Al Ghurair University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wizja

Uniwersytet Al Ghurair wiodący będą skoncentrowane ucznia kompleksowe uniwersytet w GCC z międzynarodowego uznania dla wysokiej jakości edukacji, badań stosowanych i zasięg.

Misja

Al Ghurair Uniwersytet zobowiązuje się do zaspokojenia potrzeb edukacyjnych społeczności poprzez utrzymanie jakości doświadczenie edukacyjne dla uczniów, angażowanie się w działania informacyjne, oraz przyczynianie się do budowania wiedzy poprzez dochodzenia i badań. Programy edukacyjne University mają na celu rozwijanie intelektualnych, praktycznych i zdolności twórczych studenta w celu zwiększenia zdolności uczenia się i szanse zatrudnienia absolwentów.

Cele

Oferta jakości programów akademickich, które przygotowują studentów do przyczynić się do dobrobytu gospodarczego i dobrobytu społeczności. Przyznać i zatrzymać studentów jakości. Rekrut, rozwijać i utrzymać właściwy i profesjonalnie zróżnicowany wykładowców i pracowników. Wspierania środowiska sprzyjającego badań stosowanych znaczącego wpływu. Foster programów pomocowych i działań zaangażowania społecznego. Osiągnięcia skuteczności, wydajności i rentowności działalności uniwersyteckiej i zasobów.

Lokalizacje

Dubai

Address
AL GHURAIR UNIVERSITY
Dubai Academic City

PO Box 37374 Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Programy

Ta szkoła oferuje również: