Nguyen Tat Thanh University, NTT Institute of International Education (NIIE)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zapraszamy do NTT Instytutu Edukacji Międzynarodowej, lub w krótkim NIIE - nowego modelu edukacji międzynarodowej tutaj w Wietnamie. Na NIIE, staramy się zapewnić studentom światowej klasy edukacji, które dadzą im umiejętności, wiedzy i cech osobowych w bardzo udanym przyszłej kariery. Studenci na NIIE będą studiować te same programy, które studenci w Wielkiej Brytanii, Australii i Singapurze będzie następujące i zdobędą cenne dyplomu lub studia licencjackie, które zostaną uznane na całym świecie. Ponadto, studenci staną się biegle językiem angielskim, najważniejszym językiem w biznesie i komunikacji, który otworzy drzwi do najlepszych miejsc pracy w Wietnamie i na całym świecie. NIIE zrobi wszystko, aby zapewnić uczniom w nauce, rozwoju i sukcesów w nauce. Mamy nowego budynku Instytutu przy 298A Nguyen Tat Thanh Street, wyposażone w nowoczesne udogodnienia, nową bibliotekę oraz szereg sal lekcyjnych i innych zasobów, aby pomóc studentom w nauce. Nowy akademik jest budowany też, że będzie oferować w stylu western udogodnienia dla studentów w programach międzynarodowych. Nasza kadra nauczycielska są dedykowane i dobrze wykwalifikowana i wykorzysta się na bieżąco i metod nauczania na studenta, jak również najnowsze technologie, aby inspirować uczniów do nauki i postępów w nauce. Wszyscy są mile widziani, aby zastosować się do NIIE - przykładowa Instytut, który będzie przewodzić w łącząc najlepsze aspekty edukacji międzynarodowej w Ho Chi Minh City.

WIZJA Aby stać się jednym z najlepszych międzynarodowych instytucji edukacyjnych w Wietnamie, oferując gamę wysokiej jakości programów edukacyjnych, które są uznawane na arenie międzynarodowej i które zapewniają absolwentom umiejętności i kwalifikacji potrzebnych Wietnamie dla jego przyszłego rozwoju.

MISJA Aby rozwijać instytutu naukowego, który zapewnia najwyższej jakości międzynarodowych programów edukacyjnych dla Wietnamczyków i zagranicznych studentów do potrzeb absolwentów i naród w 21 wieku

Lokalizacje

Ho Chi Minh City

Address
Nguyen Tat Thanh University
298A Nguyen Tat Thanh st., Distict 4, Ho chi Minh City, Vietnam

Ho Chi Minh City, Ho Chi Minh City, Wietnam