Przeczytaj oficjalny opis

Światowej klasy nauczania i badań

Uniwersytet w Lincoln uzyskał złoto w ramy doskonałości dydaktycznej 2017, uznawanej za konsekwentnie wybitne nauczanie, uczenie się i wyniki uczniów. Uniwersytet ma również międzynarodową renomę w zakresie jakości nauczania i badań naukowych, a naukowcy i studenci współpracują nad dużymi projektami w różnych dziedzinach, takimi jak leczenie raka, ochrona wód i technologia niskoemisyjna.

Uniwersytet w Lincoln został wyróżniony przez Agencję ds. Zapewnienia Jakości za podejście do zwiększenia możliwości kształcenia studentów. Lincoln jest zaliczany do 50 najlepszych brytyjskich instytucji zarówno w The Guardian University Guide 2018, jak iw dokumencie The Complete University Guide 2017. Uniwersytet w Lincoln został również nazwany w pierwszej dziesiątce brytyjczyków za satysfakcję studentów ze studiów podyplomowych i międzynarodowych w konkursie Whatuni Student Choice Awards 2017.

Historyczne centrum miasta

Uniwersytet w Lincoln, wielokrotnie nagradzany kampus oferuje nowoczesne centrum studenckie w malowniczej marinie Brayford Pool, gdzie wszystko czego potrzeba znajduje się zarówno w kampusie, jak iw odległości krótkiego spaceru od centrum miasta. Lincoln ma średniowieczny zamek i jest jednym z najlepszych katedr w Europie. Znajduje się w nim galerie, kina, sklepy, restauracje, bary i kluby nocne.

Kluczowe fakty dotyczące uniwersytetu w Lincoln

1. Uniwersytet współpracujący z miastem i całym narodem

 • Uniwersytet zainwestował około 200 milionów funtów w oszałamiający Brayford Pool Campus, który przekształcił ośrodek w centrum Brownfield, ożywił obszar i przyciągnął inwestycje z sektora handlu detalicznego, rekreacji i nieruchomości. W najbliższych latach planujemy zainwestować kolejne 130 milionów funtów w kampusie.
 • Uniwersytet w Lincoln szacuje się na ponad 300 mln funtów dla lokalnej gospodarki, podwojając lokalne tempo wzrostu gospodarczego i stworzy ponad 3000 nowych miejsc pracy.
 • Wielokrotnie nagradzane centrum inkubacyjne firmy, Sparkhouse, wspierało ponad 300 nowych i rozwijających się firm, które mają siedzibę w regionie i utworzyły ponad 450 nowych miejsc pracy.

2. Wspieranie przemysłu brytyjskiego i gospodarki

 • Lincoln jest uznawany za prowadzenie pomyślnych partnerstw z firmą. Zostało to podkreślone w ostatnich recenzjach dotyczących powiązań między przemysłem a środowiskiem akademickim przez Sir Andrew Witty i Sir Tim Wilson.
 • Krajowe Centrum Produkcji Żywności na kampusie Uniwersytetu w Holbeach jest najnowocześniejszym ośrodkiem szkoleniowym, sponsorowanym i aktualizowanym przez wielosegmentowy przemysł spożywczy.
 • Uniwersytet zapewnia naukę pracy dla przemysłu i Ministerstwa Obrony, zwiększając umiejętności pracowników i oszczędzając brytyjskim podatnikom miliony funtów.
 • Lincoln rozpoczął w 1979 roku budowę inżynierii inżynierskiej w Wielkiej Brytanii, we współpracy z firmą Siemens plc. To pionierskie podejście do pracy z pracodawcami zostało docenione przez szereg krajowych nagród i wyróżnień, w tym nagrodę Times Higher Education Award i nagrodę Lord Stafford.
 • Uniwersytet stworzył nowe centrum Lincoln Science and Innovation Park we współpracy z spółką Lincolnshire Co., która jest ośrodkiem inwestycji w sektor nauki i technologii. Flagowy Joseph Banks Laboratories otworzył we wrześniu 2014 r.
 • Znajomość pracowników akademickich i absolwentów Lincoln jest osadzona w krajowych i lokalnych firmach poprzez Partnerski transfer wiedzy.
 • Badania kontraktowe i doradztwo zakupione na Uniwersytecie przez firmy i sektor publiczny w ciągu ostatnich pięciu lat wynoszą prawie 16 milionów funtów.

3. Badania mające realny wpływ na ludzi i społeczeństwo

 • Uniwersytet w Lincoln zajmuje się badaniami w wielu dziedzinach.
 • Ponad połowa (53%) badań przedstawionych przez Uniwersytet do krajowych ram doskonałości w dziedzinie badań 2014 została oceniona jako międzynarodowa lub doskonała na świecie - najwyższe standardy.
 • Akademickie kadry uczelni obejmują ponad 60 profesorów merytorycznych, którzy wspierają rozwijającą się kulturę badawczą i wysokiej jakości doświadczenie studentów.
 • Uniwersytet jest domem dla ponad 40 ośrodków badawczych i grup badawczych zajmujących się tematyką od inżynierii wizji i systemów autonomicznych do ochrony i dziedzictwa kulturowego.
 • Główne projekty badawcze z uniwersyteckich społeczności korzystają z różnorodnych dziedzin: rozwój nowych szczepionek, technologia rolno-spożywcza, obrazowanie medyczne w celu diagnozowania raka, nadzoru antyterrorystycznego, konserwacji zabytków, leczenia bezsenności i rozwoju języka dzieci.
 • Wielodyscyplinarne podejście zapewnia wiele projektów obejmujących ekspertów z różnych szkół wyższych uczelni. Przykładowo, Lincoln Institute for Health łączy wiedzę z zakresu nauk ścisłych w laboratoriach z podstawowymi interwencjami medycznymi.
 • Uniwersytet angażuje się w nauczanie zaangażowane w nauczanie w ramach programu nauczania, dając studentom możliwość studiów doktoranckich i pracowników akademickich w zakresie projektów badawczych dzięki inicjatywie Lincolna jako studenta jako Producent.

4. Bardzo zadowoleni uczniowie

 • Lincoln jest na 11. miejscu w Wielkiej Brytanii zadowoleniem studentów w National Student Survey (NSS) 2016. Ponadto Lincoln znalazł się na pierwszym miejscu w wielu obszarach tematycznych NSS, w tym Zoologii, Transportu i Podróży, Wzornictwa, Biochemii i Nauk o Zwierzętach.
 • Uniwersytet jest zobowiązany do rozwijania przedsiębiorczych absolwentów, a studenci z Lincolna mają dobre perspektywy absolwentów, a wiele osób zaczyna odnosić sukcesy biznesowe. Dziewięćdziesiąt procent naszych ostatnich absolwentów pracowało lub kontynuowało naukę po upływie 6 miesięcy od zakończenia kursu, a blisko trzy czwarte w roli absolwentów [Miejsca nielegalnych imigrantów z Badań Wyższych 2014/15, opublikowane w lipcu 2016].
 • Współpracując z Unią Studencką Uniwersytet Lincolna stale ulepsza doświadczenie studentów

5. Zobowiązanie do doskonałości akademickiej

 • W ostatnim przeglądzie Agencji ds. Zapewnienia Jakości Uniwersytet uzyskał doskonały wynik i został doceniony za innowacyjne sposoby, w jaki daje uczniom głos.
 • Lincoln jest dumny, że uzyskał certyfikat wielu organizacji zawodowych, w tym Rady Pielęgniarskiej i Położniczej, Królewskiego Towarzystwa Farmaceutycznego Wielkiej Brytanii, Rady Dyscypliny Zdrowia, Ogólnej Rady Socjalnej, British Psychological Society, Krajowej Rady Szkolenia Dziennikarzy, Szkolenia Okresowego Rada, Chartered Institute of Environmental Health, Chartered Institute of Personnel and Development, Chartered Instytut Logistyki i Transportu, Towarzystwo Prawnicze, Rada Bar i Instytut Nauk Biomedycznych.

6. Globalne zaangażowanie

 • Na populację studencką Uniwersytetu Lincolna reprezentuje się około 100 różnych narodowości.
 • Uniwersytet współpracuje z największymi uniwersytetami na całym świecie, a Międzynarodowe Centrum Studiów pracuje nad rozszerzeniem zasięgu na całym świecie.
 • University of Lincoln wspiera międzynarodowe firmy i organizacje w swoich potrzebach edukacyjnych, szkoleniowych, badawczych i doradczych.
 • Uczelnia odegrała kluczową rolę w lokalnych, krajowych i międzynarodowych obchodach 800-lecia Magna Carty w 2015 r., W tym utworzeniu 1215.today - nowej nowej platformie cyfrowej sztuki wspieranej przez Arts Council England.

7. Prowadzenie zmian w szkolnictwie wyższym

 • Uniwersytet prowadził projekt pionierskiego krajobrazu uczenia się, aby zaprojektować przestrzenie naukowe przyszłości.
 • Lincoln kierował innowacyjnym projektem Student as Producer, finansowanym przez Akademię Szkolnictwa Wyższego inicjatywą finansowaną w celu zbadania i promowania zaangażowania studentów w badania od momentu rozpoczęcia studiów.
 • Wiceprzewodniczący Lincoln, profesor Mary Stuart, jest Członkiem Rady Fundacji Szkolnictwa Wyższego Anglii i Wiceprzewodniczącej Sojuszu Uniwersyteckiego.

8. Silne skupienie się na społeczności

 • Uniwersytet w Lincoln jest zwolennikiem Lincoln Book Festival, Lincolnshire Business Awards, Lincolnshire Sports Awards i Frequency Festival of Digital Culture.
 • Kampus Brayford oferuje spektakularne sceny artystyczne w Lincoln Performing Arts Center, jednym z największych teatrów w regionie, na żywo w Music Shed i galerii sztuki Project Space Plus.
 • Uczelnia prowadzi wiele bezpłatnych publicznych wykładów, w tym cyklu wykładów gościnnych Wielkiego Życia, które umożliwiają międzynarodowym uznanym ekspertom na etapie dzielenia się ich wiedzą, doświadczeniem i doświadczeniem. Głos zabrali: Sir John Hurt, profesor Lord Robert Winston i baronowa Susan Greenfield.
 • Uniwersytet w Lincoln jest partnerem Partnerstwa Kultury i Sztuki w Lincoln, który skupia publiczne i prywatne organizacje w całym mieście w celu wspierania turystyki i turystyki.
 • Siren FM, mieszczący się w standardowych studiach w Lincoln School of Film & Media, był pierwszą na skalę brytyjską stacją radiową społeczności prowadzoną przez uniwersytet. Stanowisko stacji radiowej East of the Year w 2013 i 2014 roku.
 • Każdego roku ponad 1500 studentów Lincolna uczestniczy około 15 000 godzin wolontariatu w cennych projektach społecznościowych w okolicach miasta i szerszego regionu Lincolnshire. Całkowita wartość ekonomiczna wolontariatu podejmowana przez środowisko uniwersyteckie szacuje się na prawie 500 000 funtów.

9. Mobilność społeczna i różnorodność

 • Uniwersytet zobowiązuje się do podnoszenia aspiracji wśród 14-19 lat i współpracuje z lokalnymi i krajowymi szkołami, aby promować i wspierać postępy w szkolnictwie wyższym.
 • W ramach rządowego programu sieci współpracy na rzecz współpracy międzyludzkiej (NNCO) Uniwersytet w Lincoln prowadzi sieć Lincolnshire Outreach Network, która zachęca i wspiera więcej młodych ludzi z lokalnych szkół i wyższych szkół wyższych.
 • W roku 2013 Lincoln wstąpił do sieci Fundacji Sorrell, a Uniwersytet gościł Narodowy Klub Sztuki Sztuki i Projektów. Ten bezpłatny program wydarzeń dla uczniów szkół średnich w lokalnych szkołach zachęca do kreatywności, zapewniając kursy eksperckie w dziedzinach projektowych z dostępem do wiodących ośrodków uniwersyteckich
 • Uniwersytet wspiera studentów z mniej uprzywilejowanych środowisk oferując szereg stypendiów i stypendiów. Należą do nich stypendium uniwersyteckie Lincoln, stypendium zastępcy kancelarii, stypendium doskonałości, stypendium dla absolwentów Lincoln i stypendium Blackburn. Dzięki partnerstwom branżowym oferuje również stypendia Santander i stypendia inżynieryjne Siemensa.

10. Jakość i sukces w ciągu kilku krótkich lat

 • Uniwersytet w Lincoln był pierwszym nowym kampusem w centrum miasta, który powstał w ciągu 25 lat dzięki subskrypcji publicznej i prywatnej, która przyczyniła się do 32 milionów funtów.
 • Kampania Lincolna została oficjalnie otwarta przez Jej Królewską Królową w 1996 roku. Była uczelnia Lincolnshire i Humberside została w 2001 roku uczelnią Lincoln.
 • Uniwersytet zatrudnia obecnie około 13 000 studentów i 1500 pracowników w miastach w Lincoln, Riseholme i Holbeach.
 • Unia Studencka Związku Studenckiego Związku Studenckiego Związku Studenckiego uzyskała tytuł Związku Roli Studenckich na konkursie Nagród Narodowych Studentów (NUS) 2014.
 • Placówki uniwersytetu były wykorzystywane jako obóz szkoleniowy przedszkolny przez sportowców Paralympic przed Igrzyskami Olimpijskimi i Paraolimpijskimi w Londynie w 2012 roku.
Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

University of Lincoln

Stopień ten ma na celu zapewnienie profesjonalnego i praktycznego szkolenia potrzebnego do kariery w ekscytującym świecie dziennikarstwa. Oferuje również akademicko rygor ... [+]

Kurs

Masz okazję nauczyć się sztuki dziennikarstwa z perspektywy praktycznej, wieloplatformowej, z możliwością specjalizacji w wybranym przez siebie medium.

Możesz również usłyszeć od najlepszych nazwisk w branży dziennikarskiej - w poprzednich wystąpieniach głos zabrał znany na całym świecie dziennikarz John Pilger, dyrektor londyńskiego BBC w 2012 roku Roger Mosey oraz szefowa Channel 4 News Dorothy Byrne.

Szkoła języka angielskiego

Akredytacje

Szkoła stała się jedną z pierwszych instytucji w Europie, która otrzymała wyróżnienie "Uznanie za doskonałość" od European Journalism Training Association (EJTA).

Jak się uczyć

Badanie będzie mieszanką praktycznych warsztatów, wykładów i seminariów. University of Lincoln dysponuje obszerną biblioteką akademicką, którą można również wykorzystać do samodzielnego studiowania.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Nasz MA Journalism (Digital) ma na celu dostarczenie innowacyjnego, przyszłościowego programu, który przygotuje Cię do kariery pracującej na czele rewolucji w mediach cyf ... [+]

Kurs

Program ten kładzie nacisk na techniczną stronę dziennikarstwa cyfrowego, a także na podstawowe umiejętności pisania i pisania. Będziesz miał okazję zapoznać się z pracą korespondentów i dziennikarzy specjalistycznych, a także z możliwością rozwoju własnych obszarów zainteresowań, wyboru tematów, stylu i medium, które są szczególnie interesujące.

Oprócz możliwości zdobycia praktycznych umiejętności, możesz przeprowadzić analizę akademicką w zakresie wielu krytycznych i teoretycznych zagadnień, takich jak związek między dziennikarstwem cyfrowym a prawami człowieka.

Dwutygodniowe staż pracy ma na celu umożliwienie doświadczenia profesjonalnego środowiska dziennikarskiego i umożliwienie połączenia nauki akademickiej z praktyką zawodową. To staż jest integralną, nauczaną i ocenianą cechą kursu.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ten magisterski ma na celu zaoferowanie praktycznego i teoretycznego szkolenia w dziennikarstwie, potrzebnego osobom zainteresowanym nauką i zagadnieniami środowiskowymi, ... [+]

Kurs

Istnieje zapotrzebowanie na dziennikarzy naukowych, którzy mogą dokładnie i zwięźle informować o sprawach takich jak zdrowie lub środowisko. Będziesz miał okazję nauczyć się, jak przyjmować wiadomości naukowe i przekształcać je w wciągające historie, bez uciekania się do sensacji lub technicznego żargonu. Istnieją możliwości pracy nad radiem społecznościowym, uczniem gazety i czasopisma oraz do udziału w naszym programie praktyk zawodowych. Studenci wcześniej pracowali dla magazynu BBC Focus, New Scientist i Vegan Society.

Możesz również usłyszeć od wiodących nazwisk w branży dziennikarskiej. Wśród poprzednich prelegentów są: Channel Science Science Editor Tom Clarke, przyrodnik i nadawca Chris Packham oraz założyciel Sense About Science, Lord Taverne.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ten program magisterski, prowadzony przez byłych i obecnie praktykujących dziennikarzy sportowych, ma na celu przygotowanie Cię do ekscytującej kariery w dziennikarstwie ... [+]

Kurs

Będziesz miał szansę rozwinąć umiejętności raportowania na temat lokalnych i krajowych wydarzeń sportowych, a będziesz mieć możliwość nadawania i tworzenia własnych treści sportowych na jednej z naszych platform multimedialnych w kampusie.

Program stażu pracy daje ci możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia, które pomoże ci przygotować się do kariery w tym sektorze. Wcześniej studenci mogli czerpać z doświadczeń z BBC Sport i BBC Radio 5 Live, talkSPORT i ITV.

Możesz również usłyszeć od wielu mówców. Wśród ostatnich prelegentów znaleźli się BBC Director of London 2012 Roger Mosey, kontroler 5 Live Jonathan Wall, redaktor FourFourTwo David Hall i komentator ITV Clive Tyldesley.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ten Master jest zaprojektowany, aby skupić się na raportowaniu sztuk dla tych, którzy chcą wejść do jednej z najszybciej rozwijających się dziedzin dziennikarstwa. ... [+]

Kurs

Oprócz możliwości poznania podstawowego rzemiosła raportowania, będziesz miał również szansę rozwinąć umiejętności analityczne niezbędne do refleksji nad rozwojem sztuki. Możesz nauczyć się doceniać ruchy artystyczne, gatunki i czynniki socjologiczne, które stanowią podstawę przemysłów kultury, i przekazać je publiczności.

Program ten kładzie nacisk na raportowanie i przeglądanie dzieł sztuki od niszowych, takich jak rzeźby, po bardziej popularne, takie jak kino i telewizja, po nowe dziedziny, takie jak produkcja internetowa. Obejmuje on program praktyk zawodowych, w którym masz możliwość rozwinięcia umiejętności, które można przenieść, niezbędnych do awansu zawodowego.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ten praktyczny i teoretyczny magister koncentruje się na badaniu reportaży wojennych, międzynarodowych praw człowieka i roli dziennikarstwa w rozwiązywaniu konfliktów. ... [+]

Kurs

Kurs ma na celu zaoferowanie ambitnego programu studiów podyplomowych z możliwością zdobycia praktycznego doświadczenia w drukowaniu i mediach internetowych, radiu i telewizji. Został zaprojektowany w celu zapewnienia profesjonalnego wykształcenia dziennikarskiego, co pozwala ci rozwinąć praktyczne i intelektualne umiejętności niezbędne do kariery w mediach.

Kurs przeznaczony jest do odwoływania się do osób zajmujących się prawami człowieka i spraw związanych z wojną i pokojem oraz szukających możliwości rozwoju umiejętności dziennikarskich niezbędnych do przekazania tego szerszej publiczności.

Będziesz miał okazję przeprowadzić akademicką analizę szeregu krytycznych podejść do badań nad wojną i mediami, dziennikarstwem i rozwiązywaniem konfliktów oraz dziennikarstwem i międzynarodowymi prawami człowieka. Twój końcowy projekt daje szansę skupienia się na konkretnym obszarze dziennikarstwa, wojny i międzynarodowych praw człowieka.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ta MA daje możliwość rozwinięcia krytycznego zrozumienia aktualnego myślenia we współczesnej literaturze i literaturze z przeszłości, a także możliwość zwiększenia umieję ... [+]

Kurs

Ta MA daje możliwość rozwinięcia krytycznego zrozumienia aktualnego myślenia we współczesnej literaturze i literaturze z przeszłości, a także możliwość zwiększenia umiejętności pisania, komunikacji i badań.

Program bada różnorodność i różnorodność przedmiotu i ma na celu wyposażenie cię w umiejętności na wysokim poziomie niezbędne do dalszych badań lub rozwoju kariery. Opcjonalne moduły obejmują okres od renesansu do współczesności.

Istnieje elastyczność w rozwijaniu własnych obszarów zainteresowań w danym okresie, gatunku lub temacie, a także możliwość zdobycia doświadczenia w mowie publicznej poprzez prezentowanie własnych badań podczas dwuletnich sympozjów magisterskich. Obecne badania w Szkole angielskiej i dziennikarskiej mają szczególne zalety w literaturze XXI wieku, XIX-wiecznej literaturze, kobiecości, literaturze gotyckiej, utopii, amerykańskiej fikcji i dramacie.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Program Geografia MA by Research daje ci możliwość poszerzenia twojego licencjatu i rozwijania swojej wiedzy w konkretnym obszarze Geografii. ... [+]

Kurs

Program Geografia MA by Research daje ci możliwość poszerzenia twojego licencjatu i rozwijania swojej wiedzy w konkretnym obszarze Geografii.

Będziesz miał okazję specjalizować się w obszarze, który Cię szczególnie interesuje, i umacniać twoje umiejętności w przygotowaniach do stanowisk w zakresie rozwoju badań lub zarządzania technologią.

Obszary badawcze, projekty

Szkoła rozwija mocne strony badawcze w zakresie migracji krajowych i międzynarodowych, rozwoju obszarów wiejskich, wymiaru przestrzennego innowacji społecznych i technologicznych oraz analizy i mapowania szeregu nierówności ekonomicznych i społecznych od skali międzynarodowej do subregionalnej.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ten akademicki rygorystyczny program magisterski ma na celu umożliwienie Ci rozwoju specjalistycznej wiedzy o historii i szansę rozwinięcia zaawansowanych umiejętności ba ... [+]

Kurs

Nauczanie jest oparte na wiedzy badawczej w School of History

Możesz skorzystać z zasobów historycznych dostępnych w mieście Lincoln, w tym z obszernego archiwum materiałów w kampusie Archiwum medialne w środkowej Anglii (MACE) oraz w Międzynarodowym Centrum Dowodzenia Bomber. Istnieje również Biblioteka Wren w Lincoln Cathedral, która posiada kilka tysięcy wczesnych książek współczesnych.

Będziesz mieć możliwość podjęcia pogłębionego niezależnego projektu badawczego i mieć możliwość opracowania szczegółowej rozprawy.

Jak się uczyć

Nauczane moduły są dostarczane przez serię seminariów. Podczas badania i pisania swojej rozprawy można uzyskać wsparcie podczas serii spotkań z opiekunem.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Nasza magister pisarstwa kreatywnego zapewnia możliwość bliskiej współpracy z praktykami twórców i słuchania od profesjonalistów z branży wydawniczej na wykładach gościnn ... [+]

Kurs

Nasza magister pisarstwa kreatywnego zapewnia możliwość bliskiej współpracy z praktykami twórców i słuchania od profesjonalistów z branży wydawniczej na wykładach gościnnych.

Ten program ma na celu zachęcić cię do zrównoważenia twórczej praktyki z krytyczną analizą, zastanowienia się nad procesami produkcji i doskonalenia swoich umiejętności. Istnieje silny nacisk na twórczego pisarza jako produktywnego czytelnika, który jest zaznajomiony z literaturą powstającą wokół nich.

Masz możliwość pracy w różnych gatunkach literackich i istnieje wsparcie dla studentów, którzy chcą opublikować swoją pracę. Istnieje możliwość opracowania portfolio pracy twórczej i zbudowania sieci kontaktów w ramach przygotowań do kariery w branżach kreatywnych.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Magister kryminologii i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych wzywa uczniów do zajęcia się współczesnymi problemami, przed którymi stoi system wymiaru sprawiedliwośc ... [+]

Kurs

W XXI wieku środki, za pomocą których reagujemy jako społeczeństwo na przestępczość i wiktymizację, są poddawane większej kontroli niż kiedykolwiek wcześniej. W jaki sposób reagujemy na przypadki historycznego wykorzystywania seksualnego, stosowanie uwięzienia jako sprawiedliwego i skutecznego środka karania lub rehabilitacji przestępców oraz wyzwania związane z przestępczością zorganizowaną i międzynarodowym terroryzmem, średnie kryminologiczne i prawne stypendia są wprowadzane na pierwszy plan.

Kurs ten ma na celu wyposażenie studentów w narzędzia koncepcyjne potrzebne do zaangażowania się w takie zagadnienia, przekazanie szerokiego zakresu umiejętności poznawczych, analitycznych i ogólnych, w tym umiejętności oceniania i oceny dowodów, interpretowania danych, generowania i syntezy informacji oraz formułowania uzasadnionych argumentów.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Sektor kultury i dziedzictwa odnotowuje szybki wzrost na całym świecie. Celem MA Culture and Heritage Management jest poszerzenie wiedzy na temat wymagań związanych z zar ... [+]

Kurs

Sektor kultury i dziedzictwa odnotowuje szybki wzrost na całym świecie. Celem MA Culture and Heritage Management jest poszerzenie wiedzy na temat wymagań związanych z zarządzaniem atrakcjami i zbiorami w tych środowiskach.

Program jest prowadzony wspólnie przez nauczycieli akademickich z obszarów Turystyki / Wydarzenia i Historii / Dziedzictwa, którzy mogą korzystać z szerokiej praktycznej wiedzy i doświadczenia badawczego oraz wnieść do programu spostrzeżenia biznesowe, społeczne i humanistyczne.

Ponadto kurs korzysta z gościnnych prelegentów z odpowiednich branż. Będziesz miał okazję uczestniczyć w ekscytujących projektach na żywo, których celem jest rozwijanie praktycznej wiedzy i umiejętności zarządzania, zarówno od widzów, jak i perspektyw dostawców. Studenci będą również mieli okazję uczestniczyć w wizytach studyjnych w kulturalnych i zabytkowych atrakcjach w Lincoln i okolicach, aby zastosować i skrytykować aktualne koncepcje i teorie zarządzania atrakcjami, których koszty pokrywa Szkoła.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Program MA Public Relations ma na celu zbadanie roli doradcy PR w organizacjach komercyjnych i nienastawionych na zysk. Nacisk kładziony jest na teorię i umiejętność kryt ... [+]

Kurs

Program ten rozpoznaje szybkie zmiany zachodzące w środowisku komunikacyjnym i zapewnia możliwość rozwijania umiejętności pracy na platformach multimedialnych i cyfrowych. Nauczanie ma charakter międzynarodowy, w uznaniu, że wiele organów korporacyjnych i agencji PR działa w ramach globalnej misji.

Będziesz mieć okazję do zbadania i krytyki zmian w praktyce PR z naciskiem na etyczne podejście do opowiadania historii w erze po Leveson. Masz możliwość rozwinięcia umiejętności zarządzania strategicznego, aby być elastycznym, refleksyjnym praktykiem public relations.

Istnieje możliwość dołączenia do naszej studenckiej firmy PR Cygnet PR.

Jak się uczyć... [-]
Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ten tytuł magistra jest programem interdyscyplinarnym, opartym na polityce, ekonomii, historii, socjologii, prawie międzynarodowym, geografii i kulturoznawstwie w celu zb ... [+]

Kurs

Stosunki międzynarodowe stanowią krytycznie ważną platformę do zrozumienia wielu kluczowych współczesnych problemów i debat naszych czasów.

Ten tytuł magistra jest programem interdyscyplinarnym, opartym na polityce, ekonomii, historii, socjologii, prawie międzynarodowym, geografii i kulturoznawstwie w celu zbadania globalnych problemów, takich jak konflikt, globalne nierówności, suwerenność i prawa człowieka.

Studenci mają możliwość zbadania złożonych kwestii politycznych, takich jak religia i sekciarstwo, konflikty i demokratyzacja. Program ma na celu przygotowanie studentów do przyszłych studiów i badań, a także do potencjalnego zatrudnienia w obszarach takich jak służby dyplomatyczne, agencje rozwoju, sektor pozarządowy, dziennikarstwo, doradztwo, organizacje międzynarodowe i regionalne oraz sektor publiczny. Uczniowie dołączają do kwitnącej społeczności uczonych i mogą mieć dostęp do wielu zajęć pozalekcyjnych, w tym do osób z zewnątrz i zagranicznych wycieczek studyjnych.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ten program ma na celu oferowanie interdyscyplinarnych spotkań z niektórymi z najnowszych osiągnięć i trajektorii w mediach i teorii kultury. ... [+]

Kurs

Program ma na celu zapewnienie gruntownej podstawy filozoficznych podstaw mediacji i praktyki kulturowej oraz zbadanie kluczowych debat teoretycznych, zmieniających ten rozszerzający się i zróżnicowany obszar.

Spójność programu osiąga się dzięki bliskim powiązaniom między modułami podstawowymi i wyspecjalizowanymi modułami opcjonalnymi. Będziesz miał okazję zapoznać się z różnymi aspektami ekologicznych uwikłań mediów, odzwierciedlając zainteresowania badawcze zespołu kursu. Przedstawione zostaną możliwości analizowania procesów i zjawisk kulturowych XXI wieku w kontekście globalnym oraz angażowania się w refleksyjne, eksperymentalne praktyki badawcze.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Kurs ten ma na celu rozwinięcie krytycznego zrozumienia i rozległych umiejętności analitycznych, które mogą być szczególnie korzystne dla kariery w sektorze dziedzictwa, ... [+]

Kurs

Długa i fascynująca historia Lincolna, wraz z jej bogactwem średniowiecznych zasobów, sprawiają, że jest to idealna lokalizacja do podjęcia zaawansowanych badań w średniowieczu.

Kurs ten ma na celu rozwinięcie krytycznego zrozumienia i rozległych umiejętności analitycznych, które mogą być szczególnie korzystne dla kariery w sektorze dziedzictwa, muzeach i nauczaniu. Moduły podstawowe zapewniają podstawy w umiejętnościach potrzebnych do zaawansowanych badań. Uczniowie mogą również wybierać z ekscytującej palety opcjonalnych modułów: różnią się one z roku na rok, ale mogą obejmować Średniowieczną średniowieczną łacinę, Rozum i bunt oraz Emocje publiczne i prywatne w średniowieczu.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

MA przez Research Art ma na celu umożliwienie niezależnych badań w wybranej przez ciebie dziedzinie, nadzorowanej i wspieranej przez zespół pracowników akademickich. Może ... [+]

Kurs

MA przez Research Art ma na celu umożliwienie niezależnych badań w wybranej przez ciebie dziedzinie, nadzorowanej i wspieranej przez zespół pracowników akademickich. Możesz uzyskać dostęp do szeregu możliwości szkoleniowych oferowanych przez Uniwersytet w celu rozwijania twoich umiejętności badawczych.

Ten program jest dostępny albo w formie pisemnej, albo w formie opartej na ćwiczeniach, gdzie dokumentacja praktyki twórczej podjęta w okresie badawczym zastępuje część komponentu pracy dyplomowej. Oczekuje się, że przeprowadzicie samodzielnie kierowane i samodzielnie zarządzane badania przy wsparciu przełożonego.

Przykładowe obszary badań obejmują sztukę i jej historię, współczesną praktykę artystyczną i sztukę na żywo.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 1.5 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

MA Fine Art to studyjny kurs skierowany do tych, którzy pragną rozwijać krytyczne, badawcze, praktyczne i profesjonalne aspekty swojej praktyki artystycznej na najwyższym ... [+]

Kurs

Ten interdyscyplinarny program zachęca do kreatywnego podejmowania ryzyka i dociekań intelektualnych. Oprócz silnego nacisku na bogactwo i różnorodność praktyk artystycznych na całym świecie, pracownicy i studenci programu są zachęcani do wzięcia aktywnej roli w twórczości Lincolna.

Będziesz mieć dostęp do indywidualnej przestrzeni studyjnej, korzystając jednocześnie z możliwości współpracy z krajowymi i międzynarodowymi artystami, kuratorami i projektantami pracującymi w różnych mediach. Prowadzony jest aktywny program odwiedzin artystów, w którym uczestniczyli Ben Woodeson, Tim Knowles, Yelena Popova i Amanda Coogan. Dostępne są specjalistyczne tematy o średnim stopniu zaawansowania, uznające zwiększone skupienie się na zaawansowanej praktyce w sztuce pięknej.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ten program MA jest przeznaczony dla absolwentów sztuki, architektury i wzornictwa, którzy chcą specjalizować się w kreatywnych podejściach do wnętrz w budynkach i projek ... [+]

Kurs

Program ma na celu umożliwienie odkrywania potencjału przestrzeni i struktur z wkładem od wykładowców i praktyków. Możesz skorzystać z multidyscyplinarnego środowiska studyjnego w School of Architecture

Ten MA daje ci możliwość rozwinięcia twoich intelektualnych i kreatywnych podejść w celu rozważenia architektury wnętrza w kontekście budynków i projektowania środowiskowego.

Jak się uczyć

Możesz studiować w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin lub w oparciu o pracę i zmienić swój tryb studiów na końcu każdego etapu. Wszyscy uczniowie zapisani w programie studiów magisterskich. Następnie możesz zdecydować się na zdobycie kwalifikacji etapowej lub realizować pełny program.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ten interdyscyplinarny program studiów magisterskich został opracowany na podstawie wiedzy akademickiej i badawczej University of Lincoln w zakresie języka angielskiego, ... [+]

Kurs

MA Badania XIX wieku mają na celu dostarczenie metodycznie poinformowanych badań źródeł XIX wieku, w tym tekstów, przedmiotów i obrazów. Będziesz miał możliwość skorzystania z zasobów historycznych dostępnych w mieście Lincoln, w tym manuskryptów literackich i obszernych materiałów archiwalnych w archiwum Tennysona w Centrum Badawczym Tennyson.

Będziesz miał szansę poszerzyć swoją wiedzę o tym historycznie znaczącym okresie poprzez tematyczne moduły łączące literaturę, historię, kulturę wizualną i materialną, studia muzealne, religioznawstwo, historię nauki i historię książek.

Oprócz tworzenia esejów i prezentacji, będziesz mieć możliwość rozwijania umiejętności związanych z przemysłem poprzez projekty, takie jak tłumaczenie i dokumentowanie archiwów.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Edukacja magisterska oferuje praktykom i aspirującym nauczycielom możliwość uczenia się, stosowania i tworzenia krytycznej wiedzy w interdyscyplinarnej dziedzinie edukacj ... [+]

Kurs

Program został zaprojektowany wokół trzech podstawowych modułów i dwóch opcjonalnych modułów. Podstawowe moduły mają na celu wsparcie studentów w określeniu ich konkretnych pytań badawczych poprzez krytyczny przegląd literatury; rozwijać wymaganą wiedzę, zrozumienie i praktyczne umiejętności w zakresie odpowiednich metod badawczych; i wytworzyć fascynujący kawałek zaawansowanych badań. Opcjonalne moduły umożliwiają pogłębienie istniejącej wiedzy przedmiotowej i poszerzenie wiedzy na temat nauki o edukacji.

MA w edukacji jest programem zaawansowanego kształcenia dla każdego, kto chce pogłębić swoją wiedzę o edukacji w ogóle, oraz dla tych, którzy chcą powiązać praktykę edukacyjną, teorię i badania.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ten program magisterski daje możliwość eksperymentowania z nowymi procesami fotograficznymi i eksplorowania fotografii jako narzędzia do angażowania i stymulowania myślen ... [+]

Kurs

Podczas gdy obraz pozostaje podstawą do studiowania, program koncentruje się na życiu społecznym, kulturalnym i politycznym. Aby wesprzeć bieżącą praktykę w zakresie wystaw fotograficznych i badań naukowych, kurs obejmuje seminaria z zakresu teorii kultury, mediów i filozofii, wykłady odwiedzające praktyków, debaty grupowe dotyczące różnych metodologii i warsztaty dotyczące techniki fotograficznej.

Będziesz zachęcany do uczenia się i współpracy z doświadczonymi pracownikami i kolegami w celu rozwijania własnego kreatywnego stylu.

Jak się uczyć

Wykładany aspekt kursu składa się z dwóch dwunastotygodniowych terminów obejmujących warsztaty, wykłady, seminaria i krytykę grupową, z dodatkowym naciskiem na samokształcenie.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

MA Music obejmuje różnorodność stypendiów muzycznych, łącząc podejście historyczne, etnograficzne, analityczne, krytyczne i praktyczne. Dzięki modułom nauczania i praktyc ... [+]

Kurs

MA Music obejmuje różnorodność stypendiów muzycznych, łącząc podejście historyczne, etnograficzne, analityczne, krytyczne i praktyczne. Dzięki modułom nauczania i praktycznym uczniowie mogą opracowywać metody i umiejętności, które można zastosować w zakresie ich zainteresowań, które mogą obejmować etnomuzykologię, muzykologię, kompozycję i wykonanie.

Ten MA ma na celu utorować drogę do profesjonalnej pracy w przemyśle muzycznym lub dalszych badań.

Obszary badawcze, projekty

Obszary badań, projekty i tematy mogą obejmować:

WydajnośćKompozycjaMuzykologiaEtnomuzykologiaMuzyka współczesnaMuzyka popularnaTeatr muzycznyInstrumenty muzyczneWspółpracaBranże muzyczne.Jak się uczyć... [-]
Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Konserwacja Dziedzictwa Kulturowego MA to praktyczny program, prowadzony przez ekspertów w tej dziedzinie, co daje możliwość rozwinięcia szerokiego zakresu zaawansowanych ... [+]

Kurs

Celem University of Lincoln jest zapewnienie idealnego środowiska, w którym można poszerzyć wiedzę i umiejętności konserwatorskie na poziomie podyplomowym.

Będziesz mieć dostęp do szerokiej gamy historycznych materiałów i możesz skoncentrować się na leczeniu naprawczym, profilaktyce lub zarządzaniu kolekcjami.

Dla tych, którzy już pracują w dziedzinie ochrony, opcja mieszana umożliwia przekazywanie praktycznych projektów pochodzących z obecnego miejsca zatrudnienia.

Szkoła historii

Jak się uczyć

Większość opiekunów i techników konserwatorskich to wykwalifikowani konserwatorzy z szerokim zakresem doświadczenia zawodowego w branży muzealnej i dziedzictwa. Istnieje również możliwość kształcenia mieszanego, łącząca elastyczność, wsparcie i dyscyplinę akademicką dla osób już pracujących w ochronie przyrody.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

MA Politics oferuje możliwość rozwinięcia zaawansowanego rozumienia polityki i polityki w różnych środowiskach krajowych i międzynarodowych. Możesz zgłębić krytyczne prob ... [+]

Kurs

MA Politics oferuje możliwość rozwinięcia zaawansowanego rozumienia polityki i polityki w różnych środowiskach krajowych i międzynarodowych. Możesz zgłębić krytyczne problemy, które napędzają proces polityczny i zbadać rolę państwa w zarządzaniu społeczeństwem. Możesz wziąć pod uwagę współczesne wyzwania, takie jak formułowanie i wdrażanie polityki w takich dziedzinach, jak walka z terroryzmem, równość płci i zdrowie. Razem z nauczycielami i rówieśnikami, masz okazję zaangażować się w ważne dyskusje na temat przyszłości demokracji przedstawicielskiej w Wielkiej Brytanii i na świecie.

Program opiera się na wiedzy w ramach Szkoły Nauk Społecznych i Politycznych i możesz skorzystać z bliskiego wsparcia ze strony specjalistów akademickich. Kluczową cechą jest zapewnienie podstawowych modułów, które mają na celu zapoznanie cię z zaawansowanymi umiejętnościami badawczymi. MA w polityce ma na celu pomóc ci stać się pewnym badaczem z możliwością zbadania wszystkich wymiarów procesu kształtowania polityki.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

To praktyczne szkolenie magisterskie oferuje możliwość pogłębienia praktycznego i teoretycznego zrozumienia procesów produkcji mediów w profesjonalnym i kreatywnym środow ... [+]

Kurs

To praktyczne szkolenie magisterskie oferuje możliwość pogłębienia praktycznego i teoretycznego zrozumienia procesów produkcji mediów w profesjonalnym i kreatywnym środowisku.

Program jest informowany przez profesjonalistów z branży i nasz zespół akademicki, którzy aktywnie angażują się w badania, praktykę zawodową, filmowanie i publikowanie. Będziesz miał szansę rozwinąć umiejętności zawodowe wymagane przez menedżerów wyższego szczebla i profesjonalistów w mediach oraz objąć etykę, prawa i ramy regulacyjne, które rządzą i wpływają na branżę.

Będziesz miał możliwość rozwinięcia swoich praktycznych umiejętności produkcyjnych w naszym Media Broadcast Center. Będziesz mieć możliwość dostosowania nauki do swoich zainteresowań i aspiracji zawodowych, wybierając skupienie się na twórczej produkcji programów w postaciach literackich, dokumentalnych lub eksperymentalnych na szerokiej gamie platform medialnych.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Celem tego programu jest umożliwienie projektantom doskonalenia swojej twórczej i profesjonalnej praktyki poprzez współpracę z naukowcami i praktykami w dynamicznym i int ... [+]

Kurs

Celem tego programu jest umożliwienie projektantom doskonalenia swojej twórczej i profesjonalnej praktyki poprzez współpracę z naukowcami i praktykami w dynamicznym i interdyscyplinarnym środowisku studyjnym.

Szkoła projektowania Lincolna oferuje twórczą swobodę odkrywania wybranej dyscypliny i szansę na rozwinięcie swojej krytycznej praktyki. Możesz dołączyć do międzynarodowej społeczności kreatywnych praktyków i badaczy z licznymi możliwościami współpracy z innymi projektantami i budowania sieci kontaktów branżowych.

Jak się uczyć

Ze względu na szeroki zakres tematyczny, istnieją cztery możliwe Pathways w ramach programu MA Design, z których studenci mogą wybrać:... [-]

Wielka Brytania Boston
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

MA Theatre oferuje absolwentom dramatu, literatury, tańca, sztuk pięknych i innych pokrewnych dziedzin nauki, możliwości dalszego rozwijania wiedzy i umiejętności w zakre ... [+]

Kurs

MA Theatre oferuje absolwentom dramatu, literatury, tańca, sztuk pięknych i innych pokrewnych dziedzin nauki, możliwości dalszego rozwijania wiedzy i umiejętności w zakresie teatru i performance, z myślą o karierze w zawodach teatralnych lub innych branżach kreatywnych. Kurs może również służyć jako podstawa do badań naukowych na poziomie MPhil lub PhD.

Nacisk MA Theatre dotyczy szerokiej gamy najnowszych osiągnięć w dziedzinie dramatu, teatru i praktyki wykonawczej oraz badań. Program w pełni korzysta z wiedzy pracowników w Lincoln School of Fine and Performing Arts, która zawiera dogłębną wiedzę na temat współczesnego teatru.

Jak się uczyć... [-]
Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Theatre for Young Audiences to program magisterski przeznaczony dla absolwentów i początkujących artystów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności poprzez profesjonalnie ... [+]

Kurs

Theatre for Young Audiences to program magisterski przeznaczony dla absolwentów i początkujących artystów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności poprzez profesjonalnie zorientowane ramy akademickie.

Program ten rozwija i rozszerza pojęcie studentów jako twórców wiedzy, ze zdecydowanym naciskiem na zwiększenie szans zatrudnienia swoich absolwentów poprzez krótkie projekty na żywo z obecnymi partnerami (obecnie szkoły, Lincoln Performing Arts Center i teatr dla młodych praktyków widowni).

Celem programu jest zapewnienie uczniom profesjonalnego środowiska, w którym można badać i badać wyniki swoich działań w solidnych, metodologicznie uzasadnionych ramach akademickich.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

MA Gender Studies oferuje możliwość zgłębiania idei płci i zdobywania wiedzy na temat współczesnych zagadnień płci w kontekście globalnym, na poziomie zaawansowanym. ... [+]

Kurs

MA Gender Studies oferuje możliwość zgłębiania idei płci i zdobywania wiedzy na temat współczesnych zagadnień płci w kontekście globalnym, na poziomie zaawansowanym.

Ten tytuł magistra jest inspirowany ciekawością dotyczącą płci, tego, jak działa płeć, jaka jest różnica płci i jak płeć może być wyobrażana w sposób, który może ułatwić opór i zmianę.

Uczniowie będą zachęcani do krytycznego analizowania własnych założeń i, co najważniejsze, do kwestionowania popularnych i zdroworozsądkowych pojęć dotyczących płci.

MA Gender Studies kładzie duży nacisk na zaawansowane metody badawcze, umożliwiając uczniom doskonalenie jakościowych i ilościowych umiejętności badawczych oraz wspieranie ich w zdobywaniu pewności siebie jako naukowców. Program opiera się na szeregu tematycznych specjalności w Szkole Nauk Społecznych i Politycznych i łączy studentów z nauczycielami, którzy są liderami badań w swoich dziedzinach.Atmosfera w Szkole Nauk Społecznych i Politycznych jest koleżeńska i przyjazna. Wszyscy studenci są zaproszeni do udziału w szkolnej serii seminariów badawczych. Nauczyciele są dostępni i chętnie wspierają studentów w ich osobistych badaniach i ścieżkach kariery.... [-]
Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ten stopień MA według stopnia badawczego zapewnia możliwość rozwoju zaawansowanej i konkretnej wiedzy w danej dziedzinie nauki. Będziesz miał swobodę i elastyczność wybor ... [+]

Kurs

Ten stopień MA według stopnia badawczego zapewnia możliwość rozwoju zaawansowanej i konkretnej wiedzy w danej dziedzinie nauki. Będziesz miał swobodę i elastyczność wyboru i rozwijania własnego obszaru tematycznego oraz możliwość doskonalenia swoich umiejętności badawczych i zarządzania projektami.

Podyplomowe zespoły badawcze w ramach School of Health and Social Care starają się zapewnić jak najlepsze doświadczenia swoim studentom. Będziesz miał okazję pracować razem z doświadczonymi pracownikami naukowymi, którzy poprowadzą Cię przez proces badawczy i pomogą Ci w rozwoju osobistym i zawodowym, aby zmaksymalizować szanse kariery na ukończeniu studiów.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ten program Master jest informowany przez prężnie działającą społeczność badawczą XXI wieku na University of Lincoln . ... [+]

Kurs

Ten program Master jest informowany przez prężnie działającą społeczność badawczą XXI wieku na University of Lincoln .

Literatura magisterska XXI wieku daje możliwość rozwinięcia krytycznego zrozumienia bieżących wydarzeń w literaturze poprzez próbkowanie różnych tekstów postmillennial. Będziesz miał okazję rozwinąć gruntowną znajomość gatunków literackich i rozwinąć swoje umiejętności badawcze, komunikacyjne i pisarskie.

Możesz również czerpać korzyści ze współpracy z Grupą Badawczą XXI wieku Uniwersytetu, która obejmuje mocne strony w literaturze gotyckiej, piśmie kobiecym, ekokrytycyzmie, amerykańskiej fikcji i literaturze utopijnej oraz bliskie związki Szkoły z British Association for Contemporary Literary Studies (BACLS).... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

University of Lincoln

Nasz stopień magistra finansów ma na celu zapewnienie ram dla konsolidacji i poprawy finansów studentów i umiejętności ekonomicznych. Studenci mają możliwość uczyć się od ... [+]

Kurs

Nasz stopień magistra finansów ma na celu zapewnienie ram dla konsolidacji i poprawy finansów studentów i umiejętności ekonomicznych. Studenci mają możliwość uczyć się od doświadczonych specjalistów w dziedzinie finansów i szansy na rozwój zaawansowanej wiedzy w zakresie przygotowania do praktyki lub dalszego szkolenia zawodowego.

Deregulacja, globalizacja i wpływ światowego kryzysu gospodarczego na międzynarodowe rynki giełdowe doprowadziły do ​​wzrostu zainteresowania tematyką finansów. Profesjonaliści na dzisiejszym rynku muszą być biegli w zarządzaniu inwestycjami o charakterze finansowym i ekonomicznym oraz rozsądnego i świadomego osądu, aby podejmować kluczowe decyzje.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

W Szkole Matematyki i Fizyki będziesz miał okazję pogłębić swoją wiedzę z zakresu fizyki obliczeniowej, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności badawcze i współpracują ... [+]

Kurs

W Szkole Matematyki i Fizyki będziesz miał okazję pogłębić swoją wiedzę z zakresu fizyki obliczeniowej, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności badawcze i współpracując ze specjalistami.

Fizyka obliczeniowa jest podstawowym obszarem badań, który leży u podstaw szerokiej gamy tematów. Podczas badań będziesz miał okazję pracować ze specjalistami w tej dziedzinie i mieć szansę rozwinięcia silnej współpracy krajowej i międzynarodowej.

Badania w dziedzinie fizyki obliczeniowej obejmują szerokie spektrum, w tym różne obszary nanostrukturyzowanej materii miękkiej, materii aktywnej, materiałoznawstwa i biofizyki molekularnej. Korzystasz z dedykowanych nadzorców akademickich, programów szkoleniowych i specjalistycznych urządzeń obliczeniowych.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ten program został zaprojektowany, aby wyposażyć cię w zaawansowaną wiedzę i umiejętności potrzebne do opracowania innowacyjnych rozwiązań wymaganych przez dzisiejszy, sz ... [+]

Kurs

Rozwój sztucznej inteligencji, wizji komputerowej, robotyki, technologii mobilnych i aplikacji gier stał się normalną częścią interakcji społeczeństwa z urządzeniami komputerowymi.

Ta mgr nauk komputerowych daje możliwość poszerzenia istniejącej wiedzy na temat programowania komputerów i ram matematycznych poprzez warsztaty laboratoryjne, wykłady, debaty i niezależne badania.

Współpracując z naszymi pracownikami, będziesz mieć szansę rozwinąć swoje krytyczne zrozumienie i zdobyć praktyczne doświadczenie w innowacyjnych dziedzinach, takich jak wizja i nadzór komputerowy, robotyka i technologia mobilna, w celu opracowania innowacyjnych rozwiązań dla obecnych i przyszłych wyzwań.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ten program daje ci możliwość rozwijania twoich umiejętności w konkretnym obszarze informatyki i umacniania twoich umiejętności w przygotowaniu do stanowisk w rozwoju bad ... [+]

Kurs

Ten program daje ci możliwość rozwijania twoich umiejętności w konkretnym obszarze informatyki i umacniania twoich umiejętności w przygotowaniu do stanowisk w rozwoju badań lub zarządzania technologią.

Elastyczny charakter tego magistra daje ci szansę podjęcia badań w obszarze, który cię interesuje lub jest odpowiedni do twojego obecnego zatrudnienia. Przykłady ostatnich projektów studentów obejmują hybrydowe zarządzanie systemami informatycznymi, rozwój systemów wizyjnych do automatycznej identyfikacji niedoskonałości żywności oraz wykorzystanie inspirowanych biologią sieci neuronowych, aby zapobiegać kolizjom między samochodami a pieszymi. Przykłady obszarów badawczych obejmują robotykę i systemy autonomiczne, wizję komputerową i analizę obrazu lub wideo, analizę obrazu medycznego, komputery społecznościowe, gry i poważne aplikacje do gier oraz naukę danych.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Nasz magister inżynierii budowlanej i zarządzania odpowiada na globalne wyzwania, przed którymi stoją oblicza środowisk: zmiany klimatu, technologii, urbanizacji, dynamik ... [+]

Kurs

Nasz program ma na celu dalszy rozwój wiedzy studentów i zrozumienia nauki o budynkach i zarządzania procesem budowlanym, w celu wypełnienia ich obowiązków zawodowych w tworzeniu, ulepszaniu i utrzymaniu naszego środowiska zbudowanego. Został zaprojektowany, aby zapewnić studentom program, który przyjmuje holistyczną perspektywę procesów zarządzania budową i globalnych wyzwań stojących przed nowoczesnym przemysłem budowlanym.

Ten program jest odpowiedni dla niedawnych absolwentów budownictwa i innych pokrewnych dyscyplin, chcących rozwinąć wiedzę techniczną i umiejętności zarządzania wymagane do szybkiej ścieżki kariery w branży budowlanej. Jest również odpowiedni dla doświadczonych profesjonalistów budowlanych, którzy aspirują do wyższych stanowisk kierowniczych w Wielkiej Brytanii i za granicą. Ponadto studenci wiedzy i umiejętności mogą rozwijać się w tym programie, otwierając możliwości rozwoju badań MPhil / PhD w dziedzinie budownictwa, technologii budowy i zarządzania budową.... [-]

Wielka Brytania Boston
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Celem tego programu jest umożliwienie absolwentom nauk ścisłych, technologii, inżynierii i matematyki zdobycia umiejętności, wiedzy i umiejętności wymaganych do spełnieni ... [+]

Kurs

Mistrzowie inżynierii mechanicznej University of Lincoln mają zostały opracowane wokół kluczowych aspektów konwersji energii, projektowania systemu z wykorzystaniem inżynierii wspomaganej komputerowo, kontroli systemu i zrównoważonego rozwoju.

Badanie opiera się na dociekaniu i uczeniu się działania, w którym uczniowie są zapoznani z tematem, a następnie mają możliwość rozwijania zrozumienia dzięki scenariuszom opartym na problemie. Moduły są nauczane w tygodniowych blokach, umożliwiając udział studentów na część etatu w pełnym wymiarze czasu pracy.

Możesz być częścią rozwijającego się centrum badań i rozwoju w Szkole Inżynierskiej, gdzie będziesz miał szansę pracować razem z naukowcami nad projektami we współpracy z przemysłem.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Tytuł magistra inżyniera zarządzania ma na celu wcześniejsze przygotowanie techniczne i skupienie się na poprawie zrozumienia menedżerskiego w dziedzinie inżynierii. Ten ... [+]

Kurs

Poinformowany przez potrzeby przemysłu, ten stopień zapewni studentom możliwość rozwijania silnych umiejętności komunikacyjnych i umiejętności, które pracodawcy szukają oprócz przywództwa, negocjacji i wpływu, prezentacji i umiejętności samoświadomości.

Będziesz mieć możliwość studiowania modułów, w tym podstaw energetycznych, finansów, ekonomii, systemów energetycznych, przedsiębiorczości i zarządzania ryzykiem. Opracowany zarówno przez Lincoln International Business School, jak i School of Engineering, program maksymalizuje wiedzę specjalistyczną w każdej Szkole, zapewniając jednocześnie oba obszary w spójny sposób.

Nauczanie obejmuje wykorzystanie rzeczywistych studiów przypadków, w celu umożliwienia ci powiązania teorii z praktyką w różnych sytuacjach biznesowych. Będziesz miał okazję wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez ekspertów biznesowych, odwiedzić firmy, aby zobaczyć aktualne praktyki (których koszty pokrywa Szkola Inżynierska) i zaangażować się w projekty firmowe. Aby wesprzeć te działania, będziesz mieć dostęp do zestawu wydarzeń zawodowych, które mają pomóc w tworzeniu CV, radzić sobie z testami psychometrycznymi i formułować skuteczne aplikacje.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Pracodawcy coraz częściej poszukują absolwentów, którzy potrafią wykazać, że posiadają wysokie umiejętności i umiejętności, aby odnieść sukces w globalnym zarządzaniu log ... [+]

Kurs

Stopień MSc Logistics i Global Operations zapewnia studentom możliwość poznania praktyki w kontekście odpowiedniej współczesnej teorii i badań z zakresu zarządzania logistycznego z perspektywy międzynarodowej.

Program ma na celu rozwój strategicznej wizji studentów koncentrujących się na rozwoju kreatywnego myślenia i proaktywnego zarządzania. Program uznaje, że wszystkie organizacje, lokalne i globalne, stale się zmieniają i dążą do tego, aby menedżerowie rozwijali niezbędną wiedzę i kompetencje, aby sobie z tym poradzić. Program studiów umożliwia uczenie się w kontekście i sytuacji.

Wykłady, seminaria, studia przypadków i zaproszeni goście mają na celu dostarczenie studentom bogatego i dogłębnego zrozumienia tematu. Oczekuje się, że absolwenci będą gotowi rozpocząć karierę w zarządzaniu lub doradztwie w obszarach związanych z logistyką i operacjami w skali lokalnej i globalnej.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Dyplom magistra marketingu z luksusowymi markami w Lincoln oferuje studentom możliwość specjalizacji w zakresie dóbr luksusowych i zarządzania marką. Program ten ma na ce ... [+]

Kurs

Dyplom magistra marketingu z luksusowymi markami w Lincoln oferuje studentom możliwość specjalizacji w zakresie dóbr luksusowych i zarządzania marką. Program ten ma na celu pogłębienie wiedzy na temat teorii marketingu oraz umiejętności planowania, myślenia strategicznego i umiejętności menedżerskich niezbędnych do zapewnienia kariery w sektorze dóbr luksusowych i doświadczeń.

Program jest prowadzony przez zespół międzynarodowych akademików. Ponadto kurs będzie korzystał z gościnnych wystąpień, którzy są profesjonalistami w dobrze znanych i innowacyjnych organizacjach.

Studenci mają dostęp do zestawu wyjątkowych wydarzeń związanych z karierą, które pomagają w tworzeniu CV, zajmują się testami psychometrycznymi i formułują skuteczne aplikacje.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Magister Badań Matematyki Stosowanej daje studentom możliwość prowadzenia badań w dziedzinach matematyki z praktycznymi zastosowaniami w biznesie i przemyśle. ... [+]

Kurs

Magister Badań Matematyki Stosowanej daje studentom możliwość prowadzenia badań w dziedzinach matematyki z praktycznymi zastosowaniami w biznesie i przemyśle.

Jako badacz w Szkole Matematyki i Fizyki masz możliwość pracy ze specjalistami w tej dziedzinie i mogą mieć szansę na rozwój współpracy krajowej i międzynarodowej.

Badania w szkole opierają się na dwóch odrębnych aspektach: fizyka obliczeniowa / stosowana matematyka i czysta matematyka. Badania w zakresie matematyki stosowanej koncentrują się na rozwoju metod numerycznych i algorytmów rozwiązywania różnych równań występujących w naukach materiałowych, w szczególności w dziedzinie nanomateriałów. Obejmuje to zaawansowaną równoległość i adaptację metod dla nowoczesnych superkomputerów.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Magister nauk analitycznych ma na celu umożliwienie absolwentom przedmiotów ścisłych i pokrewnych systematycznego szkolenia w zakresie stosowania nowoczesnych metod anali ... [+]

Kurs

Magister nauk analitycznych ma na celu umożliwienie absolwentom przedmiotów ścisłych i pokrewnych systematycznego szkolenia w zakresie stosowania nowoczesnych metod analitycznych. Ma on na celu dostarczenie niezbędnych praktycznych, interpretacyjnych umiejętności analitycznych do zastosowania szerokiej gamy technik analitycznych w kluczowych obszarach zastosowania.

Kurs ma na celu rozwinąć solidny zestaw praktycznych umiejętności, prowadzących do specjalistycznych zastosowań i możliwości zatrudnienia jako analitycznego naukowca; Farmaceutyczne, kryminalistyczne, archeologiczne i środowiskowe nauki analityczne. Studenci mogą korzystać ze specjalistycznych laboratoriów badawczych i oprzyrządowania w środowisku badawczym. Studenci mogą ukończyć szereg interdyscyplinarnych umiejętności praktycznych, opracowanych na podstawie specjalistycznych wykładów, warsztatów, praktycznych doświadczeń laboratoryjnych i analitycznych.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Mgr Sport Science jest przeznaczony dla absolwentów szkół sportowych i zawodowych, którzy chcą zachować swoją wiedzę naukową i umiejętności na bieżąco. ... [+]

Kurs

Z naciskiem na zastosowaną teorię, praktyczną pracę i zaangażowanie społeczności, program ten ma na celu zapewnienie studentom multidyscyplinarnego zrozumienia nauki o sporcie z możliwością specjalizacji w konkretnym obszarze.

Mgr Sport Science jest przeznaczony dla absolwentów szkół sportowych i zawodowych, którzy chcą zachować swoją wiedzę naukową i umiejętności na bieżąco.

Będziesz zachęcany do podjęcia pracy zawodowej w dziedzinach najlepiej odpowiadających Twoim zainteresowaniom i planom kariery. Nauczyciele akademiccy o specjalistycznej wiedzy będą mentorami i wsparciem w ramach wybranego projektu badawczego.

Możesz skupić się na swojej niezależnej pracy w ramach jednej z trzech Pathways - Biomechaniki, Fizjologii lub Psychologii - lub studiować MSc Sport Science bez wyznaczonego Pathway , aby odzwierciedlić interdyscyplinarny charakter twoich studiów.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ten naukowo rygorystyczny program magisterski ma na celu zapewnienie szerokiego szkolenia w zakresie najnowszych technik stosowanych w laboratoriach medycyny sądowej na c ... [+]

Kurs

W Lincoln będziesz się uczyć od doświadczonych pracowników akademickich i praktyków ze specjalistyczną wiedzą z zakresu chemii analitycznej i chemii organicznej, farmacji, entomologii, antropologii i biologii molekularnej. Będziesz zachęcany do angażowania się w interdyscyplinarną kulturę badawczą na University of Lincoln oraz do współpracy z naukowcami, którzy dążą do postępu w technikach kryminalistycznych.

Nauczanie obejmuje zasady sądowe, działające w kontekście rozważań prawnych, rolę eksperta i przedstawianie dowodów. Będziesz miał okazję dowiedzieć się o procesach związanych z dostarczaniem obiektywnych dowodów w śledztwach kryminalnych, od miejsca zbrodni do laboratorium i, w końcu, do sali sądowej.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Mgr Psychologia rozwojowa koncentruje się na rozwoju społecznym, emocjonalnym i poznawczym dzieci i jest przeznaczony dla absolwentów i praktykujących psychologów, którzy ... [+]

Kurs

Szkoła Psychologii cieszy się coraz większym uznaniem jako centrum wiedzy w zakresie psychologii rozwojowej, z zainteresowaniami badawczymi w zakresie rozwoju poznawczego, nabywania języków, autyzmu, rozwoju motorycznego, interakcji człowiek-zwierzę, bezpieczeństwa dzieci i zapobiegania urazom, kulturowych kontekstów rozwoju. Badania w szkole znajdują bezpośrednie zastosowania w świecie rzeczywistym. Na przykład badania nad błędną interpretacją mimicznych wyrazów twarzy psów doprowadziły do ​​zastosowania narzędzia zapobiegawczego w celu zmniejszenia liczby przypadków ukąszania dzieci przez psy.

Możesz mieć dostęp do specjalisty Lincoln Babylab, który jest wyposażony w urządzenia do preferencyjnego patrzenia, słuchania i śledzenia oczu, a także laboratorium motorowe i zaplecze badawcze do badania porównawczego rozwoju poznawczego.... [-]

Wielka Brytania Boston
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ten mgr koncentruje się na formułowaniu przypadku i zastosowanych aspektach psychologii sądowej. Nacisk kładziony jest na pracę z różnymi grupami, w tym dziećmi / nastola ... [+]

Kurs

Program kładzie wyraźny nacisk na praktyczne zagadnienia z psychologii sądowej. Będziesz miał okazję pogłębić swoją wiedzę na temat policyjnych procesów śledczych i rozważań dla sądów i skazania mając jednocześnie szansę zdobycia wiedzy i umiejętności, które są korzystne dla pracy z różnymi grupami klientów, biorąc pod uwagę ich ocenę, poziom ryzyka i leczenie.

Nasz zespół psychologów sądowych opiera się na doświadczeniu szeregu praktyków pracujących w zastosowaniach psychologii sądowej, aby zapewnić specjalistyczny wkład w program.

Będziesz miał okazję przeprowadzić projekt badawczy wraz z naukowcami, którzy są aktywnymi badaczami w swoich dziedzinach. Obszary specjalizacji wśród pracowników obejmują zrozumienie oszustwa i umiejętności przeprowadzania wywiadów, pożądania seksualnego i przestępczości seksualnej oraz materiałów wykorzystywanych seksualnie w Internecie.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ten kurs daje możliwość rozwijania umiejętności analitycznych, które mogą być wysoko cenione przez pracodawców w sektorze publicznym i prywatnym. Absolwenci przeszli na k ... [+]

Kurs

Rachunkowość magisterska na University of Lincoln jest mistrzem konwersji dla osób z wykształceniem nie księgowym, którzy chcą przejść do ścieżki kariery związanej z rachunkowością.

W dzisiejszej zglobalizowanej gospodarce znormalizowana sprawozdawczość finansowa ma ogromne znaczenie. Program ten ma na celu zapewnienie uczniom możliwości rozwijania umiejętności niezbędnych do awansu na wyższe stanowiska w księgowości.

Rygorystycznie pod względem naukowym, program MSc Accounting zapewnia studentom możliwość zarówno zbadania praktyki księgowej w kontekście współczesnej teorii i badań, jak i dokonywania rzetelnych ocen finansowych i zaleceń.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Stopień magistra rachunkowości i finansów ma na celu rozwój i zwiększenie perspektyw zawodowych tych, którzy pracują lub chcą pracować, w finansach lub księgowości. Progr ... [+]

Kurs

Stopień magistra rachunkowości i finansów ma na celu rozwój i zwiększenie perspektyw zawodowych tych, którzy pracują lub chcą pracować, w finansach lub księgowości. Program zakłada niewielką lub żadną wiedzę biznesową na poziomie licencjackim i dlatego nadaje się dla absolwentów z wielu dyscyplin, którzy chcą włamać się do tego zawodu wysoko wykwalifikowanego.

Od studentów oczekuje się lepszego zrozumienia zarówno kluczowych zasad, jak i praktycznych umiejętności wymaganych do przygotowania i analizy rachunków oraz powiązanych informacji finansowych. Studenci będą również mieli okazję rozwinąć wiedzę na temat podejmowania decyzji w zakresie zarządzania finansami i metod wykorzystywanych do pozyskiwania finansowania dla firm.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Turystyka jest globalnie ważną branżą, która oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego. Magister turystyki i marketingu w Lincoln może zaoferować drogę do ró ... [+]

Kurs

Turystyka jest globalnie ważną branżą, która oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego. Magister turystyki i marketingu w Lincoln może zaoferować drogę do różnych Pathways zależnych od aspiracji zawodowych poprzez wybór modułów.

Program ma na celu rozwój zrozumienia marketingu w kontekście turystyki. Studenci będą mieli możliwość zapoznania się z szeregiem modułów w turystyce i marketingu w celu rozwijania zrozumienia turystów jako konsumentów oraz sposobu znakowania i promowania miejsc docelowych. Studenci będą mieli także szansę rozwinąć umiejętności krytycznego myślenia i organizacyjne, które mają na celu wspieranie ich w osiągnięciu efektywnego profesjonalizmu.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Program MSc Biotechnology ma na celu zapewnienie studentom możliwości rozwoju wiedzy teoretycznej na poziomie zaawansowanym, zrozumienia, praktycznego doświadczenia i szk ... [+]

Kurs

Program MSc Biotechnology ma na celu zapewnienie studentom możliwości rozwoju wiedzy teoretycznej na poziomie zaawansowanym, zrozumienia, praktycznego doświadczenia i szkoleń, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych podejść biologii molekularnej i systemów do pojawiających się biotechnologii.

Kurs ma na celu zapewnienie dobrego uziemienia w zakresie biotechnologii rdzennej i specjalistycznych szkoleń z biotechnologii medycznej, przemysłowej, środowiskowej i fermentacji, z możliwością ukończenia projektu badawczego w jednym z tych obszarów.

Program ma również na celu zapewnienie szkoleń i wsparcia w rozwijaniu różnych kluczowych umiejętności zawodowych, w tym komunikacji, krytycznej analizy i myślenia, zarządzania projektami i czasem, pisania artykułów naukowych, pracy zespołowej, etyki, technologii informacyjnej i zarządzania karierą.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Program MSc International Business w Lincoln ma na celu wyposażenie Cię w niezbędne cechy i wiedzę przedmiotową, która pozwoli Ci skutecznie konkurować na krajowych i mię ... [+]

Kurs

Program oferuje wysoki poziom wsparcia dla studentów zagranicznych. Istnieją zintegrowane podejścia do wsparcia w języku angielskim, orientacja na studia w Wielkiej Brytanii i podyplomowe umiejętności studiowania, rozwój przedsiębiorczości i możliwości kariery zawodowej oraz wsparcie duszpasterskie. Ścisła współpraca z Międzynarodowym Biurem, Centrum Języka Angielskiego, Usługami dla Studentów, Karierą, Biblioteką i innymi centralnymi usługami jest istotną cechą tego wsparcia.

Absolwenci biznesu mogą korzystać z tego programu w celu dokładniejszego zbadania przedmiotu, podczas gdy inni mogą połączyć swoją istniejącą wiedzę i umiejętności z międzynarodową teorią biznesu.... [-]

Wielka Brytania Boston
February 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Program ten łączy w sobie rdzeń obliczeniowy z komputerową wizją i nauką danych oraz specjalnościami uczenia maszynowego, aby zaoferować studentom teoretyczne i praktyczn ... [+]

Kurs

Program ten łączy w sobie rdzeń obliczeniowy z komputerową wizją i nauką danych oraz specjalnościami uczenia maszynowego, aby zaoferować studentom teoretyczne i praktyczne doświadczenie potrzebne do opracowania innowacyjnych rozwiązań wymaganych w dynamicznym i innowacyjnym sektorze technologii.

Moduły obejmują tematy, w tym zaawansowaną sztuczną inteligencję, komputerową wizję, granice uczenia maszynowego i komputerowe badania wzroku, uczenie maszynowe i neuronowe.

Studenci mają również możliwość podjęcia dużego projektu badawczego koncentrującego się na obszarze szczególnego zainteresowania osobistego i zawodowego, poprzez opracowanie dysertacji i wdrożenie oprogramowania merytorycznego.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ten stopień magistra opiera się na podejściu opartym na dowodach, którego celem jest rozwinięcie twoich teoretycznych i praktycznych umiejętności w zakresie zarządzania p ... [+]

Kurs

Program MSc Clinical Animal Behavior na University of Lincoln jest kierowany przez zespół ekspertów i jest akredytowany przez Stowarzyszenie na rzecz Badania Zachowania Zwierząt.

Ten stopień magistra opiera się na podejściu opartym na dowodach, którego celem jest rozwinięcie twoich teoretycznych i praktycznych umiejętności w zakresie zarządzania problemami w zwierzętach towarzyszących. Na jego czele stoi zespół ekspertów, w tym pierwszy europejski profesor zachowań weterynaryjnych, specjalista ds. Europejskich i Royal College of Veterinary Surgeon Daniel Mills.

Nauczanie jest oparte na badaniach i praktyce, a Ty masz możliwość zdobycia doświadczenia w rzeczywistych przypadkach dzięki dostępowi do kliniki zachowań weterynaryjnych School of Life Sciences. Program nauczania jest ściśle powiązany z badaniami przeprowadzonymi w Szkole Zwierząt Poznawczych i Grupie Opieki nad Zwierzętami. Będziesz zachęcany do rozwijania umiejętności badawczych i może mieć możliwość pracy wraz z naukowcami w głośnych projektów, z których wiele jest finansowane przez rady badawcze, organizacje charytatywne i organy handlowe.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
13 - 33 miesięcy
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Stopień magistra marketingu zapewnia początkującym i doświadczonym graczom możliwość poszerzenia wiedzy i specjalistycznej wiedzy w celu wniesienia dużego wkładu w działa ... [+]

Kurs

Marketing jest kluczowym zadaniem zarządzania, które ma kluczowe znaczenie dla sukcesu przyszłych profesjonalistów biznesowych. W Lincoln będziesz uczyć doświadczonych praktyków i pracowników akademickich, dając ci możliwość pogłębienia znajomości teorii marketingu i szansy na rozwój umiejętności planowania, strategicznego myślenia i zarządzania, niezbędnych do rozwoju kariery.

Będąc częścią Lincoln International Business School, będziesz miał okazję wziąć udział w imponującej serii wykładów od menedżerów branży i profesjonalistów. Nasze silne powiązania branżowe informują program nauczania o tym programie i zachęcamy do tworzenia i budowania własnej sieci kontaktów.... [-]

Wielka Brytania Boston
February 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ten program ma na celu przygotowanie studentów do kariery, która wymaga solidnego zrozumienia metod badawczych w określonych obszarach psychologii. ... [+]

Kurs

Ten program ma na celu przygotowanie studentów do kariery, która wymaga solidnego zrozumienia metod badawczych w określonych obszarach psychologii.

Aby wesprzeć ten cel, studenci mają możliwość rozwinięcia solidnych podstaw naukowych w metodach badań psychologicznych, nie tylko w celu umożliwienia zrozumienia stanu techniki, ale także w celu umożliwienia opracowania oryginalnych badań pomysły, samodzielnie wypracowują takie pomysły, stosują rygorystyczne standardy metodologiczne oraz rozpowszechniają wyniki i wnioski na najwyższym możliwym poziomie.

Tym, co wyróżnia ten program, jest skupienie się na poznawaniu metod i technik stosowanych w różnych obszarach badań psychologicznych oraz na umożliwieniu uczniom opracowania własnego programu studiów poprzez wybór między kilkoma opcjami modułu. Studenci proszeni są o napisanie swojego projektu Thesis w formie papierowej (6000-8 000 słów), który z zasady można przesłać do czasopisma recenzowanego w późniejszym terminie.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

MSc International Banking and Investment w Lincoln jest przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć karierę w sektorze bankowości inwestycyjnej. Popyt na osoby z odpowied ... [+]

Kurs

MSc International Banking and Investment w Lincoln jest przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć karierę w sektorze bankowości inwestycyjnej. Popyt na osoby z odpowiednią wiedzą z zakresu finansów korporacyjnych, inwestycji, bankowości komercyjnej i inwestycyjnej jest wysoki w Wielkiej Brytanii, Europie i wschodzących gospodarkach rynkowych w Azji.

Mgr International Investment Banking ma na celu rzucić światło na sposób funkcjonowania gospodarki, sposób podejmowania decyzji oraz działanie systemów finansowych i rynków kapitałowych.

Najważniejsze

Program ma rzucić światło na sposób funkcjonowania gospodarki, sposób podejmowania decyzji oraz działanie systemów finansowych i rynków kapitałowych.... [-]

Wielka Brytania Boston
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

(MSc) International Business Economics jest przeznaczony dla studentów, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu biznesu i zarządzania. Celem jest umożliwienie poszerzenia ... [+]

Kurs

Połączenie międzynarodowego biznesu i ekonomii stosowanej w tym programie ma na celu zapewnienie przeglądu międzynarodowego świata biznesu i solidnych podstaw do kariery w różnych organizacjach działających na skalę międzynarodową lub jako ekonomista stosujący / biznesowy. Ten program jest przeznaczony dla osób nieposiadających silnej wiedzy ekonomicznej lub ekonometrii i ma charakter zarówno ilościowy, jak i badawczy.

NajważniejszeProgram ten koncentruje się na metodach ilościowych oraz finansach międzynarodowych i biznesie międzynarodowym.Program prowadzony jest przez naukowców z doświadczeniem w dziedzinie makroekonomii międzynarodowej i finansów oraz biznesu międzynarodowego.Możesz także dalej rozwijać swoje umiejętności i wiedzę dzięki zajęciom pozalekcyjnym, wypełniając nagrodę Lincoln Award.... [-]
Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Program ma na celu rozwój refleksyjnych i kompetentnych praktyków społecznych, którzy mogą praktykować bezpiecznie, skutecznie i pewnie w złożonych środowiskach. ... [+]

Kurs

Program ma na celu rozwój refleksyjnych i kompetentnych praktyków społecznych, którzy mogą praktykować bezpiecznie, skutecznie i pewnie w złożonych środowiskach. Szkoła Zdrowia i Opieki Społecznej została zatwierdzona przez Radę ds. Zdrowia i Opieki Zdrowotnej (HCPC) w celu zapewnienia pracy socjalnej magistra jako podyplomowej nagrody zawodowej w opiece społecznej.

Studenci będą mieli możliwość podjęcia dwóch nadzorowanych i ocenionych praktyk w pracy socjalnej lub opiece społecznej podczas studiów. Miejsca te mają zapewnić uczniom szansę rozwoju ich wiedzy zawodowej, teorii, wartości i praktycznych umiejętności. Więcej informacji na temat potencjalnych kosztów związanych z wypełnianiem tych miejsc docelowych można znaleźć na karcie Funkcje.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Mgr Projektowanie i projektowanie gier ma na celu rozwijanie istniejących umiejętności programowania komputerowego w celu zapewnienia wiedzy i umiejętności do tworzenia w ... [+]

Kurs

Mgr Projektowanie i projektowanie gier ma na celu rozwijanie istniejących umiejętności programowania komputerowego w celu zapewnienia wiedzy i umiejętności do tworzenia współczesnych gier wideo, przy użyciu różnych zaawansowanych narzędzi i platform, takich jak rzeczywistość wirtualna.

Kontekst branżowy jest ważnym aspektem tego programu, a studenci uczą się również tematów projektowania gier, które mają zastosowanie do pracy w branży i tworzenia niezależnych gier, a także technik badawczych odpowiednich do dalszych studiów podyplomowych. Jest to poparte doświadczeniem branżowym naszych pracowników, z których wielu zostało zatrudnionych w branży gier lub mają aktualne aktywne połączenia z przemysłem.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Systemy MSc Robotics i Autonomous Systems zostały zaprojektowane, aby wyposażyć uczniów w zaawansowaną wiedzę i umiejętności potrzebne do opracowania innowacyjnych rozwią ... [+]

Kurs

Systemy MSc Robotics i Autonomous Systems zostały zaprojektowane, aby wyposażyć uczniów w zaawansowaną wiedzę i umiejętności potrzebne do opracowania innowacyjnych rozwiązań wymaganych przez szybko rozwijający się globalny przemysł w zakresie robotyki i systemów autonomicznych (RAS).

Program ma na celu umożliwienie poszerzenia i zastosowania istniejącej wiedzy studentów na temat programowania komputerów i ram matematycznych poprzez warsztaty laboratoryjne, wykłady, debaty i niezależne badania.

Kurs zakłada znajomość koncepcji programowania i wspierającego środowiska matematycznego przy jednoczesnym przedstawianiu zaawansowanych koncepcji związanych konkretnie z domeną komputerową.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Program ten ma na celu wyposażenie studentów w zaawansowane umiejętności, wiedzę i doświadczenie umożliwiające podejmowanie ról technicznych i zarządzania produkcją w waż ... [+]

Kurs

Program ten ma na celu wyposażenie studentów w zaawansowane umiejętności, wiedzę i doświadczenie umożliwiające podejmowanie ról technicznych i zarządzania produkcją w ważnym na świecie sektorze rolno-spożywczym.

Sektor rolno-spożywczy jest nierozerwalnie związany z wyzwaniami związanymi z użytkowaniem gruntów i wody, zmianą klimatu oraz zdrowiem i dobrostanem.

Studenci będą mieli możliwość studiowania takich dziedzin, jak zaawansowana nauka o uprawach, zaawansowana produkcja żywności, nowe produkty i rozwój procesów, bezpieczeństwo żywności

Studenci będą mieli również dostęp do specjalistycznych technologii i nowych urządzeń w kampusach University of Lincoln , National Center for Food Manufacturing w Holbeach oraz w Riseholme Park.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ponieważ Corporate Governance jest obecnie integralną częścią codziennego życia biznesowego, program MSc Governance ma być odpowiedni i atrakcyjny dla szerokiej gamy kand ... [+]

Kurs

Globalny kryzys finansowy, skandale korporacyjne i upadki oraz obawy społeczne związane z widocznym brakiem skutecznych zarządów przyczyniły się do eksplozji zainteresowania praktykami dobrego zarządzania. Program ma strukturę ukierunkowaną na praktyczne zastosowanie w środowisku biznesowym i ma na celu dostarczenie studentom silnej wiedzy przedmiotowej i najnowszego myślenia w świecie zarządzania, raportowania zrównoważonego rozwoju, etyki biznesowej, skuteczności organizacji i zarządu, finansów, prawa i strategii Myślący.

W obliczu większego ryzyka korporacji i większego potencjalnego wpływu ich działalności na społeczeństwo, kwestie zrównoważonego rozwoju są bardziej krytyczne niż kiedykolwiek. Zrównoważony rozwój nie dotyczy już ryzyka i zgodności, ale także innowacji, możliwości i sposobów osiągnięcia doskonałości zarówno w zakresie zrównoważonego rozwoju, jak i wyników finansowych. Program ma na celu zrozumienie procesów i nadzór, który napędza najwyższe standardy przywództwa, odpowiedzialności, raportowania zrównoważonego rozwoju i etycznego zachowania w biznesie.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

University of Lincoln MSc Management Program ma na celu przygotowanie studentów do kariery w biznesie i zarządzaniu. Studenci mogą uczyć się tematów od księgowości i fina ... [+]

Kurs

Moduły przywództwa, wpływ osobisty i negocjacje mają na celu rozwinięcie zrozumienia przez studentów ewoluujących praktyk menedżerskich we współczesnych organizacjach, przy jednoczesnym priorytetowym traktowaniu potrzeb pracodawców poszukujących kandydatów o silnych umiejętnościach komunikacyjnych i postawie "może zrobić".

Oprócz ukończenia kombinacji modułów podstawowych i opcjonalnych studenci powinni przeprowadzić dogłębne niezależne badanie.

Absolwenci wszystkich dyscyplin, bez wcześniejszego doświadczenia w studiach biznesowych i dotyczących zarządzania, mogą zgłaszać się do programu. Dla tych, którzy już studiowali pokrewną dyscyplinę, ten kurs oferuje możliwość rozwinięcia wiedzy na wyższy poziom.... [-]

Wielka Brytania Boston
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Magister zarządzania modą ma na celu wykształcenie absolwentów, którzy są w stanie przeanalizować trendy konsumenckie i inne w społeczeństwie, aby opracować skuteczne str ... [+]

Kurs

Magister zarządzania modą ma na celu wykształcenie absolwentów, którzy są w stanie przeanalizować trendy konsumenckie i inne w społeczeństwie, aby opracować skuteczne strategie zakupów, sprzedaży detalicznej i promocyjnej.

Program jest odpowiedni dla kandydatów, którzy chcą rozpocząć karierę menedżerską w branży mody. Przykłady potencjalnych ról to menedżer sklepu, przedstawiciel marki, kupujący modę, prognozowanie trendów i dyrektor ds. Marketingu.

Aplikacje są mile widziane w szerokim zakresie dyscyplin naukowych, w tym w zakresie projektowania, biznesu, sztuki i nauk społecznych.

NajważniejszeProgram jest prowadzony przez zespół międzynarodowych akademików. Ponadto kurs korzysta z głośników gości, którzy są profesjonalistami w modzie i innych obszarach biznesowych.... [-]
Wielka Brytania Boston
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Studia magisterskie na kierunku Zarządzanie projektami w Lincoln zapewniają możliwość zaangażowania się w podstawowe teorie i najlepsze praktyki w sposób systematyczny, k ... [+]

Kurs

Obecnie projekty są wszechobecne, formalizując sposób, w jaki przedsiębiorstwa organizują i wdrażają stałe ulepszenia wymagane do pomyślnej działalności na konkurencyjnych rynkach i zazwyczaj wiążą się z wysokim ryzykiem i niepewnością. Historyczne dziedzictwo zarządzania projektami widoczne jest wszędzie na świecie. Wszystko, co zostało zbudowane, począwszy od egipskich piramid poprzez średniowieczne katedry, drapacze chmur i inne wybitne przykłady współczesnej infrastruktury, było w pewnym momencie projektem.

Niezależnie od obecnego poziomu wiedzy lub doświadczenia w zarządzaniu projektami, będziesz miał szansę zyskać większe zaufanie, aby lepiej planować złożone projekty, prowadzić i inspirować swój zespół, zarządzać trudnymi interesariuszami i radzić sobie z najbardziej nieprzyjemnymi lub nieoczekiwanymi zagrożeniami. Będziesz mieć również możliwość rozwijania praktycznych umiejętności związanych z projektowaniem, planowaniem i realizacją projektów, oprócz rozwiązywania konfliktów i skutecznej wielofunkcyjnej integracji projektu.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Międzynaro- dowy program zarządzania zdarzeniami ma na celu przygotowanie Cię do kariery w branży eventowej. Pomimo niestabilności ekonomicznej i niepewności politycznej, ... [+]

Kurs

Międzynaro- dowy program zarządzania zdarzeniami ma na celu przygotowanie Cię do kariery w branży eventowej. Pomimo niestabilności ekonomicznej i niepewności politycznej, branża wydarzeń nadal znacząco przyczynia się do globalnej, krajowej i regionalnej gospodarki i rynków pracy.

Wielkość i dynamika pracowników oraz zróżnicowana kulturowo publiczność oznacza ciągłe zapotrzebowanie na wyrafinowanych menedżerów i analityków. Jako kluczowy element gospodarki usług i doświadczeń, sektor imprez nadal wymaga wymagających elastycznych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy rozumieją nie tylko procesy planowania i zarządzania wydarzeniami, ale także możliwość zarządzania w trudnych warunkach, w których odbywają się wydarzenia.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Korzystając z technik analizy krytycznej, autorefleksji i rozwiązywania problemów, magister zarządzania zasobami ludzkimi (HRM) zapewnia uczniom możliwość uczenia się, ja ... [+]

Kurs

Profesjonalna akredytacja, powiązania branżowe i ukierunkowanie na biznes sprawiają, że ten program jest idealny, jeśli obecnie jesteś zaangażowany w zasoby ludzkie lub jesteś zainteresowany karierą w tej dziedzinie.

Dzięki konkretnym perspektywom akademickim i praktycznym, będziesz miał szansę odkryć nowe sposoby zarządzania ludźmi w nowoczesnym miejscu pracy, biorąc pod uwagę rozwój ludzi i relacje z pracownikami oraz zrozumienie szerszych problemów biznesowych kierownictwa wyższego szczebla. Będziesz musiał zmierzyć się krytycznie z kwestiami zarządzania organizacyjnego i autorefleksji.

Program ten daje możliwość uzyskania profesjonalnie uznanych kwalifikacji, które pomogą w spełnieniu rosnących wymagań praktyków HRM do posiadania kwalifikacji Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD).... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Dyplom magistra zarządzania i stosunków międzynarodowych w Lincoln jest przeznaczony dla studentów zainteresowanych karierą w międzynarodowych organizacjach. ... [+]

Kurs

Program ten łączy teorię stosunków międzynarodowych i studiów nad rozwojem z podstawowym zarządzaniem i umiejętnościami organizacyjnymi, mając na celu kształcenie studentów, aby stali się efektywnymi członkami organizacji prywatnych, rządowych i non-profit. Przykłady potencjalnych pracodawców obejmują organizacje pozarządowe (NGO), organizacje międzyrządowe, służby cywilne, organizacje charytatywne i przedsiębiorstwa.

Będziesz miał okazję rozwinąć umiejętności pracy w zespole, uczestnicząc w ćwiczeniu symulacyjnym, wspinając się na Mount Everest. Będziesz mieć również możliwość wzięcia udziału w interaktywnej i intuicyjnej grze ucieczki w prawdziwym życiu w ramach opcjonalnej podróży studyjnej do Escape Rooms w Manchesterze. Koszty są pokrywane przez Szkołę.... [-]

Wielka Brytania Boston
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Magister zarządzania kryzysowego i zarządzania klęskami łączy obszary zarządzania kryzysowego, zarządzania ryzykiem i zarządzania klęskami żywiołowymi, aby zapewnić uczni ... [+]

Kurs

Magister zarządzania kryzysowego i zarządzania klęskami łączy obszary zarządzania kryzysowego, zarządzania ryzykiem i zarządzania klęskami żywiołowymi, aby zapewnić uczniom możliwość zrozumienia bieżących podejść do kryzysu i katastrof oraz wpływu, jaki takie wydarzenia mogą mieć na przedsiębiorstwa, społeczności i narody. W szczególności program dotyczy problemów związanych z przerwami w działalności gospodarczej oraz potrzebą strategii gotowości, reagowania i odbudowy, aby zminimalizować zarówno straty gospodarcze, jak i ludzkie wynikające z kryzysów i klęsk żywiołowych zarówno pochodzenia naturalnego, jak i ludzkiego.

Istnieje rosnące globalne zapotrzebowanie na przedsiębiorstwa, społeczności i narody, aby zwiększyć ich odporność na potencjalne kryzysy i katastrofy, w szczególności poprzez stosowanie zasad zarządzania kryzysowego i katastrofami, gotowości na wypadek katastrof, planowania reakcji i odbudowy.... [-]

Wielka Brytania Boston
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Mgr International Tourism Management ma na celu wyposażenie absolwentów w wiedzę akademicką i aplikacje przemysłowe wymagane do pracy na wyższych szczeblach w tym rozwija ... [+]

Kurs

Mgr International Tourism Management ma na celu wyposażenie absolwentów w wiedzę akademicką i aplikacje przemysłowe wymagane do pracy na wyższych szczeblach w tym rozwijającym się sektorze globalnym.

Program oferuje możliwość rozwijania umiejętności analitycznych niezbędnych do oceny trendów w branży, popytu na rynku i powiązanych zachowań związanych z podróżowaniem. Ważne tematy, takie jak przedsiębiorczość, zrównoważony rozwój i globalizm są integralną częścią programu. Oczekuje się, że studenci będą informowani, interpretowani, analityczni i krytyczni, a także świadomi wartości zdobywania i wykazywania umiejętności osobistych możliwych do przekazania.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Magisterskie

University of Lincoln

Ten program zawodowy ma na celu zapewnienie wysokiej jakości edukacji aspirującym architektom. Program jest określony przez Radę ds. Rejestracji Architektów i zatwierdzon ... [+]

Kurs

Ten program zawodowy ma na celu zapewnienie wysokiej jakości edukacji aspirującym architektom. Program jest określony przez Radę ds. Rejestracji Architektów i zatwierdzony przez Królewski Instytut Brytyjskich Architektów.

Kurs ten zachęca do krytycznej refleksji nad osobistymi celami, osiągnięciami i filozofią projektowania w ramach zorganizowanej debaty teoretycznej i indywidualnych badań. Zapewnia swobodę dostosowywania nauki w ramach, która spełnia wymagania Królewskiej Instytucji Brytyjskiej Architektów i Architektów, Tablica rejestracyjna, część 2.

Nacisk kładzie się na rozwój umiejętności zawodowych poprzez indywidualne studia, pracę w grupach i zajęcia w studio. Będziesz miał okazję skupić się na aspektach architektury, które Cię najbardziej interesują i na tych, które pasują do twoich aspiracji zawodowych.... [-]

Wielka Brytania Boston
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 5 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Teatr Performing Arts (Dramat, Taniec, Muzyka) ma na celu dostarczenie uznanej nagrody naukowej w ramach przygotowań do doktoratu w powiązanych dziedzinach. Jest przeznac ... [+]

Kurs

Teatr Performing Arts (Dramat, Taniec, Muzyka) ma na celu dostarczenie uznanej nagrody naukowej w ramach przygotowań do doktoratu w powiązanych dziedzinach. Jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą stworzyć podstawy do studiów doktoranckich.

Ten kurs stanowi idealny początek Twojej podróży badawczej w dziedzinie sztuk scenicznych. Ma na celu dostarczenie krytycznych i metodologicznych narzędzi niezbędnych do badań naukowych, jednocześnie umożliwiając skoncentrowane studia w wybranych dyscyplinach sztuk performatywnych i zaangażowanie w różnych perspektywach wydajności.

Studenci tego programu magisterskiego mogą korzystać z zasobów Lincoln Performing Arts Center, studiów, galerii i tętniącej życiem społeczności artystycznej.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Lincoln

Ten program zawodowy oferuje elastyczność, aby dostosować naukę w ramach, która spełnia wymagania Królewskiego Instytutu Brytyjskich Architektów (RIBA) i Urzędu Rejestrac ... [+]

Kurs

Ten program zawodowy oferuje elastyczność, aby dostosować naukę w ramach, która spełnia wymagania Królewskiego Instytutu Brytyjskich Architektów (RIBA) i Urzędu Rejestracji Architektów (ARB).

Kurs ten zachęca do krytycznej refleksji nad osobistymi celami, osiągnięciami i filozofią projektowania w ramach zorganizowanej debaty teoretycznej i indywidualnych badań. Nacisk kładzie się na rozwój umiejętności zawodowych poprzez indywidualne studia, pracę w grupach i zajęcia w studio.

Studenci mogą wykorzystywać laboratoria i warsztaty do stosowania tradycyjnych technik tworzenia modeli, a także cyfrowych technologii wytwarzania. Po pomyślnym ukończeniu programu możesz przejść do Podyplomowego Dyplomu z Praktyki Zawodowej i Zarządzania w Architekturze (ARB / RIBA Część 3) jako Pathway do zostania zarejestrowanym architektem.... [-]

Wielka Brytania Boston
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 5 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Change your World at the University of Lincoln

Address
University of Lincoln Brayford Pool
LN6 7TS Boston, England, Wielka Brytania