Przeczytaj oficjalny opis

University of Hull powstał w 1927 roku, dzięki czemu jesteśmy 14 najstarszym uniwersytetem w Anglii. Dzięki dumnej historii doskonałości akademickiej oraz tworzeniu i inspirowaniu badań zmieniających życie, oferujemy idealne połączenie dziedzictwa i wysokiej technologii, a wszystko to w przyjaznym i niedrogim mieście studenckim.

Doskonałość dydaktyczna i badawcza

Hull zdobył srebrną nagrodę w rządowej Teaching Excellence Framework (TEF 2018), która uznaje doskonałość w nauczaniu i uczeniu się w brytyjskich uniwersytetach i szkołach wyższych oraz specjalizuje się w szerokim zakresie wysokiej jakości kursów podyplomowych i badań podyplomowych.

Jesteśmy w 50 najlepszych uniwersytetach pod względem siły badawczej (REF 2014) i niezwykle ambitnie podchodzimy do naszego programu badań. Podejmujemy się wielkich globalnych wyzwań - od zdrowia po siedliska, od żywności po powodzie i od łańcuchów dostaw po niewolnictwo. Nasze siedem instytutów badawczych gromadzi wiedzę fachową ze wszystkich zakątków uniwersytetu, a nasi badacze współpracują z kluczowymi partnerami i interesariuszami w celu dostarczania badań, które są korzystne dla wszystkich oraz kształtują i kształtują przyszłą politykę.

Studenci zagraniczni

Ponieważ studenci z ponad 100 krajów na całym świecie wybierają studia w Hull, jesteśmy prawdziwie globalną instytucją. Imponujące 97,9% naszych studentów zagranicznych idzie do pracy lub kontynuuje naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów (HESA 2018).

Często w Twoim kraju ojczystym można spotkać pracowników naszego uniwersytetu. Aby dowiedzieć się, kiedy będziemy odwiedzać, sprawdź swoją stronę kraju na naszej stronie internetowej.

Kampus i życie studenckie

Zainwestowaliśmy 300 milionów funtów w nowe obiekty, w tym światowej klasy bibliotekę, nowoczesną salę koncertową, zakwaterowanie studenckie na terenie kampusu i nowe obiekty sportowe. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do nauki, życia i spotkań towarzyskich - od wszechstronnych miejsc pracy po wielokrotnie nagradzane usługi kariery - wszystko w jednym miejscu. Nasz wielokrotnie nagradzany związek studentów - z ponad 150 towarzystwami i klubami sportowymi - oraz nasz Zespół Wsparcia Studentów - udzielający porad w kwestiach takich jak zdrowie i dobre samopoczucie, pieniądze, wsparcie w nauce - zapewniający maksymalne wykorzystanie wszystkiego, co uniwersytet ma do zaoferowania.

Odkryj wirtualną wycieczkę, aby zobaczyć nasz piękny, zielony kampus dla siebie!

122372_InternationalStudentAmbassadorsSatChattingonGrass-219crop.jpeg

Jesteśmy także jedyną uczelnią, która jest oficjalnym partnerem zespołu GB. To ekskluzywne sześcioletnie partnerstwo przyniesie korzyści naszym studentom, oferując możliwości wspólnych badań i projektów przedsiębiorstw oraz możliwości rozwoju kariery.

Opłaty i finansowanie

Czesne jest różne dla różnych kursów i programów, sprawdź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji, a także nasze strony dotyczące stypendiów i stypendiów oraz stypendiów międzynarodowych.

Wymagania wstępne

Akceptujemy szereg międzynarodowych kwalifikacji, aby dowiedzieć się o naszych wymaganiach wstępnych, odwiedź nasze strony kursów dla studentów studiów licencjackich i podyplomowych.

Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem i potrzebujesz dodatkowej pomocy przed rozpoczęciem nauki u nas, oferujemy przedsezonowe kursy języka angielskiego na różnych poziomach.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o tym programie z University of Hull wypełnij formularz i przeczytaj naszą politykę prywatności .

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

University of Hull

MA Education to elastyczny program dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i zrozumienie obecnych praktyk edukacyjnych, współczesnych kwestii debaty w świecie edukac ... [+]

Przegląd kursu

MA Education to elastyczny program dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i zrozumienie obecnych praktyk edukacyjnych, współczesnych kwestii debaty w świecie edukacji i kluczowych zagadnień związanych z praktyką edukacyjną.

Nacisk w całym programie MA koncentruje się na rozwijaniu niezależnego krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów. Korzystając z podejścia opartego na zapytaniach, program ma na celu umożliwienie szczegółowego zbadania tematów, które są szczególnie interesujące.

Wykształcenie magisterskie można studiować przez cały rok w pełnym wymiarze godzin lub dwa lata w niepełnym wymiarze godzin. Pomaga nauczycielom w rozwijaniu zrozumienia edukacyjnego, umiejętności analitycznych i zdolności przywódczych niezbędnych do poprawy rozwoju i osiągnięć uczniów w szkołach.... [-]

Wielka Brytania Łuska
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

University of Hull

Wielu pracodawców desperacko poszukuje wysoko wykwalifikowanych inżynierów elektryków i elektroników, a ten magister zapewnia zaawansowaną wiedzę w szerokim zakresie, a t ... [+]

Przegląd kursu

Wielu pracodawców desperacko poszukuje wysoko wykwalifikowanych inżynierów elektryków i elektroników, a ten magister zapewnia zaawansowaną wiedzę w szerokim zakresie, a także wysoce poszukiwane i przenoszone umiejętności, które są cenione przez pracodawców.

Jest to elastyczny program z szeregiem opcji dostosowanych do twoich preferencji, pozwalający na zdobycie umiejętności specyficznych dla przedmiotu i ogólnych, i łączy głębię akademicką z aktualną praktyką przemysłową w kontekście rzeczywistych zastosowań inżynierskich. Studiujesz równowagę podstawowych obszarów i tematów specjalnych związanych z badaniami i nowymi technologiami. Wiele projektów realizowanych jest w grupach badawczych lub związanych z przemysłem.... [-]

Wielka Brytania Łuska
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Hull

Nasz mgr inżynierii mechanicznej ma szanse na zatrudnienie w sercu i daje ci możliwość pogłębiania wiedzy, zrozumienia i zrozumienia teoretycznych i praktycznych zastosow ... [+]

Przegląd kursu

University of Hull znajduje się na obszarze o dynamicznym i rozwijającym się przemyśle, przyjmując głównych graczy z branży lotniczej, chemicznej, inżynieryjnej, farmaceutycznej, transportowej, morskiej i energetycznej. To sprawia, że miasto jest idealnym miejscem do studiowania inżynierii mechanicznej - największej dyscypliny inżynieryjnej, która oferuje rozwój kariery w większości sektorów przemysłu.

Nasz mgr inżynierii mechanicznej ma szanse na zatrudnienie w sercu i daje ci możliwość pogłębiania wiedzy, zrozumienia i zrozumienia teoretycznych i praktycznych zastosowań inżynierii mechanicznej, w tym krytycznej świadomości aktualnych problemów i rozwoju. Duży nacisk kładziony jest na praktyczne zastosowanie wiedzy. Uniwersytet ma silne, bezpośrednie powiązania z przemysłem, zapewniając ci możliwość pracy nad rzeczywistymi projektami inżynieryjnymi i zwiększania twoich perspektyw zawodowych. Ten program został opracowany w celu zapewnienia doładowań dla absolwentów, którzy ukończyli inżynierię mechaniczną lub pokrewny przedmiot.... [-]

Wielka Brytania Łuska
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Hull

Nasz mgr został akredytowany przez najbardziej odpowiednie organizacje zawodowe w dziedzinie logistyki - Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) oraz Charte ... [+]

Przegląd kursu

Nasz mgr został akredytowany przez najbardziej odpowiednie organizacje zawodowe w dziedzinie logistyki - Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) oraz Chartered Institute of Procurement and Supply (CIPS) - dając ci przewagę w tej konkurencyjnej dziedzinie.

Treść programu obejmuje wycieczki terenowe, prelegentów branżowych oraz silny element praktyczny i służący rozwiązywaniu problemów, dostarczany przez pracowników uznanych za najnowocześniejsze badania i tłumaczących najlepsze praktyki branżowe.

Poznasz narzędzia i techniki niezbędne do opracowania efektywnych i wydajnych łańcuchów dostaw, które zapewniają wyższy poziom wartości dla użytkownika końcowego i ułatwiają zrównoważony rozwój biznesu. Poznasz bieżącą teorię i badania, zobaczysz, jak to wpływa na praktykę, i opracujesz innowacyjne rozwiązania rzeczywistych problemów logistyki i łańcucha dostaw.... [-]

Wielka Brytania Łuska
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Hull

Badania pokazują, że pracodawcy preferują aplikacje o odpowiednim doświadczeniu zawodowym. Mając to na uwadze, opracowaliśmy popularny MSc Business Management with Intern ... [+]

Przegląd kursu

Badania pokazują, że pracodawcy preferują aplikacje o odpowiednim doświadczeniu zawodowym. Mając to na uwadze, opracowaliśmy popularny MSc Business Management with Internship.

Ten program ma ten sam format, co MSc Business Management, ale z czteromiesięcznym stażem. To stanowi część twojej ostatecznej oceny. Pomoże Ci stać się kompetentnym i pewnym siebie profesjonalistą z kluczową wiedzą akademicką i umiejętnościami praktycznymi.

W trakcie programu zyskujesz kompleksowe zrozumienie działania organizacji. Przyjmij szereg strategicznych, nowoczesnych perspektyw i zdobądź biegłość w marketingu, finansach i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Zwiększy to twoją zdolność do wprowadzania zmian, które przyniosą korzyści całej organizacji.... [-]

Wielka Brytania Łuska
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
16 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Hull

Ten program jest idealny dla tych, którzy obecnie pracują w dziale HR, którzy chcą zwiększyć swój potencjał zawodowy lub dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę HR. ... [+]

Przegląd kursu

Ludzie są w centrum każdej firmy, co oznacza, że wysokowydajna funkcja zasobów ludzkich (HR) jest jednym z kluczy do sukcesu w biznesie. Hull University Business School to zatwierdzone przez Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) centrum. Absolwenci tego kursu będą mogli ubiegać się o członkostwo w CIPD, aby uzyskać status Chartered Member z uznanym statusem i zaletami zawodowymi.

Nasi aktywni naukowo pracownicy wnoszą do swojej klasy uznaną na całym świecie wiedzę specjalistyczną, łącząc najnowszą teorię z rzeczywistymi studiami przypadków na żywo, korzystając z dużego doświadczenia praktycznego.

Ten program jest idealny dla tych, którzy obecnie pracują w dziale HR, którzy chcą zwiększyć swój potencjał zawodowy lub dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę HR. Możesz także studiować ten program w niepełnym wymiarze godzin na poziomie studiów podyplomowych lub magisterskich. W miarę postępów w programie rozwiniesz umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania dylematów etycznych oraz kwestii społecznej odpowiedzialności biznesu, rozumiejąc wkład skutecznego zarządzania zasobami ludzkimi w sukces organizacji.... [-]

Wielka Brytania Łuska
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

University of Hull

Program MMus jest wiodący w branży, umożliwiając niezrównaną specjalizację i mieszanie zainteresowań w szerokim zakresie dziedzin, w tym wykonawstwo, kompozycja (akustyka ... [+]

Przegląd kursu

Zostań muzykiem, którym chcesz być, z elastycznym tytułem magistra w Hull.

Program MMus jest wiodący w branży, umożliwiając niezrównaną specjalizację i mieszanie zainteresowań w szerokim zakresie dziedzin, w tym wykonawstwo, kompozycja (akustyka, elektroakustyka, sztuka dźwiękowa), dyrygentura, technologia muzyczna, nagrywanie, produkcja, pedagogika, muzyka filmowa, estetyka, filozofia, semiotyka, muzykologia historyczna i krytyczna, jazzoznawstwo, muzyka popularna, psychologia muzyki, teoria i analiza.

Ten kurs jest skierowany do tych, którzy są szczególnie zainteresowani kontynuowaniem nauki muzyki na wyższy poziom i wyposażają studentów w szeroki zakres umiejętności przenoszenia. Zdobycie MMus otwiera możliwości kariery w muzyce i wielu innych dziedzinach, w których umiejętności krytycznego dochodzenia i wykazanie się zaawansowanymi umiejętnościami są niezbędne.... [-]

Wielka Brytania Łuska
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Cottingham Road
HU6 7RX Łuska, Anglia, Wielka Brytania