym się rynku pracy.

Zawartość kursu

Wszystkie przedmioty mają międzynarodowy pogląd na marketing i koncentrują się na praktycznych problemach i aktualnych tematach w międzynarodowym zarządzaniu marketingiem, a także na kluczowych teoriach.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Nasz program MSc International Business Management z zarządzaniem zasobami ludzkimi (HRM) skierowany jest do absolwentów, którzy mają niewielkie doświadczenie lub nie maj ... [+]

Przegląd

Nasz program MSc International Business Management z zarządzaniem zasobami ludzkimi (HRM) skierowany jest do absolwentów, którzy mają niewielkie doświadczenie lub nie mają żadnego wykształcenia w zakresie zarządzania na pierwszym stopniu, i którzy chcą zdobyć szerokie kwalifikacje biznesowe, aby zwiększyć swoje przyszłe perspektywy zawodowe, lub tych, którzy chcą rozwinąć wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, aby umożliwić im zmianę lub dalszą karierę.

International Business Management Pathways

Nasze mgr International Business Management z HRM jest jednym z trzech specjalistycznych Pathways które oferujemy w International Business Management. Programy obejmują kluczowe zagadnienia z międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwami, w tym międzynarodowe środowisko biznesowe, a także znaczenie strategii, finansów, marketingu i zachowań organizacyjnych. Następnie koncentrujesz się na rozwijaniu konkretnej wiedzy i umiejętności na wybranym przez siebie stanowisku Pathway w ramach przygotowań do kariery w tym obszarze.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Nasz Magister Nauk o Danych uczy teorii i umiejętności zarządzania i analizy bardzo dużych i złożonych zbiorów danych, czasami nazywanych Big Data. ... [+]

Przegląd

Nauczysz się, jak modelować, przechowywać i przetwarzać te zbiory danych przy użyciu najnowszych algorytmów i technik oraz nowoczesnych metod i narzędzi do ich wizualnego odkrywania.

Podstawowe kursy programu stanowią kluczowy zestaw umiejętności dla naukowca danych: stosowanie uczenia maszynowego, zarządzanie dużymi zestawami danych i generowanie ciekawych wizualizacji.

Zdobyte umiejętności będą miały zastosowanie do aplikacji biznesowych, aplikacji przemysłowych, a także do eksploracji danych naukowych.

Profesjonalne uznanie

Mgr jest akredytowany przez British Computer Society.

Zawartość kursu

Studenci odbywają cztery kursy w semestrze 1 i kolejne cztery kursy w semestrze 2. W programie tym obowiązkowe są następujące nauczane kursy:... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Program skierowany jest do osób, które już pracują lub aspirują do kariery w dziedzinach związanych z zarządzaniem lub zasobami ludzkimi w dowolnej branży. Zapewnia także ... [+]

Przegląd

Program skierowany jest do osób, które już pracują lub aspirują do kariery w dziedzinach związanych z zarządzaniem lub zasobami ludzkimi w dowolnej branży. Zapewnia także szkolenia dla osób, które chcą prowadzić specjalistyczne doradztwo w zakresie psychologii biznesu. Program ten zapewnia szczegółowe zrozumienie różnych aspektów psychologii istotnych dla miejsca pracy. Studenci mogą znaleźć pewne obszary tematów znane z wcześniejszych badań z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Jednak we wszystkich dziedzinach podejście oparte na psychologii biznesu polega na wykorzystywaniu podstawowych danych badawczych i zasad psychologicznych do analizowania sytuacji i opracowywania polityk opartych na dowodach.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Coaching Psychology to kwitnący obszar psychologii stosowanej, który w praktyczny sposób zajmuje się sprawami zawodowymi i osobistymi. Istnieje rosnące zapotrzebowanie na ... [+]

Przegląd

Coaching Psychology to kwitnący obszar psychologii stosowanej, który w praktyczny sposób zajmuje się sprawami zawodowymi i osobistymi. Istnieje rosnące zapotrzebowanie na ekspertów w zakresie coachingu opartego na faktach, którzy mogą zaoferować skuteczne interwencje niekliniczne, aby pomóc osobom i zespołom poprzez zwiększenie wydajności, zarządzanie talentami oraz radzenie sobie z konfliktami, stresem i zmianami. To zapotrzebowanie występuje w wielu sektorach i obszarach działalności, w tym zawodowym, edukacyjnym, zdrowotnym, psychologicznym, sportowym, przywództwie, zarządzaniu, rozwoju organizacyjnym i zasobach ludzkich.

Styczeń wchodzą

Studenci rozpoczynający program w styczniu powinni pamiętać, że pracuje w pełnym wymiarze godzin na 2 semestry (12 miesięcy) rozprawy (od lutego do kwietnia, 3 miesiące) (łącznie 16 miesięcy), lub w niepełnym wymiarze godzin działa na 4 semestry (24 miesięcy) dysertacji ( Od marca do sierpnia, 6 miesięcy) (łącznie 30 miesięcy).... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Celem tego programu jest zwiększenie potencjału badawczego i zatrudnienia studentów, którzy starają się specjalizować w międzynarodowej księgowości i finansach. Jest szcz ... [+]

Przegląd

Celem tego programu jest zwiększenie potencjału badawczego i zatrudnienia studentów, którzy starają się specjalizować w międzynarodowej księgowości i finansach. Jest szczególnie odpowiedni dla tych, którzy chcą rozwijać karierę akademicką w badaniach. Jest on również odpowiedni dla osób, które poszukują kariery zawodowej w tej dziedzinie lub dla osób już mających taką karierę, pragnących poszerzyć swoje umiejętności i zapoznać się z najnowszymi tematami badań w dziedzinie międzynarodowej rachunkowości i finansów.

Rdzeniem programu jest strumień na rachunkowości międzynarodowej, który składa się z trzech kursów podejmowanych w semestrach 1 i 2. Te klasy starają się zapewnić międzynarodową perspektywę badania rachunkowości, aby uczniowie mogli zrozumieć przyczyny różnic narodowych , tendencje do harmonizacji i problemy przedsiębiorstw wielonarodowych. Odbywa się to w kontekście wspierania klas z teorii rachunkowości i metodologii badań.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Nasz magister sztucznej inteligencji ma na celu przekazanie wiedzy i umiejętności w zakresie rozwijania inteligentnych aplikacji, takich jak te, które obejmują ewolucyjne ... [+]

Przegląd

Nasz magister sztucznej inteligencji ma na celu przekazanie wiedzy i umiejętności w zakresie rozwijania inteligentnych aplikacji, takich jak te, które obejmują ewolucyjne obliczenia i uczenie się.

Studenci będą rozwijać umiejętności w specjalistycznych dziedzinach z wyraźnymi aplikacjami w przemyśle, w tym eksploracji danych, rozpoznawania wzorców i uczenia maszynowego. Projekt MSc w niektórych przypadkach może być realizowany we współpracy z zewnętrzną organizacją przemysłową lub akademicką.

Program ten jest akredytowany przez BCS, uznany instytut IT.

Zawartość kursu

Studenci odbywający w pełnym wymiarze godzin podejmują 4 kursy w każdym semestrze i zazwyczaj muszą odbyć wszystkie kursy podstawowe.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Celem tego programu jest przekazanie wiedzy i umiejętności w zakresie kluczowych przedmiotów zarządzania biznesem i informatyki na poziomie magisterskim. Obejmuje projekt ... [+]

Przegląd

Celem tego programu jest przekazanie wiedzy i umiejętności w zakresie kluczowych przedmiotów zarządzania biznesem i informatyki na poziomie magisterskim. Obejmuje projektowanie i rozwój systemów informatycznych, zarządzanie projektami informatycznymi, gospodarkę cyfrową i rozwój aplikacji biznesowych.

Styczeń wchodzą

Studenci rozpoczynający program w styczniu powinni pamiętać, że prowadzi on zajęcia w niepełnym wymiarze godzin na 4 semestry (24 miesiące) rozprawy (od marca do sierpnia, 6 miesięcy) (łącznie 30 miesięcy).

Studenci zapisujący się na stypendia w styczniu nie muszą przebywać na kampusie w czasie letniej przerwy.

Zawartość kursu... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Celem studiów magisterskich i podyplomowych w zakresie technologii informatycznych (systemów oprogramowania) jest kształcenie inżynierów oprogramowania. Program dotyczy w ... [+]

Przegląd

Celem studiów magisterskich i podyplomowych w zakresie technologii informatycznych (systemów oprogramowania) jest kształcenie inżynierów oprogramowania. Program dotyczy wykorzystania i zastosowania technologii informacyjnej w specyfikacji, projektowaniu, rozwoju i wdrażaniu oprogramowania. W całym programie wdrożysz rozwiązania programowe, aby zaradzić praktycznym problemom i wprowadzić w życie teoretyczne koncepcje wyuczone na wykładach.

Oprócz studiowania podstawowych zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania, takich jak programowanie w języku Java i specyfikacja UML dla systemów obiektowych, można śledzić szereg innych kursów, takich jak bazy danych i aplikacje sieciowe.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Ten program ma na celu rozwinięcie wiedzy i umiejętności absolwenta inżyniera mechanika na poziomie licencjata do poziomu magisterskiego poprzez zaawansowane nauczanie, p ... [+]

Przegląd

Ten program ma na celu rozwinięcie wiedzy i umiejętności absolwenta inżyniera mechanika na poziomie licencjata do poziomu magisterskiego poprzez zaawansowane nauczanie, prace projektowe i badania. Daje to kandydatom z różnych środowisk inżynierskich możliwość zdobycia kluczowej wiedzy i umiejętności w zakresie inżynierii mechanicznej potrzebnej do rozwoju zawodowego. Kluczowym celem programu jest akredytowana droga do uzyskania dyplomu inżyniera dyplomowanego.

Program ten wykorzystuje kursy magisterskie w dziedzinie nauk technicznych i produkcji oraz projektowania uzupełnione specjalistycznymi kursami z odpowiednich kursów magisterskich oferowanych przez Instytut. Istnieje rosnące zapotrzebowanie na zaawansowany program inżynierii mechanicznej od naszych partnerów branżowych, a program ten został specjalnie opracowany, aby zaspokoić tę potrzebę i zachęcić uczniów do dalszej nauki.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Wraz z rozwojem konkurencji wśród osób pragnących rozpocząć karierę w branży budowlanej, ta międzynarodowo uznana kwalifikacja zapewnia punkt odniesienia jakości dla pote ... [+]

Przegląd

Wraz z rozwojem konkurencji wśród osób pragnących rozpocząć karierę w branży budowlanej, ta międzynarodowo uznana kwalifikacja zapewnia punkt odniesienia jakości dla potencjalnych pracodawców i może przyspieszyć rozwój kariery zawodowej.

Nauczony przy użyciu zasad mających zastosowanie do pomiarów ilościowych w wielu sektorach przemysłu, program zapewnia absolwentom silną i dogłębną wiedzę na dany temat.

Profesjonalne uznanie

Program jest akredytowany zarówno przez Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS), jak i Chartered Institute of Building (CIOB).

Po pomyślnym ukończeniu studiów magisterskich w zakresie zarządzania handlowego i oceny ilościowej absolwenci mogą ubiegać się o członkostwo w RICS. Po pomyślnym ukończeniu Assessment of Professional Competence (APC), absolwenci uzyskają status pełnego dyplomu.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Nasz program MSc Business Information Management oferuje silne i dość wyjątkowe połączenie kursów praktycznych, analitycznych i teoretycznych. Zbuduje swoją wiedzę i zape ... [+]

Przegląd

Nasz program MSc Business Information Management oferuje mocne i dość unikalne połączenie kursów praktycznych, analitycznych i teoretycznych. Zbuduje twoją wiedzę i zapewni kompleksowe szkolenia w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i inżynierii oprogramowania.

Program nie koncentruje się na programowaniu komputerowym, ale na rozwijaniu odpowiednich umiejętności analitycznych i zarządzania projektami, aby zapewnić sobie doskonałe narzędzie komunikacji między menedżerami i programistami.

Studenci mogą specjalizować się w takich obszarach jak handel elektroniczny, nauka online i zarządzanie projektami IT. Program bada informatykę, ale nie wymaga od studentów projektowania programów lub pisania oprogramowania.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

W Dubaju rządy zarówno na szczeblu federalnym, jak i lokalnym ogłosiły, że przyszłością będą inteligentne miasta na platformie Blockchain, przełomowe technologie i przeło ... [+]

Przegląd

W Dubaju rządy zarówno na szczeblu federalnym, jak i lokalnym ogłosiły, że przyszłością będą inteligentne miasta na platformie Blockchain, przełomowe technologie i przełomowe innowacje. Dlatego oczekuje się, że pracodawcy zaczną korygować zatrudnione umiejętności, a rynek zacznie widzieć nowe kategorie miejsc pracy, które będą służyć tej transformacji. Badania rynku wskazują, że każdy absolwent posiadający wiedzę na temat Blockchain w kontekście innowacji otrzymuje wiele ofert pracy.

Celem programu jest zapewnienie absolwentom zarządzania innowacjami wysokiego kalibru dogłębnego zrozumienia kreatywnych, strategicznych, taktycznych i operacyjnych zagadnień zarządzania innowacjami w skali globalnej. Zapewni to również doświadczenie w wielu branżach, w tym w produkcji, usługach, sektorze publicznym i sektorze trzecim. Po ukończeniu studiów uczestnicy będą dobrze wyposażeni w najnowszą wiedzę na temat pojęć, metod, narzędzi i technik, aby umożliwić im wniesienie wkładu w konkurencyjność ich organizacji.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Edynburg jest głównym ośrodkiem zarządzania inwestycjami o długiej i dumnej historii. Magister zarządzania inwestycjami zapewnia kluczową wiedzę inwestycyjną z konkretnym ... [+]

Przegląd

Edynburg jest głównym ośrodkiem zarządzania inwestycjami o długiej i dumnej historii. Magister zarządzania inwestycjami zapewnia kluczową wiedzę inwestycyjną z konkretnym ukierunkowaniem na branżę. Unikalną cechą programu jest kurs "Aktualne tematy w zarządzaniu inwestycjami", w którym starsi inwestorzy oferują cotygodniowe wykłady gościnne, zapewniające wgląd w branżę inwestycyjną i pozwalające uczniom uzyskać rzeczywisty punkt widzenia na wiedzę i teorie, które studiują.

Omówienie teorii akademickich i ich ograniczeń łączy się z naciskiem na praktyczne zastosowanie. Nauczanie personelu tego programu zajmuje czołowe miejsce w badaniach i praktyce w zakresie zarządzania finansami i inwestycjami, a większość z nich jest również członkami Centrum Finansów i Inwestycji (CFI), które przyciąga naukowców Heriot-Watt do finansowania i inwestycji wraz ze starszymi praktykami od lokalnej społeczności finansowej.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Mgr Strategii Biznesowej, Przywództwa i Zmiany został zaprojektowany w celu budowania wiedzy studentów i zrozumienia formułowania i monitorowania strategii biznesowych, w ... [+]

Przegląd

Mgr Strategii Biznesowej, Przywództwa i Zmiany został zaprojektowany w celu budowania wiedzy studentów i zrozumienia formułowania i monitorowania strategii biznesowych, w tym, jak opracowywać programy zmian i rozumieć wpływ różnych stylów przywództwa w określonych kontekstach. Multidyscyplinarne podejście programu do zarządzania organizacją zapewni studentom głęboki wgląd w strukturę zarządzania i organizację.

Zawartość kursuModele biznesowe: tematy i problemyZmiana strategicznaPrzywództwoKonkurencyjna strategiaFilozofia badawcza i praktyka

Plus dowolne trzy z:

Ekonomia biznesuPlanowanie popytu i zapasówZielona i zrównoważona logistykaMarketing międzynarodowyZarządzanie różnorodnością w biznesieZarządzanie projektemZarządzanie jakościąMyślenie systemowe... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Ankieta nieruchomości to różnorodny i ekscytujący wybór kariery, który może dać Ci możliwość podróżowania po świecie i poznania szerokiego grona ludzi. Geodeci i pośredni ... [+]

Przegląd

Ankieta nieruchomości to różnorodny i ekscytujący wybór kariery, który może dać Ci możliwość podróżowania po świecie i poznania szerokiego grona ludzi. Geodeci i pośrednicy zajmujący się nieruchomościami zasadniczo mierzą wartość, chronią i ulepszają aktywa ziemskie i majątkowe.

Kluczową atrakcją zawodu geodezji dla wielu osób jest fakt, że geodeci nie stoją za biurkiem. Mimo, że typowo biurowy, będziesz miał okazję spędzić dużo czasu na poznawaniu ludzi i odwiedzaniu charakterystycznych budynków. Wielu inspektorów podróżuje intensywnie zarówno w kraju, jak iw wielu częściach świata. Ty też możesz zaangażować się w kolejną generację ekscytujących, głośnych inwestycji na rynku nieruchomości.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Program MSc International Management and Business Communication koncentruje się na rozwijaniu umiejętności komunikacji w języku angielskim w kontekście biznesowym. Chocia ... [+]

Przegląd

Program MSc International Management and Business Communication koncentruje się na rozwijaniu umiejętności komunikacji w języku angielskim w kontekście biznesowym. Chociaż studenci tego programu nie są zobowiązani do pracy w języku innym niż angielski, zdobyte umiejętności można oczywiście zastosować w dowolnym kontekście komunikacji zawodowej, niezależnie od języka. Istnieje szeroki zakres opcjonalnych kursów z przedmiotów istotnych zawodowo, dzięki czemu studenci mogą wybrać dokładnie obszary, w których chcieliby się specjalizować, a zatem mogą dostosować program do swoich zainteresowań i potrzeb zawodowych.

Akredytacja

Kampus w Dubaju jest akredytowany przez Władze Wiedzy i Rozwoju Społecznego (KHDA) iw pełni posiada uprawnienia do nauczania swoich stopni w Dubaju. Wszyscy absolwenci otrzymują brytyjski dyplom akredytowany przez Royal Charter w Wielkiej Brytanii.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Nasz program MSc International Business Management z finansami jest skierowany do absolwentów, którzy mają niewielkie doświadczenie lub nie mają żadnego wykształcenia w z ... [+]

Przegląd

Nasz program MSc International Business Management z finansami jest skierowany do absolwentów, którzy mają niewielkie doświadczenie lub nie mają żadnego wykształcenia w zakresie zarządzania na pierwszym stopniu i którzy chcą zdobyć szerokie kwalifikacje biznesowe, aby zwiększyć swoje przyszłe perspektywy zawodowe. Jest on również skierowany do osób pragnących rozwinąć wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, aby umożliwić im zmianę lub dalszą karierę.

International Business Management Pathways

Nasze mgr International Business Management with Finance jest jednym z trzech specjalistycznych Pathways które oferujemy w International Business Management. Programy obejmują kluczowe zagadnienia z międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwami, w tym międzynarodowe środowisko biznesowe, a także znaczenie strategii, finansów, marketingu i zachowań organizacyjnych. Następnie koncentrujesz się na rozwijaniu konkretnej wiedzy i umiejętności na wybranym przez siebie stanowisku Pathway w ramach przygotowań do kariery w tym obszarze.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Nasz program MSc International Business Management z marketingiem skierowany jest do absolwentów, którzy mają niewielkie wykształcenie lub nie mają żadnego wykształcenia ... [+]

Przegląd

Nasz program MSc International Business Management z marketingiem skierowany jest do absolwentów, którzy mają niewielkie wykształcenie lub nie mają żadnego wykształcenia w zakresie zarządzania i pierwszego stopnia, i którzy chcą zdobyć szerokie kwalifikacje biznesowe, aby zwiększyć swoje przyszłe perspektywy zawodowe, lub tych, którzy chcą rozwijać biznes. zarządzanie wiedzą i umiejętnościami, aby umożliwić im zmianę lub dalszą karierę.

International Business Management Pathways

Nasze mgr International Business Management with Marketing jest jednym z trzech specjalistycznych Pathways które oferujemy w International Business Management. Programy obejmują kluczowe zagadnienia z międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwami, w tym międzynarodowe środowisko biznesowe, a także znaczenie strategii, finansów, marketingu i zachowań organizacyjnych. Następnie koncentrujesz się na rozwijaniu konkretnej wiedzy i umiejętności na wybranym przez siebie stanowisku Pathway w ramach przygotowań do kariery w tym obszarze.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Profesjonalna dziedzina zarządzania obiektami szybko się rozwija na całym świecie, stając się źródłem strategicznego zarządzania dla koordynacji nowoczesnych procesów biz ... [+]

Przegląd

Profesjonalna dziedzina zarządzania obiektami szybko się rozwija na całym świecie, stając się źródłem strategicznego zarządzania dla koordynacji nowoczesnych procesów biznesowych i obiektów wsparcia.

Program Zarządzania Obiektami rozwija kompetencje i umiejętności, aby umożliwić swoim absolwentom skuteczne zarządzanie obiektami w zmieniającym się świecie biznesu. Nauczany z perspektywy strategicznego zarządzania obiektami, program będzie inwestował w studentów umiejętności niezbędne do realizacji strategicznego potencjału zarządzania obiektami, aby przyczynić się do efektywności biznesowej.

Program jest odpowiedni dla branży, dzięki czemu absolwenci mogą szybko i pozytywnie przyczynić się do sukcesu w swoim środowisku pracy.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Nasz Management Operacyjny MSc ma na celu rozwinięcie krytycznego zrozumienia roli zarządzania operacjami w odniesieniu do wydajności organizacyjnej i konkurencyjności. B ... [+]

Przegląd

Wiedza i doświadczenie w zarządzaniu operacjami jest ważnym wymogiem dla menedżerów we wszystkich funkcjach biznesowych i istnieje rosnące zapotrzebowanie na specjalistów ds. Zarządzania operacjami we wszystkich typach organizacji.

Nasz Management Operacyjny MSc ma na celu rozwinięcie krytycznego zrozumienia roli zarządzania operacjami w odniesieniu do wydajności organizacyjnej i konkurencyjności. Będzie budować wiedzę na temat zasad i koncepcji zarządzania operacjami oraz ich zastosowania w różnych funkcjach organizacyjnych, takich jak finanse, sprzedaż, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi i projektowanie. Będzie również rozwijać wiedzę specjalistyczną w zakresie wykorzystania różnych narzędzi i technik zarządzania jakością, procesami i łańcuchem dostaw do analizowania i usprawniania działalności w wielu gałęziach przemysłu, w tym w przemyśle wytwórczym, usługach, sektorze publicznym i trzecim sektorze.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Ten program Masters in Design Management został opracowany, aby pomóc osobom z branży projektowej i kreatywnej w wykorzystaniu ich wiedzy projektowej w szerokim zakresie ... [+]

Przegląd

Ten program Masters in Design Management został opracowany, aby pomóc osobom z branży projektowej i kreatywnej w wykorzystaniu ich wiedzy projektowej w szerokim zakresie kontekstów biznesowych, a także w nauce nowych umiejętności zarządzania i badań dostosowanych do dzisiejszych potrzeb przemysłu. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie profesjonalistów z branży projektowej i kreatywnej na wzmocnienie kreatywnego myślenia projektowego i procesu dzięki solidnej wiedzy biznesowej.

Niezależnie od tego, czy studenci pochodzą z wystroju wnętrz, mody, projektowania graficznego, mediów, projektowania produktów czy zaplecza inżynieryjnego, nasz program zarządzania projektami przynosi korzyści uczniom z określonym tytułem magistra, który stanowi podstawę kluczowych zagadnień marketingu i biznesu, aby przenieść ich karierę do obszarów zarządzania poszczególne dyscypliny i firmy.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Istnieje bardzo wysoki poziom zapotrzebowania na wykwalifikowanych kierowników projektów budowlanych w globalnym przemyśle budowlanym. Program ten tworzy wykwalifikowanyc ... [+]

Przegląd

Istnieje bardzo wysoki poziom zapotrzebowania na wykwalifikowanych kierowników projektów budowlanych w globalnym przemyśle budowlanym. Program ten tworzy wykwalifikowanych kierowników projektów o jakości wymaganej przez brytyjski, bliskowschodni i światowy przemysł budowlany, zarówno pod względem ich zdolności do natychmiastowego działania, jak i długoterminowego potencjału strategicznego. Nauczane z perspektywy zarządzania projektami budowlanymi, z zasadami, które wykraczają daleko poza ten sektor, program zapewnia studentom dostęp do zarówno solidnej podstawy teoretycznej, jak i obecnych i przyszłych strategii w praktycznym zarządzaniu projektami.

Profesjonalne uznanie... [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Strategiczne zarządzanie projektem w Heriot-Watt University różni się od innych programów zarządzania projektami poprzez położenie większego nacisku na strategiczny wymóg ... [+]

Przegląd

Strategiczne zarządzanie projektem w Heriot-Watt University różni się od innych programów zarządzania projektami poprzez położenie większego nacisku na strategiczny wymóg w zarządzaniu portfelem projektów w celu osiągnięcia celów organizacyjnych.

W ten sposób zarządzanie projektami strategicznymi obejmuje zarówno zarządzanie projektem jako proces dostarczania produktów końcowych, jak i zarządzanie zmianą jako proces wychwytywania racjonalnego i emocjonalnego zakupu osób dotkniętych zmianą, aby zapewnić jej sukces. Kwalifikacje podyplomowe w zakresie strategicznego zarządzania projektami mogą przynieść korzyści osobom w biznesie, inżynierii, IT lub nauce, których praca polega na zarządzaniu lub kierowaniu pracą, która ma strategiczny cel i określony cel końcowy.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Celem studiów magisterskich i podyplomowych w zakresie zarządzania systemami komputerowymi jest przekazanie umiejętności i zrozumienia wymaganych do zarządzania złożonymi ... [+]

Przegląd

Celem studiów magisterskich i podyplomowych w zakresie zarządzania systemami komputerowymi jest przekazanie umiejętności i zrozumienia wymaganych do zarządzania złożonymi systemami komputerowymi w ramach usług wsparcia organizacji. Obejmuje to wybór, instalację, konserwację i obsługę szerokiej gamy technologii komputerowych oraz zrozumienie obecnie zalecanych metodologii.

Ponieważ tempo zmian w informatyce i informatyce jest oszałamiające, nasze nauczane studia podyplomowe czerpią wiele z siły działań badawczych prowadzonych przez pracowników akademickich.

Profesjonalne uznanie

Tytuł magistra zarządzania komputerowego jest akredytowany przez BCS, Chartered Institute for IT.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

We współczesnym świecie miary wydajności są faktem. Gdziekolwiek pracujesz, żyj i graj, kluczowe czynniki sukcesu, kluczowe wskaźniki wydajności, tabele ligowe i mierniki ... [+]

Przegląd

We współczesnym świecie miary wydajności są faktem. Gdziekolwiek pracujesz, żyj i graj, kluczowe czynniki sukcesu, kluczowe wskaźniki wydajności, tabele ligowe i mierniki wyników i ich różne instrumenty pochodne są powszechne. Ale w jaki sposób projektujemy efektywne systemy pomiaru wydajności, a co ważniejsze, w jaki sposób wykorzystujemy je do uzyskania trwałych wyników?

Rośnie zapotrzebowanie na absolwentów, którzy posiadają umiejętności i wiedzę do opracowywania i wdrażania systemów pomiaru wydajności i zarządzania w różnych środowiskach społeczno-technicznych.

Program ten pozwoli na zdobycie wiedzy w zakresie zarządzania wydajnością biznesową i rozwój wiedzy specjalistycznej w zakresie ram, metod, narzędzi i technik, które są powszechnie stosowane w praktyce. Obejmie zarówno techniczne, jak i społeczne aspekty zarządzania wynikami organizacji z sektorów przemysłowych, handlowych i publicznych.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot-Watt University Dubai

Ankieta nieruchomości to różnorodny i ekscytujący wybór kariery, który może dać Ci możliwość podróżowania po świecie i poznania szerokiego grona ludzi. Absolwenci tego pr ... [+]

Przegląd

Ankieta nieruchomości to różnorodny i ekscytujący wybór kariery, który może dać Ci możliwość podróżowania po świecie i poznania szerokiego grona ludzi. Absolwenci tego programu pracują obecnie na całym świecie w wiodących rolach doradczych dla firm doradczych, instytucji finansowych, banków i rządów krajowych. Mimo, że typowo biurowy, będziesz miał okazję spędzić dużo czasu na poznawaniu ludzi i odwiedzaniu charakterystycznych budynków. Wielu inspektorów podróżuje intensywnie zarówno w kraju, jak iw wielu częściach świata.

Ten konkretny program łączy w sobie teoretyczny rygor głównego nurtu finansowego lub programu MBA ze specjalizacją i bezpośrednim zastosowaniem w nieruchomościach.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Academic City
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Heriot Watt Unviersity Dubai
Witryna
Telefon
+971 4435 8700