University of Westminster

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test University of Westminster to dynamiczna międzynarodową instytucją edukacji z wybitnym Historia 175 lat, Z trzech kampusów w centrum Londynu (Cavendish, Marylebone i Regent) I jedna BronaJest domem dla ponad 20.000 studentów z ponad 150 krajów.

Zobowiązała się do wychowania do życia zawodowego, Westminster oferuje żywe i wspierające środowisko uczenia się, gdzie innowacyjne, kreatywne i dedykowane studenci mogą zdobyć umiejętności i doświadczenie potrzebne do osiągnięcia sukcesu w coraz bardziej międzynarodowym środowisku pracy. Nasz programy są zarówno trudne i satysfakcjonujące. Westminster studenci mają dostęp do stanu obiektów sztuki i uczy się w prawdziwie kosmopolitycznej środowiska edukacyjnego.

The University of Westminster został uznany za jednego z 100 najlepszych międzynarodowych uniwersytetów na świecie, a wśród 10 najlepszych w Londynie, po wydaniu światowych rankingach uniwersyteckich The Times Higher Education jest.

doskonałości akademickiej

Nasz doskonałości akademickiej i różnorodność jest obsługiwany przez ponad 950 pracowników dydaktycznych oraz ponad 700 odwiedzających z zastrzeżeniem specjalistów. Nasza jakość badania potwierdzają naszą pozycję w górę 2014 Badania Excellence Framework (REF), QS Worldwide rankingi uczelni, w rankingu jako jeden z pięciu najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii Media Dziennikarstwo i komunikacjaI nasze Wydział architektury zajęła wspólne sekund w Wielkiej Brytanii przez praktykujących architektów, zgodnie z wpływowego Architects Journal. Westminster Law School otrzymał najwyższą możliwą ocenę od Solicitors Regulation Authority dla naszej praktyki prawniczej Course.

Szans na zatrudnienie

Szans na zatrudnienie znajduje się w centrum pola widzenia uczelni na przyszłość. Wraz z sojuszy z organizacji zawodowych (takich jak AMBA i RIBA), naszej globalnej sieci akademickich związki partnerskie 150000 absolwenci podłączyć nas do czołowych postaci i instytucji na całym świecie. Zapewniamy nasze kursy są profesjonalnie istotne. Nasz Centrum Rozwoju Kariery Zespół może pomóc rozwijać swoje zdolności do zatrudnienia oraz oferować porady na temat możliwości po ukończeniu studiów.

Zakwaterowanie i usługi

Oferujemy szeroką gamę zakwaterowanie dla studentów dla studentów na terenie domów studenckich, z siedzibą w centrum Londynu i Harrow. Nasze pokoje mają doskonałe zaplecze, 24/7 bezpieczeństwa i szybkich usług szerokopasmowych.

Zainwestowaliśmy ponad 125 mln £ w odnowienie naszych uczelniach, Od laboratoriów i bibliotek do studio i apartamentów komputerowych, będzie można skorzystać z najnowszych najnowocześniejszych technologii i zasobów.

Kursy magisterskich i podyplomowych

The University of Westminster oferuje szeroką gamę kursów licencjackich i podyplomowych z sześciu wydziałów: Architektura i Urbanistyka; Westminster Business School; Westminster Law School; Westminster School of Mediów, Sztuki i Projektowania; Nauka i technologia i Nauk społecznych i humanistycznych, Wiele z naszych kursów uruchomić zarówno w styczniu i we wrześniu, zapewniając większą elastyczność dla wpisu.

Wsparcie dla studentów International

Nasze wsparcie dla studentów International obejmuje wizyty naszych pracowników do swojego kraju, poradnictwo przed wyjazdem, Lotnisko spotkać i pozdrowić i Studenci zagraniczni Programy Welcome, Mamy też na całym świecie 65 przedstawiciele edukacja dostarczaniu niestandardowych wsparcie. Raz tu, można uzyskać dostęp do szeregu badań, doradztwa osobistego i pracy. Nasze usługi obejmują Centrum Rozwoju Kariery, Doradztwo, Obsługa w języku angielskim i Unia Studentów.

Opłaty i stypendia

Mamy jedną z największych w Wielkiej Brytanii stypendium programy, które zostały uznane przez magazyn Times Higher Education za wybitne wsparciu studentów Overseas. Informacje o naszych czesnego i metody płatności można znaleźć na poszczególnych stronach dla Student i podyplomowy kursy.

Dni otwarte

Jednym z najlepszych sposobów, aby uzyskać smak życia jako student Westminster jest dołączenie do nas na Licencjackie Dni Otwarte albo Podyplomowe Informacji Wieczór, Gdzie można zbadać nasze kampusów i spełniają nasze wykładowców i studentów

Wirtualny Dzień Otwarty

Jeśli nie jesteś w stanie odwiedzić nas osobiście, dlaczego nie odbyć wirtualną wycieczkę po kampusie i zapisać się do Wirtualny Dzień Otwarty? Można również uzyskać migawkę życia naszych międzynarodowych studentów przez naszych blogi i Media społecznościowe.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Programy
Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree:

Filmy

Introduction to the University of Westminster

International Student Experience

London Is our Campus (Arabic) اللغة العربية

Introduction to the University of Westminster (Russian Subtitles) русские субтитры

Introduction to the University of Westminster (Mandarin Subtitles) 威斯敏斯特大学介绍

Kontakt

University Of Westminster

Adres Regent Street 309
W1B 2HW, United Kingdom
Strona internetowa http://www.westminster.ac.uk/
Telefon +44 20 7911 5000