Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w . Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w . Kliknij na "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź uniwersytetów w i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w i porównać Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowe w bezpośrednio: wypełnić "Zadaj pytanie o " formularza, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

1 Wyniki z Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych

University of the Virgin Islands

Magisterskie MA Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych Charlotte Amalie Stany Zjednoczone September 2018

Dlaczego się na Uniwersytet Wysp Dziewiczych uczelni pierwszego wyboru? Czesne jest bardzo przystępne. UVI oferuje szeroką gamę programów studiów. UVI oferty kształcenia ustawicznego non-stopnia i kursy certyfikatów w ramach wspólnotowego zaangażowania i kształcenia ustawicznego (komórki) Center. UVI jest akredytowany przez Komisję Szkolnictwa Wyższego członkowskich Stowarzyszenia Środkowym. Średnia wielkość klasa jest na tyle mała, aby studenci mogli uczestniczyć w znac… [+] zący sposób i otrzymać indywidualne uwagę niezbędne do osiągnięcia sukcesu. UVI jest zaawansowany technologicznie i ma kilka laboratoriów naukowych i komputer do użytku studentów. UVI oferuje mieszkania na terenie kampusu na wyspach St. Thomas i St. Croix (podwójne i pojedyncze oferty noclegowe). UVI jest częścią Narodowego Student Exchange (NSE) programu z ponad 170 instytucji w USA Mainland. UVI uczestniczy również w programach wymiany studentów z Uniwersytetu Emory w Atlancie, GA, Oxford College w Atlancie.; State University of New York w New Paltz, New Paltz, NY; Universidad Internacional i (UNINTER) w Cuernavaca w Meksyku. UVI oferuje zdrowe środowisko kampusu. To naukowo zorientowany, przywództwo student, sportowiec i organizacje religijne. Istnieje również bracia z powodu (BWC) organizacji i studenckie z przynależności narodowej. Choć małe i geograficznie oddzielone od kontynentu amerykańskiego, UVI liczy studenta, który jest międzynarodowym w makijażu i globalne w programie Outlook. UVI oferuje wysokiej jakości edukacji, wykorzystując innowacyjne techniki szkoleniowe i state-of-the-art sprzętu komputerowego w indywidualną i malowniczych ustawienia. UVI Misja Misja Uniwersytet Wysp Dziewiczych jest instytucja poświęcona uczniu do sukcesu swoich studentów i zainteresowana zwiększeniem życie mieszkańców Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych oraz szerszą Karaibów poprzez doskonałą nauczania, badań innowacyjnych i czułe pracy społecznej. Wizja Uniwersytet Wysp Dziewiczych będzie wyjątkowy US uczelnia na Karaibach poświęconej sukcesu ucznia, dąży do doskonałości, i zobowiązała się do zwiększenia transformacji społecznej i gospodarczej Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych. [-]