UWL University of West London

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

  • Top 50 uniwersytetu w przewodniku Guardian University 2019.
  • Uznawany za najlepszy nowoczesny uniwersytet w Londynie. *
  • Nominacja do nagrody Times Higher Education Awards 2018 dla "University of the Year"
  • Najlepsza nowoczesna uczelnia w Londynie dla zadowolenia uczniów **

Uniwersytet Zachodniego Londynu zapewnia nie tylko wysokiej jakości edukację ściśle związaną z zatrudnieniem, ale stawia ucznia w sercu przyjaznej i wspierającej społeczności. Uczelnia zainwestowała 150 milionów funtów w nowy kampus na swojej stronie Ealing, aby poprawić ucznia i doświadczenia społeczne; w opracowaniu znalazła się nowa biblioteka, odnowiony związek studentów, nowe zaplecze dydaktyczne i nowe studia studenckiej rozgłośni radiowej.

  • Położony w zachodnim Londynie uniwersytet znajduje się na obrzeżach jednego z najbardziej udanych regionów biznesowych w Wielkiej Brytanii - The Golden Mile, a także doskonale łączy się z miastem. Podróż metrem lub pociągiem w 20 minut dojeżdża do / z centrum Londynu lub z / na lotnisko Heathrow.
  • Uniwersytet Zachodniego Londynu , Uniwersytet Karier, jest najwyższym uniwersytetem w Londynie, który oferuje możliwości zatrudnienia: 98% studentów jest zatrudnionych lub kontynuuje naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów.
  • UWL ma bliskie związki z przemysłem, w tym z organizacjami krajowymi i międzynarodowymi.
  • Wszystkie szkoły mają wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy mają bogate doświadczenie w branży w wybranej dziedzinie i są zobowiązani do rozwijania umiejętności i aspiracji zawodowych uczniów.
  • Uczelnia oferuje specjalnie zaprojektowane zakwaterowanie w Brentford, z bezpłatnym autobusem kursującym pomiędzy kampusami i Ealing Broadway.
  • Uniwersytet ma żywotną społeczność studencką i wszyscy studenci mają możliwość zaangażowania się w Związek Studentów, którzy mają różnorodne stowarzyszenia i specjalne wydarzenia dla wszystkich.

UWL oferuje dwa główne nabory; w styczniu i wrześniu, a także maj w programach Extended Masters. Dla studentów pierwszego roku studiów UG lub PG, uniwersytet oferuje również do 100 międzynarodowych stypendiów ambasadorskich (o wartości do 5 000 funtów) każdego roku - dając ci wszelkie powody, by ubiegać się o studia w zachodnim Londynie.

A Lively Lokalizacja

Uniwersytet znajduje się w tętniących życiem i bezpiecznych rejonach zachodniego Londynu, gdzie studenci mogą spodziewać się wielonarodowych społeczności na wyciągnięcie ręki. Istnieją doskonałe połączenia komunikacyjne, a także bezpłatny autobus pomiędzy zachodnimi UWL i Ealing Broadway. To niecałe 30 minut jazdy metrem do samego serca miasta, z Cross Rail wkrótce poprawić połączenia transportowe dalej.

UWL ma w sumie trzy witryny. Dwie części znajdują się w zachodnim Londynie - Brentford i Ealing - a trzecie w Reading, w którym specjalnie odbywają się zajęcia dla pielęgniarek i położnych. Witryna Ealing mieści się w atrakcyjnej, zabytkowej dzielnicy z wieloma kawiarniami i parkami. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Ealing Broadway (gdzie znajduje się moda, kosmetyka, urządzenia elektryczne, telekomunikacja i artykuły spożywcze). Sama strona jest główną przestrzenią nauczania UWL , ale jest także domem dla wielu kawiarni i restauracji, siłowni i baru studenckiego Union. Inne obiekty sportowe, takie jak boisko do piłki nożnej i zieleń krykieta, można również znaleźć na miejscu w Ealing.

Brentford to nowoczesny 11-piętrowy obiekt, łatwo rozpoznawalny podczas podróży wzdłuż korytarza M4, a także jest siedzibą Paragon Lets; uniwersyteckie mieszkania celowe. Stacja kolejowa Brentford - mniej niż pięć minut pieszo - zapewnia bezpośrednie połączenia kolejowe z London Waterloo lub z miasta w kierunku Windsor.

W kampusie i wokół

Nowe udogodnienia

W ramach projektu przebudowy, który niedawno ukończył UWL , stworzono wiele nowych obiektów dydaktycznych i edukacyjnych zarówno na stronach Ealing, jak i Brentford. Wśród nich jest całodobowa biblioteka dostępu, pozorowana sala sądowa, specjalistyczne studia radiowe, w pełni wyposażone teatry i specjalistyczne centra symulacji dla studentów studiujących w Kolegium Pielęgniarstwa, Położnictwa i Opieki Zdrowotnej. Niedawno uruchomiono laboratorium Food Innovation Lab, podobnie jak Westmont Enterprise Hub - inkubator rozruchowy oraz The Faringdon Center, w którym mieści się technologia radaru z penetracją gruntu. Nowy symulator lotu (Flight Pad) również wkrótce się otworzy.

Zwiazek studentów

Związek studentów UWL (UWLSU) został uznany za najlepszy związek studentów w Anglii w 2017 roku **. Głównym celem Studenckiego Związku jest reprezentowanie zarówno indywidualnych studentów, jak i całego ciała studenckiego. Studenci mogą również dołączyć do jednego z uczniowskich towarzystw na terenie kampusu, z różnorodnością do wyboru. UWLSU ma również własny bar, kawiarnię i siłownię, z których studenci mogą korzystać przez cały rok.

Mieszkaniowy

Bezpieczne mieszkania są koniecznością dla studentów zagranicznych podczas studiów na uniwersytecie. Istnieje wiele opcji dostępnych dla zagranicznych studentów studiujących w Londynie, w tym zakwaterowanie prywatne, mieszkania dzielone lub Paragon Lets.

Paragon Lets to UWL studencki UWL prowadzony przez Notting Hill Housing i jest szczególnie polecany studentom pierwszego roku. To specjalnie zaprojektowane mieszkalne mieszkanie dla studentów znajduje się na stronie Brentford. Każdy z pokoi posiada szerokopasmowy dostęp do Internetu oraz łazienkę z toaletą i prysznicem. Komunalne kuchnie i jadalnie są dostosowane do każdej grupy ośmiu pokoi.

Autobus wahadłowy

Uczelnia uznaje, że studenci będą chcieli zbadać, co Londyn ma do zaoferowania podczas studiowania i pomaga to ułatwić, zapewniając bezpłatny transport autobusowy do łączenia miejsc z głównymi połączeniami transportowymi. Usługa autobusu UWL Shuttle Bus łączy linie Ealing Broadway (linia centralna, linia District, linia Circle, Cross Rail i linia kolejowa) do stacji Brentford (5 minut spacerem do głównego dworca kolejowego w Brentford). Między nimi zatrzymuje się również na stronie Ealing i stacji South Ealing (linia Piccadilly), zapewniając studentom każdą okazję, aby w pełni wykorzystać swój czas w mieście.

Obszary nauki

University of West London to oficjalnie uznana brytyjska instytucja publiczna, oferująca akredytowane kursy na następujących poziomach studiów:

  • Student
  • Podyplomowy.

Oferowane są również zintegrowane kursy Foundation (w ramach studiów), Extended Masters i kursy angielskiego przygotowujące do zawodów przed sesjami.

Uniwersytet oferuje zróżnicowane portfolio studiów licencjackich i podyplomowych w następujących szkołach akademickich:

  • London College of Music
  • London School of Film, Media
  • Szkoła Nauk Humanistycznych i Społecznych
  • College of Nursing, Midwifery and Healthcare
  • Szkoła biznesu Claude Littner
  • Szkoła Prawa i Kryminologii
  • London Geller College of Hospitality and Tourism
  • Szkoła Informatyki i Inżynierii

Trasa wejścia

Zespół The Course Enquiries na Uniwersytecie Zachodniego Londynu jest zawsze dostępny, aby pomóc uczniom wybrać odpowiedni kurs z pełnego zakresu zajęć plastycznych, biznesowych, zdrowotnych i medialnych - obejmuje to odpowiednią podstawę lub kurs języka angielskiego, jeśli uczeń nie posiada oceny iść prosto do stopnia.

Aplikacje licencjackie

Międzynarodowi studenci ubiegający się o studia licencjackie mogą ubiegać się o UWL bezpośrednio przy użyciu internetowego formularza aplikacyjnego Uniwersytetu . Alternatywnie, studenci mogą składać wnioski za pośrednictwem UCAS (University and Colleges Admissions Service).

Aplikacje podyplomowe

Kandydaci na studia podyplomowe muszą ubiegać się bezpośrednio na uniwersytet za pomocą formularza online . Aplikacje podyplomowe będą rozpatrywane razem z raportami sędziów (jeśli będzie to wymagane), a studenci będą musieli również wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej.

Opłaty i stypendia

Czesne

Studenci z zagranicy na University of West London będą musieli pokryć pełne koszty swoich badań. Wysokość opłaty, jaką student będzie musiał zapłacić, zależy od pewnych wymagań. Wymagania będą się również różnić w zależności od poziomu studiów i wybranego kursu.

Uczniowie muszą wpłacić 3000 funtów od swojej opłaty jako bezzwrotny depozyt, gdy przyjmą ofertę od uniwersytetu. W przypadku osób, których opłaty są opłacane przez zagranicznego sponsora, pełna opłata w trakcie lub przed rejestracją jest obowiązkowa.

Więcej informacji na temat wymogów czesnego można znaleźć na stronie internetowej uczelni.

Stypendia ambasadorskie

University of West London oferuje do 100 międzynarodowych stypendiów Ambassador w każdym roku akademickim dla studentów w pierwszym roku albo badań UG lub PG. Stypendia te zapewniają wsparcie finansowe (poprzez rabat na opłaty za pierwsze lata nauki) dla wybitnych studentów, którzy chcą zostać ambasadorami uniwersytetu.

Ostrzeżenia:

* T on Times / Sunday Times Dobry przewodnik uniwersytecki 2018.
** National Student Survey (NSS) 2017.
Są to najnowsze dane zgodnie ze wskaźnikami wydajności zatrudnienia (EPI) opublikowanymi przez Agencję ds. Statystyki Szkolnictwa Wyższego HESA w 2018 r.
Uwaga: Współczesne uniwersytety są zdefiniowane jako instytucje szkolnictwa wyższego, którym przyznano status uniwersytetu w 1992 r., A następnie w 1992 r. UWL uzyskało wymienione wyżej rankingi w porównaniu z wszystkimi innymi nowoczesnymi uczelniami wyższymi w wymienionych przewodnikach / sondażach.

Lokalizacje

Londyn

University of West London

Address
St Mary’s Road, Ealing
W5 5RF Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 (0) 20 8231 2440