University of Surrey

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

University of Surrey został założony 9 września 1966 roku dzięki nadaniu jego Królewskiej Karty, ale jego korzenie sięgają końca XIX wieku, aby zapewnić biedniejszym mieszkańcom Londynu większy dostęp do dalszego i wyższego wykształcenia.

Battersea Polytechnic Institute

Prekursor Uniwersytetu, Battersea Polytechnic Institute został założony w 1891 roku i zaczął koncentrować się na nauce i technologii od około 1920 roku, ucząc studentów dziennych i wieczorowych na stopnie uniwersyteckie w Londynie.

Jego reputacja akademicka stale rosła do tego stopnia, że w 1956 r. Była to jedna z pierwszych instytucji, która otrzymała tytuł „kolegium zaawansowanych technologii”. W 1957 r. Przemianowano go na Battersea College of Technology.

Przeprowadzka do Guildford

Na początku lat sześćdziesiątych College przerósł swój główny budynek przy Battersea Park Road, aw 1962 roku postanowiono przenieść instytucję do Guildford.

Wkrótce potem, w 1963 r., Raport Robbinsa zaproponował, aby Battersea College rozszerzył się i stał się uniwersytetem przyznającym własne stopnie naukowe.

Surrey Research Park

Jednym z najbardziej znaczących miejsc opracowanych przez uniwersytet był Surrey Research Park, który został otwarty przez HRH The Duke of Kent w 1985 roku.

Park mieści obecnie ponad 100 firm, które zatrudniają 2 500 pracowników zaangażowanych w działalność badawczo-rozwojową - wiele z nich ściśle wiąże się z pracą własnych wydziałów Uniwersytetu.

Rozwijający się Manor Park

Biorąc pod uwagę ograniczenia przestrzenne na głównym kampusie Stag Hill w Surrey, w 2000 roku uniwersytet rozwinął się w nowy kampus w Manor Park.

Nieco ponad kilometr od Stag Hill i połączony z nim siecią ścieżek i ścieżek rowerowych, Manor Park jest teraz domem dla dużej powierzchni zakwaterowania dla studentów, a także Surrey Sports Park i School of Veterinary Medicine.

Wzmocnienie połączeń w kraju i za granicą

W 2006 roku Surrey International Institute-DUFE (SII-DUFE) został utworzony jako wspólna akademicka instytucja partnerska między University of Surrey i Dongbei University of Finance and Economics w Dalian, Chiny.

SII-DUFE oferuje programy najwyższej jakości w zakresie przedmiotów zgodnych z zarządzaniem biznesem i zarządzaniem turystyką, łącząc wysokie standardy akademickie i sukces zatrudnienia w przyjemnym nadmorskim mieście w północno-wschodniej części kraju.

Nasze wieloletnie relacje z Guildford School of Acting (GSA) stały się jeszcze bliższe w 2009 r., Gdy konserwatorium - które specjalizuje się w teatrze aktorskim i muzycznym - podpisało umowę o połączeniu z uniwersytetem.120732_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

400 milionów funtów na inwestycje w kampusie

Od 2000 roku nasza nieruchomość została przekształcona w ramach programu rozwoju i modernizacji budynków o wartości 400 milionów funtów - w tym 130 milionów funtów na zakwaterowanie dla studentów, 36 milionów funtów na Surrey Sports Park, 16 milionów funtów na Bibliotekę i Centrum Edukacji oraz 4,5 miliona funtów na Ivy Arts Center.

Do tego dochodzi kolejna inwestycja w postaci nowej Szkoły Medycyny Weterynaryjnej o wartości 45 milionów funtów i 70 milionów funtów wsparcia dla Centrum Innowacji 5G, jednego z pierwszych na świecie centrów badawczych poświęconych komunikacji mobilnej i przyszłym technologiom internetowym.

125 lat kształtowania przyszłości

W 2016 r. Surrey świętowała 125. rocznicę założenia. Chociaż instytucja znacznie się rozwinęła w tym czasie, nasze zaangażowanie w pierwszorzędną działalność akademicką i rozwiązania w świecie rzeczywistym pozostało niezmienne.

Dzięki naszej rosnącej wiedzy w takich dziedzinach, jak zrównoważona energia, telekomunikacja, przestrzeń kosmiczna, kontrola chorób i zdrowie, z pasją przekształcamy nową wiedzę, którą generujemy, w praktyczne innowacje, które poprawiają życie ludzi.

Uniwersytet Roku 2016

Cieszymy się, że zostaliśmy nazwani Uniwersytetem Roku w The Times i The Sunday Times Good University Guide 2016.

Aktualne liczby studentów

W roku akademickim 2018-19 mamy ponad 16 000 studentów w Surrey - a także 615 studentów przygotowujących się do pierwszego etapu kursów w naszym kampusie w Chinach.

  • Studenci studiów licencjackich: 13 289
  • Studenci podyplomowi (nauczani): 2526
  • Studenci podyplomowi (badania): 1 085

Międzynarodowe ciało studenckie

36 procent studentów w Surrey pochodzi spoza Wielkiej Brytanii, co pomaga wykazać zarówno różnorodność naszego ciała studenckiego, jak i międzynarodową reputację uniwersytetu.

Międzynarodowy

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy jednym z najbardziej zróżnicowanych kulturowo uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, a ponad 140 narodowości odgrywa ważną rolę w życiu uniwersyteckim.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w trakcie procesu aplikacyjnego - od doradztwa w zakresie wyboru właściwego kursu ubiegania się o wizę i przygotowania do pierwszych kilku tygodni w Surrey.

Lokalizacje

Guildford

Address
University of Surrey
Guildford

Guildford, Anglia, Wielka Brytania

Programy

MA
MSc