University of Liverpool Online Programmes

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet w Liverpoolu jest uczelnią badania światowej klasy założona w 1881 roku, a w rankingu 1% uniwersytetów na całym świecie. Uniwersytet jest jednym z największych ośrodków badań, wiedzy i innowacji, i jest członkiem prestiżowej Russell Grupa brytyjskiej uczelni badawczych prowadzonych. Jego pionierskie reputacja przyciąga studentów i wykładowców z całego świata.

Od 2000 roku, Uniwersytet i Laureat Edukacja Online współpracowały dostarczyć kształcenia podyplomowego - w pełni on-line - do pracy specjalistów na całym świecie, umożliwiając im poprawić swoją karierę i mają duży wpływ na ich społeczności. W tym czasie, Uniwersytet stała się jednym z największych europejskich dostawców 100% on-line stopni podyplomowych.

Dziś ponad 10.500 forum studentów z ponad 160 krajów studiuje dla kapitanów, doktoraty lub rocznych świadectw podyplomowych z Uniwersytetu w Liverpoolu z ponad 8000 mając już ukończył, łącząc prosperującej międzynarodowej sieci absolwentów Uczelni o 195.000.

Badanie, w którym są

Studia z dowolnego miejsca. Niech University of Liverpool przyjść do Ciebie. Wszystkie programy studiów uniwersyteckich internetowych dostępne są od początku do końca w Internecie. Możesz uzyskać dostęp do wirtualnej klasy z domu, z biura, w czasie podróży - gdziekolwiek i kiedykolwiek masz połączenie z Internetem.

Najważniejsze powody, aby wybrać University of Liverpool Online programu

Światowej klasy renomę Uczelni

  • W rankingu 1% uniwersytetów na całym świecie - jedna z największych w Europie dostawców uniwersyteckich w pełni on-line podyplomowych stopni - jakość zapewniona przez Agencję i regulowanych brytyjskiego Zapewnienia Jakości; akredytacje z wiodących instytucji profesjonalnych takich jak AACSB, EFMD, Aphea i BCS

Nasze międzynarodowe podejście

  • Obecność i globalne podejście do badań i nauki - międzynarodowy program nauczania Program studentów i wykładowców z internetowych ponad 160 krajów - 100% dostępności w internecie, umożliwiając studiować gdziekolwiek jesteś

We wspólnym doświadczenie edukacyjne

  • Angażowanie, interaktywne i współpracy środowiska nauki - bezpośrednie informacje zwrotne od wykładowców i kolegów, wsparciu dedykowanych zespołów wsparcia - wiedzę i umiejętności, które można wykorzystać bezpośrednio do profesjonalnego wpływu
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA » Widzieć MSc - OnlineStudies » Widzieć Magisterskie - OnlineStudies » Widzieć MSc - HealthcareStudies » Widzieć Magisterskie - HealthcareStudies » Widzieć Magister prawa (LLM) »

Kontakt
Adres lokalizacji
Liverpool, Anglia, GB
Adres lokalizacji
UK Online, GB