University of Kent, School of Arts

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

School of Arts na University of Kent znajduje się w uniwersyteckim kampusie Canterbury, niedaleko historycznego i kulturalnego miasta Canterbury.

School of Arts oferuje studia licencjackie i podyplomowe w czterech obszarach tematycznych: Dramat i Teatr; Film; Historia sztuki; i medioznawstwo.

Nasze programy pojedynczych wyróżnień zapewniają profesjonalne podejście do praktyki i teoretyczne podstawy. Oferujemy również szeroką gamę programów wspólnych wyróżnień, dzięki czemu możesz połączyć swój dyplom z innymi przedmiotami. Istnieją również opcje na spędzenie roku za granicą lub na praktyki, z zastrzeżeniem dobrego postępu akademickiego. Zachęcamy do dostosowania programu studiów do twoich zainteresowań i ambicji.

Wszyscy nasi specjaliści korzystają z naszej wiedzy fachowej, czerpanej z badań i prac branżowych. Nasze programy korzystają również z naszych doskonałych udogodnień, w tym wydzielonych miejsc do produkcji teatralnej, filmowania i montażu w studiu, przestrzeni galerii oraz kin i teatrów na miejscu.

Kent jest wysoko oceniany: The Guardian University Guide 2019 zajął Kent 10 miejsce w Wielkiej Brytanii w dziedzinie filmu i studiów nad mediami. Kent otrzymał nagrodę Gold, najwyższą ocenę w Wielkiej Brytanii za Strukturę Doskonałości Nauczania.

Samo Canterbury ma bogate życie kulturalne, w tym Teatr Marlowe oraz Dom Sztuki i Wiedzy Beaneya. Sam Kent ma swoją własną stację telewizyjną KMTV, która obejmuje życie w regionie.

Miasto ma także szybkie połączenie kolejowe z Londynem, zapewniając szybki dostęp do bogatego życia kulturalnego stolicy, w tym teatrów i galerii West Endu. Podobnie Tate Margate jest tylko 30 minut jazdy pociągiem.

Kent jest znany jako "uniwersytet europejski w Wielkiej Brytanii", czerpiąc korzyści z bliskości kontynentu europejskiego. Terminal pociągów Eurostar znajduje się zaledwie 15 minut jazdy pociągiem od hotelu Ashford, a do portu w Dover jest tylko 30 minut.

Oferujemy studia magisterskie obejmujące studia w centrach Kent w Paryżu i Rzymie, w tym studia magisterskie z filmu i historii oraz filozofię sztuki, które oferują semestr w naszej Paryskiej Szkole Sztuki i Kultury oraz magister historii sztuki, który oferuje w naszej rzymskiej Szkole Studiów Klasycznych i Renesansu. Możesz również studiować dla magisterskich w filmie lub historii i filozofii sztuki wyłącznie w Paryżu. Wszystkie nasze MA i programy są dostępne w naszym kampusie Canterbury.

Szkoła Sztuk Pięknych ma silne powiązania z wieloma organizacjami artystycznymi i stwarza szanse na nawiązanie z nimi współpracy w sieci i uzyskanie przydatnych powiązań, które pozwolą zwiększyć doświadczenie studentów i zwiększyć szanse na zatrudnienie.

Lokalizacje

Canterbury

Jarman Building

Address
School of Arts, University of Kent,
Jarman Building, The University of Kent

CT2 7UG Canterbury, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 1227 764000