University of Leeds, School of Earth and Environment

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Szkole Ziemi i Środowisku

Jeśli zdecydujesz się na studia w Szkole Ziemi i Środowisko będzie połączenie jednego z największych i najbardziej dynamicznych szkół w kraju. Eksperci w szkole uczyć Ziemię z jej rdzenia do atmosfery, z doświadczeniem w zakresie od geofizyki i procesów powierzchniowych do nauki atmosferyczne, zmiany klimatu i zrównoważonego środowiska. Leeds jest w rzeczywistości jednym z zaledwie kilku uczelni, które przyniósł pełną gamę dyscyplin z geologii i geofizyki, ochrona środowiska, meteorologii i klimatologii, do środowiska nauk społecznych pod jednym sztandarem. Mamy też jeden z największych klastrów badawczych naukowców z Ziemi, środowiskowych i społecznych w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Nasze badania organizowany jest w pięciu instytutów oraz dwóch szkół krajowych ośrodków badawczych. Oznacza to, że znajdują się w czołówce w rozwiązywaniu globalnych problemów, takich jak zmiany klimatu, energii, wody i zrównoważonego rozwoju.

Nasze zobowiązanie do inwestowania w badania doświadczeń studentów z prowadzonych nauczania w centrum, gwarantuje, że w uczelni badawczej intensywnie jak Leeds, będzie współdziałać z pracownikami, którzy są w czołówce badań na całym świecie. Naszym celem jest również na wyposażenie naszych absolwentów w wiedzę, umiejętności i doświadczenie, aby pomóc im odnieść sukces niezależnie od ścieżki kariery. Niezależnie od poziomu studiów mamy coś dla Ciebie:

na poziomie licencjackim mamy szeroki zakres inżynierskich i licencjackich stopni, plus przełomowe czteroletnie studia licencjackie magisterskie z roku za granicą na podyplomowych uczy poziomie oferujemy najszerszy zakres jednorocznych Masters zawodowe kursy w naszym obszarze tematycznym w Wielkiej Brytanii na poziomie podyplomowym badań mogą wybierać spośród wielu ciekawych projektów, rozwiązywaniu problemów w najnowszych badań, przeprowadzonych w grupie Badania wspierające "," atmosfera.

W 2010 roku nasi pracownicy i studenci przeniósł się do nowego budynku 23 mln PLN ze stanem obiektów sztuki zarówno dla nauczania i badań, łącząc wszystkie wydziały szkoły pod jednym dachem, po raz pierwszy. Wspólnota liczy ponad 80 nauczycieli akademickich, około 50 Dodatkowe wsparcie i nauczania pracowników i ponad 100 doktorantów. Chociaż duża Szkoła ma zgrany, nieformalną i przyjazną atmosferę z silnej interdyscyplinarnej współpracy, która rozciąga się do kolegów w Szkole Geografii i znanej na całym świecie Instytut Badań Transportowych. Współpracujemy również ze Szkoły Chemii Matematyki, Materiałów, Budownictwa i Górnictwa i inżynierii mineralnej Uniwersytetu. Szkoła posiada również silne więzi współpracy z przemysłem i rządem, z akademików wpływania na politykę w zakresie kwestii zmian klimatycznych do niedawnej erupcji wulkanu na Islandii.

Nagrody i osiągnięcia

Byliśmy 7 miejsce w Wielkiej Brytanii na Ziemi i Nauk Morskich (umieszczenie nas mocno wśród 10 najlepszych uniwersytetów w kraju oferujących kursy takie jak Geologii i Geofizyki), oraz w Top 20 dla Geografii i Studiów Ochrony Środowiska Uniwersytetu League - Strażnik Tables 2016 Jesteśmy jednym z brytyjskich uniwersytetów Top 5 (obok Oxford, Cambridge, Bristolu i Edynburga) dla Nauk o Ziemi (20), a najwyżej Worldwide są w Top 10 w Wielkiej Brytanii w świecie nauki dla Nauk o Środowisku - QS Światowy Ranking 2015 Uniwersytet W Badań Excellence Framework 2014 (REF) - Szkoła została uznana: 5 z 44 departamentów w Wielkiej Brytanii dla ogólnej jakości prowadzonych badań w systemach o Ziemi i nauk o środowisku Jeden z najlepszych brytyjskich mocy 2 ośrodków badawczych i 90% naszych badań osiągnął doskonałe światowej klasy i międzynarodowych standardów w oparciu o ogólną jakość W górę 2 w Wielkiej Brytanii za jakość naszych badań 1 miejsce w Wielkiej Brytanii za ilość jego światowego lidera badań

Student Experience

Będąc studentem na uczelni jest o co najbardziej ze wszystkich możliwości dostępnych dla Ciebie. Nie tylko to pomoże Ci rozliczyć się z życia uniwersyteckiego i poczuć się częścią społeczności szkolnej, ale także zwiększyć swoje doświadczenie studentów poprzez wiedzę i umiejętności, które zdobędziesz.

W Szkole Ziemi i Środowisko mamy dedykowany Student Experience Officer, którego rolą jest pomóc uczniom w pełni wykorzystać swój czas w Leeds, poprzez stworzenie możliwości do zaangażowania się ze studentami i pracownikami w Szkole i komunikować się z uczniami na temat wydarzeń i możliwości.

Badania

Szkoła Ziemi i Ochrony Środowiska na Uniwersytecie w Leeds jest ważnym międzynarodowym motorem napędowym dla badań środowiska, które ma szeroki zakres i pozytywny wpływ na świat, w którym żyjemy.

Nasze badania przeprowadzone w ciągu pięciu instytutów które reprezentują nasze podstawowe obszary badawcze, ale wiele z naszej pracy jest przekrojowym, rozwiązywanie złożonych globalnych wyzwań, takich jak zmiany klimatu, bezpieczeństwo energetyczne i zarządzania zagrożeniami naturalnym.

Instytut Nauki powierzchni Ziemi Instytut Geoscience Stosowanej Instytut Geofizyki i tektoniki Instytut Nauk Klimatu i Atmosfery Sustainability Research Institute

Leeds jest 10. "najbardziej ukierunkowane" uniwersytet przez najlepszych pracodawców absolwentów brytyjskich.

2013 Wysokie Fliers raport, umieszcza Leeds w pierwszej dziesiątce najbardziej kierowanych przez pracodawców absolwentów uczelni w latach 2012-13. Nasze programy studiów zapewniają zarówno wiedzę jak i uniwersalnych umiejętności przedmiotowych, umożliwiając dostęp do wielu karier z pracy w przemyśle naftowym podjęciem stanowiska w ochronie środowiska.

Ponad 85% naszych absolwentów zapewnienia pełnego czasu pracy lub nauki po ukończeniu studiów. Nasi absolwenci są zawsze popytu wśród firm, które cenią umiejętności pracy w zespole, rozwiązywania problemów, niezależności, liczenia i umiejętności naukowych.

Szkoła Ziemi i Środowisko ma głębokie zaangażowanie w zwiększanie studentów do zatrudnienia. Szereg inicjatyw do zatrudnienia są oferowane, aby upewnić się, uczniowie otrzymują najwyższy poziom wsparcia przez całe studia.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

MRES Atmosferyczne Klimatu I Nauka

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy August 2017 Wielka Brytania Leeds

To mistrzowie przygotuje Cię w dziedzinie nauk fizycznych i matematycznych dla kariery naukowej w klimatu, atmosfery i nauk o środowisku. To doskonale wypełnia lukę między studiów licencjackich w fizycznych / nauk przyrodniczych i technicznych, oraz studia doktoranckie. [+]

To mistrzowie przygotuje Cię w dziedzinie nauk fizycznych i matematycznych dla kariery naukowej w klimatu, atmosfery i nauk o środowisku. To doskonale wypełnia lukę między studiów licencjackich w fizycznych / nauk przyrodniczych i technicznych, oraz studia doktoranckie. Alternatywnie, jeśli zdecydujesz się opuścić środowisko akademickie, wysoce uniwersalnych umiejętności zdobyte w tym czasie może doprowadzić do roli badań naukowych w przemyśle lub rząd. Uzyskanie szerokiego przeglądu fizycznych problemów klimatu i nauki atmosferycznego wraz z dźwiękiem fizycznej zrozumienia procesów przyrodniczych. Oprócz tego, opracowanie bardzo uniwersalnych umiejętności do prowadzenia badań w tych dziedzinach z silnym naciskiem na ilościowej analizy danych i modelowania fizycznego i numerycznego. Zalety kursu: Interakcja z naukowcami, którzy są w czołówce głównych problemów globalnych. Leeds jest wiodącym centrum doskonałości w całej zarówno fizycznej nauki o nauce klimat i atmosferę, oraz wynikające z oddziaływania i procesów społeczno-ekonomicznych ... Instytut Klimatu i Atmospheric Science (ICAS) jest najbardziej zróżnicowanym instytut naukowy w Wielkiej Brytanii do badań atmosfery. Narodowe Centrum Nauki (Atmosfery krajowe organy ochrony konkurencji), jeden z sześciu ośrodków badawczych finansowanych przez Natural Environment Research Council (NERC), dostarczając swoje podstawowe badania atmosfery. Priestley Międzynarodowe Centrum Zmian Klimatu (PICC) wiodącym światowym ośrodkiem istotnych dla polityki, badań klimatu rozwiązań opartych Centrum Obserwacji Polarnych i Modelowania (CPOM) jest ośrodkiem badawczym, która bada procesy w polarnych szerokościach geograficznych na Ziemi, które mogą mieć wpływ na albedo Ziemi, atmosfera polarnego i cyrkulacji oceanicznej i globalny poziom morza. Dalej do doktora, lub przenieść się do roli badań naukowych w przemyśle lub rząd. Bardzo numerate absolwenci szkolenia w niezależnych badań są... [-]

MSc

Geofizyka Msc Poszukiwania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy August 2017 Wielka Brytania Leeds

Kurs przygotowuje do rozpoczęcia kariery w geofizyce poszukiwania zasobów, ochrony środowiska i inżynierii. Działa od ponad 50 lat jest dobrze udokumentowana i ma silne powiązania z przemysłem. To oferuje szeroki zakres praktycznych umiejętności, opartego teoretycznego zrozumienia przygotowującym, aby stać się specjalistą w wybranej dziedzinie. Możesz również podjąć cztery miesiące indywidualny projekt, głównie we współpracy z firmą zewnętrzną lub instytutu i często w swoich biurach. [+]

Geofizyka jest pilot zdalnego badania Ziemi za pomocą technik fizycznych - przede wszystkim analizy danych sejsmicznych, ale także zastosowania metod grawitacyjne, magnetyczne, elektromagnetyczne i elektrycznych. Jest to kluczowy element analizy geologicznej naftowej, gazu i poszukiwanie złóż lub do oceny środowiska i inżynierii. Kurs przygotowuje do rozpoczęcia kariery w geofizyce poszukiwania zasobów, ochrony środowiska i inżynierii. Działa od ponad 50 lat jest dobrze udokumentowana i ma silne powiązania z przemysłem. To oferuje szeroki zakres praktycznych umiejętności, opartego teoretycznego zrozumienia przygotowującym, aby stać się specjalistą w wybranej dziedzinie. Możesz również podjąć cztery miesiące indywidualny projekt, głównie we współpracy z firmą zewnętrzną lub instytutu i często w swoich biurach. Popyt na geofizyków nadal jest wysoki, a to ugruntowane Program ma wyjątkowo dobre wyniki w zakresie pośrednictwa pracy, zarówno dla UE, jak i UK / studentów zagranicznych. Zalety kursu: Sieci z energią, geofizycznych nabywania, przetwarzania i producentów oprogramowania, którzy odwiedzają regularnie zaangażować i rekrutacji naszych studentów. Przeprowadzenie czterech miesięcy indywidualnego projektu, głównie we współpracy z firmą zewnętrzną lub instytutu i często w swoich biurach. Dostęp do naszego state-of-the-art zestaw komputerowy, który działa kompleksowy zakres branżowy standard oprogramowania na stacjach roboczych HI-SPEC podwójnym ekranem. Rozwijać swoje umiejętności w terenie z naszego portfela wiodących w sektorze sprzętu pola geofizycznych. Ubiegać się o stypendia z branży - mamy największą liczbę Masters poziomie przemysłu geofizyka dostępnych stypendiów dla studentów UK / UE. Akredytacja Ten program jest akredytowany przez Towarzystwo Geologiczne, organizacji zawodowej w Wielkiej Brytanii do nauki o Ziemi i najstarszego Towarzystwa Geologicznego w świecie. Zawartość kursu Kurs... [-]

Msc Geologia Strukturalna Z Geofizyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy August 2017 Wielka Brytania Leeds

Ten program jest stosowane tylko mistrzowie geologia strukturalne w Wielkiej Brytanii. To zapewnia zaawansowane szkolenia z zakresu praktycznego stosowania geologii strukturalnej, przygotowuje zarówno do pracy w przemyśle węglowodorów lub górniczych lub studiów podyplomowych (PhD). [+]

Ten program jest stosowane tylko mistrzowie geologia strukturalne w Wielkiej Brytanii. To zapewnia zaawansowane szkolenia z zakresu praktycznego stosowania geologii strukturalnej, przygotowuje zarówno do pracy w przemyśle węglowodorów lub górniczych lub studiów podyplomowych (PhD). Zyskasz Skillset połączenie zaawansowanych technik strukturalnych i interpretacji danych sejsmicznych, zrozumienie systemów konstrukcyjnych w czasie i przestrzeni, i uznanie zarówno geologicznych i geofizycznych ograniczeń interpretacji sejsmicznej i budowy modelu. Pozwoli to, aby użyć kombinacji technik strukturalnych i geofizycznych w celu rozwiązania problemów geologicznych. Jako zdolny tłumacza sejsmicznej będziesz w stanie przyczynić się w roli przemysłu od pierwszego dnia. Badania prowadzone w naszym uczy, z bezpośrednimi linkami do aktywnego badania stosowane. Będziesz prowadzone przez wielu ekspertów nauki i przemysłu, a także poprzez warsztaty sektora. Silne powiązania przemysłu są cechą tego programu. Zalety kursu: Jedynym stosowane strukturalnych mistrzów geologii w Wielkiej Brytanii, oferując zarówno trasy do branży lub doktora. W przeciwieństwie do innych kursów naftowy / rudy geologicznych w Wielkiej Brytanii, które tylko zapewnić Państwu szeroką szkolenia we wszystkich aspektach naftowej i rudy geologii. W Leeds, stosować swoje umiejętności, narzędzia i wiedzę w geologii strukturalnej i tektoniki ustawień poszukiwawczych, zestawów danych i problemów. Głównym tematem tego mistrzów jest na zrozumieniu ewolucji strukturalnej w różnych ustawieniach i korzystanie z 3D i 4D myślenia w kontekście geologicznych. Umiejętności, które są niezbędne do zatrudnienia w przemyśle. Zdobyć międzynarodowy standard Masters kwalifikacji w ciągu 12 miesięcy, a nie 24. Dostarczamy skoncentrowane, zaawansowaną naukę połączoną z projektu badawczego (w przeciwieństwie do kilku badań zorientowanych US Masters). Zobowiązują DARMOWA Prace terenowe w Wielkiej Brytanii... [-]

Msc Poszukiwania Ropy Naftowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy August 2017 Wielka Brytania Leeds

Te dwa mistrzów roku został zaprojektowany, aby sprostać wymagającym i zmieniającym się potrzebom przemysłu, wyposażenie Ci narzędzia, aby być wysoko wykwalifikowanych explorationists naftowych. Ma on na celu przygotować się do klasycznego, tradycyjnego poszukiwania i rozwijania swoich umiejętności, aby sprostać zmieniającym się potrzebom niekonwencjonalny eksploracji. [+]

Te dwa mistrzów roku został zaprojektowany, aby sprostać wymagającym i zmieniającym się potrzebom przemysłu, wyposażenie Ci narzędzia, aby być wysoko wykwalifikowanych explorationists naftowych. Ma on na celu przygotować się do klasycznego, tradycyjnego poszukiwania i rozwijania swoich umiejętności, aby sprostać zmieniającym się potrzebom niekonwencjonalny eksploracji. Program ten łączy w sobie zalety dwóch wiodących uniwersytetów, oferując szkolenia w zakresie poszukiwania ropy naftowej, która jest unikalna z jakiegokolwiek innego kursu na całym świecie. Test Uniwersytet w Leeds Uniwersytet jest Grupa powstała w 1904 roku Russell dowodzonej nauczania Badań i zaangażowania doskonałości, tworzy dynamiczne środowisko nauki i sprawia, Leeds jeden z najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Jacobs University to prywatna, język angielski, uniwersytet mieszkalnych, wyróżnia się orientacji międzynarodowej i dopuszczenia bardzo selektywnej, opartej na potencjale naukowym i osobistym kandydata. Pierwszorzędna naukowych i dydaktycznych, różnorodność i współpraca międzynarodowa trans-dyscyplinarnych to cechy tego państwa uznanych uczelni. Zalety kursu: Program łączy w sobie zalety Uniwersytetu w Leeds i geofizyki stosowanej strukturalne. geologia z mocnych Jacobs University w modelowaniu naftowy i geochemii organicznej. Zobowiązują DARMOWA Prace terenowe w Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej, która jest związana bezpośrednio z Twojej lekcjach. Uzyskaj dostęp kompleksowy pakiet branżowy standard oprogramowania, które zwiększą swoją naukę. Weź udział w Jacobs Basin Dynamics węglowodorowych Konferencja i uczyć się od ekspertów w branży i środowisk akademickich, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami. W swoim ostatnim roku, wprowadź Imperial Barrel Award, prowadzony przez American Association of Petroleum Geolog - wiodącej międzynarodowej organizacji zawodowej w przemyśle węglowodorów. Nagroda ta zapewnia realistyczny wysiłku poszukiwania w tym samym... [-]

Msc Zmiany Klimatu I Polityka Ochrony środowiska

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 24 miesięcy August 2017 Wielka Brytania Leeds + 1 więcej

To mistrzowie łączy moduły nauczane w szkole o Ziemi i Środowisku, z opcjonalnymi modułami z Wydziału Geografii i Szkole Polityki i Studiów Międzynarodowych. Nasza nauka opiera się na najnowszych przełomowych badań i jest dostarczane przez ekspertów i czołowych światowych badaczy na temat polityki zmian klimatycznych (np IPCC głównych autorów i DEFRA UK główny doradca), aby dać Ci wiedzę i szczegółowe wskazówki. [+]

Zmiana klimatu jest coraz większym problemem dla twórców polityki ochrony środowiska na szczeblu międzynarodowym, krajowym i niższego szczebla, a także dla menedżerów ochrony środowiska oraz ekspertów w publicznym, prywatnym i non-profit organizacji, podejmowania. Ten program oferuje unikalne połączenie treningu na fizycznych aspektach społecznych i politycznych zmian klimatycznych i na szerszej polityki ochrony środowiska i ładu. Otrzymasz solidne podstawy w nauce fizycznym i społecznym zmian klimatycznych i ich skutków, w tym dostosowanie do nich i łagodzenia, zmiany klimatyczne. Będziesz rozwijać krytyczne rozumienie narzędzi dostępnych w celu promowania polityki ochrony środowiska. To mistrzowie łączy moduły nauczane w szkole o Ziemi i Środowisku, z opcjonalnymi modułami z Wydziału Geografii i Szkole Polityki i Studiów Międzynarodowych. Nasza nauka opiera się na najnowszych przełomowych badań i jest dostarczane przez ekspertów i czołowych światowych badaczy na temat polityki zmian klimatycznych (np IPCC głównych autorów i DEFRA UK główny doradca), aby dać Ci wiedzę i szczegółowe wskazówki. Żadna inna uczelnia UK może zaoferować ten sam poziom i wszerz ekspertów nauczania w zmiany klimatu i polityki ochrony środowiska. Zalety kursu: Być prowadzone przez trzech głównych autorów Międzyrządowego Zespołu do spraw Zmian Klimatu (IPCC), który doradza rządom świata na ewoluuje i złożonego problemu zmian klimatycznych, a także wiodącego doradcy brytyjskiego Departamentu Środowiska, Żywności i Spraw Wsi (DEFRA). Wszystkie akademicy wygrali nagrody dydaktyczne. Współdziałanie z niektórych z wiodących naukowców z Centrum finansowanego przez ERRS Szkoły Ekonomicznej Zmian Klimatu i Polityki (CCCEP) i finansowanego przez brytyjskiego RCUK Centrum Badań Energii (UKERC). Mają wysoki profil opublikował dokumenty z ostatnich uczniów. Weź udział... [-]

Msc środowisko I Rozwój

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 24 miesięcy August 2017 Wielka Brytania Leeds + 1 więcej

Kurs jest idealny, jeśli chcesz się rozwijać i kontynuować karierę w środowisku i / lub praktyką rozwoju, polityki, szkoleń lub badań. Przygotowuje do pracy zarówno w sektorze publicznym i prywatnym oraz w instytucjach lokalnych, krajowych i międzynarodowych. Alternatywnie, można kontynuować karierę naukową lub udać się do doktora. [+]

Będzie wyposażony w wysokiej jakości kształcenia interdyscyplinarnego, ty i potencjalni pracodawcy muszą skupić się na kwestiach, w których potrzeba zrównoważonego rozwoju gospodarczego i ochrony środowiska spotykają. Aby pomóc Ci zrozumieć wiele perspektyw na temat tych kwestii, jest prowadzony przez Instytut Zrównoważonego Rozwoju to panom, łącząc wiedzę akademicką z Wydziału Ziemi i Ochrony Środowiska, Wydziału Polityki i Studiów Międzynarodowych, a od społeczności praktykującego, Zrównoważony rozwój gospodarczy i zarządzania środowiskowego są dwa główne wyzwania dzisiejszego świata. Kurs umożliwia zbadania wyzwań związanych z osiągnięcia rozwoju, który jest ekologicznie, społecznie i zrównoważonego ekonomicznie. Zdobędziesz wiedzę, umiejętności i doświadczenie praktyczne, które pozwolą Ci przyczynić się do osiągnięcia rozwiązania, w tym miejscowego pola. Kurs jest idealny, jeśli chcesz się rozwijać i kontynuować karierę w środowisku i / lub praktyką rozwoju, polityki, szkoleń lub badań. Przygotowuje do pracy zarówno w sektorze publicznym i prywatnym oraz w instytucjach lokalnych, krajowych i międzynarodowych. Alternatywnie, można kontynuować karierę naukową lub udać się do doktora. Zalety kursu: Masz duży stopień elastyczności - Pojęcie możesz wybrać moduły, które biorą, co pozwala rozwijać swój stopień zgodnie ze swoimi interesami i ambicjami. Zyskać zarówno doświadczenie teoretyczne i praktyczne - nasze nauczanie opiera się na specjalistycznej wiedzy od lekarza i wspólnot badawczych obejmujących zarówno nauki przyrodnicze i społeczne. Przeprowadzić szereg badań terenowych, z Darmowy kurs pola do East Yorkshire, do dalej podróż do Tanzanii. Weź udział doskonałą serię seminariów Badania prowadzone przez Szkołę Ziemi i Ochrony Środowiska, Szkoła Polityki i Studiów Międzynarodowych, a także te, organizowane w Leeds i Biologii działów geografii. Praca w terenie... [-]

Technika Msc Geologia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 24 miesięcy August 2017 Wielka Brytania Leeds + 1 więcej

Kurs zapewnia skoncentrowany szkolenia roczną w geologii inżynierskiej i przedmiotów pokrewnych geotechnicznych przygotować się do praktyki zawodowej w geologii inżynierskiej i inżynierii geotechnicznej. [+]

Kurs zapewnia skoncentrowany szkolenia roczną w geologii inżynierskiej i przedmiotów pokrewnych geotechnicznych przygotować się do praktyki zawodowej w geologii inżynierskiej i inżynierii geotechnicznej. To daje podstawy w stosowaniu zasad geologicznych do wielu dziedzin w zakresie inżynierii lądowej i górniczego. Studia geologii inżynierskiej zapewni Państwu doskonałe warunki do pracy w wyniku wysokiego kalibru kształcenia akademickiego, a także rozwoju silnych umiejętności w zakresie zarówno krytycznego i niezależnego myślenia i pracy zespołowej. Większość naszych absolwentów dołączyć firmy doradcze w zakresie ochrony środowiska i inżynierów konsultantów, a inni idą na studia doktoranckie. Inżynieria Geolodzy Geolodzy są inżynierskie znaleziono na całym świecie pracuje na wielu problemów, z fundacji i projektowania kopalń do oceny zagrożenia sejsmicznego i osuwiska. Ich zrozumienie, w jaki sposób zanieczyszczenia wód gruntowych i podróżować po ziemi mogą mieć wpływ na bezpieczną projektowania i budowy wykopów i składowisk odpadów. Używają geologiczne i geomorfologiczne mapowanie do identyfikacji zagrożeń geologicznych i pozwalają na bezpieczny rozwój. Ich zrozumienie ziemi i jak reaguje na obciążenia statyczne i dynamiczne mogą wpływać na bezpieczne i zrównoważone rozmieszczenie i projektowania konstrukcji inżynierskich. Istotne jest, że projektować i budować w sposób, który jest bezpieczny, ekologiczny, ekonomiczny i wrażliwe na zmiany klimatu. Technika geologów, z wyjątkowym zrozumieniem ziemi i szerokim uznaniem stawek procesów geologicznych w czasie inżynierii, są bezpośrednio zaangażowane w ten proces. Zalety kursu: Twoja nauka będzie dostarczony przez Szkołę Ziemi i Środowiska w znaczący wkład z Wydziału Inżynierii Lądowej. Weź udział w serii seminariów imprez szkolnych i uniwersyteckich szersze. Uniwersytet często organizowane Yorkshire geotechniczne Grupa (Institution of Civil Engineers) i... [-]

Trwałość Msc I Biznes

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 24 miesięcy August 2017 Wielka Brytania Leeds + 1 więcej

Ten kurs jest idealny, jeśli chcesz do opracowania strategii odpowiedzialności korporacyjnej i zwiększyć składki na ubezpieczenia społeczne i środowiskowe organizacji. Może to również prowadzić do kariery w organizacjach rządowych i pozarządowych działa w partnerstwie z, lub próbuje wpływać na praktyki biznesowe. [+]

Będzie zbadanie, w jaki sposób firmy mogą poprawić swoje oddziaływanie na środowisko i zwiększenia ich odpowiedzialności społecznej. Zdobyć dobrze uziemiony i krytyczne zrozumienie czynników, które kształtują relacje między biznesu, środowiska i społeczeństwa, i zrozumieć szeroki zakres ram polityki i inicjatyw zarządzania, które dotyczą zarządzania środowiskiem i społecznej odpowiedzialności biznesu. Zbadanie perspektyw z grup rządowych, biznesowych i interesariuszy (takie jak ciśnienie i grup społecznych), czerpiąc z wiedzy naukowców, praktyków i naukowców. Podczas studiów, zostanie wprowadzony do szeregu narzędzi do zarządzania i pokazano, jak są one stosowane w praktycznych sytuacjach. Zbadać czynniki, które kształtują sukcesu lub niepowodzenia tych inicjatyw - zarówno osobę prawną, a także perspektywy społecznej. Ten kurs jest idealny, jeśli chcesz do opracowania strategii odpowiedzialności korporacyjnej i zwiększyć składki na ubezpieczenia społeczne i środowiskowe organizacji. Może to również prowadzić do kariery w organizacjach rządowych i pozarządowych działa w partnerstwie z, lub próbuje wpływać na praktyki biznesowe. Zalety kursu: Lider w dziedzinie przez dziesięć lat, będzie prowadzone przez czołowych ekspertów z Sustainability Research Institute (SRI) - jeden z największych grup akademickich ekspertów zrównoważonego rozwoju na świecie. Wyjątkowo siedzibę poza szkołą biznesu - można skupić się na jak trwałość prowadzi praktyki biznesowe i użyć kluczowych metod badania interdyscyplinarne i podejścia, które odnoszą się do zarządzania środowiskiem i społecznej odpowiedzialności biznesu. Dołącz do prawdziwie globalnego Szkoły - myśleć poza Leeds i zyskać szerszą perspektywę, studiując obok studentów i naukowców z całego świata. Wybierz szeroki wachlarz modułów prowadzone przez ekspertów z Leeds University Business School. Zdobyć praktyczne doświadczenie i zastosowanie nauki oparte na klasie... [-]

Trwałość Msc I Doradztwo

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 24 miesięcy August 2017 Wielka Brytania Leeds + 1 więcej

Kurs ściśle wyrównuje z wyzwaniami zrównoważonego rozwoju i umiejętności, że pracodawcy mówią, że musiały uporać się z tymi wyzwaniami, z silnym naciskiem na umiejętności projektowych. [+]

Trwałości i Doradztwo Masters oferuje uziemienia w szerokim zakresie zagadnień zrównoważonego rozwoju poza tylko zagadnień środowiskowych (od opracowania projektu do strategii zrównoważonego rozwoju firmy). Będzie także rozwijać umiejętności zawodowych, które są potrzebne. Zrównoważony rozwój jest integralną problem całej naszej nauki, a nie oddzielając elementy środowiskowe, gospodarcze i społeczne. Moduły specjalistyczne są dostarczane przez pracowników naukowych, praktykujących konsultantów i innych praktyków, co daje ekspozycję na prawdziwym życiu, międzynarodowych studiów przypadków z dobrym zrozumieniu współczesnych technik i rozwiązań do zarządzania. Kurs ściśle wyrównuje z wyzwaniami zrównoważonego rozwoju i umiejętności, że pracodawcy mówią, że musiały uporać się z tymi wyzwaniami, z silnym naciskiem na umiejętności projektowych. Zalety kursu: Nasz kurs był pierwszym kwalifikacje w swoim rodzaju w Wielkiej Brytanii. W pierwszym semestrze można wybrać opcjonalną Free 2 dniowy kurs do pola East Yorkshire. Więcej informacji na temat kwestii dotyczących zrównoważonego rozwoju gospodarczego i zarządzania środowiskowego w rozwiniętej kontekście światowym. Głównym elementem tej mistrzów jest, że będzie zarządzać projektem doradztwo, które jest zazwyczaj podejmowane w formie stażu w organizacji zawodowej. To doświadczenie odgrywa kluczową rolę w rozwoju osobistym i zawodowym. Jest to zatwierdzone Instytut Środowiska i Oceny (IEMA) programu "Certyfikat nadzwyczajny". Oznacza to, po przejściu masz prawo, aby stać się IEMA Członek stowarzyszony - pierwszy etap na drodze do pełnego profesjonalnego chartership. Akredytacja To jest zatwierdzony Instytut Zarządzania i Oceny Środowiska (IEMA) kurs "Associate świadectwo": Oznacza to, po przejściu masz prawo, aby stać się IEMA Członek stowarzyszony - pierwszy etap na drodze do pełnego profesjonalnego chartership. Jesteś również kwalifikują się do objęcia członkostwa darmo... [-]