Przeczytaj oficjalny opis

Exeed School of Business and Finance jest instytucją szkolnictwa wyższego z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, mającą na celu edukację wysokiej jakości amerykańskich instytutów szkolnictwa wyższego i brytyjskich instytutów szkolnictwa wyższego. Znajduje się w Sharjah, Exeed ułatwia edukację wykonawczą, szkolnictwo wyższe i profesjonalne certyfikaty dla specjalistów z różnych części świata poprzez sesje w klasie, a także poprzez jej state-of-the-art kampus wirtualnej nauki znany jako szkoła EXEEDx.

Exeed School of Business and Finance są akredytowane przez wiodące organizacje nagradzające, jednostki akredytujące i organizacje zawodowe, a szkoła ułatwia Masters in Business Administration, Masters in Science, Dyplomy podyplomowe, Under Graduate Programs i Professional Short Term Programs.

Exeed School ma wykładowców z różnych uniwersytetów z wieloletnim doświadczeniem w przemyśle i akademii oraz zespół kierowników programów, doradców zawodowych, konsultantów ds. Rekrutacji i koordynatorów programów.

Misja:

Naszą misją jest wyposażenie dzisiejszych profesjonalistów, menedżerów i liderów w ekspansywną wiedzę i umiejętności, aby mogli się wykazać i być gotowi na przyjęcie dynamicznego świata przyszłości. Aby zrealizować swoją misję, ESBF tworzy ekosystem, w którym profesjonalista będzie trenowany, wspierany i certyfikowany przez światowej klasy, utalentowane wydziały i wnikliwe uczenie się od instytucji premium, poza zdobyciem kwalifikacji od najbardziej renomowanych uniwersytetów na całym świecie.

Wizja:

ESBF przewiduje, że stanie się najbardziej poszukiwanym kierunkiem kształcenia kadry kierowniczej w regionie, w którym specjaliści będą mogli znaleźć najlepsze globalne kwalifikacje od najlepszych uniwersytetów i organizacji nagradzających dostarczanych lokalnie i globalnie, pomagając im zdobyć solidną wiedzę w swoich dziedzinach praktyki i doskonalić się na wybranych przez siebie arenach, przyczyniając się w ten sposób do budowania wielkich organizacji, budowania zrównoważonych społeczności i budowania postępowego narodu, podtrzymującego zasady etyki i uczciwości.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Exeed School of Business and Finance

Zdobądź tytuł magistra nauk z najstarszej i najbardziej znanej na świecie instytucji w dziedzinie bankowości i finansów. Program, który pomoże ci rozwinąć niezbędną wiedz ... [+]

Magister bankowości i finansów

Zdobądź tytuł magistra nauk z najstarszej i najbardziej znanej na świecie instytucji w dziedzinie bankowości i finansów. Program, który pomoże ci rozwinąć niezbędną wiedzę potrzebną do udanej kariery w bankowości i finansach.

Magister bankowości i finansów - Online Classroom

Magister zarządzania w bankowości i finansach w London Institute of Banking

MBA / MSc / Dyplom studiów podyplomowych

Aby przygotować Cię do profesjonalnej transformacji, Exceed School of Business and Finance wprowadził unikalnie połączone programy akademickie, we współpracy z wiodącym uniwersytetem w USA. Programy te mają na celu wyposażenie cię w realizację twojego potencjału zarządzania i przywództwa.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Oman Oman Online Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska online Singapur Singapore Online Bahrajn Bahrajn Online Indie India Online Dubai Kanada Canada Online Nigeria Nigeria Online Mumbai Bangalore Abu Dabi Malezja Malezja online Wielka Brytania Londyn  + 20 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Address
515000 Sharjah, Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Address
Exeed School of Business and Finance 
2nd Floor, USA Regional Trade Center, 
Al Tawun
Sharjah, Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Address
Oman Online, Oman
Address
Arabia Saudyjska online, Arabia Saudyjska
Address
Singapore Online, Singapur
Address
Bahrajn Online, Bahrajn
Address
India Online, Indie
Address
Exeed School of Business and Finance, Al Nahda
Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Address
Canada Online, Kanada
Address
Nigeria Online, Nigeria
Address
Mumbai, Maharasztra, Indie
Address
Bangalore, Karnataka, Indie
Address
Abu Dabi, Abu Dabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Address
Malezja online, Malezja
Address
Exeed School of Business and Finance, Westford Education Group,
225 B Island Business Centre, 18-36 Wellington Street,
Woolwich
SE18 6PF Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Address
Rijad, Prowincja Rijad, Arabia Saudyjska
Address
Jeddach, Prowincja Mekka, Arabia Saudyjska
Address
Dammam, Wschodnia Prowincja, Arabia Saudyjska