University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wydział Nauk Społecznych na Uniwersytecie w Nottingham oferuje różnorodne kursy z zakresu biznesu, ekonomii, edukacji, geografii, prawa, polityki i stosunków międzynarodowych oraz socjologii i polityki społecznej.

Reputacja za doskonałość

University of Nottingham jest czołową ogólnoświatową uczelnią na całym świecie i zajmuje pierwsze miejsce w czołówce najlepszych przedmiotów z dziedziny nauk społecznych w rankingu QS World University. Prawdziwie globalna instytucja, z kampusami w Chinach i Malezji, Nottingham wita studentów z całego świata.

Oferuje dynamiczną społeczność edukacyjną, w której nauczanie opiera się na wiodących badaniach na świecie. W najnowszym programie Research Excellence Framework Uniwersytet uplasował się na ósmym miejscu w Wielkiej Brytanii pod względem "siły badawczej", a ponad 97% jego badań uznano na arenie międzynarodowej. Wydział ten wnosi cenny wkład w te badania, które mają szeroki wpływ na społeczeństwo, w tym na gospodarkę, zdrowie i dobrobyt, kulturę, politykę publiczną i środowisko.

Inspirująca lokalizacja

Szkoły w ramach wydziału są zlokalizowane w sercu Anglii, na terenie University Park i Jubilee Campus. Obejmujący 300 akrów, University Park jest powszechnie uważany za jeden z najpiękniejszych kampusów w Wielkiej Brytanii, z pływaniem łódką i zielonymi wzgórzami. To jest tylko 10 minut jazdy autobusem od tętniącego życiem centrum Nottingham i dobrze połączone z siecią tramwajową. Jubilee Campus zdobył wiele nagród za innowacyjne, przyjazne dla środowiska budynki, a ustawienie nad jeziorem i współczesne rzeźby sprawiają, że jest to inspirujące środowisko do nauki.

Dedykowana sieć wsparcia

Uniwersytet prowadzi Cię przed przybyciem i wspiera Cię przez cały okres studiów. Dostarczają informacji i wskazówek na temat wielu kwestii, w tym międzynarodowych kwalifikacji, wiz, finansów, przepisów pracy i dostosowania się do życia w Wielkiej Brytanii.

Centrum Języka Angielskiego w Wielkiej Brytanii, akredytowane przez British Council do nauczania języka angielskiego w Wielkiej Brytanii, zapewnia kursy przed i podczas studiów, aby rozwinąć umiejętności językowe do wymaganego poziomu.

Dział Karier i Zatrudnienia oferuje doradztwo zawodowe na całe życie, a Usługi dla Studentów pomagają w rozwiązywaniu wszelkich problemów osobistych lub akademickich.

Uczenie się w świecie rzeczywistym

Wszystkie szkoły wydziału mają cenne powiązania z przemysłem, a nasze kursy wyposażają Cię w niezbędne umiejętności i wiedzę specjalistyczną, które będą potrzebne do osiągnięcia Twoich zawodowych celów.

---

Informacje wymienione na tej stronie zostały przygotowane przed rokiem akademickim, do którego mają zastosowanie. Dołożono wszelkich starań, aby zawarte w nim informacje były dokładne w chwili publikacji, ale zmiany (na przykład dotyczące treści kursu) mogą się pojawić z uwagi na przerwę między publikacją a rozpoczęciem kursu. Dlatego bardzo ważne jest, aby przed rozpoczęciem kursu zwrócić się do strony internetowej Uniwersytetu o wszelkie aktualizacje, postępując zgodnie z nottingham.ac.uk/studywithus . W przypadku różnicy między zawartością tej strony internetowej a witryną uniwersytetu pierwszeństwo ma treść strony internetowej Uniwersytetu .

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie » Widzieć Online Świadectwa studiów podyplomych » Widzieć Online MA » Widzieć Dyplomy studiów magisterskich » Widzieć Świadectwa studiów podyplomych » Widzieć Summer courses » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Roczne MBA » Widzieć Law Certyfikaty » Widzieć Law Doktorat » Widzieć Law LLB » Widzieć Doktorat » Widzieć Law Magister prawa (LLM) » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć EMBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Dyplomacja MA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Zaprojektowany, aby wprowadzić Cię w zaawansowaną naukę o dyplomacji, ten kurs pozwoli Ci zapoznać się z najnowszymi badaniami dotyczącymi prawa konfliktów zbrojnych, zarządzania kryzysowego i współczesnej historii międzynarodowej. [+]

Przegląd

Zaprojektowany, aby wprowadzić Cię w zaawansowaną naukę o dyplomacji, ten kurs pozwoli ci zaangażować się w najnowsze badania z zakresu prawa konfliktów zbrojnych, zarządzania kryzysowego i współczesnej historii międzynarodowej.

Dyplomacja zapewnia ważne ludzkie ramy dla rozwoju międzynarodowego społeczeństwa w globalizującym się świecie. Coraz bardziej złożone wzorce prawa, kultury, historii, ekonomii i polityki - w obrębie i między państwami - są mediowane przez praktykę dyplomacji. Rzemiosło dyplomacji odgrywa kluczową rolę w regulowaniu współczesnego świata.

Ten dynamiczny, interdyscyplinarny kurs jest oferowany wspólnie przez Szkołę Polityki i Stosunków Międzynarodowych, Szkołę Prawa i Wydział Historii. Rozwiniesz szeroką wiedzę na temat dyplomacji i negocjacji, w tym tradycyjnych podejść, które postrzegają jako specjalistyczną formę sprawowania rządów i nowoczesnych koncepcji obejmujących takie dziedziny jak media i dyplomacja kulturalna.... [-]


MA / PGDip Criminology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 9 - 24 miesięcy September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Zaprojektowany, aby rozwinąć zaawansowane krytyczne rozumienie przestępczości w kontekście społecznym, kurs ten wykorzystuje wiedzę z zakresu nauk humanistycznych i społecznych. [+]

Przegląd

Zaprojektowany, aby rozwinąć zaawansowane krytyczne rozumienie przestępczości w jej kontekście społecznym, program ten czerpie z wglądów z całej humanistyki i nauk społecznych.

Kurs obejmuje socjologię, prawo, psychologię, geografię, historię oraz kulturoznawstwo i medioznawstwo. Odzwierciedla on naturę kryminologii jako szybko rozwijającego się, interdyscyplinarnego podmiotu zajmującego się rozumieniem przestępczości w kontekście lokalnym, regionalnym, krajowym i międzynarodowym.

Zastanowisz się nad takimi pytaniami jak:

Jak i dlaczego niektóre rodzaje zachowań określa się jako "przestępstwo", a inne szkodliwe działania nie?Kto może określić, co jest "przestępstwem" i dlaczego zmienia się w różnych czasach i miejscach?W jaki sposób teoria i badania mogą pomóc nam uwzględnić różne rodzaje zachowań łamiących prawo?W jaki sposób społeczeństwa reagują na problem "przestępczości" i jej wpływu na ofiary poprzez systemy formalnej i nieformalnej kontroli społecznej?... [-]

MA / PGDip Globalne obywatelstwo, tożsamości i prawa człowieka

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 9 - 24 miesięcy September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Kurs omawia najnowsze zmiany w globalnym krajobrazie kulturowym i politycznym oraz ich znaczenie dla osób i grup, które mają dostęp do ich praw człowieka. [+]

Przegląd

Kurs omawia najnowsze zmiany w globalnym krajobrazie kulturowym i politycznym oraz ich znaczenie dla osób i grup, które mają dostęp do ich praw człowieka.

Zapotrzebowanie na różne formy ekspertyzy w zakresie praw człowieka, obywatelstwa i tożsamości rośnie w szybkim tempie, ponieważ rządy, agencje międzynarodowe, organizacje pozarządowe i sektor prywatny stają się coraz bardziej wrażliwe i zainteresowane kwestiami dotyczącymi praw i tożsamości.

W obecnym kontekście globalnym krajowe wersje obywatelstwa osiągnęły punkt krytyczny. Ale co to znaczy myśleć o sobie jako o globalnym obywatelu? Kurs obejmuje zagadnienia globalne, takie jak wojna, migracja, zmiany klimatyczne, kryzys kredytowy, nacjonalizm, media globalne, turystyka seksualna, współczesne niewolnictwo, płeć i seksualność oraz współczesny rasizm.... [-]


Ma azjatyckie i międzynarodowe studia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Idealny fundament dla kariery w Azji, kurs obejmuje możliwość studiowania w Chinach lub Malezji, rozwijanie wiedzy o kulturze i polityce regionu. [+]

Przegląd

Idealny fundament dla kariery w Azji, kurs obejmuje możliwość studiowania w Chinach lub Malezji, rozwijanie wiedzy o kulturze i polityce regionu.

Będziesz uczyć się w naszym kampusie w Wielkiej Brytanii przez pierwszy semestr, przenosząc się na kampusy uniwersyteckie w Chinach lub Malezji na drugi. Zapewnia to prawdziwie wyjątkową okazję do studiowania krajów Azji i relacji między nimi a resztą świata.

Ten kurs jest prowadzony przez naukowców z uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, Chin i Malezji, którzy są ekspertami w dziedzinie polityki, historii i stosunków międzynarodowych w Azji.

Moduł Global Asia wprowadzi Cię w tematy panazjatyckie, takie jak nacjonalizm, globalizacja, wyzwania środowiskowe, polityka zasobów i relacje między płciami. Podważa dominującą koncepcję "Azja Wschodząca" jako nowe zjawisko, a także pozwala specjalizować się w konkretnych badaniach krajowych lub regionalnych.... [-]


MA Edukacja

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Zaprojektowany, aby odzwierciedlać potrzeby osób i organizacji, ten kurs pogłębi i udoskonali Twoją zdolność do krytycznego przemyślenia sposobu pracy. [+]

Przegląd

Zaprojektowany, aby odzwierciedlać potrzeby osób i organizacji, ten kurs pogłębi i udoskonali Twoją zdolność do krytycznego przemyślenia sposobu pracy.

Jest to również oferowane jako kurs online.

Nauczanie na tym kursie opiera się na systematycznym docieraniu do praktyków, a będziesz zachęcany do identyfikowania problemów istotnych dla Twojej praktyki zawodowej.

Podczas gdy każdy moduł ma swój szczególny nacisk, wszystkie zajmują się badaniem współczesnych problemów edukacyjnych w świetle kontekstów historycznych, politycznych i społecznych, odpowiedniej literatury i wspólnego doświadczenia członków kursu.

Badanie jest elastyczne w celu zaspokojenia potrzeb osób i organizacji i obejmuje:... [-]


MA Edukacja specjalna i integracyjna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Kurs oferuje kompleksową koncentrację na współczesnych debatach w ramach edukacji specjalnej i integracyjnej, w tym na lokalnych, krajowych i międzynarodowych politykach i podejściach. [+]

Przegląd

Kurs oferuje kompleksową koncentrację na współczesnych debatach w ramach edukacji specjalnej i integracyjnej, w tym na lokalnych, krajowych i międzynarodowych politykach i podejściach.

Jest to również oferowane jako kurs online .

Rozważamy szczególne potrzeby dzieci z trudnościami w uczeniu się i niepełnosprawnością, problemy z komunikacją, problemy z czytaniem / dysleksją, autyzmem i SEBD / ADHD, aby zilustrować wyzwania napotykane w praktyce zawodowej.

Krytyczna eksploracja aktualnej teorii i badań wskazuje na podejście pedagogiczne oraz rozwój skutecznych systemów i struktur do pracy z rodzicami / opiekunami i różnymi agencjami.

Ten kurs jest odpowiedni, jeśli jesteś zainteresowany rozwijaniem swojej wiedzy i zrozumienia dzieci i młodzieży o specjalnych potrzebach edukacyjnych, pracujących jako nauczyciel lub związany z nią profesjonalista w głównym nurcie edukacji lub specjalistycznych środowiskach, które chcą poszerzyć swoje umiejętności i praktykę, doświadczony profesjonalista lub nowość w pracy z dziećmi z dodatkowymi potrzebami. Zapewnia wysokiej jakości rozwój zawodowy i elastyczność, pozwalając odkrywać obszary i specjalizacje, które Cię interesują.... [-]


Magister nauk społecznych (badania społeczno-prawne)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat October 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Zapewniając szeroko zakrojone szkolenia z zakresu badań w dziedzinie nauk społecznych, kurs ten przygotuje umiejętności potrzebne do zarządzania udaną karierą badawczą i przyczyni się do rozwoju społeczeństwa na wiele sposobów. [+]

Wymagania wstępne2.1 (lub międzynarodowy odpowiednik) w odpowiednim temacie z dziedziny sztuki, nauk humanistycznych lub społecznychIELTS7.0 (nie mniej niż 6.0 w dowolnym elemencie) Jeśli te oceny nie są spełnione, dostępne są kursy przygotowawcze języka angielskiegoZapewniając szeroko zakrojone szkolenia z zakresu badań w dziedzinie nauk społecznych, kurs ten przygotuje umiejętności potrzebne do zarządzania udaną karierą badawczą i przyczyni się do rozwoju społeczeństwa na wiele sposobów.

Rozwiniesz następujące umiejętności i umiejętność zastosowania ich w praktycznych kontekstach badawczych:

Zrozumienie zasad projektowania badań i strategii, w tym zrozumienie, w jaki sposób formułować pytania badawcze do badań empirycznychDocenianie alternatywnych podejść do badańZrozumienie szerokiej gamy metod badawczych (w tym metod ilościowych, jakościowych i mieszanych) oraz wykorzystanie odpowiedniego oprogramowania do ich zastosowaniaZaawansowane umiejętności i techniki badawcze związane z kierunkiem studiówTechniki zarządzania badaniami, w tym zarządzanie danymi oraz prowadzenie i rozpowszechnianie badań w sposób zgodny zarówno z praktyką zawodową, jak i normalnymi zasadami etyki badawczejZrozumienie znaczenia alternatywnych stanowisk epistemologicznych, które zapewniają kontekst dla budowy teorii, projektowania badań i wyboru odpowiednich technik analitycznychSolidne podstawy w zakresie podstaw prawdopodobieństwa i krytycznego zrozumienia metody naukowej i natury refleksyjnościZastosowanie dobrej praktyki etycznej w całym procesie badawczym... [-]

Magister nauk społecznych (Politologia i stosunki międzynarodowe)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Zapewniając szeroko zakrojone szkolenia z zakresu badań w dziedzinie nauk społecznych, ten kurs zapewni ci umiejętności potrzebne do zarządzania udaną karierą badawczą i przyczynienia się do społeczeństwa na wiele sposobów. [+]

Wymagania wstępne2.1 (lub międzynarodowy odpowiednik) w odpowiednim temacie z dziedziny sztuki, nauk humanistycznych lub społecznychIELTS7.0 (nie mniej niż 6.0 w dowolnym elemencie) Jeśli te oceny nie są spełnione, dostępne są kursy przygotowawcze języka angielskiegoZapewniając szeroko zakrojone szkolenia z zakresu badań w dziedzinie nauk społecznych, ten kurs zapewni ci umiejętności potrzebne do zarządzania udaną karierą badawczą i przyczynienia się do społeczeństwa na wiele sposobów.

Będziesz rozwijać następujące umiejętności i umiejętność zastosowania ich w praktycznych kontekstach badawczych:

Zrozumienie zasad projektowania badań i strategii, w tym zrozumienie, w jaki sposób formułować pytania badawcze do badań empirycznychDocenianie alternatywnych podejść do badańZrozumienie szerokiej gamy metod badawczych (w tym metod ilościowych, jakościowych i mieszanych) oraz wykorzystanie odpowiedniego oprogramowania do ich zastosowaniaZaawansowane umiejętności i techniki badawcze związane z kierunkiem studiówTechniki zarządzania badaniami, w tym zarządzanie danymi oraz prowadzenie i rozpowszechnianie badań w sposób zgodny zarówno z praktyką zawodową, jak i normalnymi zasadami etyki badawczejZrozumienie znaczenia alternatywnych stanowisk epistemologicznych, które zapewniają kontekst dla budowy teorii, projektowania badań i wyboru odpowiednich technik analitycznychSolidne podstawy w zakresie podstaw prawdopodobieństwa i krytycznego zrozumienia metody naukowej i natury refleksyjnościZastosowanie dobrej praktyki etycznej w całym procesie badawczym... [-]

Magister nauk społecznych (polityka społeczna i praca socjalna)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Przede wszystkim skierowany do studentów następstwie ERRS finansowane Pathway na doktorat, to oczywiście mogą być również odpowiednie, jeśli zamierzają ubiegać się o 3 fundusze ESRC (na pokrycie doktorat) lub są zainteresowane rozwojem szerokiego zakresu nauk społecznych umiejętności badawczych. Przygotuje również do stanowisk badawczych w akademickich, dobrowolnych, prywatnych i trzecich sektorach. [+]

Wymagania wstępne2.1 (lub międzynarodowy odpowiednik) w odpowiednim temacie z dziedziny sztuki, nauk humanistycznych lub społecznychIELTS7.0 (nie mniej niż 6.0 w dowolnym elemencie) Jeśli te oceny nie są spełnione, dostępne są kursy przygotowawcze języka angielskiegoZapewniając szeroko zakrojone szkolenia z zakresu badań w dziedzinie nauk społecznych, kurs ten przygotuje umiejętności potrzebne do zarządzania udaną karierą badawczą i przyczyni się do rozwoju społeczeństwa na wiele sposobów.

Jest to część Midlands Graduate School ESRC doktorantka, która uznaje znaczenie wniesienia najnowszej wiedzy eksperckiej do serca studiów doktoranckich.

Podstawowe moduły zapewniają kompleksową podstawę do przejścia do zaawansowanych szkoleń w zakresie metod badawczych. Będziesz mógł podjąć zaawansowane szkolenia w zakresie tematycznym w naszych obszarach wiedzy, oferując szeroki zakres możliwości pogłębienia i poszerzenia umiejętności.... [-]


Magister nauk społecznych (socjologia)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Podstawowe moduły zapewniają kompleksową podstawę do przejścia do zaawansowanych szkoleń w zakresie metod badawczych. Będziesz mógł podjąć zaawansowane szkolenia w zakresie tematycznym w naszych obszarach wiedzy, oferując szeroki zakres możliwości pogłębienia i poszerzenia umiejętności. [+]

Wymagania wstępne2.1 (lub międzynarodowy odpowiednik) w odpowiednim temacie z dziedziny sztuki, nauk humanistycznych lub społecznychIELTS7.0 (nie mniej niż 6.0 w dowolnym elemencie) Jeśli te oceny nie są spełnione, dostępne są kursy przygotowawcze języka angielskiegoZapewniając szeroko zakrojone szkolenia z zakresu badań w dziedzinie nauk społecznych, kurs ten przygotuje umiejętności potrzebne do zarządzania udaną karierą badawczą i przyczyni się do rozwoju społeczeństwa na wiele sposobów.

Jest to część Midlands Graduate School ESRC doktorantka, która uznaje znaczenie wniesienia najnowszej wiedzy eksperckiej do serca studiów doktoranckich.

Podstawowe moduły zapewniają kompleksową podstawę do przejścia do zaawansowanych szkoleń w zakresie metod badawczych. Będziesz mógł podjąć zaawansowane szkolenia w zakresie tematycznym w naszych obszarach wiedzy, oferując szeroki zakres możliwości pogłębienia i poszerzenia umiejętności.... [-]


MA Governance and Political Development

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Wprowadzając Cię w różnorodne systemy polityczne i rozwijające się na całym świecie, kurs ten obejmuje możliwość spędzenia semestru na studiowaniu za granicą. [+]

Przegląd

Wprowadzając Cię w różnorodne systemy polityczne i rozwijające się na całym świecie, kurs ten obejmuje możliwość spędzenia semestru na studiowaniu za granicą.

Skorzystasz z naszych mocnych stron w polityce porównawczej, w szczególności w polityce azjatyckiej i chińskiej, i rozwiniesz umiejętności wymagane do lepszego zrozumienia odmian współczesnego zarządzania.

Ten kurs łączy się z wieloma wiodącymi ośrodkami badawczymi:

Asia Research InstituteNottingham Interdyscyplinarne Centrum Badań Ekonomicznych i PolitycznychMetody i Instytut danych

Jest on oferowany przez ponad rok w pełnym wymiarze godzin, w całości w Nottingham lub dwa lata w pełnym wymiarze godzin, z semestrem drugiego roku w Europie, Chinach lub Malezji. Pozwala to bezpośrednio przeżyć porównawczą metodę nauki w różnych instytucjach i życiu w różnych krajach.... [-]


MA Learning, technologia i edukacja

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Jeśli jesteś zaangażowany w ulepszanie nauczania i uczenia się, ten kurs może pomóc ci zrozumieć warunki skutecznej nauki i odkryć, w jaki sposób mogą pomóc nowe technologie. [+]

Przegląd

Ten podyplomowy program analizuje wykorzystanie technologii cyfrowych w edukacji oraz sposoby ich wykorzystania do poprawy uczenia się. Oferujemy również MA Learning, Technology and Education (online)

Pomoże Ci zrozumieć, w jaki sposób oparte na dowodach teorie uczenia się mogą informować o projektowaniu i stosowaniu innowacyjnych technologii uczenia się w twojej praktyce.

Ten kurs jest oferowany przez Learning Sciences Research Institute (LSRI) w School of Education. Nauki ścisłe czerpią z psychologii, informatyki i edukacji. Zapewnia unikalną perspektywę teorii, które stanowią podstawę skutecznego uczenia się, nauczania i innowacji w szybko rozwijającym się cyfrowym świecie nowych technologii.... [-]


MA Międzynarodowe bezpieczeństwo i terroryzm

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Ten innowacyjny kurs zapewnia ramy dla szczegółowego badania międzynarodowego bezpieczeństwa i terroryzmu. [+]

Przegląd

Ten innowacyjny kurs zapewnia ramy dla szczegółowego badania międzynarodowego bezpieczeństwa i terroryzmu.

Bezpieczeństwo i bezpieczeństwo zawsze były w centrum ludzkiej kondycji. Zrozumienie bezpieczeństwa polega nie tylko na badaniu tego, co sprawia, że ​​czujemy się bezpiecznie, ale także na tym, co uważamy za zagrożenie.

W obecnym środowisku międzynarodowym, wraz z gwałtownym wzrostem międzynarodowego terroryzmu i konfliktów w Syrii i na Ukrainie, kurs ten oferuje możliwość dogłębnych badań i analiz.

Prowadzone przez międzynarodowych ekspertów bezpieczeństwa i terroryzmu, ten kurs wprowadzi Cię do niektórych głównych szkół myślenia w ramach dyscypliny, w tym realizmu, liberalizmu i teorii krytycznej.... [-]


MA Nauczanie języka angielskiego dla osób posługujących się innymi językami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Ten kurs rozwinie twoje krytyczne zrozumienie ostatnich zmian w teorii i praktyce TESOL i pobudzi cię do odzwierciedlenia własnego nauczania. [+]

Przegląd

Zaprojektowany, aby rozwinąć twoje krytyczne zrozumienie ostatnich zmian w teorii i praktyce TESOL, ten kurs zmotywuje cię do refleksji nad własnym nauczaniem. Jest to również oferowane jako internetowe szkolenie MA na odległość

Ten kurs jest odpowiedni, jeśli obecnie lub zamierzasz uczyć języka angielskiego dla osób posługujących się innymi językami, chętnie bazując na swojej obecnej wiedzy i doświadczeniu, dążąc do poprawy swoich perspektyw zawodowych lub zainteresowanych badaniem własnych praktyk / kontekstów nauczania.

Przygotuje cię do prowadzenia niezależnych badań w zakresie nauczania i uczenia się oraz zapewnia Pathway do studiów doktoranckich. Spotkacie się z ekspertami z zakresu nauczania języka angielskiego, będącymi główną gałęzią lingwistyki stosowanej, którzy mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu na tym poziomie i którzy są zaangażowani w zapewnianie najlepszej jakości studiów.... [-]


MA Nauczanie języka chińskiego dla mówców innych języków

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Ten kurs jest bardzo istotny, jeśli obecnie lub chcesz uczyć języka chińskiego dla osób posługujących się innymi językami. [+]

Przegląd

Ten kurs jest odpowiedni, jeśli szukasz drogi do rozwoju kariery w szybko rozwijającej się dziedzinie edukacji w języku chińskim w Wielkiej Brytanii lub na całym świecie.

Jest to również dla obecnych nauczycieli języka chińskiego, którzy chcą czerpać wiedzę i doświadczenie, a także dla nauczycieli innych przedmiotów, którzy chcą się przenieść na ten obszar, a także dla osób zainteresowanych kształceniem, zarządzaniem lub szkoleniem nauczycieli zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie.

Nasze nauczanie jest oparte na wiodących badaniach i oferujemy opcjonalne moduły, które odzwierciedlają najnowsze osiągnięcia w dziedzinie językoznawstwa i edukacji nauczycieli języków obcych. Będziesz uczyć się w nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie środowisku edukacyjnym w ramach różnorodnej i tętniącej życiem społeczności uczącej się drugiej i obcej edukacji językowej, podstawowej, średniej i wyższej.... [-]


MA Person-Centered Experiential Counselling and Psychotherapy Practice

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Elastyczny i obejmujący wszystkie obszary praktyki, ten kurs przygotowuje cię do pracy jako skoncentrowane na osobie doświadczenie doradcze i psychoterapeuty. [+]

Przegląd

Elastyczny i obejmujący wszystkie obszary praktyki, ten kurs przygotowuje cię do pracy jako skoncentrowane na osobie doświadczenie doradcze i psychoterapeuty.

Dołączysz do różnorodnej i profesjonalnej społeczności, która w swoim sercu skupia się na doświadczeniu skoncentrowanym na osobie . Jako zespół dysponujemy wyjątkową mieszanką praktycznych doświadczeń i środowisk akademickich.

Na tym kursie będziesz:

uczyć się i rozwijać terapię empiryczną skoncentrowaną na osobiekreatywnie angażować się w problemy we współczesnym społeczeństwiewybierz między dwoma specjalistycznymi Pathways :poradnictwo dla dorosłych w całym okresie życiaporadnictwo dla dzieci i młodzieżybyć częścią dynamicznej społeczności doradczej i psychoterapeutycznejmasz szansę dołączyć do naszej kliniki badawczejstudiować na światowej klasy uniwersytecie w nagradzanym, zrównoważonym środowisku... [-]

MA Polityka i współczesna historia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Ten kurs ma wyraźnie historyczny zakres, skupiając się w szczególności na rzeczach z żywej pamięci, odzwierciedlając rozległe zainteresowanie współczesną historią po zakończeniu zimnej wojny. [+]

Przegląd

Odzwierciedlając rosnące zainteresowanie współczesną historią po zakończeniu zimnej wojny, kurs ten ma wyraźnie historyczny zakres, ze szczególnym uwzględnieniem zdarzeń w żywej pamięci.

To odnosi się do rywalizujących ze sobą podejść do ostatnich wydarzeń, które ukształtowały twoje własne życie i życie ludzi wokół ciebie.

Nottingham ma jedną z największych akademików skupionych na historii współczesnej w Wielkiej Brytanii. Personel w School of Politics and International Relations aktywnie angażuje się w te badania i dołączyli do nich eksperci w School of American and Canadian Studies, Department of History oraz Department of Theology and Religious Studies.... [-]


MA Praca socjalna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Dzięki znacznemu wkładowi doświadczonych pracowników socjalnych i użytkowników usług kurs ten łączy w sobie uczenie się uniwersyteckie i praktykę i jest regulowany przez Radę ds. Opieki Zdrowotnej i Opieki. [+]

Przegląd

Ten kurs zapewni ci dokładne przygotowanie do satysfakcjonującej kariery zawodowej jako pracownika socjalnego.

Rola pracownika socjalnego jest pozycją przywileju, która pozwala współpracować z ludźmi, którzy potrzebują twojej pomocy i umożliwiać im przekształcenie ich życia. Dlatego wymaga to edukacji w zakresie pracy socjalnej na najwyższym poziomie, aby upewnić się, że jesteś w pełni przygotowany do zarejestrowania się i wykonywania zawodu po ukończeniu szkoły.

Jako członek D2N2 Teaching Partnership przyczyniamy się do stworzenia akademii doskonałości społecznej pracy, zapewniającej całościowe podejście, które nie tylko zapewnia podstawową, szeroką, praktyczną umiejętność, ale także rozwija głębsze akademickie uczenie się, które utworzy podstawa twojej praktyki.... [-]


MA Przywództwo edukacyjne i zarządzanie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

University of Nottingham School of Education ma wyjątkową międzynarodową reputację w zakresie jakości nauczania i badań w zakresie przywództwa i zarządzania edukacją. Jego pracownicy są światowymi liderami w tej dziedzinie i wszyscy zajmują się nauczaniem i badaniami. Flagowy program Szkoły, The MA Educational Leadership and Management jest przeznaczony dla osób, które mają doświadczenie w pracy w szkołach i na uczelniach ... [+]

Przegląd

Ten kurs jest idealny, jeśli chcesz lepiej zrozumieć, w jaki sposób przywództwo edukacyjne wpływa na doświadczenia pracowników i studentów. Oferujemy również MA Educational Leadership and Management (Distance Learning).

Przeznaczony jest dla osób, które mają doświadczenie w pracy w szkołach, uczelniach, uniwersytetach i innych instytucjach edukacyjnych, a także tych, którzy mają akademickie zainteresowanie studiowaniem przywództwa i zarządzania edukacją.

Opierając się na brytyjskich i międzynarodowych badaniach, z których znaczna część została przeprowadzona przez tych, którzy uczą na kursie, stara się:

poprawić zrozumienie praktyk przywódczych, zarówno w kraju, jak i na świecie, w kontekście społecznym, kulturowym, politycznym i politycznymwzmocnić znajomość przywództwa i zarządzania zmianamiwykorzystać istniejącą i rozwijającą się międzynarodową wiedzę naukową na temat przywództwa edukacyjnegozaangażować się w krytyczne omówienie szeregu praktyk w zakresie przywództwa i zarządzania innymi dorosłymi w organizacjachumożliwić głębsze zrozumienie Twojej organizacji i środowiska, w którym działaszpromuj rozwój Ciebie, Twoich współpracowników i Twojej organizacji... [-]

MA Stosunki międzynarodowe

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Ten kurs jest uznanym na arenie międzynarodowej programem studiów, który zapewni ci solidne podstawy w filozoficznych i praktycznych aspektach międzynarodowej analizy politycznej. [+]

Przegląd

Ten kurs zapewni ci solidne podstawy w filozoficznych i praktycznych aspektach międzynarodowej analizy politycznej.

Zostaniecie zapoznani z kluczowymi pojęciami, takimi jak władza, agencja, państwo, społeczeństwo i porządek międzynarodowy. Ten kurs może być dostosowany do Twoich zainteresowań i aspiracji zawodowych poprzez szeroki zakres opcjonalnych modułów.

Nauczanie jest oparte na zainteresowaniach naukowych naszych pracowników akademickich, którzy są ugruntowanymi liderami w dziedzinie stosunków międzynarodowych, obejmując:

dyplomacja na Bliskim Wschodzie iw Azjiglobalne społeczeństwo obywatelskie i globalna sprawiedliwośćglobalizacjabezpieczeństwo ludzkie i humanitaryzmwywiad i bezpieczeństwo narodowemiędzynarodowe prawa człowieka i zbrodnie wojennemiędzynarodowa ekonomia politycznateoria stosunków międzynarodowychsprawiedliwość poza granicamiterroryzm, wojna partyzancka i konflikt o niskiej intensywnościPolityka zagraniczna i bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych... [-]

MA Trauma Studies

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2020 Wielka Brytania Nottingham

Zapewniając możliwość zrozumienia natury traumy psychologicznej, kurs ten oferuje bogatą, różnorodną podstawę do pracy w dziedzinie traumy dla szerokiej gamy dyscyplin zawodowych. [+]

Przegląd

Zapewniając możliwość zrozumienia natury traumy psychologicznej, kurs ten oferuje bogatą, różnorodną podstawę do pracy w dziedzinie traumy dla szerokiej gamy dyscyplin zawodowych.

Uraz psychiczny dotyka prawie wszystkich w pewnym momencie ich życia, czy to przez utratę, wypadek czy chorobę. Profesjonaliści z różnych środowisk pracują z ludźmi z traumą.

Ten kurs jest idealny, jeśli szukasz lub już pracujesz w poradnictwie, psychoterapii, psychologii, pracy socjalnej, policji / kuratorium / zakładzie karnym, edukacji, organizacjach pozarządowych lub jako personel służb ratowniczych.... [-]


Międzynarodowa polityka społeczna MA / PGDip

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 9 - 24 miesięcy September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Ten kurs wyposaża cię w umiejętności pozwalające zrozumieć nowe wyzwania naszego coraz bardziej współzależnego świata. [+]

Przegląd

Ten kurs wyposaża cię w umiejętności pozwalające zrozumieć nowe wyzwania naszego coraz bardziej współzależnego świata.

Nie można już dłużej badać narodowych polityk społecznych. Globalne połączenia międzysystemowe mnożą się i intensyfikują w wielu dziedzinach, w tym w gospodarce, polityce i środowisku naturalnym. Kurs ten stanowi wprowadzenie do porównawczej polityki społecznej i ostatnich zmian w reformach opieki społecznej z całego świata.

Polityka społeczna dotyczy następujących kwestii:

Jak możemy stworzyć dobre społeczeństwo?Ile pieniędzy powinniśmy wydać na usługi socjalne?Czy obecny rozkład dochodów i bogactwa jest społecznie sprawiedliwy?Czy należy pobierać indywidualne opłaty za korzystanie z usług opieki społecznej?Czy wolne rynki i motywy zysku powinny odgrywać główną rolę w świadczeniu usług?Jakie są przyczyny i konsekwencje ubóstwa?... [-]

Polityka publiczna MA / PGDip

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 9 - 24 miesięcy September 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Koncentruje się na krytycznych kwestiach i kluczowych wydarzeniach związanych z polityką publiczną, w tym kursie analizuje się globalizację, europeizację, zarządzanie i ocenę polityki. [+]

Przegląd

Koncentruje się na krytycznych kwestiach i kluczowych wydarzeniach związanych z polityką publiczną, w tym kursie analizuje się globalizację, europeizację, zarządzanie oraz analizę i ocenę polityki.

Dzięki aktualnym wydarzeniom na całym świecie jest to jeden z najbardziej ekscytujących okresów, w których można studiować sektor publiczny, zarządzanie i rząd oraz dostarczanie usług w celu zaspokojenia potrzeb ludzi. Będziesz miał możliwość studiowania rozwoju, wdrażania i oceny polityki w szerokim zakresie sektorów polityki (takich jak zdrowie, żywność, edukacja) i krajów.

Naszym celem jest dostarczenie umiejętności, wiedzy i narzędzi pozwalających zrozumieć świat polityki publicznej i zarządzania, aby móc krytycznie analizować sytuacje i problemy i wykorzystywać je do ulepszania praktyki.... [-]


MSc

Magister bankowości i finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Akredytowany przez Chartered Banker Institute jako Centrum Doskonałości, kurs ten oferuje najnowszą wiedzę na temat bankowości, rynków finansowych i ryzyka w sektorze finansowym. [+]

Przegląd

Kurs ten, akredytowany przez Chartered Banker Institute, ma na celu przedstawienie najnowszej wiedzy na temat bankowości, rynków finansowych i ryzyka w sektorze finansowym.

Badania Business School zostały nagrodzone tytułem Centre of Excellence przez Chartered Banker Institute (CBI). Na tym kursie dołączyli do ciebie wiodący eksperci branżowi, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami ze świata finansów.

Ten kurs jest idealny dla osób, które chcą rozpocząć karierę w dziale rynków finansowych w międzynarodowym banku, zanim przejdą na kierownicze stanowisko wysokiego szczebla.

Umożliwi ci to rozwijanie umiejętności analizy instytucji i instrumentów finansowych, rynków, wymagań konsumentów i konkurencji oraz zapewni podstawy teoretyczne i koncepcyjne w zakresie bieżących koncepcji i technik bankowości, polityki, ekonomii i zarządzania ryzykiem oraz powiązanych obszarów.... [-]


Magister biznesu i zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Na tym kursie zarządzanie zostaje przywrócone do życia jako dynamiczna i ważna dziedzina wiedzy biznesowej w nowoczesnych organizacjach. [+]

Przegląd

Na tym kursie zarządzanie zostaje przywrócone do życia jako dynamiczna i ważna dziedzina wiedzy biznesowej w nowoczesnych organizacjach.

Nasze nauczanie jest praktycznie ukierunkowane i oparte na najnowszych ideach i zasadach w naukach o zarządzaniu. Współpracujemy z wybitnymi organizacjami i przemysłem, aby zapewnić, że nauczanie pozostaje istotne dla pracodawców.

Kurs jest elastyczny i zapewnia możliwość dostosowania go do Twoich potrzeb i zainteresowań związanych z karierą, rozwijając wszelkie istotne doświadczenia, które już posiadasz w biznesie i zarządzaniu. Zapewnia teoretycznie uzasadnione omówienie kluczowych pojęć koncepcyjnych i praktycznych w szerokim zakresie dyscyplin biznesowych i zarządzania. Ma na celu rozwój umiejętności biznesowych i umiejętności zarządzania, które są poszukiwane przez pracodawców.... [-]


Magister Ekonomia behawioralna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Ekonomia behawioralna to szybko rozwijająca się dziedzina, badająca czynniki ludzkie i społeczne wpływające na decyzje podejmowane przez konsumentów, kredytobiorców i inwestorów. [+]

Przegląd

Ekonomia behawioralna to szybko rozwijająca się dziedzina, badająca czynniki ludzkie i społeczne wpływające na decyzje podejmowane przez konsumentów, kredytobiorców i inwestorów.

Nasze ukierunkowane na badania podejście do nauczania gwarantuje wymagające doświadczenie, zapewniając umiejętności potrzebne do rozwoju zawodowego ekonomisty lub naukowca akademickiego.

Po zakończeniu tego kursu będziesz w stanie czytać i rozumieć aktualne i klasyczne prace badawcze z zakresu ekonomii behawioralnej i otrzymasz indywidualne wskazówki, dzięki którym ukończysz swój pierwszy projekt lub eksperymentalny projekt badawczy.

Treść tego kursu została podana przez wiodące na świecie badania Centrum Badań Decyzji i Ekonomii Eksperymentalnej (CeDEx) . Dowiesz się o metodach eksperymentalnych stosowanych przez naszych badaczy i korzystasz z naszego laboratorium komputerowego do przeprowadzania eksperymentów ekonomicznych. Zostaniesz również zaproszony do udziału w warsztatach i seminariach prowadzonych przez centrum, w których biorą udział głośniki z całego świata.... [-]


Magister Ekonomiczny rozwój i analiza polityki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Ten kurs bada aktualne teorie, problemy i dowody w polityce gospodarczej, jak stosowane do krajów rozwijających się. [+]

Przegląd

Jest idealny, jeśli masz szczególne zainteresowanie rozwojem i chcesz zastosować zaawansowaną wiedzę ekonomiczną w praktycznych i politycznych kwestiach.

Zapozna cię z szeroką gamą technik analizy polityki rozwoju i polityki przeglądowej oraz praktyki w wielu najważniejszych dziedzinach polityki gospodarczej w krajach rozwijających się. Podstawowe moduły zapewniają solidne podstawy ekonomiczne, a wyspecjalizowane moduły dają możliwość zajęcia się aktualnymi teoriami, problemami i dowodami w polityce gospodarczej.

Treść tego kursu jest pod wpływem Centrum Badań w Rozwoju Gospodarczym i Handlu Międzynarodowego (CREDIT) , wyposażając cię w wiedzę i zastosowanie technik analizy polityki gospodarczej w krajach rozwijających się.... [-]


Magister ekonomii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Kurs zawiera narzędzia techniczne niezbędne do zrozumienia i opracowania modeli mikroekonomicznych i makroekonomicznych przy jednoczesnym budowaniu wszechstronnej wiedzy o technikach ekonometrycznych. [+]

Przegląd

Kurs zapewnia narzędzia techniczne niezbędne do zrozumienia i opracowania modeli mikroekonomicznych i makroekonomicznych, przy jednoczesnym budowaniu wszechstronnej wiedzy o technikach ekonometrycznych.

To wystawia cię na współczesne myślenie ekonomiczne i maksymalizuje zakres specjalistycznych tematów ekonomii, które są dostępne do nauki.

Pod koniec kursu będziesz w stanie czytać i rozumieć aktualne i klasyczne prace naukowe z zakresu ekonomii. Twoja wiedza teoretyczna wspierana jest praktycznymi szkoleniami z użytkowania, prezentacji i interpretacji danych ekonomicznych, w tym eksploracji różnych zaawansowanych pakietów oprogramowania ekonometrycznego.... [-]


Magister ekonomii i ekonometrii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Kurs ten zapewnia solidne podstawy we współczesnej teorii ekonometrycznej oraz wiedzę fachową w zakresie zastosowania tej teorii do analizy danych ekonomicznych. [+]

Przegląd

Kurs ten zapewnia solidne podstawy we współczesnej teorii ekonometrycznej oraz wiedzę fachową w zakresie zastosowania tej teorii do analizy danych ekonomicznych.

Został zaprojektowany w celu przeszkolenia użytkownika w zakresie metod analitycznych i ilościowych w badaniu problemów ekonomicznych, zapewniając szkolenia badawcze na poziomie niezbędnym do przejścia na doktorat.

Nasze oparte na badaniach podejście do nauczania gwarantuje ekscytujące i wymagające doświadczenie, zapewniając umiejętności potrzebne do rozwoju jako profesjonalny ekonomista lub naukowiec akademicki.

Program jest pod wpływem pracy akademików w Granger Center for Econometrics serii czasowych, w tym laureata Nagrody Nobla i absolwenta Nottingham, Sir Clive Granger. Centrum powstało w 2006 roku w celu rozwoju i dystrybucji badań zarówno w zakresie teoretycznych, jak i stosowanych szeregów czasowych analiz ekonometrycznych, w tym metod danych panelowych.... [-]


Magister ekonomii i ekonomii międzynarodowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Kurs koncentruje się na międzynarodowej ekonomii, zapewniając jednocześnie solidne podstawy do stosowania metod analitycznych i ilościowych w badaniu problemów gospodarczych. [+]

Przegląd

Kurs koncentruje się na międzynarodowej ekonomii, zapewniając jednocześnie solidne podstawy w wykorzystaniu metod analitycznych i ilościowych w badaniu problemów gospodarczych.

Wpływają na to prace Centrum Naukowego Globalizacji i Polityki Gospodarczej (GEP) w Nottingham , które jest jedną z wiodących europejskich grup badawczych badających przyczyny i konsekwencje globalizacji. Jego naukowcy doradzali Skarbowi Państwa, Bankowi Światowemu i Światowej Organizacji Handlu.

Ten kurs ma na celu zapewnienie szkolenia w zakresie badań na poziomie wymaganym do przejścia na studia doktoranckie. Dzięki wyspecjalizowanym modułom z zakresu międzynarodowej makroekonomii i teorii handlu międzynarodowego nauczymy się stosować i rozwijać umiejętności analityczne i ilościowe opracowane na kursach podstawowych oraz wybierać dalsze opcje w obszarach, które wzmocnią te umiejętności w zakresie analizy międzynarodowych problemów gospodarczych.... [-]


Magister ekonomii i ekonomii rozwoju

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Kurs ten omawia teorie, zagadnienia i dowody w analizie ekonomicznej, stosowane w krajach rozwijających się. [+]

Przegląd

Kurs ten omawia teorie, zagadnienia i dowody w analizie ekonomicznej, stosowane w krajach rozwijających się.

Jest informowany przez nowatorskich prac naukowców związanych z Centrum Badań w Rozwoju Gospodarczym i Handlu Międzynarodowego (CREDIT) . Centrum koncentruje się na badaniach dla członków Szkoły Głównej Handlowej i innych instytucji badawczych, a ich główne interesy to kwestie ekonomiczne dotyczące krajów rozwijających się, takich jak Afryka.

Po zakończeniu tego kursu będziesz w stanie czytać i rozumieć aktualne i klasyczne artykuły naukowe z dziedziny ekonomii i ekonomii rozwoju, i otrzymasz indywidualne wskazówki, które umożliwią ci ukończenie pierwszego projektu badań behawioralnych lub eksperyment.... [-]


Magister ekonomii i ekonomiki finansowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Kurs omawia aktualne teorie, zapewniając szkolenia badawcze oraz podstawowe umiejętności i techniki potrzebne do prac analitycznych na rynkach finansowych. [+]

Przegląd

Kurs ten analizuje obecne teorie, zapewniając szkolenia badawcze oraz podstawowe umiejętności i techniki potrzebne do prac analitycznych na rynkach finansowych.

Ostatnie dwie dekady przyniosły dramatyczną zmianę w ekonomicznej teorii rynków finansowych. Na kurs wpływają prace naukowców z Centrum Finansów, Kredytu i Makroekonomii (CFCM) , który koncentruje się na zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem rynków finansowych, zadłużeniem gospodarstw domowych i finansowaniem przedsiębiorstw. Analizuje również mechanizmy transmisji polityki pieniężnej za pomocą kanałów kredytowych, szczególnie gdy kredyt jest ograniczony.

Opierając się na głównym module teorii ekonomii, kurs ten oferuje specjalistyczne moduły dotyczące ekonomii finansowej i ekonometrii finansowej. Istnieje również możliwość wyboru modułów w procesie podejmowania decyzji w ramach Ryzyka i niepewności, Opcje i Rynki kontraktów terminowych oraz Finansowanie behawioralne.... [-]


Magister ekonomii polityki monetarnej i finansowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Kurs ten jest prowadzony przez ekonomistów z dużym doświadczeniem w pracy z bankami centralnymi, regulatorami i innymi instytucjami finansowymi. [+]

Przegląd

Kurs ten jest prowadzony przez ekonomistów z dużym doświadczeniem w pracy z bankami centralnymi, regulatorami i innymi instytucjami finansowymi.

Jest przeznaczony dla osób zamierzających przygotować się do aktywnej kariery w banku centralnym lub urzędzie regulacji nadzorującym rynki i instytucje finansowe lub chcących zdobyć doświadczenie tych instytucji przed rozpoczęciem pracy w sektorze finansowym. Zapewnia odpowiednie przygotowanie do pracy w charakterze ekonomisty, nadzorcy lub regulatora w bankach komercyjnych i inwestycyjnych, agencjach ratingowych, towarzystwach emerytalnych i ubezpieczycielach, a także w sektorze publicznym.

W przeciwieństwie do typowego mgr ekonomii, kurs ten obejmuje podstawowe moduły zachowań konsumenckich i firmowych oraz makroekonomiczny kontekst tworzenia polityki. Zapewnia wprowadzenie do polityki pieniężnej i polityki finansowej oraz praktyczne moduły analizy danych z aplikacjami właściwymi dla instytucji monetarnych i finansowych.... [-]


Magister International Business

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Zaprojektowany dla absolwentów, którzy chcą przejść do biznesu, ten kurs koncentruje się na wszystkich aspektach międzynarodowego biznesu. [+]

Przegląd

Zaprojektowany dla absolwentów, którzy chcą przejść do biznesu, ten kurs koncentruje się na wszystkich aspektach międzynarodowego biznesu.

Będziesz studiować przedmioty w ekonomii zarządzania; zarządzanie ludźmi i firmami; Strategia finansowa i kreatywne rozwiązywanie problemów oraz analizują zmieniające się międzynarodowe środowisko biznesowe w rzeczywistej głębi.

Będziesz mógł dostosować swój kurs do różnych modułów, dzięki czemu możesz skoncentrować się na swoich aspiracjach zawodowych. Ponadto otrzymasz rygorystyczne uzasadnienie metod badawczych i podejmiesz dysertację, która pozwoli ci wykorzystać zdobytą wiedzę i zrozumienie i wykorzystać ją jako trampolinę do swojej kariery.... [-]


Magister inżynierii przemysłowej i zarządzania operacyjnego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Kurs omawia decyzje podejmowane w celu rozwiązania problemów zarządzania w biznesie, przemyśle i sektorze publicznym, ze szczególnym uwzględnieniem inżynierii przemysłowej. [+]

Przegląd

Kurs omawia decyzje podejmowane w celu rozwiązania problemów zarządzania w biznesie, przemyśle i sektorze publicznym, ze szczególnym uwzględnieniem inżynierii przemysłowej.

Każdy z naszych ściśle powiązanych kursów zarządzania operacjami będzie dla Ciebie odpowiedni, jeśli masz umiejętności jakościowe i ilościowe i chcesz rozpocząć karierę w zarządzaniu operacjami:

Mgr inżynierii przemysłowej i zarządzania operacyjnegoSystemy Informatyczne i Zarządzanie Operacyjne MgrLogistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw MgrMgr zarządzania łańcuchem dostaw i operacjami

Analizują decyzje podjęte w celu rozwiązania problemów zarządzania w biznesie, przemyśle i sektorze publicznym. Analizują metody, modele i techniki stosowane w celu rozwiązania problemów organizacyjnych.... [-]


Magister międzynarodowego zarządzania turystyką i marketingu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Ten kurs rozwinie twoje zrozumienie organizacji turystycznych, ich zarządzania i marketingu oraz zmieniającego się międzynarodowego środowiska zewnętrznego, w którym działają. [+]

Wymagania wstępne2: 1 (lub międzynarodowy odpowiednik) w każdej dyscyplinie, w tym w biznesie i zarządzaniuInne wymaganiaOsobiste zestawienie i lista modułów badanych w ostatnim roku (dla kandydatów, którzy nie ukończyli jeszcze studiów licencjackich)IELTS6.5 (nie mniej niż 6.0 w dowolnym elemencie) Jeśli te oceny nie są spełnione, dostępne są kursy przygotowawcze języka angielskiegoTen kurs rozwinie twoje zrozumienie organizacji turystycznych, ich zarządzania i marketingu oraz zmieniającego się międzynarodowego środowiska zewnętrznego, w którym działają.

Będziesz studiować podstawowe aspekty międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem i marketingu, w połączeniu z podstawowymi modułami w kluczowych kwestiach dotyczących struktury i organizacji turystyki oraz międzynarodowego środowiska biznesowego. Będziesz także w stanie dostosować swoje studia, wybierając z wielu modułów marketingu lub zarządzania biznesem w drugim semestrze.... [-]


Magister przedsiębiorczości, innowacji i zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w biznesie, niezależnie od tego, czy jest to firma wielonarodowa, prowadzisz własną firmę, czy jesteś konsultantem biznesowym lub analitykiem, ten kurs jest przeznaczony dla Ciebie. [+]

KwalifikacjaMagister przedsiębiorczości, innowacji i zarządzaniaWymagania wstępne2.1 (lub międzynarodowy odpowiednik) w dowolnej dyscyplinieInne wymaganiaOsobiste zestawienie i lista modułów badanych w ostatnim roku (dla kandydatów, którzy nie ukończyli jeszcze studiów licencjackich)IELTS 6.5 (nie mniej niż 6.0 w dowolnym elemencie) Jeśli te oceny nie są spełnione, dostępne są kursy przygotowawcze języka angielskiegoJeśli jesteś zainteresowany pracą w biznesie, niezależnie od tego, czy jest to firma wielonarodowa, prowadzisz własną firmę, czy jesteś konsultantem biznesowym lub analitykiem, ten kurs jest przeznaczony dla Ciebie.

Weźmiesz nasz moduł pomysłowości, w którym zastanowisz się, jak rozwiązywać problemy, myśląc inaczej, a także biorąc moduły w wiodącym rozwoju przedsiębiorczości, rozpoczynając nowe przedsięwzięcia i kreatywność przedsiębiorczości.... [-]


Magister rachunkowości i finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Ten specjalistyczny kurs zapewnia najnowsze badania i myślenie związane z rachunkowością i finansami. Będziesz studiować przedmiot związany z biznesem jako student, ale masz szczególne zainteresowanie rachunkowością i finansami i chcesz korzystać z posiadanej wiedzy. [+]

Przegląd

Ten specjalistyczny kurs ma na celu poszerzenie wiedzy na temat rachunkowości i finansów poprzez wykorzystanie teorii i zasad rachunkowości.

Będzie ci pasować, jeśli studiujesz przedmiot związany z biznesem jako licencjat i chcesz skoncentrować się na rachunkowości finansowej jako odrębnej ścieżce kariery.

Angażując się w bieżące debaty w terenie, będziesz miał okazję wzbogacić i poszerzyć zrozumienie oraz docenienie ważnych tematów w zakresie rachunkowości i finansów.

Weźmiesz pięć podstawowych modułów przez dwa semestry i letni dysertacji. Opcjonalne moduły pozwalają dopasować stopień do twoich zainteresowań i aspiracji zawodowych.... [-]


Magister systemów informatycznych i zarządzania operacjami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Kurs omawia decyzje podejmowane w celu rozwiązania problemów zarządzania w biznesie, przemyśle i sektorze publicznym, ze szczególnym uwzględnieniem systemów informatycznych. [+]

Przegląd

Kurs omawia decyzje podejmowane w celu rozwiązania problemów zarządzania w biznesie, przemyśle i sektorze publicznym, ze szczególnym uwzględnieniem systemów informatycznych.

Każdy z naszych ściśle powiązanych kursów zarządzania operacjami będzie dla Ciebie odpowiedni, jeśli masz umiejętności jakościowe i ilościowe i chcesz rozpocząć karierę w zarządzaniu operacjami:

Mgr inżynierii przemysłowej i zarządzania operacyjnegoSystemy Informatyczne i Zarządzanie Operacyjne MgrLogistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw MgrMgr zarządzania łańcuchem dostaw i operacjami

Analizują decyzje podjęte w celu rozwiązania problemów zarządzania w biznesie, przemyśle i sektorze publicznym. Analizują metody, modele i techniki stosowane w celu rozwiązania problemów organizacyjnych.... [-]


Magister zarządzania ryzykiem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Na tym kursie pomożemy Ci rozwinąć wiedzę i wiedzę w zakresie analizy ryzyka, ryzyka i społeczeństwa, ryzyka korporacyjnego, ilościowego zarządzania ryzykiem oraz strategicznego wykorzystania ubezpieczeń w zarządzaniu ryzykiem. [+]

Przegląd

Na tym kursie pomożemy Ci rozwinąć wiedzę i wiedzę w zakresie analizy ryzyka, ryzyka i społeczeństwa, ryzyka korporacyjnego, ilościowego zarządzania ryzykiem oraz strategicznego wykorzystania ubezpieczeń w zarządzaniu ryzykiem.

Podejmiesz metody badawcze i dysertację dostosowaną do zarządzania ryzykiem. Ten kurs zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby ustalić ścieżkę kariery do stanowiska Chief Risk Officer w dziedzinie opieki zdrowotnej, lotnictwa, prawa, inżynierii, ropy i gazu, zdrowia i bezpieczeństwa oraz ubezpieczenia.

Jest uznawany przez Chartered Insurance Institute, wiodący na świecie profesjonalny organ ubezpieczeniowy i usług finansowych. Ponadto absolwenci automatycznie stają się członkami stowarzyszonymi Instytutu Zarządzania Ryzykiem.... [-]


Magister zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Jeśli uznasz znaczenie zdobywania wiedzy w zakresie rekrutacji, motywacji, utrzymania i rozwoju ludzi, to kurs zatwierdzony przez CIPD jest przeznaczony dla Ciebie. [+]

Przegląd

Jeśli uznasz znaczenie zdobywania wiedzy w zakresie rekrutacji, motywacji, utrzymania i rozwoju ludzi, to kurs zatwierdzony przez CIPD jest przeznaczony dla Ciebie.

Zyskasz na tym, jeśli chcesz zdobyć umiejętności prowadzenia kariery na wysokim szczeblu, polegającej na zarządzaniu stosunkami pracy w sektorach prywatnym, publicznym lub non-profit, a także na tym, jak najlepiej wykorzystać osoby zatrudnione we własnej firmie .

Wyostrzysz zrozumienie znaczenia właściwego połączenia ludzi z odpowiednimi zestawami umiejętności i kompetencji, znaczenia i roli przywództwa, zarządzania zmianą, rozwoju i utrzymania talentów, wyzwań związanych z zarządzaniem ludźmi w wielokulturowym środowisku i globalne konteksty oraz strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi.... [-]


Magister zarządzania środowiskowego i zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Ten kurs jest przeznaczony do rozwijania liderów środowiskowych, którzy są przygotowani do kierowania i kierowania zmianami w organizacjach, aby sprostać głębokim wyzwaniom środowiskowym naszych czasów. [+]

Wymagania wstępne2: 1 (lub międzynarodowy odpowiednik) w odpowiedniej dyscyplinieIELTS6.5 (nie mniej niż 6,0 w każdym elemencie) Jeśli te oceny nie są spełnione, dostępne są kursy przygotowawcze języka angielskiegoTen kurs jest przeznaczony do rozwijania liderów środowiskowych, którzy są przygotowani do kierowania i kierowania zmianami w organizacjach, aby sprostać głębokim wyzwaniom środowiskowym naszych czasów.

Coraz więcej osób uważa, że ​​sprostanie wyzwaniom związanym ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem wymaga unikalnego połączenia podstawowej wiedzy, praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów i kompetencji interpersonalnych. Wszystkie te istotne elementy są zintegrowane z tym programem, a to charakterystyczne holistyczne podejście zapewni ci zestaw umiejętności krytycznych dla sukcesu w tej dziedzinie.... [-]


Marketing mgr

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Ten kurs pozwoli Ci lepiej zrozumieć kluczowe obszary zachowań i konsumpcji konsumentów, zarządzania marketingowego, strategii, analiz i marketingu krytycznego. [+]

Przegląd

Ten kurs pozwoli Ci lepiej zrozumieć kluczowe obszary zachowań i konsumpcji konsumentów, zarządzania marketingowego, strategii, analiz i marketingu krytycznego.

Będziesz mógł dostosować swoje studia, wybierając spośród szerokiej gamy modułów marketingowych i podejmie specjalny moduł w metodach badawczych dla marketingu.

Ten kurs jest akredytowany przez Chartered Institute of Marketing (CIM), który jest wiodącym profesjonalnym ciałem dla marketerów na całym świecie. Oferujemy studentom możliwość zdobycia dyplomu CIM Professional Marketing oraz studiów magisterskich bez dodatkowych kosztów. Oznacza to, że ukończysz dwie uznane kwalifikacje zawodowe na poziomie międzynarodowym.... [-]


Mgr Łańcuch Dostaw i Zarządzanie Operacjami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Kurs omawia decyzje podejmowane w celu rozwiązania problemów zarządzania w biznesie, przemyśle i sektorze publicznym, z naciskiem na łańcuchy dostaw i operacje. [+]

Przegląd

Każdy z naszych ściśle powiązanych kursów zarządzania operacjami będzie dla Ciebie odpowiedni, jeśli masz umiejętności jakościowe i ilościowe i chcesz rozpocząć karierę w zarządzaniu operacjami:

Mgr inżynierii przemysłowej i zarządzania operacyjnegoSystemy Informatyczne i Zarządzanie Operacyjne MgrLogistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw MgrMgr zarządzania łańcuchem dostaw i operacjami

Analizują decyzje podjęte w celu rozwiązania problemów zarządzania w biznesie, przemyśle i sektorze publicznym. Analizują metody, modele i techniki stosowane w celu rozwiązania problemów organizacyjnych.

Dzięki zintegrowaniu technik zarządzania i technologii, które kontrolują, wyposażą cię w umiejętności analityczne, aby zrozumieć złożoność wyzwań związanych z zarządzaniem operacyjnym w biznesie, a także wspierać kreatywne myślenie w celu generowania potencjalnych rozwiązań.... [-]


MSc Business Analytics

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Czy chcesz nauczyć się, jak przekształcać dane w wiedzę biznesową w supernowoczesnym ośrodku dydaktycznym prowadzonym przez międzynarodowych ekspertów? Czy jesteś zainteresowany odkrywaniem najnowocześniejszych analiz przy użyciu zestawów danych z całego świata, rozwijając umiejętności kariery i doradztwa? [+]

Przegląd

Czy chcesz dowiedzieć się, jak zmienić datę w biznesową wiedzę w najnowocześniejszym ośrodku edukacyjnym prowadzonym przez międzynarodowych ekspertów? Czy jesteś zainteresowany odkrywaniem najnowocześniejszych analiz przy użyciu zestawów danych w świecie rzeczywistym, rozwijając zarówno umiejętności zawodowe, jak i doradcze

Ten kurs został opracowany przez Laboratorium Neo-demograficzne dla Analityki Biznesowej (N-LAB), najnowocześniejsze nauczanie, wizualizację danych i obiekt badawczy w Szkole Biznesu. Jest on oferowany we współpracy z wielonarodowym biznesem, aby zapewnić dokładnie taki zestaw umiejętności, którego szuka.

Oprócz nauki korzystania z narzędzi do dużych zbiorów danych, technik analizy danych i zarządzania projektami analitycznymi, odniesiesz korzyści ze znacznego zaangażowania branży.... [-]


Zarządzanie magisterskie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Nottingham

Kurs ten pomoże kształtować umiejętności przywódcze i zarządcze, wykorzystując innowacje i zmiany, oferując możliwość kreatywnego myślenia i praktycznego zastosowania nowo nabytej wiedzy. [+]

Przegląd

Kurs ten pomoże kształtować umiejętności przywódcze i zarządcze, wykorzystując innowacje i zmiany, oferując możliwość kreatywnego myślenia i praktycznego zastosowania nowo nabytej wiedzy.

Pomoże ci to podążać ścieżką kariery w zarządzaniu na poziomie kierowniczym w różnych dziedzinach. Będziesz zachęcany do pracy w grupach i będą nauczani przez personel i odwiedzających mówców, którzy są liderami w swoich dziedzinach. Kurs rzuci wyzwanie i zainspiruje Cię do odmiennego myślenia o kluczowych dyscyplinach zarządzania.

Zawiera podstawowe moduły zarządzania, ekonomiki biznesu, rachunkowości, przywództwa i kreatywnego rozwiązywania problemów i pozwala dostosować kurs do swoich wymagań poprzez wybór opcjonalnych modułów. Nauczanie obejmuje wykłady, studia przypadków, seminaria oraz indywidualne i grupowe prace projektowe.... [-]


Magisterskie

MPA / PGDip Master of Public Administration

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 9 - 24 miesięcy January 2019 Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Kurs koncentruje się na krytycznych kwestiach i kluczowych wydarzeniach związanych z zarządzaniem publicznym, takich jak przywództwo, strategia i wydajność oraz zarządzanie zasobami ludzkimi. [+]

Przegląd

Kurs koncentruje się na krytycznych kwestiach i kluczowych wydarzeniach związanych z zarządzaniem publicznym, takich jak przywództwo, strategia i wydajność oraz zarządzanie zasobami ludzkimi.

Jest to uznana międzynarodowo kwalifikacja i zapewnia kompetencje i wiedzę do kreatywnego zarządzania w trudnych środowiskach politycznych. Jest odpowiedni dla nowych absolwentów oraz osób z doświadczeniem w zarządzaniu i / lub publicznym lub trzecim sektorze.

Dzięki aktualnym wydarzeniom na całym świecie jest to jeden z najbardziej ekscytujących okresów, w których można studiować sektor publiczny, zarządzanie i rząd oraz dostarczanie usług w celu zaspokojenia potrzeb ludzi.... [-]


Filmy

Achieve it with the Faculty of Social Sciences

360 tour of Nottingham city centre

Kontakt
Adres lokalizacji
Faculty of Social Sciences
Law and Social Sciences Building
University of Nottingham
University Park

Nottingham, England, NG7 2RD GB
Media społecznościowe