University of Bath School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy jedną z wiodących szkół biznesowych w Wielkiej Brytanii. Zajmujemy 1. miejsce w kategorii Marketing, drugie miejsce w kategorii Business and Management Studies (Complete University Guide 2018) i 3rd for Business Studies (The Times i Sunday Times University Guide 2017).

Jesteśmy wiodącym ośrodkiem badań nad zarządzaniem, zajmowaliśmy ósme miejsce w Wielkiej Brytanii na zewnętrznej stronie internetowej poświęconej zewnętrznej ocenie badań.

EQUIS, Europejska Fundacja Inspekcji Jakości Zarządzania, przyznała nam pięcioletnią akredytację. Tylko około 1% szkół biznesu na całym świecie z powodzeniem osiągnęło to uznanie.

Nasze badania

Mamy doskonałą reputację w zakresie jakości naszych badań, które obejmują wszystkie obszary zarządzania. Organizujemy nasze badania nad wielofunkcyjnymi ośrodkami badawczymi, które koncentrują nasze inicjatywy i finansowanie.

Centra te pokrywają się z interesami naszych działów i tematów badawczych.

Nasza społeczność

Posiadamy wydział ponad 100 pracowników dydaktycznych i badawczych oraz profesjonalny zespół około 70 pracowników administracyjnych i administracyjnych.

Mamy około 2500 studentów: 150 studentów MBA, 600 studentów MSc, 250 studentów studiów i ponad 1500 studentów.

Nasze kursy

  • Kursy licencjackie
  • Kursy magisterskie
  • Programy MBA
  • Programy studiów naukowych
  • Programy rozwoju wykonawczego

Nasza tożsamość i cel

  • Angażujemy biznes i społeczeństwo, aby wpływać na teraźniejszość i kształtować przyszłość dzięki naszemu stypendium.
  • Przyciągamy najzdolniejszych umysłów, aby stworzyć najlepszych absolwentów biznesu i kształcić kolejne pokolenie liderów.
  • Zapewniamy perspektywiczne kształcenie odpowiednie dla praktyki, aby zapewnić jak najlepsze doznania dla uczniów.
  • Osiągamy to poprzez kolegialną, społecznie odpowiedzialną Szkołę Zarządzającą prowadzącą międzynarodowe, wiodące badania.

Aby wyposażyć uczniów w najlepsze możliwe możliwości, nasi pracownicy akademiccy prowadzą na bieżąco badania na światowym poziomie. Chętnie generujemy pomysły, które mają wpływ na miejsce pracy i wierzymy, że uczniowie najlepiej uczą się poprzez interaktywną debatę, dlatego pozytywnie zachęca się do kwestionowania obecnego myślenia. To właśnie ta relacja między studentem a nauczycielem akademickim wyjaśnia, dlaczego jesteśmy tak wysoko oceniani zarówno pod względem satysfakcji studentów, jak i szans na zatrudnienie absolwentów.

Miasto

Bath to jedno z najciekawszych, kosmopolitycznych i tętniących życiem miast w Wielkiej Brytanii. Jest również na liście światowego dziedzictwa UNESCO i jest popularnym miejscem turystycznym, ze względu na historię Rzymu i Gruzji. Miasto znane jest przede wszystkim ze swojej pięknej georgiańskiej architektury i naturalnych gorących źródeł.

Bath to także tętniące życiem i kosmopolityczne miasto, oferujące wspaniałe sklepy oraz szeroki wybór kawiarni, barów, restauracji i klubów. Posiada również dwa kina i trzy teatry. Jako małe miasto łatwo jest znaleźć drogę. Odwiedź Bath ma więcej informacji na temat tego, co miasto ma do zaoferowania, a The Pig Guide oferuje przyjazny przewodnik po Bath. The Bath Leap List promuje także wydarzenia przyjazne uczniom w mieście i jego okolicach.

Istnieje wiele sposobów zaangażowania się w życie społeczności szkolnej, w tym dołączanie do naszych komitetów ds. Imprez i pomaganie w organizacji wydarzeń, klub konwersacji, który spotyka się co tydzień, co umożliwia uczniom doskonalenie znajomości języka angielskiego w nieformalnym otoczeniu, a także uczniów i pracowników szkoły, piłki nożnej i koszykówki zespoły.

Unia studencka

Unia Studencka oferuje szeroki zakres usług i działań. Jest domem dla prawie 100 różnych towarzystw, 55 różnych klubów sportowych i oferuje możliwości wolontariatu, a także organizuje regularne imprezy, takie jak Tydzień Fryzjerski, Letni Bal i wycieczki jednodniowe.

Obóz

Mały kampus położony jest na rozległym terenie z otwartymi widokami i znajduje się 1,6 km od centrum miasta. Mieści się w nim szereg udogodnień, całodobowa biblioteka, sklepy, dwa banki, kaplica, centrum sztuki Edge, światowej klasy obiekty sportowe oraz kilka restauracji, kawiarni i barów, które tworzą silne poczucie wspólnoty.

Sport w Bath

University's Sports Training Village oferuje jedne z najlepszych obiektów sportowych w Wielkiej Brytanii. Udogodnienia obejmują salę fitness, oświetlony tor do lekkiej atletyki z 8 torami, 50-metrowy basen, 18 kortów tenisowych, 12 kortów do badmintona, judo dojo, 8 tras do szermierki, strzelnicę pneumatyczną, tor bobslejowy oraz rozległe boiska do rugby i piłki nożnej.

Studenci zagraniczni

Bath ma studentów z ponad 130 różnych krajów, stanowiących nieco ponad 30 procent populacji studentów. Oferujemy naszej społeczności międzynarodowych studentów przyjazne i kosmopolityczne środowisko do nauki. Strona internetowa Międzynarodowego Biura zapewnia dodatkowe informacje i wsparcie.

Lokalizacje

Kąpiel

Address
University Of Bath, School of Management
Kąpiel, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 1225 383757

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje