York St John University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasza strategia

Od 1841 roku kształcimy i inspirujemy studentów na naszym kampusie w Yorku. Nasz sukces i osiągnięcia w ciągu wielu lat wynikają częściowo z naszej zdolności instytucjonalnej do skutecznego planowania, wyznaczania jasnych celów i koncentrowania wysiłków na ich osiągnięciu.

2012-15 był okresem wzrostu, sukcesu i większego uznania zewnętrznego dla Uniwersytetu. Mamy teraz więcej studentów niż kiedykolwiek wcześniej, a nasze wskaźniki zatrudnienia, osiągnięć i absolwentów rzadko były wyższe. Nasz profil w sektorze szkolnictwa wyższego wzrasta dzięki naszym sukcesom i rosnącej reputacji w zakresie skutecznego przywództwa i zarządzania Uniwersytetem. Ciężko pracowaliśmy nad ulepszeniem naszych kursów, udogodnień, standardów akademickich oraz zarządzania i zarządzania.

Współpracując ściśle z naszymi gubernatorami i pracownikami na całym Uniwersytecie, opracowaliśmy ambitny i ekscytujący plan strategiczny na lata 2015-20. Jest to struktura umożliwiająca zestawianie, rozumienie, ustalanie priorytetów i monitorowanie postępów w realizacji kluczowych celów. Dzięki jego wdrożeniu ustawimy Uniwersytet, aby radził sobie z zawirowaniami w sektorze szkolnictwa wyższego i nadal oferował doskonałe możliwości uczenia się wszystkim naszym studentom i pracownikom.

Misja, wartości i wizja

Nasz rozmiar, nasz silny etos społeczny i nasze osobiste podejście do nauki uczyniły nas specjalnym miejscem do studiowania przez te wszystkie lata.

Nasi studenci i pracownicy wnoszą znaczący wkład w strukturę Uniwersytetu i mamy nadzieję, że ich doświadczenia tutaj zainspirują ich do kształtowania ich społeczności przez całe życie.

Oferujemy naszym studentom i pracownikom osobiste możliwości uczenia się i rozwoju - zarówno akademickiego, jak i indywidualnego - co ułatwia wysoki poziom interakcji między uczniami a pracownikami w naszej społeczności. Jesteśmy dumni z tego, że identyfikujemy i rozwijamy potencjał wszystkich naszych studentów i pracowników.Nasza misja

Zainspirować naszych studentów i pracowników do osiągnięcia pełnego potencjału, pogłębienia wiedzy i wniesienia pozytywnego wkładu w świat.Nasze wartości

Jesteśmy społecznością integrującą, innowacyjną, transformacyjną i ambitną z silnym poczuciem przynależności.Nasza wizja

Będziemy najlepsi z małych uniwersytetów w Anglii.

Dzięki naszej strategii:

  • Popraw jakość doświadczenia studenta, ze szczególnym naciskiem na uczenie się, nauczanie i badania, aby nasi absolwenci rozwijali umiejętności do życia i pracy.
  • Pielęgnuj zróżnicowaną i bogatą kulturowo społeczność, zachowując poczucie wspólnoty zbudowanej przez 175 lat.
  • Zapewnij wzrost liczby naszych studentów - Home / EU, international and postgraduate.
  • Zapewnij naszą odporność finansową i organizacyjną.

Możesz zobaczyć naszą misję, wartości i wizję dla siebie .

Każdy, kto pracuje tutaj w York St John, odgrywa równą rolę w naszym sukcesie. Tak więc od nas wszystkich zależy poszanowanie naszej misji, wartości i wizji, dzielenie się odpowiedzialnością i duma ze społeczności uniwersyteckiej, ulepszanie sposobu pracy, tworzenie lepszego środowiska do nauki i budowanie naszego sukcesu.

Kampus i obiekty

York St John University jest wybitnym uniwersytetem, znanym z doskonałości akademickiej i wrażliwej natury, zawsze stawiającego ucznia w centrum wszystkiego, co robi. Nasz wspaniały kampus znajduje się w centrum historycznego miasta York.

Nasz jedenastoakrowy teren przy Lord Mayor's Walk znajduje się w oszałamiającej okolicy naprzeciwko słynnego York Minster po drugiej stronie murów miejskich. Nasz wielokrotnie nagradzany kampus przeszedł 100 milionów funtów transformacji w ciągu ostatnich 10 lat, aby zapewnić studentom możliwość korzystania z odpowiedniego środowiska do nauki i życia. Pierwotnie zbudowany wokół czworoboku, nowszych budynków, w tym De Gray Court i Fountains Learning Centre, w którym mieści się biblioteka, zaplecze IT i nowoczesna sala wykładowa. W budynku Foss mieści się nasza hala sportowa, laboratorium fizjologiczne, laboratorium biomechaniki, laboratorium psychologiczne, sala fitness, laboratoria fizjoterapii i sale do nauczania ogólnego.

Inne udogodnienia obejmują studio tańca, studio teatralne, sale muzyczne (zarówno praktyczne, jak i techniczne), urządzenia do produkcji telewizyjnej i filmowej, apartamenty montażowe i dedykowane studia artystyczne i projektowe. Istnieje wiele punktów gastronomicznych, a Związek Studentów ma bar, kawiarnię, sklep i biura na terenie kampusu.

Lokalizacje

York

Address
Lord Mayor's Walk, York
York, Anglia, Wielka Brytania