University of Westminster, Westminster Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test University of Westminster powstała jako pierwsza w Wielkiej Brytanii politechnikę w 1838 roku. Od tego czasu rozwinęła się w uczelni, która łączy oba wymiary metropolitalnych i kosmopolityczny, a która jest ściśle zaangażowany w biznes, profesjonalny i życia akademickiego w ciągu Londynie, a także za granicą.

Uniwersytet zawsze było, i nadal jest, pomysłowe w rozpoznawaniu nowych potrzeb oraz opracowanie odpowiednich ofert z wielu rynkach docelowych. Uniwersytet posiada również silne i historyczną zobowiązanie do promowania równości i obejmując różnorodność. Jako miejsce do pracy lub na studia, staramy się wzmocnić naszą reputację jako organizacji przyjaznej i integracyjnego.

Wizja

Doświadczenia oferujemy

Tętniące środowisko nauczania - wspieranie innowacji i kreatywności, poinformowany przez praktykę, zainspirowany badań, skupiając się na odpowiednich obszarach na całym świecie, w których Excel.

Różnica robimy

Budujemy nową generację bardzo stosowanymi obywateli globalnych kształtować przyszłość.

Nasza międzynarodowa reputacja

Jako globalny uniwersytet znajduje się w mieście świata, jesteśmy domem dla ponad 5000 studentów i 500 pracowników z zagranicy.

Westminster ma reputację doskonałości w profesjonalnie właściwego nauczania i uczenia się oraz na wysokiej jakości badań. Oferując ponad 300 kierunków studiów, kładziemy szczególny nacisk na zapewnienie możliwości dla międzynarodowych studentów Westminster w celu zapewnienia, że ​​zapewniamy środowisko, w którym studenci mogą rozwijać umiejętności, kompetencji i wiedzy wymaganej przez globalną gospodarkę.

Jesteśmy dumni z naszej długiej historii stosunków globalnych i mieć partnerstwa na całym świecie - połączenia Nieustannie staramy się wzmocnić i pogłębić.

Naszym wiodącym światowym badania, wyprodukowany we współpracy z przemysłem globalnym i instytucji edukacyjnych, ma realny wpływ na otaczający nas świat.

Misja

Będziemy kształtować przyszłość życia zawodowego poprzez:

jest zróżnicowany, żywe i inspirujące środowisko uczenia się ustanawiającego University of Westminster jako wiodącej praktyce nauczania poinformowany i uniwersytetu badawczego będąc czuły, metropolitalnych i kosmopolityczne uniwersytet zaspokajanie potrzeb różnych społeczności osadzanie internacjonalizacji, szans na zatrudnienie i zielono-myślenie we wszystkim, co robimy

Wartości

Odważny: Wiemy, że bez ryzyka nie ma innowacji. Jesteśmy na tyle odważne pomysły na pytanie, prowokują nowe sposoby myślenia, znieść zbędne i skupić się na tych rzeczach, na którym możemy Excel.

Połączenie: Jesteśmy zgranym zespołem. Jesteśmy o zaufaniu, współpracy i łączności w całej naszych różnych dyscyplin i na całym świecie.

Hojny: Szanujemy i świętować różnorodność. Dzięki hojności ducha, cenimy inteligencji emocjonalnej, a także wiedzy, wzmacniając się wzajemnie i umożliwienie naszym studentom w realizacji ich pełnego potencjału.

Doskonały: Żądamy doskonałości. Rozumiemy znaczenie krytyczne myślenie, dyscypliny i odpowiedzialności, a spodziewamy się, że najwyższe standardy siebie i naszych studentów.

Podtrzymywalny: Green-myślenie jest w centrum wszystkiego, co robimy. Naszym wspólnym celem jest przestrzeganie planety i jesteśmy zobowiązani do zrównoważonych praktyk, zarówno na arenie międzynarodowej oraz w naszym własnym środowisku pracy.

Nasze dziedzictwo

The University of Westminster szczyci się bogatą historią i świadczy studentów z doskonałości akademickiej, zaangażowania osobistego wzbogacenia kulturowego i od początku swojego istnienia jako Politechniki Institution w 1838 roku. Tutaj można dowiedzieć się nieco więcej o naszym unikalnym dziedzictwie i tradycji doskonałości, które pomagają kształtować Uniwersytet dziś.

Miejsce dla pionierów

Westminster historia rozpoczęła się w 1838 roku, kiedy Sir George Cayley otworzył Polytechnic Institution przy 309 Regent Street w Londynie. W 1881 roku, filantrop Quintin Hogg, kupił budynek: Royal Institution Polytechnic Institute i przeniósł swego chrześcijańskiego młodych mężczyzn za do 309 Regent Street, która wkrótce stała się Regent Street Polytechnic finansowane ze środków publicznych.

Od tego czasu nasza uczelnia zapewniła sobie reputację jako miejsce dla nowatorskich rozwiązań. Należą do nich:

pierwszy politechnika w Wielkiej Brytanii (1838) otwarcie pierwszego publicznego fotograficznego portretu studio w Europie (1841) miejscem pierwszego publicznego pokazu ruchomego obrazu w Wielkiej Brytanii, organizowanym przez braci Lumiere (1896) organizuje pierwszy maraton (w Igrzysk Olimpijskich w Londynie) nad teraz tradycyjnej odległości 26 mil 385 jardów (1908) oferując pierwsze kursy stopień naukowy fotograficzny, Fotografia, a badania mediów (1960 i 1970) pierwszy nowoczesny uniwersytet wygrać królowej Award for Enterprise - International Trade Pierwszy uniwersytet w Wielkiej Brytanii partnera UN Habitat, agencji, która zajmuje się osadnictwa i rozwoju.

Politechnika Instytucja

Założona pod przewodnictwem wybitnego naukowca Sir George Cayley, Politechniki Instytucja w 309 Regent Street został utworzony w celu zademonstrowania nowych technologii i wynalazków dla publiczności i odegrała znaczącą rolę w popularyzacji nauki.

W 1841 roku zmieniono nazwę na The Royal Institution Politechnicznym gdy książę Albert, mąż królowej Wiktorii, stał się patronem.

Regent Street Polytechnic

W latach 1860, Quintin Hogg, młody człowiek biznesu, zaczęły dostarczać podstawowego wykształcenia dla niektórych z londyńskich najuboższych dzieci w slumsach w Covent Garden. Hogg rozwinął swoją wizję świadczenia wychowawczych, społecznych, sportowych i społecznych możliwości dla młodych ludzi pracujących w Młodzieży Christian Institute. Kupił 309 Regent Street w 1882 roku.

Nowy dzień i wieczorne kursy z przedmiotów technicznych i handlowych zostały wprowadzone w celu wsparcia gospodarki rozwijającej się w Londynie stał się największym miastem na świecie.

Politechnika stała finansowane ze środków publicznych w 1891 roku i został ponownie mianowany Regent Street Polytechnic.

Podczas kursów pierwszej i drugiej wojny światowej były skierowane na wysiłek wojenny, przejmuje inicjatywę w przekwalifikowaniu się dużej liczby żołnierzy wracających z wojny niepełnosprawnych.

Polytechnic of Central London (PCL) 1970/92

1960 widział główną nowy schemat ekspansji na Regent Street Polytechnic, przekształcając go w instytucji w wielu miejscach. Nowa strona w Marylebone droga do domu kolegium architektury i zaawansowanych technologii budowlanych, podczas gdy druga nowa strona w New Cavendish Street, był do domu inżynierii i nauki.

W tym czasie nowe budynki zostały ukończone, The Regent Street Polytechnic została połączona z Holborn College of Law, Języki i Handlu w celu utworzenia Politechniki centrum Londynu (znany jako PCL).

Unia nowo utworzonej Studenckie gościł kilku czołowych zespołów z epoki, w tym Jimi Hendrixa i Cream. Pink Floyd utworzona również na Politechnice w tym czasie.

PCL był jednym z 30 nowych politechnikach utworzone w 1970 roku, przyznając stopni od Rady Honorowych.

Przez następne 20 lat, PCL kontynuuje swoje zaangażowanie w niepełnym wymiarze czasu pracy i edukacji wieczór i pionierem obszerny program krótkich kursów dla profesjonalistów w połowie kariery, która przyciągnęła ponad 20.000 studentów rocznie.

University of Westminster 1992- obecny

PCL zyskał status uniwersytetu w 1992 roku, przynosząc sobie prawo do udzielania własnych stopni i do udziału w badaniach finansowanych ze środków publicznych.

Dzisiejsza University, z 22.000 studentów, jest znacznie większy niż jego poprzednicy i jest podzielony na cztery kampusy - Cavendish, Harrow, Marylebone i Regent.

Nasz rozszerza działalność za granicą zaowocowało University, której przyznano Nagrodę Królowej dla Przedsiębiorstw w roku 2000 i ponownie w 2005 roku.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

MA / Magister Zarządzania Marketingowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Stopień tego magistra oferują perspektywę strategicznego zarządzania marketingowego, dyscypliną, która jest coraz częściej postrzegane jako krytyczne dla sukcesu w osiąganiu celów biznesowych, a jako podstawowego zadania w wielu organizacjach. W zależności od wyboru modułów, twoja ostateczna nagroda może być zarówno Master of Arts (MA) lub Master of Science (MSc). [+]

Stopień tego magistra oferują perspektywę strategicznego zarządzania marketingowego, dyscypliną, która jest coraz częściej postrzegane jako krytyczne dla sukcesu w osiąganiu celów biznesowych, a jako podstawowego zadania w wielu organizacjach. W zależności od wyboru modułów, twoja ostateczna nagroda może być zarówno Master of Arts (MA) lub Master of Science (MSc). Studenci na tym kursie są uprawnione do Partnerskim Profesjonalne członkostwa Chartered Institute of Marketing (CIM) oraz dostęp do szeregu wydarzeń zawodowych. Zawartość kursu Będzie rozwijać perspektywę strategiczną i rozszerzyć istniejącą wiedzę z zakresu marketingu i jego integracji z ogólną strategią firmy i struktury. Będzie doskonalić swoje zdolności do analizowania złożonych marketingowe i biznesowe sytuacji i podejmowaniu decyzji na temat właściwych kierunków działań. Będziesz także poprawić swoje perspektywy kariery w marketingu i ogólnych obszarach biznesowych. Atrakcją dla wielu studentów jest weekend mieszkaniowe organizowane w ramach tego kursu - weekend łączącej prezentacje i warsztaty z wielkich możliwości sieci i poznać swoich kolegów. Studenci na tym kursie mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do części materiału na liście lektur oczywiście. Moduły Następujące moduły są wskaźnikiem tego, co będzie się uczyć na tym kursie. Podstawowe moduły - MA Dystrybucja i Zarządzanie cenami Moduł ten obejmuje zarządzanie dwoma zasadniczymi elementami marketingu mix. Będziesz rozważyć zaprojektowanie kanałów dystrybucji, ze szczególnym naciskiem na identyfikację wariantów dostępnych dla marketerów. Strategiczne aspekty cenie dla konsumenta końcowego są również badane w kontekście cen w łańcuchu dystrybucji. Uznając, że globalne kanały dystrybucji są głównym czynnikiem przyczyniającym się do degradacji środowiska moduł analizuje trwałość i kwestie etyczne związane z dystrybucją oraz wpływ tych zagadnień... [-]

Magister Finansów, Bankowości I Ubezpieczeń

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Londyn

Studiowanie finansów, bankowości i ubezpieczeń mgr pozwoli Ci realizować szeroki zakres kariery w branży usług finansowych i dalsze badania dla profesjonalnych egzaminów Instytutu. Ten całoroczny pełnym wymiarze czasu program jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą pracować w obszarach finansów, usługi finansowe i bankowość, bankowość inwestycyjna, bankowość detaliczna, ubezpieczenia, reasekuracji i zabezpieczyła środki w prywatnych doradców klienta oraz analiz finansowych, zarówno w sektory publiczne i prywatne. [+]

W następstwie kryzysu finansowego 2007-2009, większość organizacji w zakresie finansów, bankowości i ubezpieczeń ulegają większym zmianom. Organizacje te są aktywnie poszukuje doktorantów, którzy są zdyscyplinowani w tych dziedzinach. Westminster Business School jest jedną z zaledwie kilku brytyjskich uniwersytetów oferujących tytuł magistra w dziedzinie finansów, bankowości i ubezpieczeń, pozostawiając umiejętności naszych absolwentów poszukiwanych na rynku pracy. Studiowanie finansów, bankowości i ubezpieczeń mgr pozwoli Ci realizować szeroki zakres kariery w branży usług finansowych i dalsze badania dla profesjonalnych egzaminów Instytutu. Ten całoroczny pełnym wymiarze czasu program jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą pracować w obszarach finansów, usługi finansowe i bankowość, bankowość inwestycyjna, bankowość detaliczna, ubezpieczenia, reasekuracji i zabezpieczyła środki w prywatnych doradców klienta oraz analiz finansowych, zarówno w sektory publiczne i prywatne. Zawartość kursu Kurs jest zaprojektowany, aby zapewnić podstawową wiedzę na temat roli i działalności finansów, banków i firm ubezpieczeniowych. Kurs dostarczany jest przez wysoko wykwalifikowanych osób z dużym doświadczeniem badawczym i silnych związków branżowych. Podczas studiów, zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności, które będą określone podstawy do udanej kariery w sektorze usług finansowych, a zyskasz dostęp do naszej stale rosnącej sieci absolwentów która będzie wspierać swój rozwój kariery po ukończeniu swojej. Atrakcją dla wielu studentów są wspólne wyjazdy i imprezy organizowane w trakcie trwania którego okazją do sieci z rówieśnikami, absolwentów i profesjonalistów z branży. Studenci na rzecz tego kursu z bezpłatnym dostępem do części materiału na liście lektur kursu i abonamentu internetowego do Financial Times. Moduły Następujące moduły są wskaźnikiem tego, co będzie się uczyć na tym kursie. Moduł główny... [-]

Magister Rachunkowości I Finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Londyn

Kurs ten został zaprojektowany, aby rozwijać wiedzę, umiejętności, zainteresowania badawcze i perspektyw kariery tych, którzy pracują lub chcą pracować w finansach, zarządzaniu finansami czy księgowością. Jest to szczególnie przydatne, jeśli jesteś absolwentem z małym lub żadnym doświadczeniem księgowym, ponieważ oferuje możliwość studiowania modułów, które obejmą ten niedobór. [+]

Kurs ten został zaprojektowany, aby rozwijać wiedzę, umiejętności, zainteresowania badawcze i perspektyw kariery tych, którzy pracują lub chcą pracować w finansach, zarządzaniu finansami czy księgowością. Jest to szczególnie przydatne, jeśli jesteś absolwentem z małym lub żadnym doświadczeniem księgowym, ponieważ oferuje możliwość studiowania modułów, które obejmą ten niedobór. Jeśli jesteś członkiem absolwent brytyjskiego organu rachunkowego lub równoważny granicą, można ubiegać się do czterech zwolnień od tego Masters stosując Akredytacji wcześniejszego certyfikowany Learning. To pozwoli Ci ukończyć nauczył część kursu w jednym semestrze. Kurs przewiduje zwolnień od 7 referatów z Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) egzaminów. Westminster Business School jest ACCA Złoto zatwierdzone nauki partnera i jedną z niewielu instytucji w Wielkiej Brytanii, gdzie można kwalifikują się do tylu zwolnień ACCA w wyniku ukończenia jednego roku. Ponadto absolwenci kursu mają szansę wejść na drogę bramie Chartered Institute of Management Accountants (CIMA). Po pomyślnym zakończeniu egzaminu Gateway studenci zyskają zwolnień od 12 z 17 egzaminów CIMA. Zawartość kursu Jako doktorantka finansów będziesz miał dostęp do rynków finansowych Suite, który korzysta z systemu komputerowego Bloomberg monitorowania ruchów na rynkach finansowych w czasie rzeczywistym i trendy. Jest to zasób dostępny dla nielicznych brytyjskich uniwersytetów, a jeden, który dostarcza nowoczesne i postępowe środowiska nauczania łączenie teorii finansów z praktyką. Atrakcją dla wielu studentów są imprezy organizowane w trakcie trwania którego okazją do sieci z innymi studentami i absolwentami. Studenci na tym oczywiście również korzystać z bezpłatnego dostępu do części materiału na liście lektur oczywiście. Moduły Następujące moduły są wskaźnikiem tego, co będzie się uczyć na... [-]

Magister Ryzyka Inwestycyjnego I Finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Kurs zapewnia gruntownych teoretyczną i praktyczną w kluczowych aspektach inwestycyjnych i ryzyka finansowania, dostarczonego w intensywnym środowisku uczenia się. Dowiesz się, jak zastosować wiedzę i teorię zostały zdobyte w klasie do rzeczywistych problemów, przed którymi stoi międzynarodowy sektor usług finansowych i społeczności zarządzania finansami przedsiębiorstw. To praktyczne stosowanie zasad inwestycyjnych oraz ryzyka jest jednym z głównych atutów tego programu. [+]

Kurs zapewnia gruntownych teoretyczną i praktyczną w kluczowych aspektach inwestycyjnych i ryzyka finansowania, dostarczonego w intensywnym środowisku uczenia się. Dowiesz się, jak zastosować wiedzę i teorię zostały zdobyte w klasie do rzeczywistych problemów, przed którymi stoi międzynarodowy sektor usług finansowych i społeczności zarządzania finansami przedsiębiorstw. To praktyczne stosowanie zasad inwestycyjnych oraz ryzyka jest jednym z głównych atutów tego programu. Rozwój nauki i umiejętności jest zintegrowany z zasobów dostępnych w naszym Rynki finansowe Suite (FMS), środowisku pokojowej handlową state-of-the-art wirtualnym. FMS jest połączony z systemem Bloomberg, wiodącego źródła ekonomii i rynków kapitałowych dostępnych informacji w globalnej profesjonalnej społeczności finansowej. Zapewnienie tego zasobu Bloomberg, wraz z możliwościami rozwoju zawodowego akademickich i zawodowych to główne powody, dla których nasi studenci wolą wybrać ten program. Po pomyślnym ukończeniu kursu, masz prawo do członkostwa studenckim Chartered Institute Papierów Wartościowych i Inwestycji (Cisi) - usługi finansowe organem zawodowym. Niektóre z korzyści obejmują bezpłatne uczestnictwo w imprezach CPD, dostępności do nowości z branży oraz zasobów internetowych. Zawartość kursu Oczywiście istnieje już od 1999 roku i nadal się rozwijać, aby spełniać zmieniające się potrzeby edukacyjne inwestycji i ryzyka finansowego Professional. Jest dostarczane przez wykwalifikowanych naukowców i specjalistów, którzy pracowali wiele lat w branży i są aktywnie zaangażowane w badania i konsultacje. Kurs składa się z modułów podstawowych, które pomogą Ci uzyskać zdolność do wykonywania inwestycji i ilościowej analizy ryzyka na różnych instrumentów finansowych i produktów strukturyzowanych. Dowiesz się również jak korzystać z produktów rynku kapitałowego w obu aplikacjach finansowanie inwestycji i ryzyka. W rezultacie będziesz rozwijać dobre uniwersalne... [-]

Magister W Międzynarodowej Polityce Gospodarczej I Analizy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Londyn

Kurs ma na celu dostarczenie Państwu wiedzy pogłębionej i zrozumienia najnowszych osiągnięć w dziedzinie ekonomii, z naciskiem na praktyczne umiejętności i rozwoju umiejętności potrzebnych w pracy ekonomisty. Jest on skierowany specjalnie do tych z prawdziwego zainteresowania stosowania ekonomii do rzeczywistych sytuacjach. [+]

Ten innowacyjny kurs oferuje zarówno strumienie MSC i IZ. Został on zaprojektowany, aby rozwijać swoje umiejętności zastosowania analizy ekonomicznej do kwestii politycznych i problemów biznesowych, które często są niejednoznaczne i wieloaspektowy. Chociaż istnieje silny rdzeń teoretyczny, ostrość przebiegu kursu jest bardzo dużo na temat praktycznego stosowania technik ekonomicznych problemów, a na rozwijanie umiejętności komunikowania się spostrzeżenia, że ​​analiza ekonomiczna może dostarczyć. Kurs został stworzony we współpracy z rządem Serwisu Gospodarczego (GES) - głównego pracodawcy absolwentów ekonomii w Wielkiej Brytanii. The University of Westminster jest tylko w języku angielskim uniwersytet zabezpieczyli GES zalecany stan dla studiów podyplomowych w dziedzinie ekonomii. Kurs ma na celu dostarczenie Państwu wiedzy pogłębionej i zrozumienia najnowszych osiągnięć w dziedzinie ekonomii, z naciskiem na praktyczne umiejętności i rozwoju umiejętności potrzebnych w pracy ekonomisty. Jest on skierowany specjalnie do tych z prawdziwego zainteresowania stosowania ekonomii do rzeczywistych sytuacjach. Jak również zwiększenie zdolności do stosowania odpowiednich zasad ekonomicznych w celu wspierania polityki i strategii rozwoju, kurs ma na celu rozwijanie zdolności do komunikowania się złożone problemy do szerokiej publiczności, twoja świadomość istotnych źródeł danych ekonomicznych i finansowych problemów napotykanych przy przeprowadzenie oceny polityki i swoją zdolność do samoświadomości i pracy grupowej. Zawartość kursu Zyskasz zrozumienie kluczowych pojęć w ekonomii, które są podstawą polityki sektora publicznego i podejmowanie decyzji biznesowych. Obejmuje różne scenariusze, w których badamy koszt alternatywny, równowagi i nierównowagi, interakcji strategicznej, niewydolność rynku i pojęcia powiązane z efektami zewnętrznymi. Będziesz rozwijać swoje umiejętności analityczne, stosując te pojęcia do aktualnych wyzwań, które stoją zawodu, zarówno na poziomie mikro i... [-]

Magister Zarządzania Międzynarodowego Rozwoju

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Londyn

Ten kurs daje solidne zrozumienie teorii rozwoju w kontekście międzynarodowym, ze szczególnym naciskiem na jak doprowadzić teorię w praktykę i budować swoją praktyczną wiedzę w zakresie dyscyplin rozwojowych. [+]

Ten kurs daje solidne zrozumienie teorii rozwoju w kontekście międzynarodowym, ze szczególnym naciskiem na jak doprowadzić teorię w praktykę i budować swoją praktyczną wiedzę w zakresie dyscyplin rozwojowych. Kurs ma na celu zwiększyć swoją zdolność do krytycznej oceny czynników ekonomicznych, politycznych i społecznych, które mają wpływ na środowisko polityki rozwoju na poziomie krajowym i międzynarodowym. Przez pewien stopień magistra, będzie rozwijać technik zarządzania i umiejętności, a także możliwość ich stosowania w kontekście rozwoju. Poprzez badania i analizy empirycznej, będziesz miał możliwość rozwijania specjalistycznej wiedzy w określonym aspekcie zarządzania rozwojem. Kurs ma na celu przygotowanie się do kariery w zarządzaniu rozwoju z międzynarodową organizacją, w organizacji pozarządowej lub rządowej agencji rozwoju. Nasi absolwenci są NGO oficerowie program, doradców zawodowych, kierowników projektów, mikro specjalistów w dziedzinie finansów i konsultanci rozwoju. Niektóre z naszych absolwentów również tworzyć własne organizacje charytatywne rozwoju lub przystąpił do badań doktora i nauczania. Zawartość kursu Nasi stali przyczyniają się do zajęć dydaktycznych i uczenia się to doświadczeni praktycy pola zaczerpnięte z międzynarodowych organizacji rozwoju i organizacji pozarządowych. uczenie się aktywne i dochodzenie prowadzone jest centralnym metoda nauki na kursie. Nauka opiera się studiuje na rzeczywistych case studies z oficjalnych materiałów projektowych i danych ankietowych z Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego i innych agencji rozwoju. W ramach tego kursu, masz możliwość uzyskania certyfikatu PRINCE2 Foundation w zakresie zarządzania projektami. Atrakcją dla wielu studentów są wspólne wyjazdy i imprezy organizowane w trakcie trwania którego okazją do nawiązywania kontaktów i rozszerzenie kształcenia w nowych środowiskach. Możesz również skorzystać z bezpłatnego dostępu... [-]

Magister Zarządzania Projektami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Project Management Mgr ma na celu wyposażyć się w zestaw badanych umiejętności planowania i przekazywania i monitorowania projektu. Kurs daje wiedzę i narzędzia, które pomogą wdrożyć strategie na rzecz zmian, w sposób zrównoważony, w celu wywarcia wpływu na postępy w firmie lub organizacji. Trzeba też nauczyć ram zarządzania prowadzenia projektu i jak poradzić sobie z tym związane ryzyko. [+]

W dzisiejszym środowisku biznesowym efektywne zarządzanie projektami (PM) jest integralną wpływającą na sukces. Dodatkowo, PM-umiejętności związane, takie jak planowanie, zarządzanie ryzykiem, zarządzanie jakością i zarządzania komunikacją są niezbędne do kontrolowania coraz bardziej złożonych projektów, które pozwalają top organizacji, aby pozostać konkurencyjnym na rynku światowym. w projekcie Zarządzanie magistra jest poszukiwany przez wiele organizacji, zarówno w sektorze publicznym i sektorem prywatnym. Kurs jest przeznaczony dla absolwentów w biznesie, informatyki i inżynierii, z powinowactwem do organizowania, prowadzenia lub uczestniczenia w projektach. Project Management Mgr ma na celu wyposażyć się w zestaw badanych umiejętności planowania i przekazywania i monitorowania projektu. Kurs daje wiedzę i narzędzia, które pomogą wdrożyć strategie na rzecz zmian, w sposób zrównoważony, w celu wywarcia wpływu na postępy w firmie lub organizacji. Trzeba też nauczyć ram zarządzania prowadzenia projektu i jak poradzić sobie z tym związane ryzyko. Procesy zarządzania projektami, które będą się uczyć na tym kursie są wyrównane z organów zarządzających projektem wiedzy przez Project Management Institute i jest powszechnie akceptowane jako najlepszych praktyk w dziedzinie zarządzania projektami. Westminster Business School jest jedną z zaledwie kilku uniwersytetów, które kwalifikuje się ona do zaoferowania akredytowany certyfikat PRINCE2. Więc oprócz tego kwalifikacji podyplomowych, masz również możliwość uzyskania bardzo poszukiwane certyfikatów PRINCE2. Zawartość kursu Kurs obejmuje zarówno treści teoretyczne i praktyczne. To daje Ci szansę na budowę swojego pierwszego stopnia lub doświadczenie zawodowe w zakresie wiedzy i umiejętności, co pozwala skutecznie zarządzać rosnącą liczbę projektów przez organizacje inspirowali pragnących poprawić swoją propozycję wartości. Ponadto, aby zapewnić Państwu możliwość osiągnięcia cenionym PRINCE2 Foundation... [-]

Magister Zarządzania łańcuchem Dostaw I Zakupów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Zakup i Zarządzania Łańcuchem Dostaw mgr adresy strategicznej roli zarządzania łańcuchem dostaw i zakupów. Analizuje ona również wpływu zmian w otoczeniu regulacyjnym i polityki, a także wpływu nowych technologii i technik w sprawie informacji bieżących i przyszłych problemów w całym łańcuchu dostaw. [+]

Zakup i Zarządzania Łańcuchem Dostaw mgr adresy strategicznej roli zarządzania łańcuchem dostaw i zakupów. Analizuje ona również wpływu zmian w otoczeniu regulacyjnym i polityki, a także wpływu nowych technologii i technik w sprawie informacji bieżących i przyszłych problemów w całym łańcuchu dostaw. Podczas kursu będzie rozwijać swoją wiedzę z zakresu zarządzania najlepszych praktyk zakupów i łańcucha dostaw i zwiększyć swoją wiedzę na temat znaczenia procesów biznesowych i integracji działalności za pośrednictwem naszej gamy modułów. Sektory zakupów i łańcucha dostaw rozwijają, pozostawiając absolwentów naszego Mistrza atrakcyjne na rynku pracy. W zależności od zainteresowań i pożądanej ścieżki kariery, będziesz miał możliwość specjalizacji w prawie międzynarodowym i zarządzaniu projektami w ramach tego kursu. Zawartość kursu Nasz asortyment podstawowych i opcjonalnych modułów na ten kurs wyposaża Cię w wiedzy specjalistycznej w celu zidentyfikowania problemów i opracowania rozwiązań w obrębie zarówno do zakupu jak i szerszym łańcuchu dostaw. Nasi wykładowcy łączą tradycyjne wykłady z grami do zilustrowania logistyki i łańcucha dostaw i rozmowy przez głośniki zewnętrzne z branży. Atrakcją dla wielu studentów są wspólne wyjazdy i imprezy organizowane w trakcie trwania którego okazją do nawiązywania kontaktów i rozszerzając swoją naukę w nowych środowiskach. Przeczytaj o niedawnej podróży pola do Siemens Miejskiego Ośrodka Sustainability na naszym blogu. W ramach tego kursu, masz możliwość uzyskania certyfikatu PRINCE2 Foundation w zakresie zarządzania projektami. Będziesz także mieć prawo do zniżki Professional Certification SAP i korzystać z bezpłatnego dostępu do części materiału na liście lektur oczywiście. Moduły Następujące moduły są wskaźnikiem tego, co będzie się uczyć na tym kursie. Moduł... [-]

Magister światowych Finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Londyn

Kurs ma na celu dostarczenie Państwu wiedzy w dziedzinie finansów międzynarodowych i pozwalają, aby rozpocząć karierę w zawodzie finansów. Jak również silnej zasady dyscyplinarne w dziedzinie finansów międzynarodowych, będzie opierać się na innych pokrewnych dziedzin, w tym rachunkowości, metod ilościowych i ekonomii, a więc być w stanie pracować ze specjalistami w innych dziedzinach i obecnych ustaleń i analiz dla osób niebędących specjalistami. [+]

Kurs ma na celu dostarczenie Państwu wiedzy w dziedzinie finansów międzynarodowych i pozwalają, aby rozpocząć karierę w zawodzie finansów. Jak również silnej zasady dyscyplinarne w dziedzinie finansów międzynarodowych, będzie opierać się na innych pokrewnych dziedzin, w tym rachunkowości, metod ilościowych i ekonomii, a więc być w stanie pracować ze specjalistami w innych dziedzinach i obecnych ustaleń i analiz dla osób niebędących specjalistami. Kurs jest otwarty dla osób bez szczegółowej znajomości stanu finansów międzynarodowych, choć jest to pożądane. Zawartość kursu Podczas studiów, będziesz miał dostęp do znacznego zasobu na rynkach finansowych Suite, który korzysta z systemu komputerowego Bloomberg monitorowania ruchów na rynkach finansowych w czasie rzeczywistym i trendy. Jest to zasób dostępny dla nielicznych brytyjskich uniwersytetów, a jeden, który dostarcza nowoczesne i postępowe środowiska nauczania łączenie teorii finansów z praktyką. Ponadto, jako student na tym kursie otrzymasz przynależność ucznia do Chartered Management Institute (CMI) i dostęp do sieci profesjonalnych CMI, możliwość udziału w imprezach i otrzymywać najnowsze wiadomości z sektora przywództwa i zarządzania. Moduły Następujące moduły są wskaźnikiem tego, co będzie się uczyć na tym kursie. Moduł główny Finanse behawioralne Jest to stosunkowo nowa i coraz bardziej popularna dziedzina, która zapewnia wyjaśnienia dla decyzji gospodarczych ludzi poprzez łączenie teorii poznawczej i behawioralnej psychologii z tradycyjnej ekonomii i finansów. Analiza danych Poprzez ten moduł będzie obejmować szeroki zakres metod analizy danych i pojęć. Instytucji i rynków finansowych Moduł ten oferuje szczegółowy zakres i analizę globalnych rynków i instytucji finansowych. Globalne Rynki Finansowe Moduł ten dotyczy zarówno praktycznych i teoretycznych zagadnień związanych z... [-]

MSc in Finance and Financial Law

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Londyn

[+]

Moduł koncentruje się także na odpowiednich reform sektorów bankowych i ubezpieczeniowych. Współczesna Międzynarodowy Financial Management [-]

MA

Magister Międzynarodowego Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Londyn

Kurs przeznaczony jest do odwołania się do kandydatów spoza Wielkiej Brytanii, którzy zamierzają wykonywać lub poprawić karierę w HRM, która ma lub może mieć, wymiar międzynarodowy. Studenci studiów ciekawą gamę modułów poświęconych międzynarodowej korporacji, International HRM zarządzania personelem oraz analizy organizacyjnej i rozwoju. [+]

Kurs przeznaczony jest do odwołania się do kandydatów spoza Wielkiej Brytanii, którzy zamierzają wykonywać lub poprawić karierę w HRM, która ma lub może mieć, wymiar międzynarodowy. Studenci studiów ciekawą gamę modułów poświęconych międzynarodowej korporacji, International HRM zarządzania personelem oraz analizy organizacyjnej i rozwoju. To Master specjalnie pozwala budować ciało umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej wokół zarządzania organizacjami w różnych kontekstach międzynarodowych, co pozwala na uzyskanie spójnego, wyspecjalizowanym organem właściwej wiedzy. Westminster Business School jest zatwierdzonym ośrodkiem Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), a ten kurs jest akredytowany przez CIPD jako spełniające kryteria członkostwa wiedzy zawodowej. Oznacza to, że po przejechaniu stopnia i biorąc pod uwagę dowody CIPD swojej praktyki w miejscu pracy można zyskać profesjonalny poziom Chartered Członkostwo z łączenia i członkostwa opłaty uiszczanej przez uniwersytet. Zawartość kursu Studenci w trakcie będą narażone na szerokiej gamie współczesnych perspektyw na kluczowych wydarzeniach w okolicach międzynarodowego zarządzania zasobami ludzkimi oraz analizy organizacyjnej, zapewniając dostęp do szeregu alternatywnych poglądów naukowych i praktyków. Będziesz odkrywać istotne problemy i co to oznacza dla osób i organizacji na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Ponadto, jako student na tym kursie otrzymasz przynależność ucznia do Chartered Management Institute (CMI) i dostęp do sieci profesjonalnych CMI, możliwość udziału w imprezach i otrzymywać najnowsze wiadomości z sektora przywództwa i zarządzania. Moduły Następujące moduły są wskaźnikiem tego, co będzie się uczyć na tym kursie. Moduł główny Porównawcze stosunków pracy Będziesz analizować, jak ludzie są zarządzane - i praktyki HR i stosunki pracownicze systemy, które zostały przyjęte - w różnych kulturach.... [-]

Magister Zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Ten kurs jest przeznaczony do rozwijania ogólnych umiejętności zarządzania potrzebne w szybko zmieniającym się środowisku gospodarczym. Jak również daje Podstawa dla wiedzy i zrozumienia wymaganych do efektywnego funkcjonowania w roli kierowniczej, kurs będzie rozwijać swoje analizy, rozwiązywania problemów i proaktywne myślenie umiejętności. Ponieważ oczywiście postępuje, nacisk ewoluuje od operacyjna strategicznemu podejściu. [+]

Ten kurs jest przeznaczony do rozwijania ogólnych umiejętności zarządzania potrzebne w szybko zmieniającym się środowisku gospodarczym. Jak również daje Podstawa dla wiedzy i zrozumienia wymaganych do efektywnego funkcjonowania w roli kierowniczej, kurs będzie rozwijać swoje analizy, rozwiązywania problemów i proaktywne myślenie umiejętności. Ponieważ oczywiście postępuje, nacisk ewoluuje od operacyjna strategicznemu podejściu. Badając Zarządzania MA daje możliwość zdobycia natychmiastowe zastosowanie umiejętności i wiedzy menedżerskiej; podczas poznawania procesów i praktyk innych organizacji spacerem od rówieśników oraz analiza case study. Zawartość kursu Studenci są obsługiwane za pośrednictwem Virtual Learning Environment uzyskują dostęp do modułów na tablicy strony i korzystające z obecnych czasopism i książek elektronicznych, jak również podcastów i innych środków wspomagających. Miejscowe studenci mogą dokonać spotkania z bibliotekarzami przyznawania wsparcia specjalnego wyszukiwania lub wieczorami uczestniczyć w warsztatach umiejętności uczenia mówiącego wstążką. Każdy student ma prywatnego nauczyciela, a także zapewnienie dodatkowego wsparcia dla dyslektyków i niepełnosprawnych uczniów. Studenci, którzy ukończyli studia w tym Mistrza kwalifikują członkostwa student Chartered Institute Management (CMI) i dostęp do sieci profesjonalnych CMI, możliwość udziału w imprezach i otrzymywać najnowsze wiadomości z sektora przywództwa i zarządzania. Atrakcją dla wielu studentów jest weekend mieszkaniowe organizowane w ramach tego kursu - weekend łączącej prezentacje i warsztaty z wielkich możliwości sieci i poznać swoich kolegów. Dodatkowe wydarzenia sieci ze specjalistów zarządzania organizowane są w całym kursie. Studenci na tym kursie mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do części materiału na liście lektur oczywiście. Moduły Następujące moduły są wskaźnikiem tego, co będzie się uczyć na tym kursie. Analiza otoczenia biznesowego Będziesz uczyć się główne... [-]

Magister Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Kurs ten oferuje interesujące i wyzywające modułów i opcji. Będzie on odpowiadał absolwentów zamierzających pracować w HR, jak i tych, którzy już pracują w tej dziedzinie i chcą rozwijać swoją karierę. Opierając się na swojej wiedzy na temat teorii i praktyki technik zarządzania zasobami ludzkimi, zapewnia profesjonalnie skoncentrowanego i świadomej mieszankę badań naukowych i praktycznych informacji, zachęcając do krytycznej refleksji na temat obecnych rozwiązań HRM. [+]

Kurs ten oferuje interesujące i wyzywające modułów i opcji. Będzie on odpowiadał absolwentów zamierzających pracować w HR, jak i tych, którzy już pracują w tej dziedzinie i chcą rozwijać swoją karierę. Opierając się na swojej wiedzy na temat teorii i praktyki technik zarządzania zasobami ludzkimi, zapewnia profesjonalnie skoncentrowanego i świadomej mieszankę badań naukowych i praktycznych informacji, zachęcając do krytycznej refleksji na temat obecnych rozwiązań HRM. Westminster Business School jest Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) zatwierdzony ośrodek. Kurs został akredytowany przez CIPD jako spełniające kryteria "wiedza" o członkostwo zawodowej. Oznacza to, że po pomyślnym przedstawione odpowiednie dowody CIPD swojej praktyki w miejscu pracy, zyskasz poziom zawodowy biegłych członkostwo, a łączenia i członkostwa opłaty uiszczanej przez uniwersytet. Ponadto, jako student na tym kursie otrzymasz przynależność ucznia do Chartered Management Institute (CMI) i dostęp do sieci profesjonalnych CMI, możliwość udziału w imprezach i otrzymywać najnowsze wiadomości z sektora przywództwa i zarządzania. Zawartość kursu Nacisk w klasie jest mieszania teorii i praktyce, diagnozowania problemów i doboru narzędzi zarządzania w celu zapewnienia najlepszego dopasowania z sytuacją. Ćwiczenia są często uruchamiane na podstawie warsztatowej, co daje szansę, aby połączyć swoje doświadczenie, a także opierając się na wiedzy opiekunów. Będziesz mieć również możliwość rozwijania podstawowych umiejętnościach specjalistów HR poprzez udział w serii warsztatów praktycznych. Moduły Następujące moduły są wskaźnikiem tego, co będzie się uczyć na tym kursie. Moduł główny ZZL w kontekście biznesowym Będziesz zbadać warunki pracy praktyków HR poprzez analizę wpływu czynników ekonomicznych, politycznych, społecznych i technologicznych. Zarządzanie zasobami ludzkimi Będziesz odkrywać różne podejścia... [-]

MA in International Economic Policy & Analysis

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Londyn

[+]

Jako podyplomowych ekonomii, można spodziewać się doskonałymi perspektywami zawodowymi. [-]

MA W Komunikacji Marketingowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2017 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Komunikacja marketingowa obejmuje wybór i stosowanie głównych narzędzi komunikacyjnych dostępnych dla organizacji w dążeniu do swoich celów marketingowych. Ta praca jest często prowadzona przez wyspecjalizowane agencje, i obejmuje zarówno myślenia strategicznego i rozwoju twórczych rozwiązań. Wymaga to mieszanka wiedzy opartej na badaniach z praktyką wysokim poziomie, często bardzo oszczędny, umiejętności. [+]

Komunikacja marketingowa obejmuje wybór i stosowanie głównych narzędzi komunikacyjnych dostępnych dla organizacji w dążeniu do swoich celów marketingowych. Ta praca jest często prowadzona przez wyspecjalizowane agencje, i obejmuje zarówno myślenia strategicznego i rozwoju twórczych rozwiązań. Wymaga to mieszanka wiedzy opartej na badaniach z praktyką wysokim poziomie, często bardzo oszczędny, umiejętności. W ramach kursu, będziesz miał możliwość podjęcia egzaminy dla Professional Diploma in Digital Marketing i po pomyślnym zdaniu egzaminów stać się profesjonalnym członkiem Instytutu marketingu cyfrowego. Zawartość kursu Kurs obejmuje podstawowe techniki komunikacji marketingowej. To zapewnia wystarczającej podstawy w marketingu, aby umożliwić Ci łatwo pracować z ludźmi zaangażowanymi w całym procesie zarządzania marketingowego. Ostatecznym celem kursu jest podniesienie indywidualnych perspektyw awansu zawodowego poprzez umiejętność zastosowania nauki akademickiej do najlepszej praktyki komunikacji marketingowej. Atrakcją dla wielu studentów są wyjazdy studyjne i wizyty w firmach organizowane w trakcie trwania którego okazją do nawiązywania kontaktów i rozszerzenie kształcenia w nowych środowiskach. Moduły Następujące moduły są wskaźnikiem tego, co będzie się uczyć na tym kursie. Moduł rok Współczesne problemy w komunikacji marketingowej W tym module będzie pochodzić zrozumieć naturę nauki i jak najlepiej nauczyć. Będziesz zastanowić się nad swoim postępu i rozwoju w całym oczywiście, pomaga generować indywidualny plan rozwoju. Będziesz omówić bieżące myślenia w dziedzinie zintegrowanej komunikacji marketingowej (IMC), a debata w kwestii nowych pomysłów marketingowych i medialnych. IMC rozwinęła się w ciągu ostatnich 20 lat jest istotnym elementem w procesie zarządzania marketingowego. Obejmuje ona wszystkie narzędzia komunikacji, zachowań konsumentów, badania i strategii objętym oczywiście, i stara się umieścić je w ogólnym kontekście... [-]

MA W Międzynarodowym Biznesie I Zarządzaniu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Londyn

Kurs przyciąga studentów z każdego zakątka globu i odzwierciedla główne obszary biznesu międzynarodowego. Integruje wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami przedsiębiorstw w skali globalnej, a także daje szansę na rozwój swoich umiejętności i wiedzy w zakresie zarządzania, dzięki czemu można kontynuować karierę w międzynarodowych firmach, handlu zagranicznego i organizacji międzynarodowych. [+]

Łatwiejsza komunikacja, bardziej efektywny transport międzynarodowy, przeniesienie produkcji i usług, a także znaczny wzrost emigracji zarobkowej dokonały badania międzynarodowego biznesu i zarządzania coraz bardziej istotne. Kurs przyciąga studentów z każdego zakątka globu i odzwierciedla główne obszary biznesu międzynarodowego. Integruje wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami przedsiębiorstw w skali globalnej, a także daje szansę na rozwój swoich umiejętności i wiedzy w zakresie zarządzania, dzięki czemu można kontynuować karierę w międzynarodowych firmach, handlu zagranicznego i organizacji międzynarodowych. Zawartość kursu Atrakcją dla wielu studentów są wyjazdy studyjne i wizyty w firmach organizowane w trakcie trwania którego okazją do nawiązywania kontaktów i rozszerzenie kształcenia w nowych środowiskach. Studenci na tym oczywiście również korzystać z bezpłatnego dostępu do części materiału na liście lektur oczywiście. Moduły Następujące moduły są wskaźnikiem tego, co będzie się uczyć na tym kursie. Moduł główny Sieny Moduł ma na celu rozwijanie swojej wiedzy i kompetencji w procesie badawczym i stosowania metod badawczych w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania. Analiza finansowa dla menedżerów W ramach tego modułu będzie koncentrować się na interpretacji korporacyjnych raportów finansowych i rozwijać zaufanie i wiedzę do wykorzystania technik finansowych i koncepcje w podejmowaniu decyzji biznesowych. Strategie zarządzania zasobami ludzkimi dla Międzynarodowego Menedżera Moduł ten ma na celu pomóc w identyfikacji prawdopodobnych przyszłych ról jako kierownik, a wkład zarządzania zasobami ludzkimi z celami organizacji. zarządzanie informacją Moduł ten pomoże Ci zrozumieć, systemy informacyjne, ocenę różnych potrzeb informacyjnych organizacji i pozwalają ocenić rosnące znaczenie e-biznesu w świecie komercyjnym. Strategia biznesowa międzynarodowa Moduł oferuje krytyczną, teoretycznie świadomej przegląd praktyk zarządzania międzynarodowego... [-]

Filmy

Student Life at the University of Westminster

Westminster Business School MBA

Kontakt

University of Westminster, Westminster Business School

Adres 35 Marylebone Rd
London NW1 5LS, United Kingdom
Strona internetowa http://www.westminster.ac.uk/wbs
Telefon +44 20 7911 5000