University of Bradford

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uczynić wiedzę działającą

Na University of Bradford będziesz czerpać korzyści z nauczania i badań, które wykorzystują technologię dla dobra społeczeństwa.

Dowiesz się od ekspertów akademickich i branżowych, którzy kształtują przyszłość swoich sektorów w światowej klasy placówkach. Zainwestowaliśmy miliony funtów w zaawansowane technologicznie środowiska edukacyjne, takie jak nasze studio przechwytywania ruchu i nowe obiekty School of Management.

Podczas pobytu u nas możesz stać się najlepszą wersją samego siebie. Uniwersytet jest miejscem, w którym możesz poszerzyć swój umysł i poznać przyjaciół na całe życie; gdzie możesz się rozwijać, uczyć, doświadczać. Gdzie możesz należeć i gdzie wspieramy Cię na każdym etapie.

Kursy

Oferujemy ponad 100 programów licencjackich i ponad 200 kursów podyplomowych, badań i doskonalenia zawodowego. Są one dostarczane na naszych czterech wydziałach:

  • Nauki o życiu
  • Badania nad zdrowiem
  • Zarządzanie, prawo i nauki społeczne
  • Inżynieria i informatyka

Wiele naszych kursów jest opracowywanych przy udziale ekspertów i partnerów branżowych, a kilka z nich ma akredytację lub zatwierdzenie przez organy zawodowe, ustawowe lub regulacyjne, co oznacza, że rozwiniesz umiejętności wysoko cenione przez pracodawców.129527_engineering-student.jpg

Dowiesz się od ekspertów akademickich i branżowych, którzy kształtują przyszłość swoich sektorów. Będziesz uczyć się w światowej klasy placówkach - zainwestowaliśmy miliony funtów w zaawansowane technologicznie środowiska edukacyjne, takie jak nasze studio przechwytywania ruchu i Digital Health Enterprise Zone.

Nasz kampus

Na City Campus znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, czy studiujesz, odpoczywasz, czy spotykasz się z przyjaciółmi. Ma atmosferę społeczności, której nie znajdziesz nigdzie indziej. To przyjazne miejsce, w którym dzieją się wspaniałe rzeczy.

Kampus miejski jest ośrodkiem aktywności studentów. Znajduje się w nim Student Central - baza dla University of Bradford Students 'Union i 24-godzinna biblioteka. Unikalna siłownia oferuje nowo zmodernizowane obiekty sportowe, a nasza wioska studencka The Green znajduje się w samym sercu kampusu.

Niezwykle jak na kampus w centrum miasta, mamy również dużo zieleni. W cieplejszych miesiącach nie będziesz miał trudności ze znalezieniem spokojnego miejsca na świeżym powietrzu, aby uczyć się, relaksować lub uprawiać sport.129528_university-of-bradford-campus-external.jpg

Uniwersytet Roku Integracji Społecznej

University of Bradford jest jednym z najbardziej zróżnicowanych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. The Times Good University Guide 2020 nazwał nas Uniwersytetem Roku Integracji Społecznej „w uznaniu naszego oddania sukcesom ludzi bez względu na ich pochodzenie, tożsamość, przekonania i wyzwania.129529_bradford-university-of-the-year-for-social-inclusion-2020.jpg

Widzimy osoby i ich potencjał, ciężko pracujemy, aby usunąć bariery dla ich sukcesu, i zapewniamy, że nasi uczniowie rozumieją, że są w stanie iść do przodu i wprowadzać pozytywne zmiany dla wszystkich naszych przyszłości poprzez swoje doświadczenia i edukację.

Badania

University of Bradford ma ponad 50-letnie doświadczenie badawcze i znajduje się w pierwszej 50 w Wielkiej Brytanii (REF 2014) pod względem jakości badań. Trzy czwarte naszych badań zostało zaklasyfikowanych jako wiodące na świecie lub doskonałe na arenie międzynarodowej.

Oferujemy różne możliwości badań podyplomowych na wszystkich czterech wydziałach.

Lokalizacje

Bradford

Address
Richmond Rd
BD7 1DP Bradford, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

MA
MSc