University of Stirling

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Stirling to międzynarodowy uniwersytet zaangażowany w pomoc studentom w dokonywaniu zmian na świecie. Z pasją tworzymy wpływ na wszystko, co robimy - zajmujemy się prawdziwymi problemami społecznymi, dostarczamy rozwiązania i pomagamy kształtować społeczności.

Z siedzibą w sercu Szkocji Stirling to miejsce, w którym cenione są umiejętności - a nie pochodzenie, a nauczanie, szanse na zatrudnienie i udogodnienia są oceniane na pięć gwiazdek (QS World University Rankings 2020). Dysponując ponad 90 kursami podyplomowymi, wyposażamy naszych absolwentów w wiedzę, wiedzę specjalistyczną i umiejętności przydatne w zatrudnieniu niezbędne do odniesienia sukcesu w miejscu pracy.

Zaangażowanie na rzecz zdolności do zatrudnienia

1 miejsce w Szkocji i górnej 15 na świecie pod względem usług kariery (UK ISB Benchmark i Global ISB Benchmark 2018), nasze kursy podyplomowe oferują praktyczne doświadczenie, wsparcie kariery i możliwości pracy z branż na całym świecie.

Badania ze skutkiem

Nasi wiodący na świecie naukowcy są ekspertami w swoich dziedzinach, a nasze nauczanie bada te najnowsze badania, aby wywrzeć wpływ na społeczeństwo. Właśnie dlatego trzy czwarte badań Stirlinga zostało sklasyfikowanych jako wiodące na świecie lub doskonałe na arenie międzynarodowej w najnowszym programie ram doskonałości badawczej (REF2014).

Nasz cel jest prosty: od karmienia świata po wykorzystywanie psychologii do łapania przestępców, chcemy rozwiązać globalne problemy naszych czasów. Nasi interdyscyplinarni badacze kwestionują założenia, wprowadzają innowacyjne myślenie i znajdują rozwiązania.

Życie w kampusie

University of Stirling jest przyznana 1 ul w UK i 5 miejscu w świecie ze względu na środowisko naturalne kampusu (UK ISB Benchmark i Global ISB Benchmark 2018), a to nie jest trudno zrozumieć, dlaczego.

Nasz niecały godzinę drogi od Glasgow i Edynburga nasz piękny 330-akrowy kampus jest domem dla nowo wyremontowanych pokoi, punktów gastronomicznych, sklepów, kwitnącego centrum sztuki, pola golfowego, a nawet XVIII- wiecznego zamku.

Inwestujemy również 41,7 mln funtów, aby jeszcze bardziej poprawić naszą światowej klasy infrastrukturę sportową i fitness oraz stworzyć nowe centrum kampusu, które ma zostać ukończone w sezonie 2020/21.

Perspektywa globalna

University of Stirling jest prawdziwie globalny w każdym znaczeniu tego słowa. Ponad 120 narodowości jest reprezentowanych na naszym różnorodnym i integracyjnym kampusie, a prawie połowa naszej społeczności podyplomowej dołącza do nas z zagranicy. Współpracujemy z instytucjami na całym świecie - prowadząc nauczanie w partnerstwach badawczych w ponad 60 krajach, aby pomóc naszym studentom stać się przyszłościowymi absolwentami posiadającymi umiejętności poszukiwane przez pracodawców na całym świecie.

Doskonałość sportowa

University of Stirling jest Sports University of the Year (The Times and Sunday Times Good University Guide 2020) oraz Scotland University for Sporting Excellence. Jesteśmy także domem dla pięciu krajowych organów zarządzających i zajmujemy 1. miejsce w Szkocji oraz pierwszą piątkę w Wielkiej Brytanii pod względem obiektów sportowych (Międzynarodowy Benometr Barometr Studentów Wielkiej Brytanii i Globalny Benchmark ISB 2018). Nasi uczniowie korzystają również z ponad 50 klubów sportowych, dziesiątek tygodniowych ćwiczeń i naszego niekonkurencyjnego programu Get Active.

Czy jesteś gotowy, aby być Stirlingiem?

Znajdź swój kurs, dowiedz się więcej na temat możliwości finansowania studiów podyplomowych, stypendiów i dlaczego University of Stirling jest tam, gdzie należysz.

Lokalizacje

Stirling

Address
University of Stirling,
FK9 4LA Stirling, Szkocja, Wielka Brytania

Programy

MSc