Warwick Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Warwick Business School to nie tylko światowej klasy szkoła biznesu w sercu światowej klasy uniwersytetu; to centrum ciekawości, które nieustannie podważa status quo i promuje biznes jako siłę na dobre.

Zachowując równowagę między teorią a praktyką, naprawdę przekształcamy ludzi, rozwijając ich zarówno zawodowo, jak i osobiście. Jesteśmy dla ludzi podekscytowanych wszystkim wokół, zmuszonych do uczenia się, zadawania pytań, debatowania i wywierania realnego wpływu.

Nasi studenci przyjeżdżają na studia z nami z całego świata i kształtują je wartości naszej instytucji: ciekawość, niepokój, otwartość i doskonałość. Nasze unikalne wartości CORE stanowią wyzwanie i innowacyjną kulturę uczenia się, która przygotowuje naszych uczniów do sukcesu w ich przyszłej karierze.

Nasz wydział wytwarza badania transformacyjne, które mają na celu poprowadzić debatę i stworzyć efekt. Badania te stanowią podstawę naszego nauczania, pomagają rozwijać dociekliwy i przedsiębiorczy umysł, który wniesie pozytywny wkład w twoją organizację.

Mieszcząc się na kampusie University of Warwick, oferujemy różnorodne kursy, obejmujące studia licencjackie, podyplomowe, MBA i doktoranckie, natomiast z naszej londyńskiej bazy, zlokalizowanej w The Shard, oferujemy szereg programów MBA i executive .

Jesteśmy pierwszą brytyjską szkołą biznesu, która otrzymała potrójną akredytację od AACSB, EQUIS i AMBA i otrzymała srebrną nagrodę Athena SWAN za poprawę równości płci.

Aby uzyskać najbardziej aktualne informacje o kursach i opłatach za naukę, odwiedź naszą stronę internetową: www. WBS .ac.uk

Lokalizacje

Coventry

Warwick Business School

Address
Scarman Road
CV4 7AL Coventry, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 24 7652 4306

Londyn

Address
32 London Bridge St
SE1 9SG Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

Programy

Ta szkoła oferuje również: