City and Islington College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zapraszamy zobowiązanego

Dziękujemy za zainteresowanie City i Islington College.

Jesteśmy Główny College w Londynie, a jedynym College w Londynie ocenia wybitny w każdym środka przez Ofsted.

Jesteśmy pierwszym wyborem Dalsze Wykształcenie wyższe od tysięcy młodych ludzi w Londynie, którzy osiągają doskonałe wyniki w nauce. 1400 naszych studentów przeszedł do szkolnictwa wyższego w zeszłym roku.

Naszą misją jest dostarczanie wyjątkowych doświadczeń edukacyjnych dla naszych uczniów i pomóc im w osiągnięciu ich ambicje. Wiele osiągnięć dokonanych przez naszych studentów są niesamowite i niezwykłego. Z różnych punktów początkowych, uczniowie pokazują, że przy odpowiednim nastawieniu i podejściu, a także przy pomocy kreatywnej i wykwalifikowany personel, wyjątkowe rzeczy mogą się zdarzyć. Śmiałe ambicje mogą być osiągnięte.

Otrzymujemy wiele nagród zewnętrznych, ale jesteśmy najbardziej dumni z uznania ze strony naszych uczniów. 95% mówią nam, że czują się szanowane i tu bezpieczni, że nauczanie jest dobre, a oni polecam Kolegium do znajomego.

W City i Islington oferujemy

Nowoczesne i ekscytujące miejsca do nauki Wykwalifikowanych i wysoko wykwalifikowanych nauczycieli z doświadczeniem w branży, którzy są pasjonatami i genialny w tym co robią Wsparcie indywidualne w celu zapewnienia Ci się uda Możliwości wzbogacania, doświadczenie zawodowe i doradztwo, które pomogą Ci zdobyć podstawowe umiejętności i zdolności do zatrudnienia życia

Studenci uczą się w jednej z pięciu ośrodków, z których każdy jest dyskretnym społeczność studentów i pracowników koncentruje się na kursach i kwalifikacji w określonym specjalizacji, które wchodzą ze sobą w jedno kolegium, które jest zróżnicowane i ekscytujące. Na każdej centrum pracujemy z ponad 200 pracodawców, aby zapewnić Państwu jasnych linii wzroku do pracy.

Czy biorąc naukowych lub zawodowych drogę do dalszych badań, jestem przekonany, że mamy kurs, który spełnia Twoje oczekiwania. Mam wielką nadzieję, że wybierzesz się do nas dołączyć i stać się częścią następnym rozdziale w naszej historii sukcesu.

Główny Sir Frank McLoughlin KBE

Nasza misja

Czy to, co robimy dobrze na co dzień - WYJĄTKOWY EDUKACJA I SZKOLENIA dla każdego ucznia.

Nasza wizja

To, co w przyszłości wygląda - do LONDYN czołowych uczelni.

Podsumowując, nasza misja i wizja pobudzić i wiążą osób pracujących w College - pracowników, studentów i partnerów. Nie są one mdłe oświadczenia, że ​​siedzą w ramce na ścianie, w dużej mierze ignorowane: są katalizatory do działania.

Co to jest nasza misja na myśli?

Aby zapewnić edukację i szkolenia wyjątkowy dla każdego ucznia jest nasza misja. Jako wyjątkowe jest bycie wyjątkowo dobry w tym, co robimy, ale będąc wyjątkowa raz na jakiś czas, dla niektórych studentów, jest niewystarczająca. Spójność jest kluczem.

Na Miasto i Islington College wyjątkowych szkoleń i edukacji:

Jest ściśle koncentruje się na tworzeniu jak najlepszych rezultatów dla studentów Umożliwia i zachęca wszystkich uczniów, aby ustawić swoje zabytki wysokiej i osiągnąć swoje ambicje Wykracza poza kwalifikacji; dając studentom umiejętności i cechy są potrzebne do długoterminowego sukcesu w globalnej gospodarce Ma jasną linię wzroku do pracy Jest bardzo istotne, innowacyjne i przyszłościowe koncentruje Kształtują potrzeb uczniów i pracodawców

Dostarczany jest przez pracowników, którzy z pasją, wiedzą i zaangażowana.

Co cenimy?

Nasze wartości są główne idee i zasady, że ludzie w naszej organizacji i naszych partnerów zdaniem są ważne; określają sposób pracy.

EXCELLENCE

Studenci, pracownicy są dedykowane do wielkiej nauki; Dowiedziawszy się, że jest niezmiennie wysokiej jakości, istotne i koncentruje się na efektach.

AMBITION

Ambicja jest częścią naszego DNA jako organizacji - jesteśmy zawsze szuka sposobów, aby wzrastać i rozwijać to, co robimy dla dobra naszych uczniów Wszyscy nasi studenci są obsługiwane rozwijać i realizować swoje ambicje. Nasi pracownicy mają wysokie aspiracje do każdego ucznia i dla siebie. Zachęca się być odważny i kreatywny w swojej pracy.

WSPÓŁPRACA

Studenci i personel pracuje razem, aby pomóc każdy student osiągnąć sukces Ściśle współpracujemy z pracodawcami i innymi partnerami; rysunek ekspertów zewnętrznych, aby pomóc nam zapewnić lepsze wyniki dla studentów

SZANSA

Każdy podany jest jak najlepsze możliwości uczenia się i odnieść sukces Każdy uczeń i każdy pracownik jest traktowany jako jednostka i z szacunkiem.

Nasza historia

Od 1993 roku ponad ćwierć miliona ludzi młodych i dorosłych, studiował w dalszej edukacji w mieście i Islington College. Przybyli z różnego rodzaju doświadczeń i ambicji i reprezentował każdy rodzaj Londynie tle. Uczyli się na wielu poziomach - od początkujących w języku angielskim jako drugim językiem do stopni Fundacji - i zmagał się z szerokiej gamy przedmiotów i umiejętności. Czas wydali w Kolegium waha się od jednego do czterech lat, a niektóre z nich zakończone wielu programów studiów.

Statystyka nagłówek w zakresie postępów studenta jest to: w 1993 roku, również w ramach 50% studentów osiągnąć sukces w swoich kursach. Do roku 2014 wskaźnik sukcesu było 85%.

Mocne historie sukcesu, plus statystyki wydajności, raporty z inspekcji i nagrody uchwycić najpełniejszy obraz naszej historii.

Lokalizacje

Londyn

Address
City and Islington College,
The Marlborough Building,
383 Holloway Road

N7 0RN Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium