University of Derby

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

University of Derby - "Inspirowanie przyszłej kariery"

  • Opierając się na kluczowych komunikatów wglądu pojedzie do zatrudnienia, ranking (University oraz zastrzeżeniem szczególnego), kampus / życie i referencje studentów
  • 81,1% naszych absolwentów międzynarodowych są w pracy absolwenta lub dalszej nauki po ukończeniu stopnia * DELHE2015
  • Jesteśmy w rankingu Top 50, na 48. miejscu spośród 119 instytucji, w The Guardian University Guide 2017 i stanowią 10 top uniwersytet jakości nauczania (Times i Sunday Times League Table 2016).
  • Mamy No1 Międzynarodowe Centrum Student za drugi rok z rzędu * I-absolwentka International Student Baramoter Ranking 2015
  • Studenci są prowadzone przez pasjonatów, przemysłu doświadczonych wykładowców, którzy długoletnie stosunki z wiodącymi pracodawcami. Będą inspirować i wspierać cele studenckie i oferują osobiste doświadczenie uczenia się z jednego do wsparcia
  • Nasze zobowiązanie do uczenia się świata rzeczywistego oznacza, że ​​jesteśmy stale inwestuje w jedne z najlepszych obiektów uniwersyteckich znajdziesz w Wielkiej Brytanii. Studenci mają możliwość pracy w tych wyjątkowych warunkach, aby zapewnić ich uzyskać praktyczne umiejętności praktycznych i pracodawców doświadczenie szukasz.

ARTS

MA Moda i Tekstylia -

Będziesz uczyć się na naszej stronie Markeaton ulicy, która ma zarówno tradycyjne studia i urządzeń przemysłowych i zaawansowanych technologii w naszej nowej mody i tekstyliów "i inne wyspecjalizowane warsztaty

BA Media Production -

Jest to praktyczny kurs, gdzie można wyprodukować znaczną gamę wysokiej jakości pracy produkcyjnej mediów zaimponować potencjalnym pracodawcom. Z ciekawych konkursach na projekty współpracy z przemysłem, będziemy mieli za zadanie wymyślić innowacyjnych rozwiązań w zakresie wzajemnie powiązane mediów

Inżynieria i technologia

"Jesteśmy zobowiązani do opracowania nowej generacji o wysokim osiągnięcia naukowców, technologów i inżynierów - ambitnych i pewnych siebie profesjonalistów, którzy będą iść dalej kształtować biznes i społeczeństwo. To jest Twoja szansa, aby dołączyć do żywą społeczność akademicką, która przygotuje Cię do satysfakcjonującej i ekscytujące kariery. Cieszymy się na współpracę z Państwem wkrótce. "

Profesor Nikos Antonopoulos, dziekan Kolegium Inżynierii i Technologii

Beng H Elektrotechniki i Elektroniki - Zostań jednym z elity zawodu inżyniera - Chartered Engineer (CEng). Ten stopień jest akredytowany przez Institution of Engineering and Technology (IET) pod ścisłymi regułami Rady Technika dla celów częściowo spełnia wymóg akademickiego do rejestracji jako Chartered Engineer.

Mamy 15 miejsce najwyższy spośród wszystkich brytyjskich uniwersytetów i 12 dla instytucji angielskich o 96% absolwentów w pracy lub dalszej nauki w ciągu sześciu miesięcy od zakończenia ich stopnia: HESA 2016.Beng H Produkcja i Inżynieria Produkcji - Zostań jednym z elity zawodu inżyniera - Chartered Engineer (CEng). Ten stopień jest akredytowany przez Institution of Mechanical Engineers (IMechE) w imieniu Rady Technika dla celów częściowo spełnia wymóg akademickiego do rejestracji jako Chartered Engineer.

Mamy 15 miejsce najwyższy spośród wszystkich brytyjskich uniwersytetów i 12 dla instytucji angielskich o 96% absolwentów w pracy lub dalszej nauki w ciągu sześciu miesięcy od zakończenia ich stopnia: HESA 2016.

Beng H Mechanika -

Zostań jednym z elity zawodu inżyniera - Chartered Engineer (CEng). Ten stopień jest akredytowany przez Institution of Mechanical Engineers (IMechE) w imieniu Rady Technika dla celów częściowo spełnia wymóg akademickiego do rejestracji jako Chartered Engineer.

Mamy 15 miejsce najwyższy spośród wszystkich brytyjskich uniwersytetów i 12 dla instytucji angielskich o 96% absolwentów w pracy lub dalszej nauki w ciągu sześciu miesięcy od zakończenia ich stopnia: HESA 2016.

http://www.derby.ac.uk/alumni/graduates/collegeofengineeringandtechnology/samahatsamim/

Życie po studiach - case study z Mechaniczny Absolwent 2012

LHSS

Studium przypadku - http://www.derby.ac.uk/lhss/law/experience/career/

Mamy reputację do produkcji wysoce skutecznych absolwentów prawa, którzy celują we wszystkich dziedzinach zawodzie prawniczym - można usłyszeć od niektórych z nich poniżej.

Derby Law School jest jedną z wiodących ośrodków badań i nauczania prawa i sprawiedliwości w Wielkiej Brytanii. Nasze kursy prawa inspirować, rozciągnięcie i wyzwanie.

98% uczniów byli zadowoleni z ich stopniem ustawy Derby (studenci LLB odpowiadając na National Student Survey (NSS) 2015) Mamy siedzibę reputację produkcji wysoce skutecznych absolwentów prawa, którzy celują we wszystkich obszarach zawodów prawniczych - można usłyszeć od niektórych z nich tutaj.

http://www.derby.ac.uk/lhss/law/video/

LLM - Derby LLM oferuje maksymalną elastyczność. Dostępne dla prawników i nie-prawników podobni, zapewnia niezrównany wybór i możliwość - co pozwala wybierać spośród specjalistycznych ścieżek i modułów do budowy stopnia, że ​​pasuje do Twoich aspiracji zawodowych, zajęć badawczych i zainteresowań.

Skorzystaj z naszego nowoczesnego podejścia do nauczania prawa w kontekście globalnym: można dostosować do zajęć i zadania różnych jurysdykcjach, więc zyskuje prawdziwie międzynarodowy smak prawa Przeczytaj o niektórych naszych studentów prawa i dowiedzieć się, co myślą o studiach w Derby

prawoopiekun top 20

HRSM

University of Derby jest rozpoznawany jako Top 10 * brytyjskiego uniwersytetu dla stopni w turystyce, hotelarstwie, gastronomii, wydarzeń i SPA Zarządzanie i zaproponował pierwszy stopień Spa w świecie. Dostarczamy wysokiej jakości prawdziwy świat nauki dzięki czemu studenci mogą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w przedsiębiorstwach handlowych, w tym wysokiej jakości restauracji, dużej konferencji, imprez i miejscu wystawy, nagradzanym spa i ekscytujące możliwości stażu.

Inżynierskie International Spa Managemen t -

Będziesz łączenia dział z reputacją światowej klasy przyszłościowe zarządzanie spa i wellness stopni

Będziesz uczyć się w naszej inspirującej II stopnia * wymienioneDevonshire Dome w Buxton, wiodącego spa i gościnność miasta studium tego tematu w Derby i automatyczniestać się członkiem hosco, wiodący na świecie kariery gościnność sieci dla studentów i absolwentów

biznes

W Derby Business School, mamy szczęście: po prostu rozejrzeć się nam znaleźć inspirację. Bo tu, to wszędzie.

W okolicach Derby, jest żywą historią myślenia, pojmowania i podejmowania, że ​​ma wpływ na świat. Jesteśmy dumni z bycia częścią.

Kształtować swoją przyszłość i Derby, tutaj z nami.

MBA globalny - Z powodzeniem stać się menadżerem i inspirowanie liderem, w pełni zaznajomiony z globalnych problemów biznesowych. Nasz Globalny MBA i MBA Global Finance są przeznaczone do nowej generacji ambitnych profesjonalistów z perspektywy prawdziwie międzynarodowym.

Zdobycie wiedzy, wizji strategicznej i zaufanie do innowacji, wyzwanie i prowadzić zmiany

MBA

Edukacja

Iskra wiedzy może być wszystko, czego potrzeba, aby zachęcić osoby lub społeczności, aby dowiedzieć się, rozwijać i osiągnąć więcej, niż się wydaje możliwe. Jeśli jesteś pasjonatem napędza ten ogień i pomaganie innym realizować swój potencjał, College of Education oferuje szeroki wybór kursów mających na celu poprawę jakości życia poszczególnych osób uczących się i ich społeczeństw jesteś częścią.

MA Edukacja - Zbadanie edukacji w najszerszym tego słowa znaczeniu, z jego kluczowej roli w społeczeństwie z teoriami, polityk i praktyk, które wpływają i wzmocnić go.

Oferujemy elastyczne podejście do uczenia się - można zyskać szeroko zakrojonej tytuł magistra lub wybrać się skupić na konkretnym obszarze zainteresowania poprzez jeden z naszych siedmiu specjalistycznych ścieżek.

Przeczytaj o MA absolwent Edukacji i tu jej doświadczenia

młodość

KLANY

W College of Life i Nauk Przyrodniczych, nasze kursy są specjalnie zaprojektowane, aby napędzać umysły namiętnie ciekawy. Nasz zespół ekspertów są aktywnie zaangażowane w badania i zachęcamy do odgrywania aktywnej umysł na każdym etapie swojej podróży uczenia się.

Obudź swoją naturalną ciekawość

Mgr Environmental Assessment and Control -

Ten kurs jest akredytowany przez Zakład Nauk o Środowisku zdobycia dogłębnej i całościowego zrozumienia i poznania zanieczyszczonych gruntów i środowisk słodkowodnych, jak i strategii zapobiegania, zarządzania i kontroli zanieczyszczeń z tych środowisk

Masters of Public Health - Rozwijanie umiejętności i wiedzy potrzebnych do zostania publicznego praktykujący lekarz, który może prowadzić, rozwijać i oceniać projekty zdrowia publicznego Dowiedz się obok doświadczonego zespołu dydaktycznego, który składa się ze specjalistów w dziedzinie zdrowia publicznego, psychologów zdrowia i biomedyk

Kontakt

Tel: 00 44 (0) 1332 591698

E-mail: international@derby.ac.uk

Skype: derby.uni.international

Strona internetowa: www.derby.ac.uk/international/

Facebook: www.facebook.com/derbyuniuk/

Ta szkoła oferuje programy z:
  • English (UK)

Widzieć MA » Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Mistrzem W Ocenie Oddziaływania Na środowisko I Kontroli

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2017 Wielka Brytania Derby + 1 więcej

Kurs ten zapewnia aspekty badania, które rozwijają się wiedzę i umiejętności dla profesjonalistów z rządu, przemysłu, doradztwo, środowisk akademickich i innych organów statutowych w Wielkiej Brytanii i za granicą w celu oceny zanieczyszczonych polityki i strategii zarządzania gruntami i słodkowodnych, aby osiągnąć efektywne zarządzanie tymi środowiskami. [+]

Dlaczego warto wybrać ten kurs? Ten kurs jest akredytowany przez Zakład Nauk o Środowisku Zdobyć dogłębną i całościowego rozumienia i znajomości zanieczyszczonych gruntów i środowisk słodkowodnych, jak i strategii zapobiegania, zarządzania i kontroli zanieczyszczeń z tych środowisk Będziesz miał okazję do podjęcia staż doświadczyć pracy z pracodawcami w zakresie ustawień, od szkolenia praktycznego oparte na praktykującego-Based Learning Kurs przygotowuje do zastosowania zdobytej wiedzy w sytuacjach rzeczywistych i krytycznej oceny wyników do podejmowania decyzji strategicznych Kurs ten zapewnia aspekty badania, które rozwijają wgląd i umiejętności dla profesjonalistów z rządu, przemysłu, doradztwo, środowisk akademickich i innych organów statutowych w Wielkiej Brytanii i za granicą w celu oceny zanieczyszczonych polityki i strategii zarządzania gruntami i słodkowodnych, aby osiągnąć efektywne zarządzanie tymi środowiskami Proponujemy podejście uczenia odpowiedni dla absolwentów szukających podejście do nauki w pełnym wymiarze czasu, a dojrzałych studentów w obecnym miejscu zatrudnienia trasa niepełnym wymiarze czasu pracy, aby spełnić swoje zobowiązania czasowe. Jest twórczy Oczywiście, że kieruje ludzkie strategie interwencyjne wobec rozwiązywania problemów w realnym świecie, na przykładach, takich jak ochrona przeciwpowodziowa. Cel ten zostanie osiągnięty poprzez łączenie się z zewnętrznymi organizacjami obejmują praktycznego doświadczenia poprzez pola i pracy laboratoryjnej oraz szkolenie praktykujący poprzez docelowe. Aspekty skażonych gruntów będzie zawierała przepisów i regulacji, identyfikacji, analizy i naprawy, jak i ludzkiej oceny narażenia zdrowia poprzez podejście studium przypadku przy użyciu badań poinformował nauczania, a także szkolenie praktyka. W ramach aspektów wodnych naszym kursie, będzie koncentrować się na monitorowaniu środowiska oraz o ocenach słodkowodnych, ustawodawstwa i aspektów regulacyjnych, zarządzanie słodkowodnych w kierunku zapobiegania i kontroli zanieczyszczeń, jakości wody pitnej i zdrowia ludzkiego, a także skupienie się na obronie przeciwpowodziowej. Szereg czynników zapewnienia jesteś przygotowany dla pracowników będzie dążyć do przyłączenia się po ukończeniu kursu; obejmują one doświadczenie kwalifikacyjny z pracodawcami oraz pola i umiejętności laboratoryjnych. Ponadto, program ten jest akredytowana przez Komitet Szefów Nauk o Środowisku (Ches), komisji edukacji Zakładu Nauk o Środowisku (IES). CHES jest zbiorowe głos Nauk o Środowisku społeczności akademickiej i służy do poprawy jakości edukacji ekologicznej na całym świecie. Program akredytowany przez CHES jest zapewniona w celu spełnienia wysokich standardów, zawierają silny komponent praktyczny, pola i zajęć teoretycznych i posiada doskonałe możliwości szkolenia, doświadczenie zawodowe oraz linki do profesjonalnego sektora środowiska. Studenci zapisani na Ches akredytowanych programów mogą ubiegać się za darmo Student członkostwa w IES oraz dla trasy szybkiej ścieżki do członkostwa po skończeniu studiów, począwszy od was na trasie w kierunku stania się dyplomowanym ekologiem lub Chartered Scientist. dostawa twarzą w twarz modułów i praktyki pomogą swoje rozwinięcie się przenosić miękkiej przywództwa i zarządzania oraz umiejętności komunikacyjnych niezbędnych do sprostania wymaganiom obecnych pracodawców. Większość naszej pracy student będzie w zespołach współpracy i multi-dyscyplinarnych. Ponadto, będzie obsługiwane w PDP poprzez refleksję nad własnym uczenia się, wydajności i osiągnięcia i planowanie osobistego, edukacyjnego i rozwoju kariery. Co będzie obejmować Będziesz uczyć modułów, takich jak: Critical Issues w środowisku Zanieczyszczone Grunty i naprawy Zarządzanie słodkowodne Niezależny Działalność naukowa w ochronie, biologii i ekosystemów Możesz również wybrać trzy z tych modułów: Praktyczne szkolenie Umieszczenie modułu opartego Umieszczenie modułu Practitioner Szkolenie oparte Pomiary ekologiczne Metody analityczne dla Ekologów Wymagania wstępne Wymagania kwalifikacyjne dla studentów w Wielkiej Brytanii: Zazwyczaj trzeba albo dyplom z wyróżnieniem w powiązanym z zastrzeżeniem naukowej (co najmniej drugiej klasy) lub równoważnym doświadczeniem Wymagania kwalifikacyjne dla UE / studentów międzynarodowych: Proszę skontaktować się z University uzyskania dalszych informacji. Kariery i szans na zatrudnienie Po pomyślnym zakończeniu, można zdobyć zatrudnienie w szeregu organizacji, takich jak władze lokalne, instytucje rządowe (na przykład Agencji Ochrony Środowiska, oraz DEFRA w Wielkiej Brytanii), organizacji międzynarodowych (takich jak Organizacja Narodów Zjednoczonych), firmy konsultingowe środowiska, przemysłu , konsultingowe środowiska, spółki wodne, lub wykonywania wyższych kwalifikacji akademickich i zawodowych. Jeśli chodzi o wyższych kwalifikacjach, nasi mistrzowie Oczywiście proide dobrą podstawę do prowadzenia stopień badań (MPhil / PhD) oraz w połączeniu z odpowiednim doświadczeniem, mogą przyczynić się do pozyskania pełnego członkostwa profesjonalnych organów akredytacyjnych, takich jak Chartered Institution of Water i Zarządzania Środowiskowego (CIWEM) lub Instytucja Nauk o Środowisku (IES). Może to również prowadzić do osiągnięcia zawodowe ciała uznany status, takie jak Chartered Environmentalist (CEnv). Będą one stanowić dobre źródło możliwości zatrudnienia i utrzymania się na bieżąco z osiągnięciami w tej dziedzinie. Z szerszej perspektywy, zapewnia odpowiednie kwalifikacje, jeśli pracujesz w dziedzinach pokrewnych, do postępu i poszerzyć swoje umiejętności; Na przykład, jeśli jesteś konsultantem środowisko, może chcesz się specjalizować w rekultywacji gruntów lub innych obszarach środowiskowych. [-]

MA

Magister Mody I Tekstyliów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2017 Wielka Brytania Derby + 1 więcej

Będziesz uczyć się na naszej stronie Markeaton ulicy, która ma zarówno tradycyjne, jak i urządzeń przemysłowych i zaawansowanych nowych technologii w naszym studio mody i tekstyliów i innych wyspecjalizowanych warsztatach. Studenci korzystają z naszych doskonałych powiązań z przemysłem w sektorach mody i tekstyliów [+]

Będziesz uczyć się na naszej stronie Markeaton ulicy, która ma zarówno tradycyjne, jak i urządzeń przemysłowych i zaawansowanych nowych technologii w naszym studio mody i tekstyliów i innych wyspecjalizowanych warsztatach. Studenci korzystają z naszych doskonałych powiązań z przemysłem w sektorach mody i tekstyliów Będziesz otoczony podobnie myślących osób twórczych w Dziale Sztuki i Projektowania. Będziesz miał szansę zdobyć odpowiednie doświadczenie w przemyśle pracuje na wysokim poziomie, projektów interdyscyplinarnych. Derbyshire posiada duże doświadczenie w przemyśle mody i tekstyliów, ze znanych na całym świecie firm, takich jak Paul Smith, John Smedley i arystokratycznych na naszym progiem. To inspirujące tło będzie podstawą studiów podyplomowych na tym, co jest jednym z niewielu programów w Anglii z możliwością łącznego badania całej mody i tekstyliów. Kurs będzie opierał się na umiejętności i będzie rozwijać swój potencjał, aby ustawić się w profesjonalnym projektowaniu spektrum obszarów produktów powiązanych, takich jak dzianiny, odzież sportowa działania lub inteligentnych tekstyliów dla odzieży i innych zastosowań odzieżowych, tekstyliów czy. Będziesz się uczyć w tętniącej życiem środowisko uczenia się, gdzie będziesz miał okazję współpracować z projektantami z różnych dyscyplin w całym dziale. Nie tylko będzie można nabyć profesjonalne umiejętności w zakresie projektowania, ale można także rozwijać swoją przedsiębiorczość i kreatywność, a poczujesz uprawniona z możliwością zakwestionowania przemysł innowacji produkcji gotowych. Employable Absolwenci - Mamy 15 miejsce najwyższy spośród wszystkich brytyjskich uniwersytetów i 12 dla instytucji angielskich o 96% absolwentów w pracy lub dalszej nauki w ciągu sześciu miesięcy od zakończenia ich stopnia: HESA 2016. mama Ten etap polega na realizacji, testowanie i ocenę projektu i związane z nimi praktyki mistrzów dysertacji. Będziesz wybrać moduły, takie jak: Realizacja Moda i Tekstylia (60 punktów) Ten potrójny moduł jest zwieńczeniem projektu praktyce mistrzami. Pozwoli to zrealizować koncepcję praktyk, które zdefiniowane i zbadane w trakcie modułu Concept. Będziesz pracować z niezależnym stypendium iz pytającym i kwestionowanie podejścia do testowania, analizy i krytycznej oceny swojej pracy w całym procesie zawierania Studium Masters. WYMAGANIA WSTĘPNE Portfolio Polecony - Art and Design KARIERA i zatrudnialności Z coraz bardziej rosnącym naciskiem na możliwości zatrudnienia w sektorach mody i tekstyliów, ten kurs zapewni Państwu zestaw umiejętności, które wyróżniają się w dobrej pozycji, gdy absolwent. Można stać się projektant przedsiębiorczości i założyć własną firmę, korzystając z umiejętności nabytych na kursie zabrać swoje produkty na rynek. Proponujemy dalsze wsparcie dla nowych firm, za pośrednictwem naszej jednostki inkubacji biznesu przemysłów kreatywnych - Banki Mill. Można również wybrać się na znalezienie pracy w dowolnej liczbie globalnych firm. Wśród absolwentów z naszych programów mody i tekstyliów, absolwenci przeszli do pracy w Polo Ralph Lauren w Nowym Jorku, punktu widzenia Magazine, Franklin Till i Jaeger. Można również chcieć przejść do dalszych badań przez jeden z naszych programów MPhil / PhD. [-]

Magister W Edukacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Wielka Brytania Derby

Podczas tego kursu, będziesz miał możliwość zdobycia eksperckiej wiedzy na temat celów edukacji i jej roli w społeczeństwie poprzez poszukiwanie teorii edukacji, polityki i praktyk. Poprzez zapytania badawczego, będzie rozwijać zaufanie i wiedzę w wybranym obszarze zainteresowania. [+]

Dlaczego warto wybrać ten kurs magistra edukacji? 90% uczniów stwierdziło, że byli zadowoleni z ogólnej jakości kursu, zgodnie z 2015 Podyplomowe doświadczenia nauczył Survey (PTES) Będziesz odkrywać naukę w jego najszerszym znaczeniu - ze swojej kluczowej roli w społeczeństwie do teorii, zasad i praktyk, które wpływają, zmienić i rozszerzyć ją Oferujemy elastyczne podejście do uczenia się, co pozwala zarobić szeroko zakrojonej stopnia lub specjalizują się w określonej dziedzinie ostrości poprzez jeden z naszych dróg Otrzymasz szereg możliwości rozwoju zawodowego, od wczesnych lat do szkoły średniej, dalszej edukacji, szkolnictwa wyższego, a we wspólnocie Nasz zespół nauczycieli jest przyjazny i przystępny o wiedzy specjalistycznej, które przechodzą na Ciebie. Możesz być pewien, że będziesz na bieżąco z najnowszych teorii i praktyce. O tym oczywiście Podczas tego kursu, będziesz miał możliwość zdobycia eksperckiej wiedzy na temat celów edukacji i jej roli w społeczeństwie poprzez poszukiwanie teorii edukacji, polityki i praktyk. Poprzez zapytania badawczego, będzie rozwijać zaufanie i wiedzę w wybranym obszarze zainteresowania. Nasz kurs jest dostarczane przez doświadczony zespół edukacyjnego z doświadczeniem w całym zakresie sektorów edukacyjnych. Nasi nauczyciele są przyjaźni i otwarci i przekaże swoją wiedzę specjalistyczną na was, zapewniając jesteś na bieżąco z najnowszych teorii i praktyce. Zapraszamy studentów zarówno z Wielkiej Brytanii i za granicą, które dadzą Ci szansę poznać nowych przyjaciół z całego świata, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności komunikacyjne i międzykulturowe zrozumienie międzykulturowe. Oferujemy możliwość zdobycia magistra szeroko zakrojonej edukacji lub specjalizacji poprzez jedną z następujących ścieżek Ci: Wczesne lata Nauczanie angielskiego użytkowników innych języków (TESOL) Przywództwo i Zarządzanie Coaching i mentoring Leadership Uczenie się przez całe życie Specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i niepełnosprawnością Jeśli zdecydujesz się na studia w niepełnym wymiarze czasu pracy, istnieje również szereg innych dróg dostępne. Wymagania wstępne Zazwyczaj trzeba licencjat lub równoważne kwalifikacje. Jeśli pierwszym językiem nie jest angielski, trzeba będzie udowodnić, że jesteś biegły w języku angielskim - IELTS 6.0 Kariery i szans na zatrudnienie Będziesz zachęcać do rozwijania umiejętności krytycznego, twórczego i strategicznego myślenia, co pozwala oferować unikalne spojrzenie edukacyjne i zachęcać do pozytywnych zmian w środowisku pracy. Takie zestawy umiejętności zwiększy swoje perspektywy zawodowe, zwiększając zarówno bazę wiedzy edukacyjnej i uniwersalnych umiejętności w odniesieniu do dziedziny edukacji. Może chcesz przejść do dalszych badań podejmując doktora lub doktora Edukacji. [-]

Filmy

University of Derby – This is our classroom

International students at the University of Derby, UK

Kontakt

University of Derby

Adres Kedleston Road
DE22 1GB, United Kingdom
Strona internetowa http://www.derby.ac.uk/
Telefon +44 1332 590500