University of Kent, Kent School of Architecture

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Kent School of Architecture jest jedną z najbardziej udanych szkół architektury w Wielkiej Brytanii. Innowacyjne programy, nauczanie w studio, profesjonalne połączenia i doskonałe udogodnienia tworzą inspirujące środowisko do nauki.

  • 10. w przewodniku The Guardian University Guide 2018.
  • 90% studentów ostatniego roku Architektury było zadowolonych z ogólnej jakości swojego kursu.
  • 3RD dla przyszłych absolwentów w The Guardian University Guide 2018.
  • 91% studentów architektury, którzy ukończyli Kent w 2016 roku, było w pracy zawodowej lub dalszego badania w ciągu sześciu miesięcy (DLHE).

Nasza wizja

Kent School of Architecture ma filozofię przyszłości. Łączymy współczesne badania z ramami edukacyjnymi, które przygotowują Cię do świata akademickiego i zawodowego.

Nasi studenci korzystają z jednego z najbardziej zaawansowanych środowisk edukacyjnych w Wielkiej Brytanii. Poza kreatywną kulturą studyjną zyskujesz doświadczenie w korzystaniu z najnowocześniejszych urządzeń i wyposażenia, które przygotowuje Cię do pracy w branży lub dalszej nauki.

Rozwinęliśmy i utrzymujemy silne powiązania z lokalnymi firmami, społecznościami regionalnymi i profesjonalistami z branży budowlanej. Doprowadziło to do tego, że nasi studenci i absolwenci pracują razem nad projektami bezpośrednio wpływającymi na lokalny region, a także wielu naszych studentów, którzy pracują w zawodowo szanowanych praktykach architektonicznych na całym świecie.

Najnowocześniejsze udogodnienia

Kent School of Architecture jest wyposażony w najnowsze zasoby, w tym nowoczesne studia projektowe, dedykowany warsztat modelarski obejmujący urządzenia do cięcia laserowego i druk 3D oraz studio komputerowe z najnowszą technologią.

Nasza najnowocześniejsza cyfrowa przestrzeń krytyczna ma osiem zaawansowanych technologicznie, 70-calowych ekranów UTouch o rozdzielczości HD. Dają one naszym uczniom i wykładowcom szansę interakcji i przyczyniają się do prezentacji i samouczków.

Inspirujące nauczanie

Nasi entuzjastyczni pracownicy akademiccy mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu na poziomie studiów i szczególne mocne strony w historycznych, środowiskowych, technicznych i cyfrowych aspektach tego przedmiotu. Stosujemy nowatorskie podejście do nauczania, które rozwija pewność twojego projektu poprzez eksperymentowanie i pracę nad projektem.

Twoje studia akademickie są uzupełnione programem mentorskim z Royal Institute of British Architects (RIBA). Możesz także czerpać korzyści z praktycznego zaangażowania lokalnych architektów i projektów, a także z doświadczeń edukacyjnych dostępnych poza Kent School of Architecture, takich jak wycieczki terenowe i wycieczki studyjne.

Doskonałość badań

Kent School of Architecture ma międzynarodową reputację w zakresie jakości swoich badań. Nasi pracownicy naukowi są aktywni na konferencjach akademickich i zawodowych, zarówno w kraju, jak i za granicą, oraz pojawiają się i publikują w lokalnych i krajowych mediach.

Promujemy innowacyjne i interdyscyplinarne badania, kładąc nacisk na zrównoważony design. Prowadzimy dwa ośrodki badawcze: Centrum Badań Architektury Europejskiej (CREAte) oraz Centrum Architektury i Zrównoważonego Środowiska (CASE).

Imponujące perspektywy

Studiowanie w Kent School of Architecture przygotowuje cię do udanej kariery. Oprócz doskonalenia umiejętności zawodowych, rozwijamy również umiejętności, które można przekazywać, takie jak komunikacja, praca zespołowa, rozwiązywanie problemów i umiejętność obsługi komputera.

Wielu naszych studentów kontynuuje pracę w zawodowo szanowanych praktykach architektonicznych na całym świecie, takich jak Grimshaw Architekci, Farrells, HLM Architekci, HOK, Jestico Whiles i Herzog

Profesjonalne uznanie

Nasze programy są sprawdzane przez RIBA, a nagrody są przyznawane przez Radę Rejestrów Architektów (ARB). Pozwala to na pracę w kierunku pełnej akredytacji jako profesjonalny architekt.

Pomyślne ukończenie architektury BA (Hons) zapewnia zwolnienie z części 1 egzaminów ARB / RIBA, natomiast dwuletni program MArch zapewnia zwolnienie z części 2 egzaminów ARB / RIBA.

Lokalizacja

Kent School of Architecture opiera się na naszym kampusie Canterbury z pierwszorzędnymi obiektami akademickimi i rekreacyjnymi. Jesteśmy wyposażeni w najnowsze materiały i nasze piękne otoczenie oferuje mnóstwo spokojnych miejsc do nauki i relaksu.

Wszystko, czego potrzebujesz na terenie kampusu, znajduje się w odległości krótkiego spaceru, w tym sklep ogólny, księgarnia, bank, centrum medyczne i apteka. Możesz wyjść z kampusu, aby zwiedzić średniowieczne budynki miasta, historyczne puby i wiele sklepów, a Londyn jest tylko godzinę jazdy pociągiem.

Lokalizacje

Canterbury

Marlowe Building

Address
Kent School of Architecture,
Marlowe Building,
University of Kent

CT2 7NR Canterbury, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 1227 824689

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium