The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Innowacje, kreatywność i edukacja związana z branżą definiują żywą i interaktywną kulturę, w której będziesz uczestniczyć jako magister w WMG , University of Warwick. Umożliwimy Ci osiągnięcie poziomu umiejętności i wiedzy, aby upewnić się, że zrobisz wrażenie na przyszłych pracodawcach.

Jesteśmy jednym z największych wydziałów akademickich na University of Warwick; uniwersytet konsekwentnie zaliczany do czołówki brytyjskich uniwersytetów i członek elitarnej grupy Russell Group. Jako dział, jesteśmy wiodącą multidyscyplinarną grupą, która wywiera rzeczywisty wpływ dzięki współpracy R

Studia podyplomowe

Zajmując istotną pozycję między środowiskiem akademickim a przemysłem, nasze programy magisterskie zostały zaprojektowane z takim samym naciskiem: edukacja, która spełnia potrzeby i wymagania globalnego przemysłu. Oferujemy możliwość zdobycia wykształcenia menedżerskiego z prawdziwymi aplikacjami biznesowymi i branżowymi.

Nasi nauczyciele to eksperci w swojej dziedzinie; są w stanie czerpać ze swoich doświadczeń przemysłowych i profesjonalnego wykształcenia przez całe ich nauczanie. Goście zaproszeni przez branżę i rząd również regularnie się wnoszą, zapewniając wgląd w rzeczywistą wiedzę.

Co więcej, jesteśmy globalną społecznością, która przyciąga studentów z całego świata, którzy studiują programy naszego mistrza w Warwick, zwiększając globalną perspektywę.

Piętnaście kursów mistrzowskich do wyboru:

Kursy zarządzania

 • Magister inżynier zarządzania przedsiębiorstwem
 • Mgr International Technology Management
 • Mgr Zarządzania Logistyką Łańcucha Dostaw
 • Mgr zarządzania dla doskonałości biznesowej
 • Program mgr i zarządzanie projektami

Kursy biznesowe

 • Mgr e-Business Management
 • Magister innowacji i przedsiębiorczości
 • Mgr Międzynarodowa wymiana handlowa, strategia i operacje
 • Mgr Zarządzania Usługami i Projektowania

Kursy branżowe

 • MSc Healthcare Operational Management
 • Mgr Cyber ​​Security i zarządzania
 • MSc Cyber ​​Security Engineering
 • MSc Manufacturing Systems Engineering and Management
 • Magister zrównoważonej inżynierii samochodowej
 • Msc Inteligentne, połączone i autonomiczne pojazdy

Opinie studentów

"Warwick dał mi zupełnie nową perspektywę na świat, kiedy przybyłem, różnorodność ludzi w WMG naprawdę mnie zaskoczyła: byli studenci z każdego regionu świata i czułem, że to było miejsce, w którym mogłem zbudować sieć z przyszłymi liderami z całego świata, od razu wiedziałem, że podjąłem właściwą decyzję ".

Botan Rasool, program MSc i zarządzanie projektami (2016-17)

Przyszłe perspektywy zawodowe

WMG ma silne powiązania z przemysłem, które są używane do czerpania prawdziwych wglądów w nauczanie i tworzenia dynamicznej kultury uczenia się. Dzięki temu absolwenci są poszukiwani ze względu na ich zrozumienie i doświadczenie świata biznesu w połączeniu z technologiczną doskonałością. Wielu z naszych absolwentów kontynuuje swoją karierę w zakresie zarządzania i kierowniczych ról w różnych branżach. Spójrz na naszą stronę profili absolwentów na kilka przykładów. Dział kariery w University of Warwick jest również bardzo aktywny i oferuje wspaniałe wsparcie zarówno obecnym studentom, jak i absolwentom.

Wibrująca społeczność kampusu

Studiowanie na uniwersytecie kampusowym oznacza doświadczanie prawdziwego poczucia wspólnoty i przynależności. Warwick ma nagradzany kampus położony w sercu Anglii, w sąsiedztwie miasta Coventry i hrabstwa Warwickshire. Obiekty socjalne, sportowe i akademickie w Warwick są szerokie; z supermarketami, sklepami, bankami, restauracjami, barami, obiektami sportowymi i największym centrum sztuki poza Londynem, wszystkie położone na terenie kampusu Warwick lub w odległości krótkiego spaceru od niego. Londyn jest oddalony o godzinę jazdy pociągiem, więc będziesz miał dodatkową zaletę łatwego zwiedzania tego światowego miasta, a lotnisko w Birmingham jest tylko 20 minut jazdy samochodem.

Wymagania wstępne

Aby spełnić nasze wymagania akademickie, powinieneś uzyskać ekwiwalent brytyjskiego pierwszego lub drugiego stopnia z wyróżnieniem (minimum Bachelor 2: 2 (z wyróżnieniem). Niektóre z naszych kursów wymagają, abyś studiował niektóre przedmioty na poziomie licencjackim, proszę spojrzeć na naszą stronę internetową, aby uzyskać informacje na temat wymagań wstępnych dla każdego kursu.

Jeśli jesteś obcokrajowcem w języku angielskim, musisz przesłać wynik testu w języku angielskim odpowiadający IELTS 6.5.

Czesne i finansowanie

W przypadku wpisu z października 2020 r. Opłaty za naukę są następujące:

 • Wielka Brytania / UE: 14 820 £
 • Za granicą: 27 160 £

Stypendia WMG Excellence są dostępne na zasadzie konkursu. Te stypendia nagradzą studentów osiągających sukcesy od 25% do 50% rabatu czesnego. Aby uzyskać więcej informacji, pełne uprawnienia i wnioski, odwiedź naszą stronę stypendiów.

Aby uzyskać informacje o innych możliwościach finansowania, odwiedź stronę internetową finansowania WMG .

Lokalizacje

Coventry

Warwick Manufacturing Group

Address
WMG
International Manufacturing Centre
University of Warwick


CV4 7AL Coventry, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 2476 5 22725

Coventry

Address
International Manufacturing Center
University of Warwick
Coventry

Coventry, Anglia, Wielka Brytania