University Of the West Of England, Bristol

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

UWE Bristol jest uniwersytetem Uniwersytetu Alliance, który ma wspólną misję, która ma wpływ na nasze miasta i regiony. Korzystamy z naszego doświadczenia w dostarczaniu wysokiej jakości nauczania i badań z realnym wpływem na kształtowanie polityki szkolnictwa wyższego i badań z korzyścią dla naszych studentów oraz partnerów biznesowych i obywatelskich. Wspólnie wprowadzamy innowacje, uczymy się od siebie nawzajem i wspieramy każdego członka, aby zmienić życie i zapewnić wzrost.

Nasze nauczanie

Oferując ponad 600 kursów na poziomie licencjackim, podyplomowym, profesjonalnym i krótkim, oferujemy szeroki zakres przedmiotów z dziedziny sztuki, branż kreatywnych, zdrowia, nauki, biznesu, prawa, środowiska i technologii. Jesteśmy znani z jakości naszego nauczania i naszego doświadczenia studenckiego jako całości.

Nawiązaliśmy bliskie kontakty z czołowymi pracodawcami, takimi jak CERN, Rolls Royce, NHS, Aardman Animation i BBC, aby pomóc w opracowaniu odpowiednich treści dla naszych kursów i aby dać naszym uczniom dostęp do różnorodnych możliwości zawodowych.

"Chcemy, aby nasi studenci byli gotowymi i zdolnymi absolwentami, którzy czują się pewnie w swoich umiejętnościach i roli, jaką muszą odgrywać w świecie."

Profesor Steve West, zastępca kanclerza

Nasze kampusy

Nasze 14 różnych działów jest rozmieszczonych w trzech kampusach w Bristolu i okolicach - mamy kampusy w Gloucester i Hartpury College, a także oferujemy kursy za pośrednictwem lokalnych partnerów badawczych i globalnych instytucji partnerskich.

Zainwestowaliśmy w najnowsze udogodnienia i zasoby, aby zapewnić naszym studentom dostęp do wszystkiego, czego potrzebują, aby odnieść sukces - wydając 300 milionów funtów na nowe, najnowocześniejsze przestrzenie do nauki i zakwaterowanie w ramach naszej strategii 2020, aby jeszcze bardziej wzbogacić naszą ofertę dalej.

Nasze badania i szerszy wpływ

Oprócz nauczania, nasi pracownicy akademiccy pracują nad znanymi na skalę krajową i międzynarodową badaniami w wielu interesujących dziedzinach - od robotyki po kwestie związane z wyglądem. Oprócz wzbogacania nauczania, zapewniamy, że nasze badania przyczyniają się do rozwoju społeczeństwa i gospodarki poprzez wymianę wiedzy, komunikację naukową, partnerstwo oraz wspieranie innowacyjności i wzrostu gospodarczego.

Odgrywamy również bardzo aktywną rolę w naszym mieście i szerszym regionie i są postrzegane przez wielu pracodawców i organizacje jako "iść na uniwersytet" do rekrutacji absolwentów.

Nasza lokalizacja

Bristol jest dużym wyzwaniem dla studentów i pracodawców. To jedno z najbardziej różnorodnych i pożądanych miast w Wielkiej Brytanii, w którym można studiować i mieszkać. To także miasto tętniące życiem w branży - z interesującymi sieciami, możliwościami i możliwościami zatrudnienia dla absolwentów właśnie tutaj, tuż za naszym progiem.

Nasz region

Łącznie szacuje się, że Uniwersytet wygenerował wkład wartości dodanej brutto w wysokości ponad 400 milionów GBP do PKB Anglii Zachodniej w 2014/15. Jest to równowartość 1,3% wyników gospodarczych regionu.

Nasz raport, Wpływ ekonomiczny Uniwersytetu Zachodniej Anglii, bada wkład UWE Bristol w lokalną gospodarkę w latach 2014/15.

Lokalizacje

Stoke Gifford

University Of the West Of England, Bristol

Telefon
+44(0)1179656261

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium