University of Sussex Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Sussex Business School

University of Sussex jest wiodącym intensywnie badawczym uniwersytetem w pobliżu Brighton. Mają zarówno międzynarodową, jak i lokalną perspektywę, z pracownikami i studentami z ponad 100 krajów oraz częstym zaangażowaniem w działania i usługi społeczności.

W The University of Sussex Business School , pomogą ci zobaczyć dalej. Nie tylko uznają świat za pewnik, ale pomyślcie, jak to możliwe.

Ich praca opiera się na badaniach dotyczących zarządzania, ekonomii, nauki, technologii i innowacji, aby wywrzeć wpływ na przyszłość ludzi i instytucji na całym świecie. Studiują ważne kwestie, aby odmienić świat i swoją przyszłość.

Szkoła Biznesu czerpie z wielu tradycji intelektualnych Sussex, w tym z krytycznego spojrzenia na współczesne problemy biznesowe, polityczne, gospodarcze i społeczne oraz z przekonania, że ​​poważne wyzwania społeczne wymagają specjalistycznej wiedzy z wielu dziedzin akademickich.

Biznes i ekonomia w Sussex plasuje się w czołowej 60 na świecie (Ranking Uniwersytetów Światowych Wyższych Szkolnych 2019).

Ucz się w prawdziwie międzynarodowym środowisku - będziesz uczyć się od ludzi z całego świata, dostarczając umiejętności prowadzenia globalnego biznesu, niezależnie od tego, jaki kurs wybierzesz.

Sussex znajduje się w Falmer, na obrzeżach Brighton, w niewielkiej odległości od Londynu i głównych międzynarodowych lotnisk na Gatwick i Heathrow.

Lokalizacje

Brighton

University of Sussex

Address
Jubilee Building, Falmer
BN1 9RH Brighton, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 (0)1273 872668