University of Salford

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto studiować w Salford

Nasze kursy otwarte drzwi do nagradzania i trudnych kariery w zdrowie, nauka, technika, sztuka, środowiska zbudowanego, media, muzyka, prawa i business.You'll korzystać z wiedzy naszych naukowców, którzy mają duże doświadczenie w dostarczaniu wysokiej -quality nauczania, prowadząc wpływowych projektów badawczych i szanowany w swoich dziedzinach.

W Salford będziesz łączenia licencjackich społeczności ponad 13.000 studentów z całego świata i będziesz się w Greater Manchester, która jest domem dla największej liczby studentów w Europie.

Zdobycia praktycznego doświadczenia

Wiele z naszych kursów obejmuje rdzeń placement przemysłowe lub kliniczne umożliwiając korzystanie z rzeczywistego doświadczenia świata i Ulepszanie zwiększenie linki employability.These niezwykle korzystne swoje szanse na zatrudnienie i są głównym powodem, dla którego absolwenci Salford istnieje duże zapotrzebowanie ze strony biznesu i przemysłu.

Protokoły z Manchester

Salford znajduje się 2km poza Manchesterze i jest tylko 5 minut pociągiem lub autobusem z dala od głównego kampusu uniwersyteckiego. Po Londynie, Manchester jest najszybciej rozwijającym się miastem w Wielkiej Brytanii, a gdy to wciąż zaskakująco przystępnej cenie, ale także kulturowo wyrafinowane, żywy i młodzieńczy.

Opłata dostępne rabaty

Zdajemy sobie sprawę, że w pewnym stopniu jest to inwestycja dla Ciebie zarówno pod względem czasu i kosztów. Oferujemy zniżki opłat dla studentów, którzy osiągają stopni A-Level ABB lub równoważny. Zapraszamy do obejrzenia pełnego zakresu możliwości stypendialnych.

Perspektywy zawodowe

Nasze licencjackich stopni w Salford są zaprojektowane, aby pomóc rozwijać swoją przyszłą karierę i zwiększyć zatrudnienie. Ściśle współpracujemy z wieloma pracodawcami i organizacji istotnych dla kursach uczą na uniwersytecie w celu zapewnienia swoją naukę będzie obecny i oparte na warunkach rzeczywistych. Jesteśmy zobowiązani do wsparcia w uzyskaniu "wartość dodaną" należy w celu zabezpieczenia kariery chcesz.

Chcemy zapewnić Ci rozwinąć umiejętności zawodowe i osobiste, a także kreatywności, pewności siebie i zdolności adaptacji do osiągnięcia sukcesu. Twoje badania mogą pomóc zabezpieczyć swoją przyszłość i naszych specjalistycznych kariery i zespół do zatrudnienia oferują szeroki zakres usług, w uzupełnieniu do tego, co można uzyskać za pośrednictwem kursu, który pomoże Ci podczas swojego czasu z nami i po ukończeniu studiów. Wiele z naszych usług rozwoju kariery są dostępne dla ciebie do końca życia, jeśli ich potrzebują.

Historia Uniwersytetu

przeszłość naszej uczelni jest zakorzenione w wielkiej rewolucji przemysłowej z 19 wieku, który zmienił świat. kwitnie przemysł włókienniczy Salford był podawany przez Ship Canal Manchester zbudowany który został otwarty w 1894 roku i miastu handel bezpośredni dostęp do morza. W Salford doki przyniósł zatrudnienia dopiero w drugiej połowie 20 wieku, kiedy to stare przemysłowa udał się ku upadkowi. Zapotrzebowanie na nowe umiejętności przemysłowych doprowadziło do powstania mechaniki Pendleton Institute w 1850 i College w Salford Robotników w 1858 roku. Pod koniec wieku połączyły się one do stworzenia Instytutu Technicznego Królewski, Salford, który został otwarty przez księcia i księżnej Yorku (późniejszego króla Jerzego V i Queen Mary) w 1896 roku.

Posągi królowej Wiktorii i księcia Alberta z przodu muzeum i galeria sztuki w Salford upamiętnienia królewską wizytę w Salford w 1851 roku. Joule Dom w Acton placu był domem wybitny fizyk James Joule, który dał mu imię na jednostkę energii, a klasa Muzeum robocza jest tuż za rogiem. W 1921 roku Instytut został przemianowany na Royal Technical College, Salford. Jednak w 1958 roku podzielony na dwie odrębne organizacje - The Royal College of Advanced Technology i break-away Peel Park Technical College.

Przerwa-away College Park stał się Instytut Peel techniczny W 1961 roku Salford College of Technology w 1970 roku, a następnie Salford University College w 1992 roku.

W dniu 10 lutego 1967 roku Royal College of Zaawansowanych Technologii stał University of Salford, kiedy Jej Wysokość Królowa przekazał Królewskiego.

Salford University College i University of Salford w końcu połączone w jedną instytucję w 1996 roku - dokładnie 100 lat po powstaniu oryginału Królewskiego Instytutu Technicznego.

Naszym głównym biblioteki nosi Clifford Whitworth - pierwszy wicekanclerz Salford. Pierwszy kanclerz książę Filip, książę Edynburga, który pozostał na stanowisku do 1991 roku.

Dziś Uniwersytet ma skutecznej globalnej obecności i obroty w wysokości £ 189 mln. Nasze 7 szkół, 20.000 studentów i 2500 pracownicy mają wszystkie uprawiane w celu zaspokojenia potrzeb przemysłu, handlu i edukacji.

Regeneracja Salford stwarza nowe możliwości, które przynoszą naszym uniwersytecie mocno do 21 wieku. Mamy dołączył do BBC i ITV na rozwój Mediacityuk w Salford nabrzeży i ma ambitne plany na przebudowę istniejącego kampusu w ciągu najbliższych 20 lat. Z tych silnych fundamentach czekamy na jeszcze większych osiągnięć w przyszłości.

Trwałość środowiska

Opracowaliśmy Strategia zrównoważonego rozwoju Mapa zidentyfikować nasze główne priorytety na najbliższe 5 lat, są to;

  • Zarządzanie węgiel w naszym osiedlu
  • Budowanie kultury zrównoważonych zachowań
  • Pozytywnie wpływając zrównoważenia w przemyśle i biznesie
  • Zrównoważony rozwój w uczeniu się i nauczaniu
  • Nasze przywództwo na rzecz zrównoważonego rozwoju
  • Osadzanie stabilności poprzez współpracę

Narzędzia będziemy używać, aby pomóc osiągnąć i monitorować nasze postępy w tej strategii obejmują narzędzia do życia i EcoCampus.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć MSc - Magisterskie » Zobacz programy magisterskie » Widzieć MSc - HealthcareStudies » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

MA International Journalism For Digital Media

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 36 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Manchester + 1 więcej

Nasz kurs bada zarówno teoretycznie, jak i praktycznie zagadnienia bieżące w dziennikarstwie w kontekście rewolucji cyfrowej i konwergencji mediów. [+]

W skrócie:Będziesz uczyć się w naszym supernowoczesnym kampusie MediaCityUK obok studiów BBC i ITV w największym ośrodku medialnym w regioniePodziel się swoją wiedzą i współpracuj z innymi studentami z Wielkiej Brytanii i wielu innych krajów w wielokulturowym środowiskuZdobądź doświadczenie z pierwszej ręki w branży i ucz się od wiodących specjalistów od mediów transmisyjnych i cyfrowychOpcja badania w niepełnym wymiarze godzinZ siedzibą w MediaCityUKDostępne zagraniczne studiaMożliwość pracy / przemyśleStudenci zagraniczni mogą składać wnioskiPodsumowanie kursu

Nasz kurs bada zarówno teoretycznie, jak i praktycznie zagadnienia bieżące w dziennikarstwie w kontekście rewolucji cyfrowej i konwergencji mediów.... [-]


MA Wildlife Documentary Production

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Manchester

Na tym kursie nauczysz się badań, pisania scenariuszy i umiejętności produkcyjnych, które będziesz potrzebował do tworzenia doskonałych profesjonalnych filmów o dzikiej przyrodzie. [+]

W skrócie:Pracuj w kierunku satysfakcjonującej kariery w ekscytującej dziedzinie z potencjałem podróżowaniaUcz się od szanowanych filmowców poprzez serię kursów mistrzowskichRozwijaj kreatywne i techniczne umiejętności potrzebne do tworzenia uderzających i pouczających filmów o dzikiej przyrodzie - jest to kurs akredytowany przez SkillsetZ siedzibą w MediaCityUKMożliwość pracy / przemyśleStudenci zagraniczni mogą składać wnioskiPodsumowanie kursu

Na tym kursie nauczysz się badań, pisania scenariuszy i umiejętności produkcyjnych, które będziesz potrzebował do tworzenia doskonałych profesjonalnych filmów o dzikiej przyrodzie.

Oprócz wykładów i seminariów będziesz uczestniczyć w kursach mistrzowskich prowadzonych przez ekspertów z linkami do branży telewizyjnej. Dodatkowo będziesz odbywać wycieczki terenowe do wielu siedlisk zwierząt, gdzie będziesz pracować nad indywidualnymi i grupowymi projektami.... [-]


MSc

Magister Bezpieczeństwa, Zdrowia I środowiska

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat September 2018 Wielka Brytania Manchester + 1 więcej

Zaprojektowany zarówno jako odpowiednie kwalifikacje zawodowe dla osób poszukujących pracy związanej ze zdrowiem, bezpieczeństwem i środowiskiem, jak i dla potrzeb stałego rozwoju zawodowego personelu w przemyśle, kurs ten stanowi okazję do interdyscyplinarnych studiów podyplomowych z zakresu ochrony środowiska i zdrowia uczniowie rozwijają wiedzę i umiejętności istotne w nowoczesnej praktyce bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska (SHE). [+]

W skrócie:Uznany przez Instytucję Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (IOSH) za posiadający pokrewny stopień naukowyKurs jest zorientowany zawodowo, a treść kursu ma znaczący wkład ze strony zawodowych praktyków, zapewniając, że jesteś przygotowany do profesjonalnej praktykiMożliwości współpracy z organizacjami prywatnymi, publicznymi i trzecimiOpcja badania w niepełnym wymiarze godzinStudenci zagraniczni mogą składać wnioskiPodsumowanie kursu

Zaprojektowany zarówno jako odpowiednie kwalifikacje zawodowe dla osób poszukujących pracy związanej ze zdrowiem, bezpieczeństwem i środowiskiem, jak i dla potrzeb stałego rozwoju zawodowego personelu w przemyśle, kurs ten stanowi okazję do interdyscyplinarnych studiów podyplomowych z zakresu ochrony środowiska i zdrowia uczniowie rozwijają wiedzę i umiejętności istotne w nowoczesnej praktyce bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska (SHE).... [-]


Magister Biotechnologia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat September 2018 Wielka Brytania Manchester + 1 więcej

Ten kurs zapewnia silne szkolenia naukowe w wielu kwestiach na czele nowoczesnej biotechnologii, a także umiejętności zawodowych, które będą potrzebne do pracy w terenie. [+]

W skrócie:Doskonałe perspektywy kariery w biotechnologii i dziedzinach pokrewnychMultidyscyplinarny kurs w unikalny sposób integrujący biologię molekularną, genomikę i proteomikę z biotechnologią medyczną i zielonąBiotechnologia jest priorytetowym obszarem wzrostu w Wielkiej Brytanii (szczególnie w regionie północno-zachodnim), a także ważnym na całym świecie przemysłemOpcja badania w niepełnym wymiarze godzinStudenci zagraniczni mogą składać wnioskiPodsumowanie kursu

Ten kurs zapewnia silne szkolenia naukowe w wielu kwestiach na czele nowoczesnej biotechnologii, a także umiejętności zawodowych, które będą potrzebne do pracy w terenie.

Treść kursu jest dobrze zrównoważona w zakresie biologii, biomedycyny, biochemii i biologii molekularnej i obejmuje takie tematy, jak zielona i medyczna biotechnologia, genomika i bioinformatyka, mikrobiologia i proteomika; będą cię uczyć specjaliści z tych dziedzin. Będziesz mieć również możliwość studiowania modułu w Bioscience z Enterprise, który został opracowany w unikalny sposób, aby umożliwić ci rozwój umiejętności biznesowych wraz z podstawowymi umiejętnościami naukowymi.... [-]


Magister Cyber ​​Security, Threat Intelligence I Forensics

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat September 2018 Wielka Brytania Manchester + 1 więcej

Kurs opiera się na dotychczasowej wiedzy z zakresu informatyki i technologii informatycznej (IT) i ma na celu dostarczenie ci dogłębnej specjalizacji w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, cyberzagrożenia i cyfrowej kryminalistyki. Zdobędziesz zaawansowaną i dogłębną wiedzę na temat testów penetracyjnych, cyber forensics, inżynierii wstecznej i luki w oprogramowaniu oraz wykorzystasz badania przy użyciu bardzo praktycznego podejścia. [+]

W skrócie:Będziesz rozwijać praktyczne i rzeczywiste umiejętności we wszystkich głównych obszarach cyberbezpieczeństwa, cyberprzestępczości, cyber wojny i cyberzagrożenia, aby walczyć z zaawansowanymi trwałymi zagrożeniami (APT)Przygotujesz się do uzyskania profesjonalnych certyfikatów bezpieczeństwa, takich jak CISSP i CCFPBędziesz jednym z najbardziej pracowitych ludzi na świecie!Opcja badania w niepełnym wymiarze godzinStudenci zagraniczni mogą składać wnioskiPodsumowanie kursu

Kurs opiera się na dotychczasowej wiedzy z zakresu informatyki i technologii informatycznej (IT) i ma na celu dostarczenie ci dogłębnej specjalizacji w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, cyberzagrożenia i cyfrowej kryminalistyki. Zdobędziesz zaawansowaną i dogłębną wiedzę na temat testów penetracyjnych, cyber forensics, inżynierii wstecznej i luki w oprogramowaniu oraz wykorzystasz badania przy użyciu bardzo praktycznego podejścia. Zyskasz praktyczne i rzeczywiste umiejętności we wszystkich głównych obszarach bezpieczeństwa cybernetycznego, w tym testy penetracyjne, cyfrowe analizy sądowe, cyber-wojny i analizy zagrożeń. Ponadto dowiesz się, jak zastosować swoje umiejętności w zakresie analizy, testowania i konserwacji systemów oprogramowania lub sieci korporacyjnych z perspektywy cyberbezpieczeństwa.... [-]


Magister Ekologii Miast

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Manchester + 1 więcej

Urban Ecology to rozwijająca się dziedzina interdyscyplinarna, która ma na celu zrozumienie najważniejszych problemów XXI wieku związanych z ludźmi i naturą oraz rozwiązywanie ich w środowisku zabudowanym. Treści kształcenia czerpane są z zasad nauki ekologicznej i złożonych procesów zachodzących w ciągle rozwijających się przestrzeniach miejskich. [+]

W skrócie:Wyposaż się w zestaw umiejętności wymaganych do skorzystania z możliwości kariery w Wielkiej Brytanii i za granicą w wyłaniającej się dziedzinie interdyscyplinarnejSkorzystaj z wiedzy i sieci pracowników akademickich z dwóch szkół na uczelni - Szkoły Budownictwa i Szkoły Środowiska i Nauk PrzyrodniczychElastyczne możliwości studiowania i pobierania dają możliwość pracy i nauki w tym samym czasie lub nauki w czasie odpowiednim dla ciebieOpcja badania w niepełnym wymiarze godzinStudenci zagraniczni mogą składać wnioskiPodsumowanie kursu

Urban Ecology to rozwijająca się dziedzina interdyscyplinarna, która ma na celu zrozumienie najważniejszych problemów XXI wieku związanych z ludźmi i naturą oraz rozwiązywanie ich w środowisku zabudowanym. Treści kształcenia czerpane są z zasad nauki ekologicznej i złożonych procesów zachodzących w ciągle rozwijających się przestrzeniach miejskich.... [-]


Magister Inżynierii Ropy I Gazu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Manchester + 1 więcej

Kurs bada geologię, eksplorację, wiercenie, produkcję (powierzchniową i podpowierzchniową), inżynierię i zarządzanie zasobami, dystrybucję i przesył ropy i gazu z praktycznych i teoretycznych punktów widzenia. [+]

W skrócie:Pierwszy kurs tego rodzaju w Wielkiej BrytaniiZwiększa perspektywy kariery w przemyśle naftowym i gazowymDaje ci możliwość zostania dyplomowanym inżynieremOpcja badania w niepełnym wymiarze godzinStudenci zagraniczni mogą składać wnioskiPodsumowanie kursu

Ten kurs jest przeznaczony dla absolwentów kierunków inżynieryjnych, którzy zamierzają wprowadzić lub zwiększyć swoje szanse zawodowe w przemyśle naftowym lub gazowym. Zostanie on ponownie akredytowany przez IGEM w 2016 roku.

Kurs bada geologię, eksplorację, wiercenie, produkcję (powierzchniową i podpowierzchniową), inżynierię i zarządzanie zasobami, dystrybucję i przesył ropy i gazu z praktycznych i teoretycznych punktów widzenia.... [-]


Magister Marketingu Cyfrowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Manchester + 1 więcej

The Salford Business School MSc Digital Marketing zapewni ci najnowszą wiedzę i umiejętności marketingowe w zakresie mediów cyfrowych i społecznościowych, które są potrzebne w dzisiejszej wymagającej cyfrowej globalnej gospodarce. [+]

W skrócie:Zwiększ swoją zdolność do zatrudnienia dzięki kursowi zatwierdzonemu i akredytowanemu przez CIM i IDMKurs prowadzony przez nagradzanych specjalistów od marketingu cyfrowegoZdobądź doświadczenie w branży dzięki projektom na żywo, stażom i stażomOpcja badania w niepełnym wymiarze godzinDostępne zagraniczne studiaStudenci zagraniczni mogą składać wnioskiPodsumowanie kursu

The Salford Business School MSc Digital Marketing zapewni ci najnowszą wiedzę i umiejętności marketingowe w zakresie mediów cyfrowych i społecznościowych, które są potrzebne w dzisiejszej wymagającej cyfrowej globalnej gospodarce.

W czasie Twojego pobytu z nami przeanalizujesz produkty i usługi, które są bardzo pożądane przez klientów internetowych, podczas prowadzenia prawdziwych cyfrowych kampanii marketingowych, stosując techniki marketingu w sieci wyszukiwania i social media, aby wspierać konkurencyjne strategie marketingowe. Będziesz nauczany przez międzynarodową rozpoznawalność wielokrotnie nagradzani eksperci z Salford Business School Centre for Digital Marketing.... [-]


Magister Międzynarodowego Zarządzania Zasobami Ludzkimi I Rozwoju

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Manchester

Ten zaawansowany program zapewnia kandydatom niezbędną wiedzę i umiejętności do pracy w szerokim zakresie ról HR w kontekście międzynarodowym. [+]

W skrócie:Zapewnia studentom szeroki zakres umiejętności z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi do pracy w międzynarodowym środowiskuProwadzone przez ekspertów z dziedziny tematycznejZwiększaj swoją zdolność do zatrudnienia poprzez rozwijanie umiejętności potrzebnych do motywowania, zarządzania i nagradzania pracownikówStudenci zagraniczni mogą składać wnioskiPodsumowanie kursu

Ten zaawansowany program zapewnia kandydatom niezbędną wiedzę i umiejętności do pracy w szerokim zakresie ról HR w kontekście międzynarodowym.

Struktura kursu

Moduły mogą obejmować:

HRM i rozwój w kontekście globalnym, porównawcze stosunki pracy i prawo, pozyskiwanie środków na wyższą wydajność, rozwijanie umiejętności strategicznego przywództwa i innowacyjnego biznesu (różne opcje, w tym staże i rozprawa doktorska).... [-]


Magister Produkcji Audio

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 16 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Manchester + 1 więcej

Na tym kursie zdobędziesz praktyczne, teoretyczne i twórcze doświadczenie w dziedzinie inżynierii dźwięku, produkcji muzycznej i technologii audio. Bazując na naszym najnowocześniejszym kampusie MediaCityUK, poznasz projektowanie, manipulowanie i produkcję dźwięku na wielu platformach, wykorzystując nasze wiodące studia nagraniowe, studia radiowe i telewizyjne, aby studiować mieszankę inżynierii dźwięku i moduły teoretyczne. [+]

W skrócie:Skorzystaj z dostępu do szeregu najnowocześniejszych urządzeń w naszym MediaCityUK i głównym kampusie, w tym wiodących studiach nagraniowych, zestawie technologii audio, audio postprodukcji, komorze bezechowej i sali odsłuchowejCiesz się doskonałymi perspektywami pracy w rozwijającej się dziedzinieWykorzystaj doświadczenie światowej klasy inżynierów dźwięku i badaczy akustyki - tutaj w Salford prowadzimy badania akustyki i dźwięku od ponad 30 lat, a nasz dział badań jest centrum doskonałości w badaniach BBCOpcja badania w niepełnym wymiarze godzinZ siedzibą w MediaCityUKStudenci zagraniczni mogą składać wnioskiPodsumowanie kursu

Na tym kursie zdobędziesz praktyczne, teoretyczne i twórcze doświadczenie w dziedzinie inżynierii dźwięku, produkcji muzycznej i technologii audio.... [-]


Magister Zrównoważenia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Manchester + 1 więcej

Ten kurs pozwala na zapoznanie się z polem na różne sposoby: wybierając Pathway środowiskową, geograficzną lub mieszaną i dotykając współczesnych tematów od bezpieczeństwa żywnościowego po planowanie urbanistyczne i nie tylko. [+]

W skrócie:Przestudiuj szeroki MSc z opcją skupienia się na zrównoważeniu środowiskowym, geografii zrównoważonego rozwoju i wielu innych dziedzinach w tej dziedzinie, w tym na planowaniu, bezpieczeństwie żywnościowym i wielu innychProwadzone przez ekspertów badania prowadzone przez międzynarodowych ekspertów w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, możliwości bezpłatnych wycieczek w terenie [obowiązuje opłata administracyjna w wysokości 25 £]Szczególnie silny wzrost w tym sektorze - zrównoważony rozwój znajduje się w czołówce globalnych i krajowych debat, a pracodawcy postrzegają kwalifikacje zapewniające umiejętności w zakresie tego tematu jako wysoce pożądane.Opcja badania w niepełnym wymiarze godzinStudenci zagraniczni mogą składać wnioskiPodsumowanie kursu... [-]

MSc Data Science

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat September 2018 Wielka Brytania Manchester + 1 więcej

Ten kurs jest twoją szansą na specjalizację Data Scientist, jednej z najbardziej pożądanych ról we wszystkich sektorach, w tym zdrowia, handlu detalicznego i energii. Firmy takie jak Google i Microsoft, a także organizacje publiczne, takie jak NHS, mają trudności z zapełnieniem wakatów w tej dziedzinie z powodu braku odpowiednio wykwalifikowanych osób. [+]

W skrócie:Przestudiuj kurs, który jest wyjątkowy w Wielkiej Brytanii i został specjalnie opracowany, aby wypełnić lukę w umiejętnościach. Treść kursu może być stosowana w bardzo różnych dziedzinach - w tym obszarze istnieje wiele możliwości zatrudnienia.Uzyskaj certyfikat SAS.Naucz się opowiadać historię na podstawie danych. Zostań zanurzony w technikach i platformach Big Data, pracując z prawdziwymi bałaganimi danymi, aby zdobyć doświadczenie w stosie danych.Opcja badania w niepełnym wymiarze godzinStudenci zagraniczni mogą składać wnioskiPodsumowanie kursu

Czy kiedykolwiek chciałeś danych "Mung"? Zastosuj techniki uczenia maszynowego? Szukaj ukrytych wzorów? Być częścią Big Data?... [-]


MSc Media Psychology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat September 2018 Wielka Brytania Manchester + 1 więcej

Dowiedz się, jak można wykorzystać psychologię do zrozumienia interakcji odbiorców z mediami. [+]

W skrócie:Opracuj unikalny profil zawodowy, stosując psychologię, aby zrozumieć, rozwinąć i przewidzieć interakcje ludzi z mediamiJest to jedyny dedykowany kurs podyplomowy w Wielkiej Brytanii, koncentrujący się na relacjach między mediami i psychologią zarówno z perspektywy akademickiej, jak i zawodowejOparty na MediaCityUK - sercu kreatywnego i cyfrowego przemysłu regionuOpcja badania w niepełnym wymiarze godzinZ siedzibą w MediaCityUKStudenci zagraniczni mogą składać wnioskiPodsumowanie kursu

Dowiedz się, jak można wykorzystać psychologię do zrozumienia interakcji odbiorców z mediami.

Podczas Twojego pobytu u nas odkryjesz psychologiczne skutki mediów, jak można badać i oceniać wykorzystanie mediów oraz jak komunikować się z różnymi odbiorcami w różnych mediach.... [-]


MSc Project Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Wielka Brytania Manchester + 1 więcej

Ten kurs zapewni kompleksowe zrozumienie zarządzania projektami. Podczas pobytu u nas zyskasz nowy wgląd w najlepsze praktyki, dzięki dostępowi do najnowszych badań akademickich i studiów przypadku. Będziesz także rozwijać nowe umiejętności, które pozwolą ci zarządzać projektami w produkcji, usługach, przedsiębiorstwie społecznym, organizacjach charytatywnych lub publicznych. [+]

W skrócie:Zdobądź niezbędne umiejętności, aby zostać Praktykiem Zarządzania Projektem w PMI, wiodącym na świecie profesjonalnym stowarzyszeniu dla kierowników projektówStudiuj stopień poparty najnowocześniejszymi badaniami, aby stać się praktykiem w tym szybko rozwijającym się sektorze biznesowymWprowadź realistyczną praktykę zarządzania projektami w ekscytujący projekt innowacji w biznesieOpcja badania w niepełnym wymiarze godzinDostępne zagraniczne studiaMożliwość pracy / przemyśleStudenci zagraniczni mogą składać wnioskiPodsumowanie kursu

Ten kurs zapewni kompleksowe zrozumienie zarządzania projektami. Podczas pobytu u nas zyskasz nowy wgląd w najlepsze praktyki, dzięki dostępowi do najnowszych badań akademickich i studiów przypadku. Będziesz także rozwijać nowe umiejętności, które pozwolą ci zarządzać projektami w produkcji, usługach, przedsiębiorstwie społecznym, organizacjach charytatywnych lub publicznych.... [-]


Magisterskie

Architektura MArch

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Wielka Brytania Manchester

Nasz współczesny program Master of Architecture (MArch) łączy w sobie teorię i praktykę, aby przygotować się do profesjonalnej praktyki, wejścia do biura lub angażowania się w badania MPhil i PhD. Nasz wyjątkowo praktyczny program integruje doświadczenie branżowe z akademickimi badaniami; podczas wypełniania dyplomu ukończą praktyki w branży, w których będziesz odgrywał aktywną rolę w tworzeniu architektury i ulepszaniu praktyki. [+]

W skrócie:Zintegrowane doświadczenie branżowe przygotuje Cię do praktyki zawodowejZajmujemy 5. miejsce w Wielkiej Brytanii i 36. miejsce na świecie w nauczaniu architektury i budynków (światowy ranking QS 2017)Ten kurs został zaprojektowany w celu spełnienia wymagań ARB i Royal Institute of British Architects (RIBA), zapewniając kluczowy drugi etap siedmioletniej edukacjiStudenci zagraniczni mogą składać wnioskiPodsumowanie kursu

Nasz współczesny program Master of Architecture (MArch) łączy w sobie teorię i praktykę, aby przygotować się do profesjonalnej praktyki, wejścia do biura lub angażowania się w badania MPhil i PhD.

Nasz wyjątkowo praktyczny program integruje doświadczenie branżowe z akademickimi badaniami; podczas wypełniania dyplomu ukończą praktyki w branży, w których będziesz odgrywał aktywną rolę w tworzeniu architektury i ulepszaniu praktyki.... [-]


Magister Zaopatrzenia, Logistyki I Zarządzania łańcuchem Dostaw

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat August 2018 Wielka Brytania Manchester + 1 więcej

Program ten jest jednym z nielicznych w Wielkiej Brytanii, który jest obecnie dwukrotnie akredytowany przez CIPS (Chartered Institute of Procurement i Supply Chain Management) oraz CILT (Chartered Institute of Logistics and Transport) [+]

Program ten jest jednym z nielicznych w Wielkiej Brytanii, który jest obecnie dwukrotnie akredytowany przez CIPS (Chartered Institute of Procurement i Supply Chain Management) oraz CILT (Chartered Institute of Logistics and Transport)

Zwiększ swoją zdolność do zatrudnienia i przygotuj się na rolę kierowniczą, doradczą lub operacyjnąUmieść teorię logistyki w prawdziwej praktyce dzięki ekscytującemu projektowi innowacyjności biznesowejOpcja badania w niepełnym wymiarze godzinDostępne zagraniczne studiaMożliwość pracy / przemyśleStudenci zagraniczni mogą składać wnioskiPodsumowanie kursu

Ten program zachęci Cię do rozwoju twojej wiedzy i umiejętności w zakresie globalnego zaopatrzenia, logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Nasz zespół dydaktyczny jest aktywny pod względem naukowym, a dzięki nim poznasz aktualną wiedzę teoretyczną w takich dziedzinach, jak automatyzacja i sztuczna inteligencja. Obejrzysz także możliwości i wyzwania, jakie daje Big Data Analytics, Internet of Things, produkcja dodatków, druk 3D i robotyka. Nasze doświadczenie jest wspierane przez partnerów przemysłowych, takich jak Jaguar Landrover, Brother International i Manchester Airport, którzy pomogli w opracowaniu programu.... [-]


Kontakt

Adres 43 Crescent, Salford M5 4WT, UK
M5 4WT Manchester, England, Wielka Brytania