University of Sussex Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Sussex Business School

Na University of Sussex Business School staramy się zająć niektórymi kluczowymi wyzwaniami, przed którymi stoi współczesny świat, od zmian klimatycznych po ewoluujący świat pracy. Obecny zakres i jakość naszej wiedzy stawia nas w czołówce badań i nauczania, które mają bezpośrednie znaczenie dla praktyki biznesowej i tworzenia polityki.

Akredytowana przez EQUIS i AMBA, University of Sussex Business School kształci obecnych i aspirujących liderów, którzy będą wspierać krytyczne i oryginalne myślenie. Skupiamy się na zarządzaniu innowacjami w celu osiągnięcia postępu społecznego i gospodarczego.

Znajduje się w Falmer niedaleko Brighton, w niewielkiej odległości od Londynu i głównych międzynarodowych lotnisk Gatwick i Heathrow. Oferujemy szereg kursów obejmujących zarządzanie, finanse, księgowość, ekonomię, politykę, zrównoważony rozwój, rozwój, przedsiębiorczość i marketing. Nasze kampusowe i internetowe programy obejmują studia licencjackie, podyplomowe, MBA i doktoranckie.

Jesteśmy w pierwszej dziesiątce w Wielkiej Brytanii w dziedzinie biznesu i ekonomii (Times Higher Education World University Rankings 2020) i trzecim w Wielkiej Brytanii pod względem dochodów z badań w latach 2015-2019 (Chartered Association of Business Schools). Zajmujemy również 13. miejsce w Wielkiej Brytanii w dziedzinie ekonomii i biznesu w rankingu artykułów naukowych dla światowych uniwersytetów w 2020 r. (Ranking NTU).

Lokalizacje

Brighton

University of Sussex

Address
Jubilee Building, Falmer
BN1 9RH Brighton, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 (0)1273 872668

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium