Al Ghurair University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wizja

Uniwersytet Al Ghurair wiodący będą skoncentrowane ucznia kompleksowe uniwersytet w GCC z międzynarodowego uznania dla wysokiej jakości edukacji, badań stosowanych i zasięg.

Misja

Al Ghurair Uniwersytet zobowiązuje się do zaspokojenia potrzeb edukacyjnych społeczności poprzez utrzymanie jakości doświadczenie edukacyjne dla uczniów, angażowanie się w działania informacyjne, oraz przyczynianie się do budowania wiedzy poprzez dochodzenia i badań. Programy edukacyjne University mają na celu rozwijanie intelektualnych, praktycznych i zdolności twórczych studenta w celu zwiększenia zdolności uczenia się i szanse zatrudnienia absolwentów.

Cele

Oferta jakości programów akademickich, które przygotowują studentów do przyczynić się do dobrobytu gospodarczego i dobrobytu społeczności. Przyznać i zatrzymać studentów jakości. Rekrut, rozwijać i utrzymać właściwy i profesjonalnie zróżnicowany wykładowców i pracowników. Wspierania środowiska sprzyjającego badań stosowanych znaczącego wpływu. Foster programów pomocowych i działań zaangażowania społecznego. Osiągnięcia skuteczności, wydajności i rentowności działalności uniwersyteckiej i zasobów.

Lokalizacje

Dubai

Address
AL GHURAIR UNIVERSITY
Dubai Academic City

PO Box 37374 Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: