Przeczytaj oficjalny opis

Ho Chi Minh City University of Technology - Wietnamski Uniwersytet Narodowy ( HCMUT - Bach Khoa ), założony w 1957 roku, jest państwowym i wszechstronnym uniwersytetem w Wietnamie.

Uniwersytet został uznany za czołowe centrum akademii, badań naukowych i transferu technologii w Wietnamie.

W najnowszym rankingu 400 uniwersytetów w Azji według rankingów QS zajmujemy 142 miejsce, które jest o 5 punktów wyżej niż rok wcześniej, co oznacza, że HCMUT - Bach Khoa znajduje się na liście 150 najlepszych uniwersytetów w Azji .

Ho Chi Minh City University of Technology jest pierwszym i jedynym uniwersytetem w Wietnamie, który uzyskał akredytację od HCERES (Europa)

W celu uzyskania akredytacji programów HCMUT - Bach Khoa jest pierwszą uczelnią w Wietnamie, która uzyskała certyfikat ABET (Rada Akredytacyjna ds. Technologii i Technologii, USA) w dwóch kierunkach: informatyka i inżynieria komputerowa . Uzyskaliśmy również AUN - QA (Zapewnienie Jakości w Certyfikacji Sieci Uniwersyteckiej ASEAN) w 9 kierunkach: Inżynieria telekomunikacyjna, Inżynieria mechaniczna, Inżynieria chemiczna, Inżynieria lądowa, Inżynieria wytwarzania, Administracja przedsiębiorstw, Inżynieria systemów przemysłowych, Automatyka i Inżynieria elektryczna.

Narożnik kampusu śródmiejskiego HCMUT - Bach Khoa

OBSZARY PROGRAMÓW STUDIÓW

Ho Chi Minh City University of Technology (Bach Khoa) zapewnia programy studiów od poziomu licencjackiego do stopnia doktora na różnych kierunkach: Inżynieria naftowa, Inżynieria chemiczna, Zarządzanie przemysłem, Technologie informacyjne, Inżynieria mechaniczna i mechatronika, Inżynieria elektryczna i elektroniczna, Inżynieria lądowa, Transport Inżynieria, technologia ochrony środowiska i zarządzanie itp.

Dla studentów zagranicznych Bach Khoa oferuje tytuł licencjata

POŁĄCZENIA NA ŚWIECIE

HCMUT - Bach Khoa współpracuje z prestiżowymi uniwersytetami na świecie, takimi jak University of Queensland (Australia), University of Adelaide (Australia), University of Technology Sydney (Australia), Macquarie University (Australia), Griffith University (Australia) , University of Illinois w Urbana Champaign (USA), University of Illinois w Springfield (USA), Catholic University of America (USA), Rutgers University (USA), Nagaoka University of Technology (Japonia), Kanazawa University (Japonia), itp.

Dzięki temu studenci mają możliwość przeniesienia na nasze uczelnie partnerskie tytułów licencjackich przyznawanych przez uczelnie partnerskie; jak również wymiany na programy akademickie lub kulturalne w maksymalnie 2 semestry.

WITAMY NA ONBOARD W HCMUT - BACH KHOA!

Główna sala (budynek H6) HCMUT - Kampus Bach Khoa na przedmieściach (Campus 2) w Ho Chi Minh City

Akademik HCMUT Bach Khoa nocą

Kompleks stadionowy o regionalnym standardzie w Campusie 2.
Szczegóły kontaktu:
Email: admission@oisp.edu.vn
Numer WhatsApp: 84 8 9916 9961
Facebook: fb.com/bachkhoa.hcmut
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Ho Chi Minh City University of Technology

Wietnam jest oceniany jako posiadający dużą ilość oleju ... [+]

Przegląd

Wietnam jest oceniany jako posiadający dużą ilość oleju

Program Master in Petroleum Engineering ma na celu zapewnienie uczniom:

Bogata wiedza zawodowa, wszechstronne zrozumienie inżynierii i technologii w przemyśle inżynierii paliwowej, dostosowanie zapotrzebowania na rozwój technologii naukowej, ekonomii społecznej i integracji międzynarodowej na etapie industrializacji - modernizacja kraju.Możliwość płynnego posługiwania się językiem angielskim w specjalizacji i opanowania podstawowych umiejętności miękkich, np. Zarządzania, komunikacji itp.

Master in Petroleum Engineering jest obsługiwany przez Ho Chi Minh City University of Technology - Wietnamski Uniwersytet Narodowy Ho Chi Minh City.... [-]

Wietnam Ho Chi Minh City
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ho Chi Minh City University of Technology

Elektronika ... [+]

Przegląd

Elektronika

Master in Telecommunication Engineering ma na celu:

Dostarczanie uczącym się wiedzy i umiejętności w dziedzinie telekomunikacji, aby uczniowie mogli zostać profesjonalistami, konsultantami, menedżerami, liderami w branży.Przygotuj uczniów, aby mogli zostać potencjalnymi menedżerami w różnych obszarach telekomunikacji.

Master in Telecommunication Engineering jest obsługiwany przez Ho Chi Minh City University of Technology - Wietnamski Uniwersytet Narodowy Ho Chi Minh City.

Stopnie przyznawane są przez HCMUT - Bach Khoa .Czas trwania kursu: 2 lataŚrodek nauczania: angielskiOpłata za naukę: 240 000 000 VND / kurs (ok. 10 500 USD) Wykładowcy i instruktorzy to profesjonaliści z bogatą wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie budownictwa. Oprócz kadry nauczycielskiej z HCMUT - Bach Khoa, są wykładowcy z prestiżowych uczelni partnerskich HCMUT - Bach Khoa, którzy wspólnie wzbogacają doświadczenie programowe dla uczniów.Warunki przyjęć Tytuł licencjata na kierunku głównym lub pokrewnym;IELTS 6.0 lub TOEFL iBT 79 lub równoważność.... [-]
Wietnam Ho Chi Minh City
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ho Chi Minh City University of Technology

Wietnam rozwijał się szybko w ciągu ostatniej dekady, jednak system infrastruktury do codziennego życia i produkcji w Wietnamie jest niewystarczający, co wymaga wysokiej ... [+]

Przegląd

Wietnam rozwijał się szybko w ciągu ostatniej dekady, jednak system infrastruktury do codziennego życia i produkcji w Wietnamie jest niewystarczający, co wymaga wysokiej jakości siły roboczej na obszarach budownictwa z podstawowymi umiejętnościami, zwłaszcza umiejętnościami kierowniczymi, gdy Wietnam przystąpi do Wspólnoty Gospodarczej ASEAN (AEC ).

Master in Construction Management ma na celu:

Zapewnienie uczącym się wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania budową, aby uczniowie mogli zostać profesjonalistami, konsultantami, menedżerami, liderami w budownictwie cywilnym, planowaniu projektów inwestycyjnych itp.Przygotuj osoby uczące się, aby mogły zostać potencjalnymi menedżerami w różnych obszarach budownictwa, tj. Firmach zarządzających budową, firmami konsultingowymi, głównymi wykonawcami, podwykonawcami, dostawcami materiałów budowlanych, firmami inwestycyjnymi, firmami zajmującymi się nieruchomościami itp.... [-]
Wietnam Ho Chi Minh City
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bach Khoa University (BKU)
Address
Ho Chi Minh City University of Technology 268 Ly Thuong Kiet Str., Ward 14, Dist. 10
Ho Chi Minh City, Ho Chi Minh City, Wietnam
Witryna
Telefon
+84 8 7300 4183