Canadian University Dubai

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kanadyjski Uniwersytet Dubai oferuje kanadyjski program nauczania oparty jest w samym sercu Dubaju, w obrębie kultury i wartości Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA). Kanadyjski Uniwersytet Dubaj (CUD) jest centralnie położony tuż przy Sheikh Zayed Road, w odległości krótkiego spaceru od stacji metra (Dubai Financial Centre Station). Założona w 2006 roku, kanadyjski Uniwersytet Dubaju składa się obecnie z Wydziału Architektury i Wnętrz, School of Business, School of Engineering, Applied Science and Technology oraz Szkoły Środowiska i Zdrowia. Oferujemy stopni licencjata i magistra. Nasz Angielski dla celów akademickich (EAP) Program jest dostępny dla tych studentów, którzy potrzebują dodatkowych umiejętności języka angielskiego.

10 powodów, aby wybrać kanadyjskiego University Dubai

Istnieje wiele powodów, aby wybrać kanadyjskiego University Dubai do studiów licencjackich lub magisterskich, ale niech nam powiedzieć, co odróżnia nas od naszych rówieśników:

  1. Program kanadyjska

Oferujemy naukę na podstawie kanadyjskiego programu, dając nam międzynarodowo uznaną jakość i wiarygodność.

  1. Opcja na studia w Kanadzie

Jako portal do kanadyjskiego szkolnictwa wyższego, można rozpocząć studia na czym CUD ukończenia studiów pierwszego i drugiego stopnia w jednej z naszych uczelni partnerskich w Kanadzie.

  1. Akredytacji ZEA

Wszystkie nasze programy są akredytowane przez Ministerstwo ZEA Wykształcenie: wyższe Spraw Edukacji.

  1. Międzynarodowy Wydział

Nasz międzynarodowy wydział są wysoko wykwalifikowani i inspirujące w swojej dziedzinie, wnosząc innowacyjne style nauczania i filozofii z całego świata.

  1. zatrudnienia absolwentów

Z wykształcenia opartego na kanadyjskiej zasady określonych efektów kształcenia, CUD absolwenci są wysoko szanse na rynku pracy w międzynarodowym rynku pracy.

  1. Elastyczne uczenie

Oferujemy elastyczne harmonogramy program - zajęcia wieczorne i weekendowe są dostępne zarówno dla programów studiów licencjackich i magisterskich.

  1. miejsce Biznes powiat

Mamy dogodną lokalizację w centrum w samym sercu biznesowej dzielnicy Dubaju, przy stanie akademickiej sztuki i obiektów rekreacyjnych.

  1. Student Podejście skoncentrowane

CUD jest student-centered uniwersytet, gdzie cenimy sukces studentów ponad wszystko.

  1. Możliwości badawcze

Nasze Centrum Badań zapewnia studentom możliwość udziału w nowatorskich badań na arenie międzynarodowej oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

  1. wielokulturowej społeczności studentów

Mamy prawdziwie wielokulturowe środowisko uczenia się, ze studentami z ponad 100 narodowości.

Misja

Kanadyjski Uniwersytet Dubaj promuje kanadyjskich perspektyw w nauce, badaniach i aplikacji z uziemieniem w uznaniu i szacunku dla różnych kultur i wartości ZEA.

Wizja

Kanadyjski Uniwersytet Dubaj jest zobowiązana do przekazywania studentom międzynarodowym doświadczeniem akademickim, kierując się najwyższymi etyki edukacyjnych i korporacyjnych, dodając wartości do życia osobistego i zawodowego swoich absolwentów, a także społeczności, w których służą.

Cele instytucjonalne i cele

Cel 1:

Aby tworzyć i utrzymywać środowisko sprzyjające ciągłego uczenia się i doskonalenia, ciągle oceny wszystkich aspektów operacji CUD celu zapewnienia przydatności i doskonałości.

Cele:

1.1. W celu zapewnienia możliwości dla studentów, aby zwiększyć swoje doświadczenie w klasie poprzez wykorzystanie multimediów i zasobów internetowych.

1.2. Za pośrednictwem Urzędu sprawności instytucjonalnej, ciągle oceny naszej działalności jako nauczania i organizacji nauki i satysfakcji studentów i pracowników z wykonywaniem Uniwersytetu.

1.3. Aby korzystać systematycznego planowania w oparciu o dowody, rozwijać Uniwersytet zarówno pod względem operacyjnym i strategicznym.

Cel 2:

Przyjąć i pokazać entuzjazm i zaangażowanie wszystkich pracowników i studentów oraz wspieranie ambicji wszystkim poprzez zapewnienie im zarówno doskonałości akademickiej i doświadczenia wymaganego do sukcesu zawodowego

Cele:

2.1. W celu zapewnienia doskonałości w nauczaniu mierzona studenta i wzajemnej oceny.

2.2. Zapewnienie możliwości, w stosownych przypadkach, dla staży dla projektów i innych działań.

2.3. Do zaangażowania biznesu, rządu i nie dla profit ciągu Dubaju z pracy na Uniwersytecie.

Cel 3:

Aby wygenerować atmosferę godności i wzajemnego szacunku, zachęcając jednocześnie do debaty naukowej i badań stosowanych.

Cele:

3.1. Aby rozwinąć skupioną Centrum Badawczego, które odprowadzane są badania stosowane i angażuje zarówno pracowników i studentów w dążeniu do działalności naukowej.

3.2. Aby utrzymać otwarte i okresowe odczyty publiczne zachęcanie debaty zakorzenione w dyscypliny akademickiej na kwestiach o znaczeniu dla regionu,

3.3. Aby opracować, studentów i pracowników, kodeks postępowania to jest honorowane i respektowane w codziennej pracy na Uniwersytecie.

Cel 4:

Aby zaakceptować odpowiedzialność i wartość wkładu wszystkich zainteresowanych stron w szczególności w naszej pracy jako portal do nauki kanadyjskiego, a więc upewnij CUD University of Choice na naszym rynku docelowego, a jednocześnie pracodawcy z wyboru dla wszystkich akademickiego, zarządzania i personelu pomocniczego.

Cele:

4.1. Aby mieć jasną strategię współpracy i kooperacji z kanadyjskich policealne instytucji edukacyjnych oraz opracowanie umów współpracy, które odzwierciedlają tę strategię.

4.2. Systematyczne gromadzenie danych z podmiotami, wewnętrzne i zewnętrzne, dotyczące wykonywania Uniwersytetu, jego strategiczne położenie marki i jej możliwości rozwoju,

4.3. Aby nadal rozwijać bazę programów i liczby studentów, tak aby wypełnić misję i dostarczyć do strategicznego planu Uniwersytetu.

Cel 5:

Aby uwzględnić potrzeby wszystkich interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych poprzez zapewnienie wystarczających i odpowiednich zasobów, które są dostępne dla osiągnięcia wszystkich celów strategicznych i operacyjnych, zwiększając tym samym suwerenność na Uniwersytecie jako niezależnej instytucji szkolnictwa wyższego.

Cele:

5.1. Podjęcie systematycznego planowania zasobów dla potrzeb nauczania, wymagania dotyczące miejsca, biblioteka i wymagań związanych z obsługą studentów i technologii informacyjnej i do korzystania z tych planów jako podstawę do rozwoju budżetu i planowania strategicznego.

5.2. Aby starać się zabezpieczyć nasz status jako organizacji samofinansowania w możliwie najkrótszym czasie, przy użyciu nowych inwestycji dla ekspansji i rozwoju.

Lokalizacje

Dubai

Canadian University Dubai

Address
1st Interchange,
Sheikh Zayed Road

Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie