University of Dundee

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Dundee jest jednym z 200 najlepszych uniwersytetów na świecie według rankingu World University of Higher Education 2018.

Posiadamy również Złotą Nagrodę - najwyższą możliwą ocenę - w 2017 r. Teaching Excellence Framework, która została wprowadzona przez rząd Wielkiej Brytanii w celu uznania i nagrodzenia doskonałego nauczania i nauczania.

Nasz kompaktowy kampus miejski ma idealną lokalizację w sercu Dundee, a dzięki niskim kosztom utrzymania, pięknej scenerii i fantastycznym możliwościom stypendialnym jest idealny do nowego życia studenckiego.

Dowiedz się więcej o nas za pośrednictwem tych stron lub odwiedź nas, aby doświadczyć Dundee dla siebie.

Fakty i Liczby

  • Dundee stał się niezależnym uniwersytetem w 1967 roku, po 70 latach współpracy z University of St Andrews
  • Początki uniwersytetu sięgają 1881 roku, kiedy założono University College w Dundee
  • Uniwersytet jest domem dla ponad 17 000 studentów i ponad 3000 pracowników, pomagając w stworzeniu najbardziej przyjaznego dla ucznia miasta Dundee w Szkocji
  • 25% studentów, z którymi współpracujemy, pochodzi spoza Wielkiej Brytanii
  • Dundee to jedna z najwyżej notowanych brytyjskich uczelni w Międzynarodowym Barometrze Studentów, roczna miara satysfakcji studentów
  • Uniwersytet był regularnie oceniany jako najlepszy w Szkocji w corocznej ankiecie studenckiej "Times Higher Education Student Experience"
  • Uniwersytet jest założycielem partnera V

200 najlepszych uniwersytetów na świecie

Jesteśmy jednym z 200 najlepszych uniwersytetów na świecie (Times Higher Education 2018) i jednym z zaledwie 12 w Wielkiej Brytanii, aby również zdobyć Złotą Nagrodę w ramach Teaching Excellence Framework 2017.

Jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych uczelni w Zjednoczonym Królestwie, która zdobyła doświadczenie studenckie i zdobyła wyższe wykształcenie, dzięki czemu Dundee jest jednym z najlepszych miejsc do studiowania w Wielkiej Brytanii.

W głównych tabelach ligowych w Wielkiej Brytanii zanotowaliśmy średni wzrost o 20 miejsc w ciągu ostatnich trzech lat i znajdujemy się w pierwszej 30 dla każdego z nich - The Sunday Times Good University Guide, The Guardian University Guide i The Complete University Guide.

Jesteśmy również zaliczani do najbardziej innowacyjnych uniwersytetów w Europie, zajmując czołową pozycję w Wielkiej Brytanii w rankingu Nature Innovation Index 2017 oraz w pierwszej piątce wśród najbardziej innowacyjnych uniwersytetów Reuters za tylko Cambridge, Imperial, Oxford i Manchester.

Życie studenckie w Dundee

Nasz niewielki kampus miejski ma idealną lokalizację w sercu Dundee, zaledwie pięć minut spacerem od najlepszych sklepów, barów, obiektów sztuki i rekreacji w mieście, a jednocześnie jest cichy i spokojny i zapewnia wszystkie aspekty życia studenckiego.

Dundee to dynamiczne i wielokulturowe miasto, o którym można się naprawdę pochwalić. Ostatnio zostało opisane jako "najfajniejsze małe brytyjskie miasto" ( GQ Magazine ) i jesteśmy podekscytowani wieloma zmianami i wydarzeniami, które obecnie mają miejsce.

Dundee jest czwartym co do wielkości miastem Szkocji i ma około 150 000 mieszkańców. Mieszkańcy Dundee są sławni i otwarci, a stosunkowo niewielki rozmiar i ścisła społeczność sprawiają, że miasto jest przystępne cenowo i bezpieczne miejsce do życia.

Lokalizacje

Dundee

Address
Nethergate
DD1 4HN Dundee, Szkocja, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium