Unicaf University (ZM)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Unicaf University to niezależny, uznany uniwersytet w Afryce, łączący najlepsze elementy edukacji międzynarodowej, oferujący wysokiej jakości kwalifikacje akademickie .

Uniwersytet założył najnowocześniejsze kampusy w Zambii, Malawi i Zimbabwe i wkrótce otwiera nowe kampusy w kilku innych krajach afrykańskich. Oprócz kampusów Uniwersytetu Unicaf, studenci mają również do dyspozycji nowoczesne zaplecze centrów edukacyjnych Unicaf w całej Afryce.

Unicaf University jest licencjonowanym uniwersytetem w Malawi , Zambii i Zimbabwe, a także jest upoważniony do rekrutacji studentów w Kenii. Unicaf University jest członkiem ONZ Academic Impact (UNAI) i członkiem Stowarzyszenia Uniwersytetów Regionalnych Afryki Południowej (SARUA). Kampusy uniwersyteckie Unicaf w Zambii i Malawi są również akredytowane przez British Accreditation Council for Independent Continuing and Higher Education jako niezależny dostawca szkolnictwa wyższego.

Unicaf University zapewnia doskonałość w nauczaniu , osiągnięcia studentów i satysfakcję w sprzyjającym środowisku akademickim. Uniwersytet dąży do tego, aby stać się wiodącą instytucją szkolnictwa wyższego w Afryce subsaharyjskiej, uznaną za wyjątkowy wkład w nauczanie, uczenie się i badania .

Uniwersytet Unicaf oferuje studentom możliwość zdobycia wysokiej jakości kwalifikacji po niskich kosztach wyłącznie poprzez dostawę online lub poprzez studia w kampusie, łącząc tradycyjne nauczanie twarzą w twarz i aktywny udział w studenckich klubach społecznych i zajęciach z cyfrowymi narzędziami do nauki, które zwiększają doświadczenie współczesny uczeń.

Uniwersytet Unicaf ma na celu szkolenie odpowiedzialnych obywateli, którzy rozumieją i wspierają zrównoważony rozwój. Uniwersytet chce oddać społeczności, którym służy, poprzez nową wiedzę uzyskaną w badaniach doktoranckich, poprzez „zielone inicjatywy” (recykling papieru, plastiku i aluminium, regularne sadzenie drzew), poprzez wykłady wybitnych mówców otwartych na publiczne, bezpłatne lekcje komputerowe dla absolwentów szkół średnich i pracujących dorosłych, bezpłatne warsztaty na temat podstawowych umiejętności zawodowych, darowizny dla szpitali i szkół oraz wsparcie ważnych przyczyn społecznych.

Unicaf University oferuje w pełni online i na kampusie nauczał licencjata, magistra i doktora w szerokim zakresie tematów, w tym zarządzania, ekonomii i biznesu, psychologii, nauczania, prawa, rachunkowości i finansów, literatury angielskiej, informatyki, projektowania i rozwoju stron internetowych oraz specjalistyczne programy MBA dla różnych branż i sektorów.

Związki partnerskie

Unicaf współpracuje obecnie z University of Suffolk (Wielka Brytania) , Liverpool John Moores University (Wielka Brytania ), University of South Wales (Wielka Brytania), University of California, Riverside Extension w USA i multi-kampus Unicaf University w Afryce . Po pomyślnym zakończeniu studenci otrzymują od odpowiedniego organu przyznającego tytuł, który jest taki sam, jak stopień oferowany studentom z kampusu. Absolwenci mogą również uczestniczyć w ceremonii ukończenia szkoły w macierzystym kampusie (z zastrzeżeniem wszelkich ograniczeń wizowych, które mogą mieć zastosowanie).

Lokalizacje

Lusaka

Address
Unicaf University, Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (opposite United Nations headquarters),
Longacres

Lusaka, Prowincja Lusaka, Zambia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium