University of Kent, Centre for the Study of Higher Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Centrum Badań Szkolnictwa Wyższego to nowy interdyscyplinarny ośrodek badawczy, skupiającej naukowców z Uniwersytetu w całej zainteresowań badawczych w szkolnictwie wyższym. Od października 2011 roku oferujemy bogaty program seminariów naukowych, wykładów gości i możliwości studiów podyplomowych.

Programy

Centrum jest domem dla programów studiów podyplomowych w Wyższej Edukacji, Uniwersytet, zarówno nauczał i badania.

Associate Program Akredytacji Nauczyciel (atap)

30-kredytowej, jeden kurs roku, mające na celu pracowników, którzy są nowe do nauczania w szkolnictwie wyższym.

Podyplomowe Certificate in Higher Education (PGCHE)

60-kredytowej, dwóch lat kurs, którego celem jest bardziej doświadczony personel, który opiera się na wiedzy zdobytej podczas atap i bada obszary, takie jak badania i niezależnych badań.

Dyplom studiów podyplomowych w Wyższej Edukacji (PGDip)

Oczywiście 120-kredytowych, które opiera się na wiedzy i teorii zdobytych podczas PGCHE i skupia się na rozwijaniu zrozumienia procesów i charakteru badań edukacyjnych. Kredyty uzyskane na PGCHE są zawarte w wymaganych punktów.

Magisterskie (MA)

Oczywiście 180-kredytowych, które opiera się na SOIC i składa się z rozprawy. Kredyty uzyskane w SOIC są zawarte w tych kredytów.

Doktorat w szkolnictwie wyższym

Centrum jest obecnie nabór na studia doktoranckie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Magisterskie (MA)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu August 2017 Wielka Brytania Canterbury

PG Dyplom opiera się na istniejącej Postgraduate Certificate in Szkolnictwa Wyższego z dodanie nowych modułów przeznaczonych do opracowania krytyczne rozumienie procesów i charakteru badań edukacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem szkolnictwa wyższego. [+]

PG Dyplom opiera się na istniejącej Postgraduate Certificate in Szkolnictwa Wyższego z dodanie nowych modułów przeznaczonych do opracowania krytyczne rozumienie procesów i charakteru badań edukacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem szkolnictwa wyższego. Wspieramy Ci rozwijać i badać pole specjalizacji w Wyższej kontekście edukacji, która może być następnie prowadzonej przez dysertacji dla MA. Programy te są otwarte dla pracowników akademickich, w rolach wsparcia badań i kształcenia z minimum dwuletnim doświadczeniem w nauczaniu i / lub wspierania nauki w HE. Są one bezpłatne dla pracowników zatrudnionych przez University of Kent i pracowników w uczelniach partnerskich programów nauczania Uniwersytetu Kent. TREŚĆ Moduły podstawowe UN825 edukacyjne Metody badawcze (dla tych, nowy w tej dziedzinie) (15 punktów) I UN824 Interrogating Badań Edukacyjnych (30 kredytów) Opcjonalne moduły Jeden z następujących 2013/14: (15 kredytów) UN812 Rozwój jako badacz w dziedzinie szkolnictwa wyższego UN813 Rozwój Studia jako Inspektor UN815 Badań Technologii w akademicki Środowisko UN821 Ocena i Rozwoju Zawodowego UN899 The magisterskiej Następujące moduły są obecnie odpoczywa, ale będzie być dostępne w 2014/2015 zastrzeżeniem popytu: UN814 Inclusive Curriculum (15 kredytów) UN816 Uczenie i nauczanie innowacji (15 kredytów) [-]

Kontakt

The University of Kent

Adres CT2 7NZ, United Kingdom
Strona internetowa http://www.kent.ac.uk/
Telefon +44 1227 764000