University of Greenwich - deactivated

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ponad sto lat doświadczenia

University of Greenwich oferuje najlepsze z obu światów - miasta i kraju. Jako student, jesteś na progu Londynie, ale z najlepszymi Kent nie daleko. Nasze dwa kampusy są Avery Hill w Londynie i Greenwich, oba położone w Royal Borough of Greenwich. Medway Campus w Chatham Maritime północnym Kent. Uczelnia ślady jego korzeni do roku 1890, kiedy to druga politechnika Wielkiej Brytanii otwarto blisko Tamizy w Woolwich. Innowatorem od początku, politechnika pionierem pierwsze w niepełnym wymiarze godzin dziennie uwalnianiu i warstwowych kursy kraju. Z biegiem lat, wiele organizacji specjalistycznych przyłączyło się do instytucji, nadając mu różne atuty, takie jak szkolenia nauczycieli, architektury, inżynierii i historii. Zostaliśmy nagrodzeni status uniwersytetu w 1992 roku.

Nasza doskonałość nauczania

Wiedza naszych pracowników zostało uznane przez nominacji do prestiżowych miejscach i przez wielu nagród, w tym nasz trzeci Królowej Anniversary nagroda, którą zdobył na projekt zmniejszenia ubóstwa w Afryce. Stawiamy wysokie standardy jakości nauczania - mamy nawet byłego zwycięzcę nagrody Times Higher Education dla najbardziej innowacyjnego Nauczyciela Roku.

Siła w różnorodności

Jesteśmy dumni z naszej różnorodnej organizacji studenckiej. Ponad 5.100 naszych studentów pochodzi spoza Wielkiej Brytanii, reprezentujących 140 krajów. Wsparcie udzielane jest ponad 1000 studentów, którzy mają trudności lub dysleksję, a my przyciągnąć studentów w każdym wieku. W rzeczywistości, ponad 18.000 naszych studentów są klasyfikowane jako dojrzałych studentów (ponad 21). Mamy wieloletnie doświadczenie wita zagranicznych studentów, a my rozumiemy Państwa indywidualnych potrzeb. Nasze Biuro Międzynarodowe w danym kraju przedstawiciele oferują fachowe doradztwo w całej aplikacji, podczas gdy jako student uniwersytetu, zawsze znajdziesz personel gotowy do pomocy.

Badania

Nasze przełomowych badań, urządzenia specjalistyczne oraz szkolenia ekspertów są poszukiwane na całym świecie, przyciągając klientów z ponad 50 krajów, w tym agencji międzynarodowych, instytucji rządowych i globalnych korporacji. Nasza praca obejmuje różne obszary, z modelowania komputerowego i rozwoju oprogramowania do produkcji elektroniki, podawania leków i Gospodarki Żywnościowej.

Wspieranie kultury i sztuki

Greenwich Campus wcześniej gospodarzem wydarzeń specjalnych dla Black History Month i jest domem Stephena Lawrence'a Galerii, która prezentuje prace artystów ze wszystkich środowisk. Studenci mogą również dołączyć swing band lub uniwersytecki chór uniwersytetu.

The Old Royal Naval College w Greenwich Campus którego jest częścią, jest popularnym miejscem dla telewizyjnych i filmowych produkcjach. Harrison Ford, Johnny Depp, Nicole Kidman, Kim Cattrall i Jude Law wszyscy nakręcony na miejscu.

"Studia na University of Greenwich dał mi zarówno międzynarodowe doświadczenie i wielki tytuł! Wiem, że mam wielką karierę przed sobą dzięki przygotowaniu, które miałem w Greenwich. "

Przeczytaj o doświadczenia Ellen w ellengreenwich.wordpress.com

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Programy
Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree:

Kontakt
Adres lokalizacji
Old Royal Naval College, Park Row,
Medway, Anglia, SE10 9LS GB