University of Westminster, Westminster Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test University of Westminster powstała jako pierwsza w Wielkiej Brytanii politechnikę w 1838 roku. Od tego czasu rozwinęła się w uczelni, która łączy oba wymiary metropolitalnych i kosmopolityczny, a która jest ściśle zaangażowany w biznes, profesjonalny i życia akademickiego w ciągu Londynie, a także za granicą.

Uniwersytet zawsze było, i nadal jest, pomysłowe w rozpoznawaniu nowych potrzeb oraz opracowanie odpowiednich ofert z wielu rynkach docelowych. Uniwersytet posiada również silne i historyczną zobowiązanie do promowania równości i obejmując różnorodność. Jako miejsce do pracy lub na studia, staramy się wzmocnić naszą reputację jako organizacji przyjaznej i integracyjnego.

Wizja

Doświadczenia oferujemy

Tętniące środowisko nauczania - wspieranie innowacji i kreatywności, poinformowany przez praktykę, zainspirowany badań, skupiając się na odpowiednich obszarach na całym świecie, w których Excel.

Różnica robimy

Budujemy nową generację bardzo stosowanymi obywateli globalnych kształtować przyszłość.

Nasza międzynarodowa reputacja

Jako globalny uniwersytet znajduje się w mieście świata, jesteśmy domem dla ponad 5000 studentów i 500 pracowników z zagranicy.

Westminster ma reputację doskonałości w profesjonalnie właściwego nauczania i uczenia się oraz na wysokiej jakości badań. Oferując ponad 300 kierunków studiów, kładziemy szczególny nacisk na zapewnienie możliwości dla międzynarodowych studentów Westminster w celu zapewnienia, że ​​zapewniamy środowisko, w którym studenci mogą rozwijać umiejętności, kompetencji i wiedzy wymaganej przez globalną gospodarkę.

Jesteśmy dumni z naszej długiej historii stosunków globalnych i mieć partnerstwa na całym świecie - połączenia Nieustannie staramy się wzmocnić i pogłębić.

Naszym wiodącym światowym badania, wyprodukowany we współpracy z przemysłem globalnym i instytucji edukacyjnych, ma realny wpływ na otaczający nas świat.

Misja

Będziemy kształtować przyszłość życia zawodowego poprzez:

jest zróżnicowany, żywe i inspirujące środowisko uczenia się ustanawiającego University of Westminster jako wiodącej praktyce nauczania poinformowany i uniwersytetu badawczego będąc czuły, metropolitalnych i kosmopolityczne uniwersytet zaspokajanie potrzeb różnych społeczności osadzanie internacjonalizacji, szans na zatrudnienie i zielono-myślenie we wszystkim, co robimy

Wartości

Odważny: Wiemy, że bez ryzyka nie ma innowacji. Jesteśmy na tyle odważne pomysły na pytanie, prowokują nowe sposoby myślenia, znieść zbędne i skupić się na tych rzeczach, na którym możemy Excel.

Połączenie: Jesteśmy zgranym zespołem. Jesteśmy o zaufaniu, współpracy i łączności w całej naszych różnych dyscyplin i na całym świecie.

Hojny: Szanujemy i świętować różnorodność. Dzięki hojności ducha, cenimy inteligencji emocjonalnej, a także wiedzy, wzmacniając się wzajemnie i umożliwienie naszym studentom w realizacji ich pełnego potencjału.

Doskonały: Żądamy doskonałości. Rozumiemy znaczenie krytyczne myślenie, dyscypliny i odpowiedzialności, a spodziewamy się, że najwyższe standardy siebie i naszych studentów.

Podtrzymywalny: Green-myślenie jest w centrum wszystkiego, co robimy. Naszym wspólnym celem jest przestrzeganie planety i jesteśmy zobowiązani do zrównoważonych praktyk, zarówno na arenie międzynarodowej oraz w naszym własnym środowisku pracy.

Nasze dziedzictwo

The University of Westminster szczyci się bogatą historią i świadczy studentów z doskonałości akademickiej, zaangażowania osobistego wzbogacenia kulturowego i od początku swojego istnienia jako Politechniki Institution w 1838 roku. Tutaj można dowiedzieć się nieco więcej o naszym unikalnym dziedzictwie i tradycji doskonałości, które pomagają kształtować Uniwersytet dziś.

Miejsce dla pionierów

Westminster historia rozpoczęła się w 1838 roku, kiedy Sir George Cayley otworzył Polytechnic Institution przy 309 Regent Street w Londynie. W 1881 roku, filantrop Quintin Hogg, kupił budynek: Royal Institution Polytechnic Institute i przeniósł swego chrześcijańskiego młodych mężczyzn za do 309 Regent Street, która wkrótce stała się Regent Street Polytechnic finansowane ze środków publicznych.

Od tego czasu nasza uczelnia zapewniła sobie reputację jako miejsce dla nowatorskich rozwiązań. Należą do nich:

pierwszy politechnika w Wielkiej Brytanii (1838) otwarcie pierwszego publicznego fotograficznego portretu studio w Europie (1841) miejscem pierwszego publicznego pokazu ruchomego obrazu w Wielkiej Brytanii, organizowanym przez braci Lumiere (1896) organizuje pierwszy maraton (w Igrzysk Olimpijskich w Londynie) nad teraz tradycyjnej odległości 26 mil 385 jardów (1908) oferując pierwsze kursy stopień naukowy fotograficzny, Fotografia, a badania mediów (1960 i 1970) pierwszy nowoczesny uniwersytet wygrać królowej Award for Enterprise - International Trade Pierwszy uniwersytet w Wielkiej Brytanii partnera UN Habitat, agencji, która zajmuje się osadnictwa i rozwoju.

Politechnika Instytucja

Założona pod przewodnictwem wybitnego naukowca Sir George Cayley, Politechniki Instytucja w 309 Regent Street został utworzony w celu zademonstrowania nowych technologii i wynalazków dla publiczności i odegrała znaczącą rolę w popularyzacji nauki.

W 1841 roku zmieniono nazwę na The Royal Institution Politechnicznym gdy książę Albert, mąż królowej Wiktorii, stał się patronem.

Regent Street Polytechnic

W latach 1860, Quintin Hogg, młody człowiek biznesu, zaczęły dostarczać podstawowego wykształcenia dla niektórych z londyńskich najuboższych dzieci w slumsach w Covent Garden. Hogg rozwinął swoją wizję świadczenia wychowawczych, społecznych, sportowych i społecznych możliwości dla młodych ludzi pracujących w Młodzieży Christian Institute. Kupił 309 Regent Street w 1882 roku.

Nowy dzień i wieczorne kursy z przedmiotów technicznych i handlowych zostały wprowadzone w celu wsparcia gospodarki rozwijającej się w Londynie stał się największym miastem na świecie.

Politechnika stała finansowane ze środków publicznych w 1891 roku i został ponownie mianowany Regent Street Polytechnic.

Podczas kursów pierwszej i drugiej wojny światowej były skierowane na wysiłek wojenny, przejmuje inicjatywę w przekwalifikowaniu się dużej liczby żołnierzy wracających z wojny niepełnosprawnych.

Polytechnic of Central London (PCL) 1970/92

1960 widział główną nowy schemat ekspansji na Regent Street Polytechnic, przekształcając go w instytucji w wielu miejscach. Nowa strona w Marylebone droga do domu kolegium architektury i zaawansowanych technologii budowlanych, podczas gdy druga nowa strona w New Cavendish Street, był do domu inżynierii i nauki.

W tym czasie nowe budynki zostały ukończone, The Regent Street Polytechnic została połączona z Holborn College of Law, Języki i Handlu w celu utworzenia Politechniki centrum Londynu (znany jako PCL).

Unia nowo utworzonej Studenckie gościł kilku czołowych zespołów z epoki, w tym Jimi Hendrixa i Cream. Pink Floyd utworzona również na Politechnice w tym czasie.

PCL był jednym z 30 nowych politechnikach utworzone w 1970 roku, przyznając stopni od Rady Honorowych.

Przez następne 20 lat, PCL kontynuuje swoje zaangażowanie w niepełnym wymiarze czasu pracy i edukacji wieczór i pionierem obszerny program krótkich kursów dla profesjonalistów w połowie kariery, która przyciągnęła ponad 20.000 studentów rocznie.

University of Westminster 1992- obecny

PCL zyskał status uniwersytetu w 1992 roku, przynosząc sobie prawo do udzielania własnych stopni i do udziału w badaniach finansowanych ze środków publicznych.

Dzisiejsza University, z 22.000 studentów, jest znacznie większy niż jego poprzednicy i jest podzielony na cztery kampusy - Cavendish, Harrow, Marylebone i Regent.

Nasz rozszerza działalność za granicą zaowocowało University, której przyznano Nagrodę Królowej dla Przedsiębiorstw w roku 2000 i ponownie w 2005 roku.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Roczne MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Magister Międzynarodowego Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Londyn

Kurs przeznaczony jest do odwołania się do kandydatów spoza Wielkiej Brytanii, którzy zamierzają wykonywać lub poprawić karierę w HRM, która ma lub może mieć, wymiar międzynarodowy. Studenci studiów ciekawą gamę modułów poświęconych międzynarodowej korporacji, International HRM zarządzania personelem oraz analizy organizacyjnej i rozwoju. [+]

Kurs przeznaczony jest do odwołania się do kandydatów spoza Wielkiej Brytanii, którzy zamierzają wykonywać lub poprawić karierę w HRM, która ma lub może mieć, wymiar międzynarodowy. Studenci studiów ciekawą gamę modułów poświęconych międzynarodowej korporacji, International HRM zarządzania personelem oraz analizy organizacyjnej i rozwoju. To Master specjalnie pozwala budować ciało umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej wokół zarządzania organizacjami w różnych kontekstach międzynarodowych, co pozwala na uzyskanie spójnego, wyspecjalizowanym organem właściwej wiedzy. Westminster Business School jest zatwierdzonym ośrodkiem Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), a ten kurs jest akredytowany przez CIPD jako spełniające kryteria członkostwa wiedzy zawodowej. Oznacza to, że po przejechaniu stopnia i biorąc pod uwagę dowody CIPD swojej praktyki w miejscu pracy można zyskać profesjonalny poziom Chartered Członkostwo z łączenia i członkostwa opłaty uiszczanej przez uniwersytet.... [-]


Magister Zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Ten kurs jest przeznaczony do rozwijania ogólnych umiejętności zarządzania potrzebne w szybko zmieniającym się środowisku gospodarczym. Jak również daje Podstawa dla wiedzy i zrozumienia wymaganych do efektywnego funkcjonowania w roli kierowniczej, kurs będzie rozwijać swoje analizy, rozwiązywania problemów i proaktywne myślenie umiejętności. Ponieważ oczywiście postępuje, nacisk ewoluuje od operacyjna strategicznemu podejściu. [+]

Ten kurs jest przeznaczony do rozwijania ogólnych umiejętności zarządzania potrzebne w szybko zmieniającym się środowisku gospodarczym. Jak również daje Podstawa dla wiedzy i zrozumienia wymaganych do efektywnego funkcjonowania w roli kierowniczej, kurs będzie rozwijać swoje analizy, rozwiązywania problemów i proaktywne myślenie umiejętności. Ponieważ oczywiście postępuje, nacisk ewoluuje od operacyjna strategicznemu podejściu. Badając Zarządzania MA daje możliwość zdobycia natychmiastowe zastosowanie umiejętności i wiedzy menedżerskiej; podczas poznawania procesów i praktyk innych organizacji spacerem od rówieśników oraz analiza case study.

Zawartość kursu ... [-]

Magister Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Kurs ten oferuje interesujące i wyzywające modułów i opcji. Będzie on odpowiadał absolwentów zamierzających pracować w HR, jak i tych, którzy już pracują w tej dziedzinie i chcą rozwijać swoją karierę. Opierając się na swojej wiedzy na temat teorii i praktyki technik zarządzania zasobami ludzkimi, zapewnia profesjonalnie skoncentrowanego i świadomej mieszankę badań naukowych i praktycznych informacji, zachęcając do krytycznej refleksji na temat obecnych rozwiązań HRM. [+]

Kurs ten oferuje interesujące i wyzywające modułów i opcji. Będzie on odpowiadał absolwentów zamierzających pracować w HR, jak i tych, którzy już pracują w tej dziedzinie i chcą rozwijać swoją karierę. Opierając się na swojej wiedzy na temat teorii i praktyki technik zarządzania zasobami ludzkimi, zapewnia profesjonalnie skoncentrowanego i świadomej mieszankę badań naukowych i praktycznych informacji, zachęcając do krytycznej refleksji na temat obecnych rozwiązań HRM. Westminster Business School jest Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) zatwierdzony ośrodek. Kurs został akredytowany przez CIPD jako spełniające kryteria "wiedza" o członkostwo zawodowej. Oznacza to, że po pomyślnym przedstawione odpowiednie dowody CIPD swojej praktyki w miejscu pracy, zyskasz poziom zawodowy biegłych członkostwo, a łączenia i członkostwa opłaty uiszczanej przez uniwersytet. Ponadto, jako student na tym kursie otrzymasz przynależność ucznia do Chartered Management Institute (CMI) i dostęp do sieci profesjonalnych CMI, możliwość udziału w imprezach i otrzymywać najnowsze wiadomości z sektora przywództwa i zarządzania.... [-]


MA W Komunikacji Marketingowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2018 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Komunikacja marketingowa obejmuje wybór i stosowanie głównych narzędzi komunikacyjnych dostępnych dla organizacji w dążeniu do swoich celów marketingowych. Ta praca jest często prowadzona przez wyspecjalizowane agencje, i obejmuje zarówno myślenia strategicznego i rozwoju twórczych rozwiązań. Wymaga to mieszanka wiedzy opartej na badaniach z praktyką wysokim poziomie, często bardzo oszczędny, umiejętności. [+]

Komunikacja marketingowa obejmuje wybór i stosowanie głównych narzędzi komunikacyjnych dostępnych dla organizacji w dążeniu do swoich celów marketingowych. Ta praca jest często prowadzona przez wyspecjalizowane agencje, i obejmuje zarówno myślenia strategicznego i rozwoju twórczych rozwiązań. Wymaga to mieszanka wiedzy opartej na badaniach z praktyką wysokim poziomie, często bardzo oszczędny, umiejętności. W ramach kursu, będziesz miał możliwość podjęcia egzaminy dla Professional Diploma in Digital Marketing i po pomyślnym zdaniu egzaminów stać się profesjonalnym członkiem Instytutu marketingu cyfrowego.

Zawartość kursu

Kurs obejmuje podstawowe techniki komunikacji marketingowej. To zapewnia wystarczającej podstawy w marketingu, aby umożliwić Ci łatwo pracować z ludźmi zaangażowanymi w całym procesie zarządzania marketingowego. Ostatecznym celem kursu jest podniesienie indywidualnych perspektyw awansu zawodowego poprzez umiejętność zastosowania nauki akademickiej do najlepszej praktyki komunikacji marketingowej. Atrakcją dla wielu studentów są wyjazdy studyjne i wizyty w firmach organizowane w trakcie trwania którego okazją do nawiązywania kontaktów i rozszerzenie kształcenia w nowych środowiskach.... [-]


Ma W Międzynarodowej Polityce Gospodarczej I Analizie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Londyn

Kurs ma na celu dostarczenie Państwu wiedzy pogłębionej i zrozumienia najnowszych osiągnięć w dziedzinie ekonomii, z naciskiem na praktyczne umiejętności i rozwoju umiejętności potrzebnych w pracy ekonomisty. Jest on skierowany specjalnie do tych z prawdziwego zainteresowania stosowania ekonomii do rzeczywistych sytuacjach. [+]

Ten innowacyjny kurs oferuje zarówno strumienie MSC i IZ. Został on zaprojektowany, aby rozwijać swoje umiejętności zastosowania analizy ekonomicznej do kwestii politycznych i problemów biznesowych, które często są niejednoznaczne i wieloaspektowy. Chociaż istnieje silny rdzeń teoretyczny, ostrość przebiegu kursu jest bardzo dużo na temat praktycznego stosowania technik ekonomicznych problemów, a na rozwijanie umiejętności komunikowania się spostrzeżenia, że ​​analiza ekonomiczna może dostarczyć. Kurs został stworzony we współpracy z rządem Serwisu Gospodarczego (GES) - głównego pracodawcy absolwentów ekonomii w Wielkiej Brytanii. The University of Westminster jest tylko w języku angielskim uniwersytet zabezpieczyli GES zalecany stan dla studiów podyplomowych w dziedzinie ekonomii. Kurs ma na celu dostarczenie Państwu wiedzy pogłębionej i zrozumienia najnowszych osiągnięć w dziedzinie ekonomii, z naciskiem na praktyczne umiejętności i rozwoju umiejętności potrzebnych w pracy ekonomisty. Jest on skierowany specjalnie do tych z prawdziwego zainteresowania stosowania ekonomii do rzeczywistych sytuacjach. Jak również zwiększenie zdolności do stosowania odpowiednich zasad ekonomicznych w celu wspierania polityki i strategii rozwoju, kurs ma na celu rozwijanie zdolności do komunikowania się złożone problemy do szerokiej publiczności, twoja świadomość istotnych źródeł danych ekonomicznych i finansowych problemów napotykanych przy przeprowadzenie oceny polityki i swoją zdolność do samoświadomości i pracy grupowej.... [-]


MA W Międzynarodowym Biznesie I Zarządzaniu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Londyn

Kurs przyciąga studentów z każdego zakątka globu i odzwierciedla główne obszary biznesu międzynarodowego. Integruje wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami przedsiębiorstw w skali globalnej, a także daje szansę na rozwój swoich umiejętności i wiedzy w zakresie zarządzania, dzięki czemu można kontynuować karierę w międzynarodowych firmach, handlu zagranicznego i organizacji międzynarodowych. [+]

Łatwiejsza komunikacja, bardziej efektywny transport międzynarodowy, przeniesienie produkcji i usług, a także znaczny wzrost emigracji zarobkowej dokonały badania międzynarodowego biznesu i zarządzania coraz bardziej istotne. Kurs przyciąga studentów z każdego zakątka globu i odzwierciedla główne obszary biznesu międzynarodowego. Integruje wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami przedsiębiorstw w skali globalnej, a także daje szansę na rozwój swoich umiejętności i wiedzy w zakresie zarządzania, dzięki czemu można kontynuować karierę w międzynarodowych firmach, handlu zagranicznego i organizacji międzynarodowych.

Zawartość kursu

Atrakcją dla wielu studentów są wyjazdy studyjne i wizyty w firmach organizowane w trakcie trwania którego okazją do nawiązywania kontaktów i rozszerzenie kształcenia w nowych środowiskach. Studenci na tym oczywiście również korzystać z bezpłatnego dostępu do części materiału na liście lektur oczywiście.... [-]


MSc

MA / Magister Zarządzania Marketingowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2018 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Stopień tego magistra oferują perspektywę strategicznego zarządzania marketingowego, dyscypliną, która jest coraz częściej postrzegane jako krytyczne dla sukcesu w osiąganiu celów biznesowych, a jako podstawowego zadania w wielu organizacjach. W zależności od wyboru modułów, twoja ostateczna nagroda może być zarówno Master of Arts (MA) lub Master of Science (MSc). [+]

Stopień tego magistra oferują perspektywę strategicznego zarządzania marketingowego, dyscypliną, która jest coraz częściej postrzegane jako krytyczne dla sukcesu w osiąganiu celów biznesowych, a jako podstawowego zadania w wielu organizacjach. W zależności od wyboru modułów, twoja ostateczna nagroda może być zarówno Master of Arts (MA) lub Master of Science (MSc). Studenci na tym kursie są uprawnione do Partnerskim Profesjonalne członkostwa Chartered Institute of Marketing (CIM) oraz dostęp do szeregu wydarzeń zawodowych.

Zawartość kursu

Będzie rozwijać perspektywę strategiczną i rozszerzyć istniejącą wiedzę z zakresu marketingu i jego integracji z ogólną strategią firmy i struktury. Będzie doskonalić swoje zdolności do analizowania złożonych marketingowe i biznesowe sytuacji i podejmowaniu decyzji na temat właściwych kierunków działań. Będziesz także poprawić swoje perspektywy kariery w marketingu i ogólnych obszarach biznesowych. Atrakcją dla wielu studentów jest weekend mieszkaniowe organizowane w ramach tego kursu - weekend łączącej prezentacje i warsztaty z wielkich możliwości sieci i poznać swoich kolegów. Studenci na tym kursie mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do części materiału na liście lektur oczywiście.... [-]


Magister Rachunkowości I Finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Londyn

Kurs ten został zaprojektowany, aby rozwijać wiedzę, umiejętności, zainteresowania badawcze i perspektyw kariery tych, którzy pracują lub chcą pracować w finansach, zarządzaniu finansami czy księgowością. Jest to szczególnie przydatne, jeśli jesteś absolwentem z małym lub żadnym doświadczeniem księgowym, ponieważ oferuje możliwość studiowania modułów, które obejmą ten niedobór. [+]

Kurs ten został zaprojektowany, aby rozwijać wiedzę, umiejętności, zainteresowania badawcze i perspektyw kariery tych, którzy pracują lub chcą pracować w finansach, zarządzaniu finansami czy księgowością. Jest to szczególnie przydatne, jeśli jesteś absolwentem z małym lub żadnym doświadczeniem księgowym, ponieważ oferuje możliwość studiowania modułów, które obejmą ten niedobór. Jeśli jesteś członkiem absolwent brytyjskiego organu rachunkowego lub równoważny granicą, można ubiegać się do czterech zwolnień od tego Masters stosując Akredytacji wcześniejszego certyfikowany Learning. To pozwoli Ci ukończyć nauczył część kursu w jednym semestrze. Kurs przewiduje zwolnień od 7 referatów z Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) egzaminów. Westminster Business School jest ACCA Złoto zatwierdzone nauki partnera i jedną z niewielu instytucji w Wielkiej Brytanii, gdzie można kwalifikują się do tylu zwolnień ACCA w wyniku ukończenia jednego roku. Ponadto absolwenci kursu mają szansę wejść na drogę bramie Chartered Institute of Management Accountants (CIMA). Po pomyślnym zakończeniu egzaminu Gateway studenci zyskają zwolnień od 12 z 17 egzaminów CIMA.... [-]


Magister Ryzyka Inwestycyjnego I Finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Kurs zapewnia gruntownych teoretyczną i praktyczną w kluczowych aspektach inwestycyjnych i ryzyka finansowania, dostarczonego w intensywnym środowisku uczenia się. Dowiesz się, jak zastosować wiedzę i teorię zostały zdobyte w klasie do rzeczywistych problemów, przed którymi stoi międzynarodowy sektor usług finansowych i społeczności zarządzania finansami przedsiębiorstw. To praktyczne stosowanie zasad inwestycyjnych oraz ryzyka jest jednym z głównych atutów tego programu. [+]

Kurs zapewnia gruntownych teoretyczną i praktyczną w kluczowych aspektach inwestycyjnych i ryzyka finansowania, dostarczonego w intensywnym środowisku uczenia się. Dowiesz się, jak zastosować wiedzę i teorię zostały zdobyte w klasie do rzeczywistych problemów, przed którymi stoi międzynarodowy sektor usług finansowych i społeczności zarządzania finansami przedsiębiorstw. To praktyczne stosowanie zasad inwestycyjnych oraz ryzyka jest jednym z głównych atutów tego programu. Rozwój nauki i umiejętności jest zintegrowany z zasobów dostępnych w naszym Rynki finansowe Suite (FMS), środowisku pokojowej handlową state-of-the-art wirtualnym. FMS jest połączony z systemem Bloomberg, wiodącego źródła ekonomii i rynków kapitałowych dostępnych informacji w globalnej profesjonalnej społeczności finansowej. Zapewnienie tego zasobu Bloomberg, wraz z możliwościami rozwoju zawodowego akademickich i zawodowych to główne powody, dla których nasi studenci wolą wybrać ten program. Po pomyślnym ukończeniu kursu, masz prawo do członkostwa studenckim Chartered Institute Papierów Wartościowych i Inwestycji (Cisi) - usługi finansowe organem zawodowym. Niektóre z korzyści obejmują bezpłatne uczestnictwo w imprezach CPD, dostępności do nowości z branży oraz zasobów internetowych.... [-]


Magister W Międzynarodowej Polityce Gospodarczej I Analizy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Londyn

Kurs ma na celu dostarczenie Państwu wiedzy pogłębionej i zrozumienia najnowszych osiągnięć w dziedzinie ekonomii, z naciskiem na praktyczne umiejętności i rozwoju umiejętności potrzebnych w pracy ekonomisty. Jest on skierowany specjalnie do tych z prawdziwego zainteresowania stosowania ekonomii do rzeczywistych sytuacjach. [+]

Ten innowacyjny kurs oferuje zarówno strumienie MSC i IZ. Został on zaprojektowany, aby rozwijać swoje umiejętności zastosowania analizy ekonomicznej do kwestii politycznych i problemów biznesowych, które często są niejednoznaczne i wieloaspektowy. Chociaż istnieje silny rdzeń teoretyczny, ostrość przebiegu kursu jest bardzo dużo na temat praktycznego stosowania technik ekonomicznych problemów, a na rozwijanie umiejętności komunikowania się spostrzeżenia, że ​​analiza ekonomiczna może dostarczyć. Kurs został stworzony we współpracy z rządem Serwisu Gospodarczego (GES) - głównego pracodawcy absolwentów ekonomii w Wielkiej Brytanii. The University of Westminster jest tylko w języku angielskim uniwersytet zabezpieczyli GES zalecany stan dla studiów podyplomowych w dziedzinie ekonomii. Kurs ma na celu dostarczenie Państwu wiedzy pogłębionej i zrozumienia najnowszych osiągnięć w dziedzinie ekonomii, z naciskiem na praktyczne umiejętności i rozwoju umiejętności potrzebnych w pracy ekonomisty. Jest on skierowany specjalnie do tych z prawdziwego zainteresowania stosowania ekonomii do rzeczywistych sytuacjach. Jak również zwiększenie zdolności do stosowania odpowiednich zasad ekonomicznych w celu wspierania polityki i strategii rozwoju, kurs ma na celu rozwijanie zdolności do komunikowania się złożone problemy do szerokiej publiczności, twoja świadomość istotnych źródeł danych ekonomicznych i finansowych problemów napotykanych przy przeprowadzenie oceny polityki i swoją zdolność do samoświadomości i pracy grupowej.... [-]


Magister Zarządzania łańcuchem Dostaw I Zakupów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Londyn + 1 więcej

Zakup i Zarządzania Łańcuchem Dostaw mgr adresy strategicznej roli zarządzania łańcuchem dostaw i zakupów. Analizuje ona również wpływu zmian w otoczeniu regulacyjnym i polityki, a także wpływu nowych technologii i technik w sprawie informacji bieżących i przyszłych problemów w całym łańcuchu dostaw. [+]

Zakup i Zarządzania Łańcuchem Dostaw mgr adresy strategicznej roli zarządzania łańcuchem dostaw i zakupów. Analizuje ona również wpływu zmian w otoczeniu regulacyjnym i polityki, a także wpływu nowych technologii i technik w sprawie informacji bieżących i przyszłych problemów w całym łańcuchu dostaw. Podczas kursu będzie rozwijać swoją wiedzę z zakresu zarządzania najlepszych praktyk zakupów i łańcucha dostaw i zwiększyć swoją wiedzę na temat znaczenia procesów biznesowych i integracji działalności za pośrednictwem naszej gamy modułów. Sektory zakupów i łańcucha dostaw rozwijają, pozostawiając absolwentów naszego Mistrza atrakcyjne na rynku pracy. W zależności od zainteresowań i pożądanej ścieżki kariery, będziesz miał możliwość specjalizacji w prawie międzynarodowym i zarządzaniu projektami w ramach tego kursu.... [-]


Magister światowych Finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Londyn

[+]

Akredytowane staż

Wszyscy studenci na naszych pełnoetatowych Masters biznesowych kursów mogą ubiegać się o podjęcie PG / MBA Internship Program Reflective Practitioner Module. Jest to 8 tygodni bezpłatnego akredytowanym staż, które mogą być podjęte w uzupełnieniu do modułów opcjonalnych i pomoże studentom zdobyć bezcenne doświadczenie zawodowe. Praktyki, które są z organizacjami londyńscy, odbywają się w okresie letnim. Aby ubiegać się studenci muszą złożyć wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz kopię swojego CV do zaktualizowanego Biznes Doświadczenie Zespół; Następnie zespół skróconej z wniosków i prowadzenie spotkań grupowych z wnioskodawcami. Ostatecznie to do naszych pracodawców staży zdecydować, czy chcą przeprowadzić wywiad z kandydatem (S) i zaoferować mu / jej staż. Otrzymaliśmy bardzo pozytywne opinie zarówno doktorantów i pracodawców i oczekiwać, że program stażu pozostanie popularny wśród naszych studentów.... [-]


MSc in Finance, Banking and Insurance

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Londyn

[+]

Moduł koncentruje się także na odpowiednich reform sektorów bankowych i ubezpieczeniowych. Towarzyszy dokładnego zbadania zagrożeń, które narażone są banki i różnych sposobów zarządzania nimi.

Akredytowane staż

Wszyscy studenci na naszych pełnoetatowych Masters biznesowych kursów mogą ubiegać się o podjęcie PG / MBA Internship Program Reflective Practitioner Module. Otrzymaliśmy bardzo pozytywne opinie zarówno doktorantów i pracodawców i oczekiwać, że program stażu pozostanie popularny wśród naszych studentów.

Kariera stowarzyszone

Większość absolwentów trafi do udanej kariery w dziedzinie finansów, usług finansowych, bankowości inwestycyjnej, bankowości detalicznej, ubezpieczeń, reasekuracji i zabezpieczonych środków jak prywatnych doradców klienta oraz analizy finansowej zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.... [-]


Filmy

Student Life at the University of Westminster

Westminster Business School MBA

Kontakt

University of Westminster, Westminster Business School

Adres 35 Marylebone Road NW1 5LS
London Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Strona internetowa http://www.westminster.ac.uk/wbs
Telefon +44 20 7911 5000