University of Hull

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Hull powstał w 1927 roku, dzięki czemu jesteśmy 14 najstarszym uniwersytetem w Anglii. Dzięki dumnej historii doskonałości akademickiej oraz tworzeniu i inspirowaniu badań zmieniających życie, oferujemy idealne połączenie dziedzictwa i wysokiej technologii, a wszystko to w przyjaznym i niedrogim mieście studenckim.

Doskonałość dydaktyczna i badawcza

Hull zdobył srebrną nagrodę w rządowej Teaching Excellence Framework (TEF 2018), która uznaje doskonałość w nauczaniu i uczeniu się w brytyjskich uniwersytetach i szkołach wyższych oraz specjalizuje się w szerokim zakresie wysokiej jakości kursów podyplomowych i badań podyplomowych.

Jesteśmy w 50 najlepszych uniwersytetach pod względem siły badawczej (REF 2014) i niezwykle ambitnie podchodzimy do naszego programu badań. Podejmujemy się wielkich globalnych wyzwań - od zdrowia po siedliska, od żywności po powodzie i od łańcuchów dostaw po niewolnictwo. Nasze siedem instytutów badawczych gromadzi wiedzę fachową ze wszystkich zakątków uniwersytetu, a nasi badacze współpracują z kluczowymi partnerami i interesariuszami w celu dostarczania badań, które są korzystne dla wszystkich oraz kształtują i kształtują przyszłą politykę.

Studenci zagraniczni

Ponieważ studenci z ponad 100 krajów na całym świecie wybierają studia w Hull, jesteśmy prawdziwie globalną instytucją. Imponujące 97,9% naszych studentów zagranicznych idzie do pracy lub kontynuuje naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów (HESA 2018).

Często w Twoim kraju ojczystym można spotkać pracowników naszego uniwersytetu. Aby dowiedzieć się, kiedy będziemy odwiedzać, sprawdź swoją stronę kraju na naszej stronie internetowej.

Kampus i życie studenckie

Zainwestowaliśmy 300 milionów funtów w nowe obiekty, w tym światowej klasy bibliotekę, nowoczesną salę koncertową, zakwaterowanie studenckie na terenie kampusu i nowe obiekty sportowe. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do nauki, życia i spotkań towarzyskich - od wszechstronnych miejsc pracy po wielokrotnie nagradzane usługi kariery - wszystko w jednym miejscu. Nasz wielokrotnie nagradzany związek studentów - z ponad 150 towarzystwami i klubami sportowymi - oraz nasz Zespół Wsparcia Studentów - udzielający porad w kwestiach takich jak zdrowie i dobre samopoczucie, pieniądze, wsparcie w nauce - zapewniający maksymalne wykorzystanie wszystkiego, co uniwersytet ma do zaoferowania.

Odkryj wirtualną wycieczkę, aby zobaczyć nasz piękny, zielony kampus dla siebie!

122372_InternationalStudentAmbassadorsSatChattingonGrass-219crop.jpeg

Jesteśmy także jedyną uczelnią, która jest oficjalnym partnerem zespołu GB. To ekskluzywne sześcioletnie partnerstwo przyniesie korzyści naszym studentom, oferując możliwości wspólnych badań i projektów przedsiębiorstw oraz możliwości rozwoju kariery.

Opłaty i finansowanie

Czesne jest różne dla różnych kursów i programów, sprawdź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji, a także nasze strony dotyczące stypendiów i stypendiów oraz stypendiów międzynarodowych.

Wymagania wstępne

Akceptujemy szereg międzynarodowych kwalifikacji, aby dowiedzieć się o naszych wymaganiach wstępnych, odwiedź nasze strony kursów dla studentów studiów licencjackich i podyplomowych.

Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem i potrzebujesz dodatkowej pomocy przed rozpoczęciem nauki u nas, oferujemy przedsezonowe kursy języka angielskiego na różnych poziomach.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o tym programie z University of Hull wypełnij formularz i przeczytaj naszą politykę prywatności .

Lokalizacje

Łuska

Address
Cottingham Road
HU6 7RX Łuska, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium