University of Strathclyde Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Strathclyde Business School (SBS) ma długą i dumną historię bycia innowacyjną szkołą biznesu - i częścią wiodącej uczelni technologicznej - z "praktycznym uczeniem się" w jej sercu. SBS otrzymał tytuł Business School of the Year w konkursie Times Higher Education 2016. Nagroda została przyznana w uznaniu innowacyjnej i przedsiębiorczej postawy Szkoły Biznesu oraz jej ogólnej "wyjątkowej" wydajności.

Strathclyde jest potrójnie akredytowaną szkołą biznesu: jedną z zaledwie 89 na świecie i pierwszą szkołą biznesu w Szkocji, która ma potrójną akredytację, posiada akredytację od organizacji międzynarodowych, AMBA, AACSB i EQUIS. Oprócz potrójnej akredytacji. Jest to także pierwszy uniwersytet w Europie, który otrzymał licencję na prowadzenie programu MBA w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Wydziały szkolne i jednostki specjalistyczne współpracują w celu zapewnienia dynamicznego, w pełni zaokrąglonego i zróżnicowanego programu specjalistycznych i interdyscyplinarnych studiów podyplomowych.

Flagowy program MBA szkoły jest dostępny poza Wielką Brytanią od 1988 roku, tysiące absolwentów MBA ukończyło studia i dużo więcej studiuje w swoim kraju. Program ma wiele ścieżek badawczych, ale kładziemy nacisk na nasze podejście "jeden MBA". Executive MBA, którego uczysz się w jednym z naszych międzynarodowych ośrodków, to dokładnie taki sam program, jaki studiujesz w Glasgow, a pracownicy akademiccy, którzy dostarczają kluczowe elementy programu w Twoim kraju, również zapewniają studia MBA w Glasgow.

Format programu jest specjalnie zaprojektowany dla zapracowanych kadry zarządzającej, którzy muszą łączyć obowiązki zawodowe i rodzinne z wymogami studiów MBA. Elastyczność podejścia w niepełnym wymiarze umożliwia uczestnikom ukończenie studiów w ciągu dwóch lat. Jednak badanie może być rozłożone na dłuższy okres, jeśli to konieczne, do maksymalnie sześciu lat.

The Strathclyde Executive MBA jest oferowany w niepełnym wymiarze czasu przez nasze międzynarodowe centra w:

  • Bahrajn
  • Dubaj
  • Grecja
  • Malezja
  • Oman
  • Singapur

Lokalizacje

Glasgow

Address
University of Strathclyde Business School
199 Cathedral Street

G4 0QU Glasgow, Szkocja, Wielka Brytania

Mediolan

Address
Politecnico di Milano
Piazza Leonardo da Vinci, 32, 20133 Milano MI, Italy

Mediolan, Lombardia, Włochy

Monachium

Address
TUM School of Management
Arcisstraße 21, 80333 München, Germany

Monachium, Bawaria, Niemcy

Pekin

Address
Beijing Jiaotong University School of Economics and Management
Siyuan East Building, Beijing Jiaotong University, Haidian District, Beijing 100044, China

Pekin, Pekin, Chiny

Toulouse

Address
Toulouse Business School
1 Place Alphonse Jourdain - CS 66810
31068 TOULOUSE Cedex 7, France

Toulouse, Occitanie, Francja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

Programy

MSc